تحلیل ارز های دیجیتال ۱۱ خرداد

تحلیل ارز های دیجیتال 11 خرداد

تحلیل ارز های دیجیتال ۱۱ خرداد

با مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۱۱ خرداد ۱۴۰۰در خدمت شما هستیم.همانند گذشته به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.در این مقاله قصد داریم ۱۰ رمزارز منتخب را در تایم فریم روزانه تحلیل و بررسی کنیم.

تحلیل ارز های دیجیتال 11 خرداد
تحلیل ارز های دیجیتال ۱۱ خرداد

در مجموعه قبلی تحلیل ارز های دیجیتال ۱ خرداد را ارائه داده بودیم.مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۱۱ خرداد ۱۴۰۰در ارتباط با ارز های بیت کوین ، اتریوم ، بایننس کوین ، دوج کوین ،ریپل ، کاردانو ، لایت کوین و بیت کوین کش می باشد.لطفا با ما همراه باشید.

مقدمه تحلیل ارز دیجیتال ۱۱ خرداد

در آخرین هفته میلادی ماه می مارکت کریپتوکارنسی ها شاهد مقداری اصلاح رو به بالا هستیم.طبق داده های Bybt ، ماه می ۲۰۲۱ ، را میتوان به عنوان یکی از بدترین عملکرد های بیت کوین دانست.این درحالی است که سرمایه گذاران بلند مدت ، در این ماه از فرصت ها استفاده کرده و در ریزش ها اقدام به خرید کرده اند.

اما در کنار آن در این ماه ریزشی ، سرمایه گذاران کوتاه مدت به دلیل ترس از ریزش بیشتر ، اقدام به فروش سرمایه های خود کردند.این داده از شاخص ترس و طمع بازار می آید.چرا که این شاخص از ۹۰ به ۱۰ رسیده است.

داده های  Glassnode نشان می دهد که در این ماه هولدر های بیت کوین و استراخ کنندگان بلند مدت ، همگی خریدار بوده اند.یک انتقال سرمایه از دست های ضعیف به دست های قوی تر صورت گرفته است.این نشانه مثبتی برای بازار است.چرا که هولدر های بلند مدتی ، بجای ترس از ریزش ، فقط خرید در کف را انجام داده اند.

در ماه آوریل ، شاخص قیمت هزینه های مصرف شخصی ایالات متحده در مقایسه با یک سال گذشته ۳.۱٪ افزایش یافته است. این تورم بیشترین افزایش در طول ۱۲ ماه از ژوئیه ۱۹۹۲ است.مردم ایالت متحده آمریکا ، راه فرار از اینگونه تورم ها را فقط خرید و سرمایه گذاری بیت کوین و ارز های دیجیتال میدانند.اگر این سرمایه گذاری یک راه حل خوب برای فرار از تورم ها باشد ، احتمال جذب بیشتر سرمایه گذار وجود دارد.

با این توضیحات بنظر بعید است که بیت کوین به زیر ۳۰۰۰۰ دلار برسد.اما این به معنای شروع رالی صعودی جدید نیست.مارکت نیاز به ثبات قیمتی دارد.تا زمانی که پایداری در مارکت به وجود نیاید ، روند فعلی پابرجا خواهد ماند.در ادامه به تحلیل ارز های دیجیتال ۱۱ خرداد خواهیم پرداخت.

تحلیل بیت کوین ۱۱ خرداد

روند بیت کوین همچنان نزولی خوانده میشود.میانگین متحرک ها منفی و RSI نیز در منطقه منفی قرار دارد.این نشان دهنده قدرتمند بودن خرس های بازار بیت کوین است.اما با این حال ، گاو ها سعی دارند این روند نزولی را به اتمام برسانند.

جفت ارز BTC/USDT یک الگوی مثلث متقارن را شکل داده است.اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالای ضلع بالایی مثلث رسانده و حفظ کنند ، هدف بعدی سطح ۴۴۷۵۰ دلار خواهد بود.سپس خریداران بیت کوین را برای رسیدن به قیمت ۵۰۰۰۰ دلار آماده میکنند.اگر این سناریو رخ دهد ، روند نزولی بیت کوین تمام میشود.

تحلیل بیت کوین تایم فریم روزانه در 11 خرداد 1400
تحلیل بیت کوین تایم فریم روزانه در ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

برخلاف این فرض ، اگر قیمت از خط مقاومت مثلث پایین بیاید ، تا چند روز دیگر شاهد نوسان زنی در این مثلث خواهیم بود.شکسته شدن و بستن قیمت در زیر خط حمایت مثلث نشان دهنده از سرگیری روند نزولی است. در این صورت هدف فروشندگان ۳۰۰۰۰ دلار و سپس ۲۸۰۰۰ دلار خواهد بود.در صورت شکست این سطوح حمایتی ، افت قیمت تا ۲۰۰۰۰ دلار را متصور هستیم.

تحلیل اتریوم ۱۱ خرداد

روند برگشتی اتریوم به سمت سقف مثلث ایجاد شده خوب بود.اما با برخورد به سقف ، یک ریجکت دیگر قیمتی صورت گرفت.اتریوم نیز چند روزی است که در این مثلث متقارن خود رنج زنی میکند.حرکت صعودی امروز نشان داد که خریداران احتمالا ضلع بالای مثلث را مجدد تست خواهند کرد.

تحلیل اتریوم تایم فریم روزانه در 11 خرداد 1400
تحلیل اتریوم تایم فریم روزانه در ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

اگر گاوها قیمت را به بالای مثلث ببرند ، جفت ارز ETH/USDT می تواند تا سطح ۳۱۳۶۰ دلار پیش روی کند. چنین حرکتی خرید قوی در سطوح پایین را نشان می دهد. شکست بالای ۳۱۳۶۰ دلار ممکن است نشان دهنده پایان روند نزولی باشد.

با این وجود بعید است خرس ها به راحتی تسلیم شوند. کاهش میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۲۷۵۶ دلار) و RSI دقیقاً زیر نقطه میانی نشان می دهد که فروشندگان یک مزیت جزئی دارند. اگر قیمت از خط مقاومت مثلث پایین بیاید ، خرس ها سعی می کنند قیمت را در زیر خط حمایت مثلث فرو ببرند. در صورت موفقیت ، این جفت ارز ممکن است سطح ۱۷۰۰ دلار را بار دیگر تست کند.

تحلیل بایننس کوین ۱۱ خرداد

بایننس کوین در تاریخ ۲۹ می به زیر سطح حمایتی ۳۰۶ دلار سقوط کرد. اما فروشندگان نتوانستند فشار فروش را در زیر این سطح حفظ کنند.این آلت کوین در تاریخ ۳۰ می به سرعت به بالای سطح ۳۰۶ دلار برگشت.این برگشت قیمتی نشان دهنده خرید در کف توسط خریداران بود.

تحلیل بایننس کوین تایم فریم روزانه در 11 خرداد 1400
تحلیل بایننس کوین تایم فریم روزانه در ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

گاوها اکنون سعی می کنند قیمت را به مقاومت میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۴۰۰ دلار) برسانند.اگر قیمت از EMA20 برگشت خورد ، نشان دهنده ادامه دار بودن روند نزولی است. سپس خرس ها سعی می کنند قیمت را به ۲۱۱ دلار کاهش دهند. برعکس آن ، اگر گاوها قیمت را به بالاتر از EMA20 و مقاومت ۴۲۸ دلار برسانند ، جفت ارز BNB/USDT می تواند تا SMA50 در ۵۱۰ دلار پیش روی کند.

تحلیل کاردانو ۱۱ خرداد

کاردانو در تاریخ ۲۹ می به زیر SMA50 در سطح ۱.۵۱ دلار افت کرد.اما خرس ها نتوانستند این افت قیمت را نگهداری کنند.کاردانو در ۳۰ می مجدد به بالای SMA50 خود برگشت که نشان دهنده خرید در کف بود.

تحلیل کاردانو تایم فریم روزانه در 11 خرداد 1400
تحلیل کاردانو تایم فریم روزانه در ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

میانگین متحرک نمایی میانگین ۲۰ روزه (۱.۶۱ دلار) و RSI در نزدیکی نقطه میانی است. این تعادل بین عرضه و تقاضا را نشان می دهد.اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالاتر از خط روند نزولی برسانند ، جفت ارز ADA/USDT میتواند تا سطح ۱.۹۴ و سپس ۲.۴۷ دلار پیش روی کند.

از طرف دیگر ، اگر قیمت از خط روند نزولی پایین بیاید ، خرس ها بار دیگر سعی می کنند حمایت ۱.۳۳ دلاری را بشکنند. در صورت موفقیت ، جفت ارز می تواند به ۱.۲۴ دلار و سپس ۱ دلار کاهش یابد.

تحلیل ریپل ۱۱ خرداد

بعد از ریزش مجدد ریپل به زیر سطح ۰.۸۸ دلار ، یک خرید سنگین توسط گاو ها در تاریخ ۳۰ می صورت گرفت.این فشار خرید باعث شد که سطح ۰.۸۸ دلار دوباره به حمایت تبدیل شود.

تحلیل ریپل تایم فریم روزانه در 11 خرداد 1400
تحلیل ریپل تایم فریم روزانه در ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

حرکت صعودی ریپل برای رسیدن به خط روند نزولی است.اگر خریداران بتوانند قیمت را بالای EMA20 در ۱.۰۸ دلار رسانده و نگهداری کنند ، هدف بعدی آن ها SMA50 در ۱.۳۲ دلار خواهد بود.EMA20 در این حرکت صعودی امروز ریپل بسیار حیاتی است.در صورت ریجکت قیمت از این مقاومت ، خرس ها دوباره سطح ۰.۸۰ دلار و سپس ۰.۶۵ دلار را تست خواهند کرد.

در صورت تمایل به عضویت در کانال VIP ارز دیجیتال بالین سیگنال و دسترسی به سیگنال ارز دیجیتال ، با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

تحلیل دوج کوین ۱۱ خرداد

خرید و فروش ارز دوج کوین چند روزی است که کاهش یافته است. همین باعث کاهش نوسانات این ارز دیجیتال شده است.کراس اور نزولی و RSI در زیر خط میانی ، نشان دهنده برتری خرس های مارکت است.

تحلیل دوج کوین تایم فریم روزانه در 11 خرداد 1400
تحلیل دوج کوین تایم فریم روزانه در ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

اگر قیمت به زیر EMA20 در ۰.۳۶ دلار برسد ، فروشندگان تلاش کرده که قیمت را تا حمایت ۰.۲۱ دلار کاهش دهند.در این صورت ، الگو سر و شانه نزولی تکمیل خواهد شد که هدف آن ۰.۱۰ دلار خواهد بود.برعکس این سناریو ریزشی ، افزایش قیمت به بالای EMA20 است. در این صورت هدف خریداران ۰.۴۶ دلار و سپس ۰.۵۵ دلار خواهد بود.

تحلیل پالکادات ۱۱ خرداد

پالکادات از خط حمایت ۱۵ دلاری خود دور شده است.این نشانه مثبت مارکت است. زیرا نشان میدهد که خریداران قصد ندارند مجددا در محدوده ۱۵ دلار وارد بازار شوند.

تحلیل پالکادات تایم فریم روزانه در 11 خرداد 1400
تحلیل پالکادات تایم فریم روزانه در ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

در صورت حفظ قیمت بالای ۱۷.۵ دلار ، هدف خریداران ۲۶.۵ دلار خواهد بود.این سطح به عنوان یک مقاومت سنگین برای ادامه روند صعودی حساب میشود.میانگین متحرک نزولی و RSI زیر ۴۰ نشان می دهد که خرس ها برتری دارند. اگر قیمت از ۲۶.۵۰ دلار کاهش یابد ، شاهد رنج زنی در همین محدوده ها برای چند روز آینده هستیم.

اگر خریداران قیمت را به بالای ۲۶.۵۰ دلار برسانند ، حرکت صعودی بعدی ممکن است شروع شود.در این صورت هدف بعدی صعودی ۳۰ دلار خواهد بود.

تحلیل یونی سواپ ۱۱ خرداد

یونی سواپ در یک روند نزولی قرار دارد.اما خریداران در تلاش هستند که از حمایت ۲۱.۵ دلاری به خوبی دفاع کنند.قیمت در تاریخ ۳۰ می از این حمایت برگشت خورد.اکنون خریداران سعی میکنند که قیمت را به بالای EMA20 در ۲۸.۲ و مقاومت ۳۰ دلاری برسانند.

تحلیل یونی سواپ تایم فریم روزانه در 11 خرداد 1400
تحلیل یونی سواپ تایم فریم روزانه در ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

در صورت موفقیت ، میتوان گفت که روند نزولی  به پایان رسیده است. سپس جفت ارز UNI/USDT ممکن است به SMA50 در ۳۴ دلار برسد. این سطح ممکن است به عنوان مقاومت سختی عمل کند.

اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه کاهش یابد و به زیر ۲۱.۵۰ دلار برسد ، این دیدگاه مثبت باطل می شود. چنین حرکتی می تواند منجر به کاهش قیمت تا سطح ۱۳ دلار شود.

تحلیل لایت کوین ۱۱ خرداد

لایت کوین همچنان در زیر سطح مقاومت ۱۸۵ دلاری خود قرار دارد.افت شاخص EMA20 نشان میدهد که همچنان فشار فروش در مارکت وجود داشته و برتری از آن خرس ها است.

تحلیل لایت کوین تایم فریم روزانه در 11 خرداد 1400
تحلیل لایت کوین تایم فریم روزانه در ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

اگر خریداران نتوانند قیمت را به بالای EMA20 در ۲۱۳ دلار برسانند ، وضعیت لایت کوین خطرناک خواهد شد.در این صورت احتمال افت بیشتر قیمت تا سطح ۱۲۰ دلار و سپس ۱۰۰ دلار وجود دارد.

برخلاف آن در صورت رسیدن قیمت به بالای EMA20 و حفظ آن ، یک رالی صعودی جدید برای لایت کوین آغاز خواهد شد.اولین مقاومت ، خط شکسته شده الگو گوه صعودی قبلی و سپس و سپس SMA50 در ۲۶۰ دلار خواهد بود.

تحلیل بیت کوین کش ۱۱ خرداد

گاو های بیت کوین کش در تلاش هستند که قیمت را بالای سطح ۶۸۵ دلار نگهداری کنند.در صورت موفقیت آنها ، احتمال پیش روی قیمت تا سطح EMA20 در ۸۲۰ دلار وجود دارد.این سطح به عنوان مقاومت سنگین در نظر گرفته میشود.

تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه در 11 خرداد 1400
تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه در ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

در صورت ریجکت قیمت از EMA20 ، خرس ها بار دیگر تلاش کرده تا قیمت را به زیر ۶۰۰ دلار برسانند.در صورت موفقیت آنها ، هدف بعدی بیت کوین کش ۴۶۰ دلار خواهد بود.

کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال بالین سیگنال

مجموعه بالین سیگنال متشکل از تحلیل گران برتر ایران در زمینه بلاکچین و کریپتوکارنسی با تکیه بر تجارب و علم خود اقدام به دنبال کردن روند حرکتی ارز های مجازی و ارائه تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال ارز های مجازی بیت کوین ، اتریوم و آلت کوین ها و همچنین ارائه سیگنال بایننس و سیگنال بایننس فیوچرز کرده است.

این خدمات تماما در کانال تلگرامی بالین سیگنال ارائه میشود.جهت دریافت تحلیل روزانه ارز های دیجیتال ، در کانال تلگرامی سایت عضو شوید.

Share:

نظرات

۳ نظرات

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *