تحلیل ارز های دیجیتال ۱۱ اردیبهشت

تحلیل ارز های دیجیتال 11 اردیبهشت

تحلیل ارز های دیجیتال ۱۱ اردیبهشت

با مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ در خدمت شما هستیم.همانند گذشته به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.در این مقاله قصد داریم ۱۰ رمزارز منتخب را در تایم فریم روزانه تحلیل و بررسی کنیم.

تحلیل ارز های دیجیتال 11 اردیبهشت
تحلیل ارز های دیجیتال ۱۱ اردیبهشت

در مجموعه قبلی تحلیل ارز های دیجیتال ۴ اردیبهشت را ارائه داده بودیم.مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ارتباط با ارز های بیت کوین ، اتریوم ، بایننس کوین ، دوج کوین ،ریپل ، کاردانو ، پالکادات ، یونی سواپ ، لایت کوین و بیت کوین کش می باشد.لطفا با ما همراه باشید.

مقدمه تحلیل ارز دیجیتال ۱۱ اردیبهشت

پس از چند روز ادغام قیمتی در سطوح پایین ، بلاخره مارکت کریپتوکارنسی مجددا سبز شد.کاهش حجم فروش بیت کوین در هفته اخیر نشان داد که روند برای این ارز دیجیتال همچنان صعودی است.پس از افزایش قیمت اتریوم در چند روز گذشته ، بیت کوین توانست از سطح ۵۵۰۰۰ دلار خود را به بالا بکشد.این نشان میدهد که سرمایه گذاران در کف قیمتی اقدام به خرید کرده اند.

صندوق سرمایه گذاری Bitkraft Ventures ، با دارایی بیش از ۴۰۰ میلیون دلار ، در حال تحقیق برای سرمایه گذاری در مارکت کریپتوکارنسی ها بخصوص Delphi است.تقاضا برای این سرمایه گذاری ها در آسیا نیز رو به افزایش است.یک صندوق سرمایه گذاری به نام Huobi نیز اقدام به ایجاد چهار صندوق سرمایه گراری برای کریپتوکارنسی ها کرده است.

علاوه بر سرمایه گذاران جدید ، تریدر های قدیمی نیز به دنبال ارز های دیجیتال برای نگهداری بلند مدت هستند. مایکل سایلور ، مدیر عامل شرکت MicroStrategy ، در بیانیه مطبوعاتی در تاریخ ۳۰ آوریل گفت که این شرکت به دنبال خرید و نگهداری بیت کوین های بیشتری برای افزایش ارزش سهامداران خود کرده است.

این یک خبر مثبت یا سیگنال بیت کوین برای خرید بلند مدت بوده است.انعطاف پذیری بیت کوین و سایر آلت کوین های مهم نشان می دهد که بازار ارز های دیجیتال به بلوغ رسیده است.بنابراین کم کم میتوان اتمام روند اصلاحی را قبول کرد.

در ادامه به تحلیل ارز های دیجیتال ۱۱ اردیبهشت خواهیم پرداخت.

تحلیل بیت کوین ۱۱ اردیبهشت

پس از تلاش خریداران بیت کوین در ۲ روز گذشته برای عبور از میانگین نمایی ۲۰ روزه در سطح ۵۵۳۰۰ دلار ، بلاخره بیت کوین توانست از سطح SMA50 در ۵۶۸۰۰ دلار عبور کند.در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را در بالای SMA50 نگهدارند ، ادامه روند به محدوده مقاومتی ۶۱۸۰۰ تا ۶۴۸۰۰ دلار امکان پذیر است.

تحلیل بیت کوین تایم فریم روزانه در 11 اردیبهشت 1400
تحلیل بیت کوین تایم فریم روزانه در ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

میانگین متحرک ها مسطح بوده و شاخص RSI بالای ۵۳ قرار دارد.این نشان میدهد که فشار فروش بیت کوین کاهش یافته است.با این حال احتمال دارد که خریداران در SMA50 با مقاومت روبرو شوند.

در صورتی که قیمت از این سطح برگشت خورد و حمایت ۵۲۵۰۰ دلار را بشکند ، شدت فروش را در سطح SMA50 نشان می دهد.این موجب ریزش بیشتر تا سطح ۵۰۴۶۰ دلار و سپس ۴۷۰۰۰ خواهد شد.روند بیت کوین با شکستن رو به بالای ۶۴۸۰۰ دلار یا افت به زیر ۴۷۰۰۰ دلار مشخص میشود.تا آن زمان رنج زنی قیمت ادامه خواهد داشت.

تحلیل اتریوم ۱۱ اردیبهشت

در تاریخ ۲۹ آپریل ، اتریوم یک کندل دوجی را تشکیل داد.در ۳۰ آپریل یک کندل inside-day تشکیل شده است.اینها نشان میدهد که گاو های مارکت اتریوم علاقه ای به شکست  مقاومت بالایی خود را ندارند.با این حال گاو ها قدرت خود را همچنان حفظ کرده اند که نشانه خوبی است.

تحلیل اتریوم تایم فریم روزانه در 11 اردیبهشت 1400
تحلیل اتریوم تایم فریم روزانه در ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

شکستن مقاومت ۲۸۰۰ دلار نشان میدهد که روند صعودی همچنان پابرجا است.این موجب میشود که اتریوم به صورت شارپ به سطح ۳۰۰۰ دلار برسد.میانگین ها دارای شیب مثبت و شاخص RSI د منقطه خرید بیش از حد قرار گرفته است.این نشان دهنده قدرتمند بودن خریداران مارکت اتریوم است.

اگر خریداران نتوانند طی چند روز آینده سطح مقاومتی ۲۸۰۰ دلار را بشکنند ، باعث میشود که بسیاری از تریدر ها با سود از پوزیشن های خود خارج شوند.این موجب افت قیمت تا سطح EMA20 در ۲۴۰۰ دلار شود.

تحلیل بایننس کوین ۱۱ اردیبهشت

در تاریخ ۲۹ آپریل بایننس کوین توانست که خط مقاومتی مثلث را رو به بالا شکست دهد.این نشان داد که روند صعودی همچنان ادامه دارد.هدف بعدی این روند سطح ۸۰۸ دلار خواهد بود.

تحلیل بایننس کوین تایم فریم روزانه در 11 اردیبهشت 1400
تحلیل بایننس کوین تایم فریم روزانه در ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

میانگین ها دارای شیب مثبت و شاخص RSI در منطقه خرید بیش از حد قرار دارد.این نشان دهنده برتری کامل گاو ها در مارکت است.احتمال دارد که خریداران در سطح ۶۳۰ دلار با مقاومتی روبرو شوند.اگر از این مقاومت برگشت نخورده و قیمت به داخل مثلث برنگردد ، ادامه روند صعودی حفظ میشود.

در صورتی که قیمت برگشت خورده و به داخل مثلث کشیده شود ، این دیدگاه صعودی بایننس کوین نقض خواهد شد.این موجب میشود که برای چند روز آینده شاهد رنج زنی قیمت در مثلث باشیم.اگر قیمت به زیر خط حمایتی مثلث برسد ، روند BNB نزولی خواهد شد.

تحلیل ریپل ۱۱ اردیبهشت

در تاریخ ۲۹ آپریل ریپل یک inside-day کندل استیک را تشکیل داد.این باعث شد که قیمت ریپل افزایش یابد.خریداران توانستند که قیمت را به بالای ۱.۵۵ دلار برسانند.در صورتی که موفق شوند قیمت را بالای این سطح حفظ کنند ، جفت ارز XRP/USDT میتواند تا سطح ۱.۷۳ دلار و سپس ۱.۹۶ دلار پیش روی کند.

تحلیل ریپل تایم فریم روزانه در 11 اردیبهشت 1400
تحلیل ریپل تایم فریم روزانه در ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

میانگین متحرک نمایی ( ۱.۲۹ دلار ) دارای شیب مثبت و RSI در بالای ۶۴ قرار دارد.این نشان میدهد که قدرت مارکت به دست خریداران است.بر خلاف این فرضیه ، اگر فروشندگان قیمت را به زیر ۱.۵۵ دلار برسانند ، نشان میدهد که تریدر ها با سود از پوزیشن های خود خارج شده اند.

شکستن سطح EMA20 رو به پایین نشان میدهد که روند صعودی ضعیف شده است.در این صورت رنج زنی قیمت برای چند روز را شاهد خواهیم بود.

تحلیل  کاردانو ۱۱ اردیبهشت

در ۲۹ آپریل ، کاردانو شاهد خروج تریدر ها در پوزیشن های لانگ خود در سطح ۱.۴۱ دلار بود.اما خریداران اجازه ندادند که قیمت به زیر EMA20 در ۱.۲۵ دلار برسد.این یک نشانه مثبت برای مارکت کاردانو است چرا که مجددا تست سطح ۱.۴۸ دلار برای این رمز ارز امکان پذیر است.

تحلیل کاردانو تایم فریم روزانه در 11 اردیبهشت 1400
تحلیل کاردانو تایم فریم روزانه در ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اگر قیمت از سطح مقاومتی ۱.۴۸ دلار برگشت بخورد ، جفت ارز ADA/USDT شاهد رنج زنی قیمت در چند روز آینده خواهد بود.در صورتی که گاو ها قیمت را به بالای محدوده مقاومتی ۱.۴۸ تا ۱.۵۰ دلار برسانند ، این دیدگاه رنج زنی قیمت نقض خواهد شد.چنین حرکتی موجب میشود روند صعودی شکل گیرد که هدف بعدی آن ۲ دلار خواهد بود.

اگر قیمت به زیر میانگین متحرک ها برسد ،خرس ها از این موقعیت استفاده خواهند کرد.شکسته شدن سطح حمایتی ۱.۰۳ دلار نشان دهنده تغییر روند کاردانو است.

در صورت تمایل به عضویت در کانال VIP بالین سیگنال و دسترسی به سیگنال ارز دیجیتال ، با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

تحلیل  دوج کوین ۱۱ اردیبهشت

در تاریخ ۲۹ آپریل ، دوج کوین از سطح ۰.۳۴ دلار برگشت خورد.اما گاو ها اجازه ندادند که افت قیمت شدید باشد که این یک نشانه مثبت است.کندل استیک inside-day در تاریخ ۲۹ آپریل و امروز نشان میدهد که یک عدم تصمیم گیری بین خرس ها و گاو های مارکت وجود دارد.

تحلیل دوج کوین تایم فریم روزانه در 11 اردیبهشت 1400
تحلیل دوج کوین تایم فریم روزانه در ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

با این حال EMA20 دارای شیب مثبت بوده و RSI در بالای ۶۰ قرار دارد.این بیان میکند که مقاومت کمی در مسیر صعودی دوج کوین قرار دارد.اگر گاو ها بتوانند قیمت را به بالای ۰.۳۴ دلار برسانند ، جفت ارز DOGE/USDT میتواند تا سطح ۰.۴۲ دلار پیش روی کند.

برخلاف این فرضیه ، اگر قیمت به زیر ۰.۲۹ دلار برسد ، احتمال افت قیمت تا سطح EMA20 در ۰.۲۴ دلار وجود دارد.برگشت قیمت از این سطح حمایتی میتواند باعث رنج زنی قیمت برای چند روز آینده شود.اگر کندلی در زیر EMA20 بسته شود ، نشان میدهد که روند برای این ارز دیجیتال نزولی شده است.

تحلیل  پالکادات ۱۱ اردیبهشت

پالکادات امروز یک دوجی کندل استیک را تشکیل داد.این نشان میدهد که خریداران تمایلی به خرید بیشتر در سطح SMA50 در ۳۶.۹۰ دلار ندارند.با این حال اگر فروشندگان نتوانند طی چند روز آینده قیمت را به زیر ۳۲.۵۰ دلار برسانند ، روند صعودی ادامه پیدا خواهد کرد.

تحلیل پالکادات تایم فریم روزانه در 11 اردیبهشت 1400
تحلیل پالکادات تایم فریم روزانه در ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

شکستن رو به بالای سطح SMA50 میتواند راه را به سوی سطح ۴۲.۲ دلار هموار کند.این سطح ممکن است به عنوان یک مقاومت قوی در راه صعودی در نظر گرفته شود.در صورتی که قیمت از سطح ۴۲.۲ دلار برگشت خورد ، شاهد رنج زنی قیمت در محدوده ۲۶.۵۰ دلار تا ۴۲.۲ برای چند روز خواهیم بود.

اگر قیمت به زیر ۳۲.۵۰ دلار برسد ، فروشندگان کنترل مارکت را به دست خواهند آورد و قیمت را به زیر ۲۶.۵۰ دلار خواهند رساند.میانگین ها مسطح بوده و RSI در منطقه میانی نشان دهنده بالانس بین عرضه و تقاضا است.

تحلیل  یونی سواپ ۱۱ اردیبهشت

در تاریخ ۲۸ آپریل یونی سواپ خط مقاوتی کانال صعودی را رو به بالا شکست.اما نتوانست که قیمت را در بالای این سطح مقاومتی حفظ کند.در ۲۹ آپریل قیمت به داخل کانال برگشت خورد.این نشان میدهد که در سطوح بالا تقاضا کاهش میابد.

تحلیل یونی سواپ تایم فریم روزانه در 11 اردیبهشت 1400
تحلیل یونی سواپ تایم فریم روزانه در ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

واگرایی منفی در شاخص RSI همچنان باقی مانده است.این اخطار می دهد که روند صعودی ضعیف شده است.اگر قیمت به زیر ۳۷.۵۰ دلار برسد ، جفت ارز UNI/USDT میتواند تا سطح حمایتی مهم EMA20 در ۳۵.۶۷ دلار ریزش کند.شکسته شدن این سطح حمایتی میتواند باعث شکسته شدن خط حمایتی کانال صعودی شود.

برخلاف آن اگر قیمت از سطح EMA20 با قدرت برگشت خورد ، نشان میدهد که در سطوح پایین خرید صورت گرفته است.این احتمال شکسته شدن سطح مقاومت کانال را افزایش میدهد.در صورت این رخداد ، یونی سواپ تا ۵۰ دلار پیش روی خواهد کرد.

تحلیل  لایت کوین ۱۱ اردیبهشت

در ۲۸ و ۲۹ آپریل ، لایت کوین شاهد یک اصلاح قیمت جزئی بود.خریداران اجازه ندادند که قیم تا سطح EMA20 در ۲۵۱ دلار افت کند. این یک نشانه مثبت است که بیان میکند ، تریدر ها به دنبال اصلاح قیمت شدید تری برای ورود به مارکت نیستند.

تحلیل لایت کوین تایم فریم روزانه در 11 اردیبهشت 1400
تحلیل لایت کوین تایم فریم روزانه در ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اگر خریداران بتوانند قیمت را در بالای ۲۶۶ دلار حفظ کنند ، افزایش قیمت تا سطح ۲۸۶ دلار امکان پذیر است.این سطح ممکن است به یک مقاومت قوی تبدیل شود.اما در صورت شکسته شدن این سطح ادامه روند تا سطح ۳۳۵ دلار ممکن است.

برخلاف این فرضیه ، اگر قیمت به پایین تر از ۲۴۷ دلار برسد ، افت قیمت تا سطح SMA50 در ۲۲۶ دلار ممکن است.

تحلیل  بیت کوین کش ۱۱ اردیبهشت

در ۲۹ آپریل بیت کوین کش یک کندل inside-day تشکیل داد و امروز روند صعودی به خود گرفت.خریداران در تلاش هستند که قیمت را به بالای ۱۰۱۲ دلار برسانند.اگر موفق شوند تست مجدد سطح ۱۲۰۰ دلار ممکن است .EMA20 دارای شیب مثبت  و RSI بالای ۶۳ قرار دارد.این نشان دهنده قدرتمند بودن خریداران است.

تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه در 11 اردیبهشت 1400
تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه در ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اگر قیمت از سطوح کنونی برگشت خورد بیان میکند که خرس ها اقدام به فروش کرده اند.پس از آن تلاش خواهند کرد که قیمت را به زیر EMA20 در ۸۳۹ دلار برسانند.اگر چنین اتفاقی بیوفتد ، افت قیمت تا سطح ۶۸۶ دلار ممکن است.برگشت قیمت از سطح EMA20 بیانگر صعودی بودن مارکت است.در این صورت خریدران تلاش خواهند کرد قیمت را مجدد به بالای ۱۰۱۲ دلار برسانند.

کانال تحلیل ارز دیجیتال

در صورتی که به آپدیت تحلیل های ارائه شده در شبانه روز نیاز دارید ، در کانال تلگرامی سایت بالین سیگنال عضو شده و در کنار تحلیل های ارائه شده ، از سایر خدمات مجموعه از جمله سیگنال های رایگان کانال تلگرام بهره مند شوید.

جهت تمایل به عضویت در کانال VIP ارز دیجیتال با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

Share:

نظرات

۱۲ نظرات

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *