تحلیل ارز های دیجیتال ۱ خرداد

تحلیل ارز های دیجیتال 1 خرداد

تحلیل ارز های دیجیتال ۱ خرداد

با مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۱ خرداد ۱۴۰۰ در خدمت شما هستیم.همانند گذشته به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.در این مقاله قصد داریم ۱۰ رمزارز منتخب را در تایم فریم روزانه تحلیل و بررسی کنیم.

تحلیل ارز های دیجیتال 1 خرداد
تحلیل ارز های دیجیتال ۱ خرداد

در مجموعه قبلی تحلیل ارز های دیجیتال ۱۸ اردیبهشت را ارائه داده بودیم.مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۱ خرداد ۱۴۰۰ در ارتباط با ارز های بیت کوین ، اتریوم ، بایننس کوین ، دوج کوین ،ریپل ، کاردانو ، لایت کوین و بیت کوین کش می باشد.لطفا با ما همراه باشید.

مقدمه تحلیل ارز دیجیتال ۱ خرداد

بعد از ریزش سنگین بیت کوین ، یک برگشت قیمت به سطوح بالا را شاهد بودیم.اما ریجکت مجدد قیمت از نواحی شکسته شده نشان داد که همچنان فشار فروش در مارکت کریپتوکارنسی ادامه دارد.این افت قیمت ها باعث ریزش های شدید در آلت کوین ها شده است.

بعد از اصلاح قیمت در ۱۹ می و برگشت قیمت در ۲۰ می ، این مسئله مطرح میشود که آیا اصلاح قیمت پایان یافته یا روند نزولی همچنان ادامه دارد؟

یک تحلیلگر معروف مارکت به نام Philip Gradwell ، اشاره کرد که نهنگ هایی که در سال ۲۰۱۷ بیش از ۱۰۰۰ بیت کوین را نگهداری کرده اند ، در تاریخ ۱۸ و ۱۹ می امسال ، حدود ۳۴۰۰۰ بیت کوین دیگر را خریداری کرده اند.این نشان میدهد که نهنگ های مارکت در کف قیمت اقدام به خرید کرده اند.

داده های موجود حاکی از آن است که بسیاری از سرمایه گذاران در این ریزش قیمت به مارکت ورود کرده اند.موسس اتریوم Vitalik Buterin در مصاحبه ای اعلام کرد که بازار کریپتو در حبابی بوده است.وی بیان کرد که ممکن است این حباب ترکیده شده و یا چند ماه دیگر این اتفاق بیوفتد.

در ادامه به تحلیل ارز های دیجیتال ۱ خرداد خواهیم پرداخت.

تحلیل بیت کوین ۱ خرداد

دم بلند تشکیل شده در کندل استیک روزانه ۱۹ می ، نشان میدهد که گاو های مارکت بیت کوین در سطح ۲۹۲۵۷ دلار اقدام به خرید کرده اند.خریداران در ۲۰ می همچنان به خرید خود ادامه دادند.اما امروز روند بیت کوین از سطح ۴۲۲۱۷ دلار مجددا نزولی شد.

شاخص EMA20 دارای شیب نزولی بوده و RSI نیز در منطقه فروش بیش از حد قرار دارد.این بیانگر قدرتمند بودن خرس ها است.حتی اگر قیمت بیت کوین به بالای ۴۲۵۰۰ دلار برسد ، جفت ارز BTC/USDT در منطقه خط روند و EMA20 با مقاومت شدیدی روبرو خواهد شد.

تحلیل بیت کوین تایم فریم روزانه در 1 خرداد 1400
تحلیل بیت کوین تایم فریم روزانه در ۱ خرداد ۱۴۰۰

اگر قیمت به زیر ۳۵۰۰۰ دلار برسد ، افت قیمت تا سطح ۲۸۸۵۰ دلار ممکن است.برگشت قدرتمند قیمت از این سطح نشان دهنده خرید در سطوح پایین است.بسته شدن قیمت در بالای سطح ۵۱۵۰۰ دلار به نفع گاو های مارکت خواهد بود.درحالی که بسته شدن قیمت به زیر ۲۸۸۵۰ دلار موجب افت بیشتر تا ۲۰۰۰۰ دلار خواهد شد.

تحلیل اتریوم ۱ خرداد

برگشت قیمت اتریوم از سطح ۱۸۰۰ دلار در تاریخ ۱۹ می ، با مقاومتی در سطح SMA50 در ۲۷۸۰ دلار روبرو شد.این نشان میدهد که خرس ها در حال تغییر سطح SMA50 از حمایت به مقاومت هستند.

EMA20 در ۳۲۰۰ دلار دارای شیب منفی بوده و شاخص RSI زیر ۴۰ نشان دهنده قدرتمند بودن فروشندگان مارکت است.اگر فروشندگان بتوانند قیمت را به زیر ۲۱۴۵ دلار برسانند ، جفت ارز ETH/USDT میتواند تا سطح ۱۸۰۰ دلار افت کند.شکسته شدن این سطح حمایتی باعث ریزش قیمت تا سطوح ۱۵۵۰ دلار و سپس ۱۲۹۰ دلار خواهد شد.

تحلیل اتریوم تایم فریم روزانه در 1 خرداد 1400
تحلیل اتریوم تایم فریم روزانه در ۱ خرداد ۱۴۰۰

برخلاف این فرضیه ، اگر قیمت به بالای ۳۰۰۰ دلار برسد ، خریداران تلاش خواهند کرد که از سطح EMA20 گذر کنند.روند نزولی اتریوم زمانی پایان میبابد که قیمت بالای ۳۴۵۰ دلار بسته شود.

تحلیل بایننس کوین ۱ خرداد

برگشت قیمت از سطح ۲۸۰ دلار در تاریخ ۱۹ می ، با مقاومتی در ۴۲۸ دلار روبرو شد.این نشان میدهد که فروش پایان نیافته و خرس ها در تلاش هستند که روند نزولی را ادامه دهند.یک کراس نزولی در مووینگ ها و RSI در منطقه منفی ، نشان دهنده قدرتمند بودن خرس ها است.

تحلیل بایننس کوین تایم فریم روزانه در 1 خرداد 1400
تحلیل بایننس کوین تایم فریم روزانه در ۱ خرداد ۱۴۰۰

اگر فروشندگان بتوانند قیمت را  در زیر ۳۴۸ دلار حفظ کنند ، جفت ارز BNB/USDT بار دیگر تا سطح ۲۸۰ دلار افت خواهد کرد.شکسته شدن این سطح حمایتی فروش را شدت خواهد داد.این افت قیمت را تا سطح ۲۳۳ دلار ممکن خواهد کرد.برخلاف آن اگر قیمت از سطوح کنونی برگشت خورده و به بالای ۳۴۸ برسد ، بیانگر این است که تریدر ها در انتظار اصلاح قیمت شدید برای خرید مجدد نیستند.این باعث افزایش قیمت به بالای سطح ۴۲۸ دلار خواهد شد.

تحلیل کاردانو ۱ خرداد

دم بلند در کندل روزانه ۱۹ می نشان داد که خریداران در سطح ۰.۹۵ دلار اقدام به خرید کرده اند.در تاریخ ۲۰ می ، خریداران ریکاوری افت را ادامه دادند و قیمت را به بالای EMA20 در ۱.۷۱ دلار رساندند.با این حال خرس های مارکت همچنان در تلاش هستند که قیمت را به زیر سطح حمایتی ۱.۴۸ دلار برسانند.

تحلیل کاردانو تایم فریم روزانه در 1 خرداد 1400
تحلیل کاردانو تایم فریم روزانه در ۱ خرداد ۱۴۰۰

درصورتی که قیمت از سطح ۱.۴۸ دلار برگشت خورد ، شاهد رنج زنی برای چند روز آینده خواهیم بود.در صورتی که خریداران قیمت را به بالای ۱.۹۴ دلار برسانند ، اصلاح قیمت پایان یافته و ادامه حرکت تا سطح ۲.۳۴ دلار امکان پذیر است.

تحلیل دوج کوین ۱ خرداد

در تاریخ ۱۹ می ، دوج کوین از سطح حمایتی ۰.۲۱ دلار برگشت خورده و خریداران توانستند قیمت را در بالای SMA50 در ۰.۳۱ دلار حفظ کنند.در تاریخ ۲۰ می ، خریداران بار دیگر از سطح SMA50 به خوبی حمایت کردند.

تحلیل دوج کوین تایم فریم روزانه در 1 خرداد 1400
تحلیل دوج کوین تایم فریم روزانه در ۱ خرداد ۱۴۰۰

اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالای خط روند نزولی برسانند ، جفت ارز DOGE/USDT میتواند تا سطح ۰.۴۷ دلار پیش روی کند.اگر قیمت از سطح مقاومت ذکر شده برگشت خورد ، شاهد رنج زنی قیمت برای چند روز آینده در محدوده ۰.۳۰ تا ۰.۴۷ دلار خواهیم بود.

EMA20 نزولی بوده و شاخص RSI در پایین منطقه میانی قرار دارد.این نشان دهنده قدرتمند بودن نسبی فروشندگان مارکت است.اگر قیمت به زیر ۰.۳۰ دلار برسد ، افت قیمت تا سطح ۰.۲۱ دلار ممکن خواهد بود.برعکس آن اگر قیمت به بالای ۰.۴۷ دلار برسد ، افزایش قیمت تا سطح ۰.۵۷ دلار امکان پذیر است.

در صورت تمایل به عضویت در کانال VIP ارز دیجیتال بالین سیگنال و دسترسی به سیگنال ارز دیجیتال ، با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

تحلیل ریپل ۱ خرداد

در دو روز گذشته ، فروشندگان توانستند به خوبی از سطح ۰.۸۸ دلار دفاع کنند.این نشان دهنده تقاضا در سطوح پایین تر بود.با این حال اگر خریداران قیمت را به سرعت به بالای مووینگ ها نرسانند ، ریپل بار دیگر تا سطح ۰.۸۸ دلار افت خواهد کرد.

تحلیل ریپل تایم فریم روزانه در 1 خرداد 1400
تحلیل ریپل تایم فریم روزانه در ۱ خرداد ۱۴۰۰

بسته شدن قیمت در زیر این سطح حمایتی نشان میدهد که عرضه بیشتر از تقاضا شده است.این باعث میشود افت قیمت تا سطح حمایتی بعدی ۰.۵۶ دلار را شاهد باشیم.یک کراس نزولی در مووینگ ها در حال شکل گیری بوده که بیانگر قدرتمند بودن خرس ها است.

درصورتی که قیمت از سطح ۰.۸۸ دلار برگشت خورد ، جفت ارز XRP/USDT میتواند تا سطح ۱.۲۶ دلار پیش روی کند.

تحلیل لایت کوین ۱ خرداد

پولبک لایت کوین با مقاومت شدیدی در خط حمایتی گوه صعودی مواجه شد است.این نشان میدهد که خرس ها در تلاش هستند این سطح حمایتی را به سطح مقاومت تبدیل کنند.اگر موفق شوند ، روند نزولی لایت کوین از سر گرفته خواهد شد.

تحلیل لایت کوین تایم فریم روزانه در 1 خرداد 1400
تحلیل لایت کوین تایم فریم روزانه در ۱ خرداد ۱۴۰۰

در صورتی که فروشندگان بتوانند قیمت را به زیر ، ۱۶۶.۵۶ دلار برسانند ، جفت ارز LTC/USDT میتواند تا سطح ۱۴۳.۵ دلار افت کند.برگشت قدرتمند قیمت از این سطح باعث رنج زنی قیمت در محدوده ۱۴۳ تا ۲۲۴ برای چند روز آینده خواهد شد.اگر خریداران قیمت را به بالای ۲۲۴ برسانند ، افزایش قیمت تا سطح EMA20 در ۲۷۷ دلار امکان پذیر خواهد بود.

تحلیل بیت کوین کش ۱ خرداد

نرسیدن قیمت بیت کوین کش در پولبک خود به سطح ۹۱۸ دلار نشان دهنده کاهش تقاضا در سطوح بالا است.EMA20 دارای شیب منفی بوده و شاخص RSI در منطقه منفی نشان دهنده قدرتمند بودن خرس ها است.

تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه در 1 خرداد 1400
تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه در ۱ خرداد ۱۴۰۰

اگر قیمت به زیر ۶۸۶ دلار برسد ، جفت ارز BCH/USDT میتواند تا سطح ۴۷۳ دلار افت کند.شکسته شدن سطح ۴۷۳ دلار ، میتواند باعث افت قیمت تا سطح ۳۷۰ دلار شود.برخلاف آن اگر قیمت از سطوح کنونی یا ۴۷۳ دلار برگشت خورد ، نشان دهنده خرید در سطوح پایین تر است.بسته شدن در بالای مقاومت ۹۴۰ دلار اولین نشانه قدرتمند شدن خریداران بیت کوین کش است.

کانال سیگنال ارز دیجیتال بالین سیگنال

در صورتی که به آپدیت تحلیل های ارائه شده در شبانه روز نیاز دارید ، در کانال تلگرامی سایت بالین سیگنال عضو شده و در کنار تحلیل های ارائه شده ، از سایر خدمات مجموعه از جمله سیگنال کریپتوکارنسی و سیگنال بایننس فیوچرز کانال خصوصی تلگرام بهره مند شوید.

جهت تمایل به عضویت در کانال VIP ارز دیجیتال با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

Share:

نظرات

۵ نظرات

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *