سیگنال آلت کوین و ویژگی آن

سیگنال آلت کوین و ویژگی آن

سیگنال آلت کوین و ویژگی آن

یکی از روش های معامله در بازار ارز دیجیتالی، استفاده از سیگنال های ارزی است. این سیگنال ها به شما بهترین زمان خرید یا فروش ارزها و قیمت لحظه ای آنها را اعلام می کنند.در کنار سیگنال بیت کوین ، سیگنال های دیگری وجود دارد.در این مقاله در خصوص سیگنال آلت کوین ها صحبت خواهیم کرد.

سیگنال آلت کوین و ویژگی آن
سیگنال آلت کوین و ویژگی آن

بسیاری از افرادی که وارد بازار ارز دیجیتال می‌ شوند، کار خود را با ورود به کانال های VIP ارز دیجیتال آغاز میکنند. در این مقاله می خواهیم به طور کامل به تعریف سیگنال آلت کوین بپردازیم. اما قبل از اینکه در مورد این سیگنال، ماهیتش و کاربردهایی که دارد صحبت کنیم، بهتر است مفهوم آلت کوین را توضیح دهیم.

آلت کوین چیست

آلت کوین در واقع هر ارز دیجیتالی به جز بیت کوین است که همگی در گروهی با این اسم قرار گرفته اند. ارزش ارزهای آلت کوین به مراتب از بیت کوین کمتر است. به عنوان مثال ارز هایی مانند لایت کوین، اتریوم، ریپل و …  شامل این دسته می شوند. این ارزها در واقع برای این به وجود آمده اند که مشکلات ارز بیت کوین را برطرف کنند.از آنجایی که بهای آنها نسبت به بیت کوین کمتر است، راه بسیار مناسبی برای ورود به این بازار و سرمایه گذاری در آن هستند.

بنابراین هر ارز دیجیتالی که در مارکت کریپتوکارنسی وجود دارد ، بجز بیت کوین ، را آلت کوین ها میخوانیم.دومین ارز برتر کریپتوکارنسی اتریوم است.این ارز اولین و برترین ارز آلت کوین ها به حساب می آید.امروزه با بالا رفتن شدید قیمت بیت کوین ، سرمایه گذاری در آلت کوین ها بیشتر شده است.

آلت کوین چیست
آلت کوین چیست

سیگنال آلت کوین چیست

سیگنالی که در مورد خرید و فروش ارزهای آلت کوین باشد، سیگنال آلت کوین است. در این سیگنال، طیف وسیعی از ارزهای دیجیتالی قرار دارند . در نتیجه دست شما در انتخاب و انجام معامله باز است. سیگنال آلت کوین می تواند به طرق مختلف ارائه شود. اما به طور کلی یک سیگنال آلت کوین شامل بخش های زیر است:

نوع اقدام مد نظر

یعنی به شما اعلام می شود که الان زمان خرید یا فروش است. زمان خرید وقتی فرا می رسد که یک ارز بخصوص با قیمت بسیار خوبی در بازار فروخته می ‌شود. یعنی کمترین قیمت یا مناسب ترین قیمت در چند وقت اخیر. اگر شما در این زمان اقدام به خرید این ارز بخصوص کنید، سود زیادی از آن حاصل تان می شود.

در مورد فروش هم به همین صورت است. سیگنال فروش زمانی صادر می‌ شود که یا ارز شما در بازار با بیشترین قیمت ممکن از شما خریداری می شود و یا توقف ضرر یا حد سود شما رسیده باشد.

نوع ارز

همانطور که در بالا گفتیم آلت کوین طیف وسیعی از ارز های دیجیتالی را شامل می شوند. بنابراین در یک سیگنال آلت کوین، نوع ارز مورد نظر هم باید مشخص شود. در بسیاری از مواقع ممکن است ارزی که معرفی می شود را نداشته باشید بنابراین در کانالی که سیگنال آلت کوین ارائه می شود لزوماً همه ی سیگنال ها برای شما کارایی ندارند.

قیمت ارز

در این سیگنال ها به شما اعلام می شود که بهترین قیمت خرید یا فروش در لحظه چقدر است. اگر می خواهید دقیقاً با همان قیمت ترید کنید باید بلافاصله دست به کار شوید. به هر میزان که از زمان ارائه ی سیگنال بگذرد احتمال این موضوع که نتوانید ارز مدنظر را با این قیمت معامله کنید، بیشتر می شود.قیمت ارز معمولا به صورت  بازه محدوده ای نوشته میشود.

حد سود ارز

از مهمترین قسمت ها در مورد سیگنال آلت کوین و به طور کلی تمام سیگنال های ارزی است. هدف از پیدایش آنها جلوگیری از ضرر بیش از حد و دریافت یک سود منطقی است. حد سود یعنی شما باید تصمیم بگیرید که هرگاه میزان سودتان به یک عدد خاصی رسید ارز مورد نظر را بفروشید.

ممکن است سود بازار از حد تعیین شده ی شما بیشتر هم شود اما با تعیین حد سود می توانید مطمئن باشید که از ترید یک ارز، حداقل یک میزان سود مشخصی کسب کرده اید.زیرا بازار می تواند دچار ضرر هم شود. با تعیین حد سود مناسب، بدون آنکه طمع کنید، سود خود را از این بازار برداشت کرده اید.

توقف ضرر

توقف ضرر هم اصطلاح دیگری است. زمانی به کار می رود که ارز خریداری شده بر خلاف پیش بینی ها دچار ضرر شده است. در این زمینه هم شما باید حدی را تعیین کنید که هرگاه ضرر به این میزان رسید، ارز خود را بفروشید تا جلوی ضرر بیشتر را بگیرید.

تعیین حد سود و ضرر باید از طریق روش های منطقی انجام شود. تریدرهای تازه کار نمی توانند این کار را انجام دهند. بیشتر آنها وسوسه می شوند و می خواهند دریافت سود را تا زمانی که زیاد می شود ادامه دهند. اما مسئله این است که بازار ارز اصلاً قابل پیش بینی نیست و بدون آنکه متوجه شدید ممکن است دچار ضرر های چند برابری شوید.

تحلیل نمودارها

در بعضی از کانال های پیشرفته و حرفه ای که اقدام به ارائه ی سیگنال آلت کوین می کنند، تحلیل بازار و نمودارها نیز به تریدرها ارائه می شود تا آنها بدانند تریدر اصلی از چه طریقی به این سیگنال ها رسیده است. خوبی این اطلاعات این است که شما می توانید به کمک آنها در این بازار حرفه ای شوید و کم کم از دریافت سیگنال بی نیاز شوید.

روش‌های تحلیل سیگنال آلت کوین

تحلیل سیگنال روزانه ارز دیجیتال  از بسیاری از جهات اهمیت دارد. در درجه ی اول بحث آموزشی آنهاست که در بالا به آن اشاره کردیم. در درجات بعدی شما می توانید ترید موفق تری داشته باشید و میزان سود خود را افزایش دهید.

برای تحلیل این سیگنال ها دو روش کلی وجود دارد. تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال. در هر کدام از این روش های تحلیلی، موضوع خاصی بررسی و تجزیه و تحلیل می شود که در ادامه بیشتر در موردشان توضیح می دهیم:

تحلیل تکنیکال آلت کوین ها

در روش تحلیل تکنیکال سیگنال آلت کوین، نمودار قیمتی ارزهای مختلف در زمان های مختلف مورد بررسی قرار می گیرد . همچنین حجم ترید ها بررسی می شود. با انجام این روش تحلیلی شما می توانید متوجه شوید که هر ارز دیجیتال بخصوص در وضعیت مشابه با وضعیت کنونیِ بازار چه قیمتی داشته و در چه حجمی معامله می شده است. می توانید ببینید که آیا معامله گران قبلی از ترید آن ارز سود برده اند یا خیر.

تحلیل تکنیکال روش تحلیلی بسیار محبوب در بازار ارز کنونی است و افراد زیادی از آن برای تحلیل سیگنال های آلت کوین استفاده می کنند. به کمک این روش تحلیلی شما می توانید رفتارهای احتمالی نمودارهای بازاری را تحلیل کنید. در واقع در این روش تحلیلی شما می توانید از طریق اطلاعات گذشته رفتار بازار در آینده را پیش بینی کنید.

تحلیل فاندامنتال آلت کوین ها

روش دیگر تحلیل سیگنال آلت کوین، روش تحلیل فاندامنتال است. این روش در مقابل روش تحلیل تکنیکال قرار دارد و در آن بررسی نمودارهای قیمت انجام نمی شود. در این روش هر چیزی که بر ارزش ارز تاثیر بگذارد مورد بررسی قرار می‌ گیرد. از این روش تحلیلی در تحلیل دراز مدت بازار استفاده می کنند . بیشتر برای سیگنال آلت کوین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هدف نهایی در این روش تحلیلی، رسیدن به قیمتی است که تریدر بتواند آن را با قیمت فعلی ارز در بازار مقایسه کرده و ببیند که آیا ارزش گذاری آنها به صورت منصفانه ای انجام شده است یا خیر.

درک تحلیل فاندامنتال در مورد سیگنال آلت کوین بسیار اهمیت دارد.زیرا برای تعیین ارزش گذاری صحیح ارزش در بازار اهمیت زیادی دارد. تحلیل گران در این روش معمولاً عوامل خرد و کلان را بررسی می کنند تا ارز هایی که قیمت های بالاتر یا پایینتر از ارزش بازار دارند را پیدا کنند.

تعداد سیگنال آلت کوین

تعداد سیگنال آلت کوین به مراتب از سیگنال بیت کوین بیشتر است. زیرا ارزهایی که توسط این سیگنال ها معامله می شوند تعداد بیشتری دارند. بنابراین بسیاری از تریدرهای تازه وارد می توانند با ورود به این کانال های وی آی پی ارز دیجیتال نه تنها اطلاعات خود را از بازار افزایش دهند و برای معامله ی ارزهای ارزشمندتری مانند بیت کوین آماده شوند، بلکه می توانند با روشی ارزانتر، سود خود را نیز افزایش دهند.

البته سایت هایی هم هستند که این سیگنال ها را به صورت رایگان ارائه می کنند.این ها در قالب سیگنال رایگان ارز دیجیتال است. اما لزوماً سیگنال های آنها معتبر نیست و نباید مبالغ زیادی برای معامله برای آنها در نظر گرفت.

بالین سیگنال ، ارائه دهنده سیگنال آلت کوین به صورت روزانه
بالین سیگنال ، ارائه دهنده سیگنال آلت کوین به صورت روزانه

دریافت سیگنال آلت کوین ها

شما می توانید با عضو شدن در کانال های سیگنال آلت کوین و به طور کلی هر سیگنال دیگری، روش های معامله در بازار ارز دیجیتال را یاد بگیرید. در حالی که کلاس های زیادی برای آموزش ترید در بازار ارز دیجیتال وجود دارد، اما کانال های سیگنال دهی اگر به درستی انتخاب شوند می توانند به منزله ی یک کلاس درس عمل کنند. این کانال ها می توانند بهترین نقطه ی شروع برای تریدرهای کم تجربه باشند.

با کمک سیگنال های معتبر آلت کوین شما می توانید میزان سود خود را افزایش دهید و در بازار معامله کنید. نکته ی بسیار مهم در مورد این سیگنال ها این است که حتماً باید از منبع معتبری تهیه شوند. در غیر این صورت می توانند موجب هدررفت سرمایه ی شما شوند. اگر برای اولین باری است که می خواهید از سیگنال یک کانال استفاده کنید بهتر است با مبالغ کم شروع کرده و به تدریج معامله های بزرگتری انجام دهید.

کانال سیگنال دهی بالین سیگنال

کانال هایی که نسبت به ارائه ی سیگنال روزانه ارز دیجیتال اقدام می کنند، می توانند بسیار مفید باشند اگر به درستی انتخاب شوند. شما با کمک این سیگنال ها می توانید در بازار ارز دیجیتال ترید کنید و خرید و فروش انجام دهید.

اگر سیگنال از منبع معتبری تامین شده باشد، این معامله با درصد بالایی منجر به سودآوری برای شما می شود. با این حال باید در نظر داشته باشید که بازار ارز تا حدی هم غیر قابل پیش بینی ست. حتی اگر سیگنال ها را از معتبرترین اساتید بازار ارز دریافت کنید، همیشه درصدی برای نتیجه ندادن آنها وجود دارد.

مجموعه بالین سیگنال متشکل از تحلیل گران برتر ایران در زمینه بلاکچین و کریپتوکارنسی با تکیه بر تجارب و علم خود اقدام به دنبال کردن روند حرکتی ارز های مجازی و ارائه تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال ارز های مجازی بیت کوین ، اتریوم و آلت کوین ها و همچنین ارائه سیگنال بایننس و سیگنال بایننس فیوچرز کرده است.

این خدمات تماما در کانال تلگرامی بالین سیگنال ارائه میشود.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *