تحلیل ارز های دیجیتال ۱۴ اردیبهشت

تحلیل ارز های دیجیتال 14 اردیبهشت

تحلیل ارز های دیجیتال ۱۴ اردیبهشت

با مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰در خدمت شما هستیم.همانند گذشته به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.در این مقاله قصد داریم ۱۰رمزارز منتخب را در تایم فریم روزانه تحلیل و بررسی کنیم.

تحلیل ارز های دیجیتال 14 اردیبهشت
تحلیل ارز های دیجیتال ۱۴ اردیبهشت

در مجموعه قبلی تحلیل ارز های دیجیتال ۱۱ اردیبهشت را ارائه داده بودیم.مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰در ارتباط با ارز های بیت کوین ، اتریوم ، بایننس کوین ، دوج کوین ،ریپل ، کاردانو ، پالکادات ، یونی سواپ ، لایت کوین و بیت کوین کش می باشد.لطفا با ما همراه باشید.

مقدمه تحلیل ارز دیجیتال ۱۴ اردیبهشت

در زمانی که بیت کوین به سختی در حال عبور از مرز ۵۸۰۰۰ دلار است ، اتریوم و چند آلت کوین دیگر مسیر صعودی خود را در پیش گرفتند.در چند روز گذشته اتریوم به عنوان محبوب ترین ارز دیجیتال عمل کرده است.چرا که این رمز ارز امروز به عنوان دومین مارکت کپ بزرگ بعد از بیت کوین با ۳۸۱ میلیارد دلار شناخته میشود.

در حال حاضر اتریوم به عنوان بیست و چهارمین سهام برتر دنیا یاد به حساب می آید.به گزارش کوین تلگراف ، اکنون ارزش سهام اتریوم از نام های تجاری مهمی مانند Mastercard , NVIDIA, Walt Disney, Bank of America بالاتر رفته است.این افزایش قیمت اتریوم باعث ایجاد شایعاتی مبنی بر جایگزینی با بیت کوین شده است.

برای اینکه اتریوم بتواند جای بیت کوین را بگیرد ، یک مسیر طولانی در پیش دارد.چرا که مارکت کپ اتریوم فقط ۱۶.۴ درصد میباشد.درحالی که این درصد برای بیت کوین به ۴۷ درصد رسیده است.به دلیل عبور ارزش سهام این دو رمز ارز از سایر سهام های جهانی ، احتمال جذب بیشتر سرمایه گذار در مارکت ارز دیجیتال وجود دارد.

در ادامه به تحلیل ارز های دیجیتال ۱۴ اردیبهشت خواهیم پرداخت.

تحلیل بیت کوین ۱۴ اردیبهشت

در تاریخ ۲ می بیت کوین از سطح EMA20 در ۵۵۹۱۵ دلار به بالا برگشت خورد.این نشان داد که گاو های مارکت یک خرید در کف را انجام دادند.در تاریخ ۳ می ، گاو ها تلاش کردند که از سطح مقاومت ۵۸۵۰۰ دلاری خود عبور کنند.اما تاکنون نتوانسته اند که از این مقاومت عبور کنند.

تحلیل بیت کوین تایم فریم روزانه در 14 اردیبهشت 1400
تحلیل بیت کوین تایم فریم روزانه در ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

فتیله بلند روی کندل استیک نشان می دهد که خرس ها به شدت از سطح ۵۸۵۰۰ دلار دفاع میکنند.به همین دلیل احتمال برگشت مجدد قیمت تا سطح EMA20 وجود دارد.در صورتی که خریداران نتوانند از این سطح حمایتی دفاع کنند ، شاهد یک ریزش قیمت تا سطوح ۵۲۳۰۰ دلار و سپس ۵۰۴۶۰ دلار خواهیم بود.

برخلاف آن اگر خریداران بتوانند از سطح EMA20 دفاع کرده و قیمت را به بالای ۵۸۵۰۰ دلار برسانند ، افزایش قیمت تا سطح ۶۲۰۰۰ دلار ممکن است.

تحلیل اتریوم ۱۴ اردیبهشت

در چند روز گذشته تا کنون روند اتریوم کاملا صعودی بوده است.با حمایت خریداران در سطح ۲۸۰۰ دلار ، بلاخره سطح مقاومت روانی ۳۰۰۰ دلار رو به بالا شکسته شد.در حال حاضر بالاترین سطح قیمتی ثبت شده برای اتریوم در ۳۳۳۷ دلار بوده است.

این روند صعودی میتواند تا سطح ۳۵۰۰ دلار ادامه داشته باشد.میانگین متحرک ها همچنان صعودی بوده و RSI نیز در بالای ۸۰ قرار دارد.شاخص RSI در منطقه خرید بیش از حد ، احتمال یک اصلاح قیمتی به جهت خنک کردن بازار را میدهد.

تحلیل اتریوم تایم فریم روزانه در 14 اردیبهشت 1400
تحلیل اتریوم تایم فریم روزانه در ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

اگر خریداران از سطح ۳۰۰۰ دلار دفاع کنند ، این بدان معناست که تریدر ها انتظار پیش روی قیمت به سطوح بالاتر را دارند.برخلاف آن در صورتی که فروشندگان بتوانند قیمت را به زیر ۲۸۵۰ دلار برسانند ، این جفت ارز میتواند تا سطح EMA20 در ۲۵۸۰ دلار افت کند.

تحلیل بایننس کوین ۱۴ اردیبهشت

بایننس کوین امروز توانست که روند صعودی خود را پس از چند کندل استیک دوجی از سر گیرد.این افزایش قیمت تا کنون تا سطح ۶۸۰ دلار ادامه داشته است.میانگین متحرک ها همچنان صعودی بوده و RSI نیز در منطقه خرید بیش از حد قرار دارد.این بیانگر قدرتمند بودن گاو های مارکت است.

تحلیل بایننس کوین تایم فریم روزانه در 14 اردیبهشت 1400
تحلیل بایننس کوین تایم فریم روزانه در ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را در بالای ۶۴۰ دلار حفظ کنند ، جفت ارز BNB/USDT میتواند مسیر خود را به سمت ۸۰۸ دلار پیش ببرد.بر خلاف این فرضیه ، اگر خریداران نتوانند قیمت را در بالای ۶۴۰ دلار حفظ کنند ، فروشندگان سعی کرده که قیمت را تا سطح EMA20 در ۵۵۰ دلار برسانند.

برگشت قیمت از سطح EMA20 بیانگر ادامه دار بودن روند صعودی است.اگر قیمت به زیر EMA20 برسد ، افت قیمت تا سطح حمایتی مثلث و سپس تا میانگین ساده ۵۰ روزه در ۴۲۰ دلار امکان پذیر است.

تحلیل ریپل ۱۴ اردیبهشت

در تاریخ ۲ می ریپل از سطح ۱.۶۶ دلار برگشت خورد و یک inside-day کندل را تشکیل داد.امروز یک دوجی کندل برای ریپل شکل گرفت که نشان دهنده عدم تصمیم گیری بین گاو ها و خرس های مارکت ریپل است.

تحلیل ریپل تایم فریم روزانه در 14 اردیبهشت 1400
تحلیل ریپل تایم فریم روزانه در ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

اگر این سردرگمی منجر به افت قیمت شود ، ریپل میتواند تا سطح EMA20 در ۱.۳۶ دلار ریزش کند.برگشت قدرتمند از این سطح بیانگر ورود خریداران در سطوح پایین خواهد بود.اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالای ۱.۶۶ دلار برسانند ، پیش روی قیمت تا سطح ۱.۷۳ دلار و سپس ۱.۹۶ دلار ممکن است.

میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه دارای شیب مثبت بوده و شاخص RSI بالای ۶۱ قرار دارد.این بیانگر قدرتمند بودن خریداران است.اگر سطح EMA20 به سمت پایین شکسته شود ، دیدگاه صعودی ریپل نقض خواهد شد.

تحلیل دوج کوین ۱۴ اردیبهشت

یک قدرت خرید برای دوج کوین در کندل ۱ می شکل گرفت که باعث شد مثلث رو به بالا شکسته شود.اکنون با تثبیت قیمت دوج کوین بالای مثلث ، خریداران در تلاش هستند که سطح مقاومتی ۰.۴۵ دلار را پاک کنند.

تحلیل دوج کوین تایم فریم روزانه در 14 اردیبهشت 1400
تحلیل دوج کوین تایم فریم روزانه در ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

اگر خریداران بتوانند از سطح ۰.۴۵ دلار عبور کنند ، هدف بعدی آن ها ۰.۶۵ دلار خواهد بود.اگر قیمت از این مقاومت برگشت خورده و به زیر سطح حمایتی EMA20 در ۰.۲۸ برسد ، این دیدگاه صعودی نقض خواهد شد.

در صورت تمایل به عضویت در کانال VIP بالین سیگنال و دسترسی به سیگنال ارز دیجیتال، با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

تحلیل کاردانو ۱۴ اردیبهشت

در طی چند روز گذشته کاردانو توانسته است که قیمت خود را در بالای EMA20 در ۱.۲۷ دلار حفظ کند.روند کاردانو همچنان صعودی بوده و اهداف بعدی آن منطقه مقاومتی ۱.۴۸ دلار تا ۱.۵۵ دلار خواهد بود.

تحلیل کاردانو تایم فریم روزانه در 14 اردیبهشت 1400
تحلیل کاردانو تایم فریم روزانه در ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

احتمالا جفت ارز ADA/USDT در منطقه مقاومتی ذکر شده با حمایت شدید خرس ها روبرو خواهد شد.اگر قیمت از این منطقه برگشت بخورد ، احتمال رنج زنی قیمت در محدوده ۱.۰۳ تا ۱.۴۸ دلار برای چند روز آینده وجود دارد.

میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه دارای شیب مثبت بوده و RSI نیز در بالای ۵۶ قرار دارد.این بیانگر قدرتمند بودن گاو های مارکت است.اگر گاو ها بتوانند از منطقه مقاومتی ذکر شده عبور کنند ، افزایش قیمت تا سطح ۲ دلار ممکن خواهد بود.

تحلیل پالکادات ۱۴ اردیبهشت

امروز پالکادات توانست که از SMA50 در ۳۶.۹۴ دلار عبور کند.با این حال فتیله بلند روی کندل روزانه نشان میدهد که خرس ها به راحتی اجازه افزایش قیمت را نخواهند داد.میانگین ها مسطح بوده و RSI در منطقه میانی قرار دارد.این بیانگر تعادل بین عرضه و تقاضا در مارکت است.

تحلیل پالکادات تایم فریم روزانه در 14 اردیبهشت 1400
تحلیل پالکادات تایم فریم روزانه در ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را در بالای SMA50 حفظ کنند ، افزایش قیمت تا سطح ۴۲.۲۸ دلار ممکن است.برخلاف آن اگر قیمت به زیر EMA20 در ۳۶ دلار برسد ، احتمال افت قیمت تا سطح ۳۲.۵ دلار وجود دارد.اگر این سطح حمایتی قدرتمند شکسته شود ، هدف بعدی ریزشی ۲۶.۵۰ دلار خواهد بود.

تحلیل یونی سواپ ۱۴ اردیبهشت

در تاریخ ۲۹ آوریل یونی سواپ شاهد اصلاح قیمت جزئی بود.با این حال خریداران موفق شدند که سطح مقاومتی ۳۹.۶ دلار را شکسته و آن را به حمایت تبدیل کنند.

تحلیل یونی سواپ تایم فریم روزانه در 14 اردیبهشت 1400
تحلیل یونی سواپ تایم فریم روزانه در ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

امروز روند صعودی از سر گرفته شد و جفت ارز UNI/USDT تا سطح ۴۵ دلار پیش روی کرد.RSI همچنان واگرایی نزولی خود را حفظ کرده است و EMA20 دارای شیب مثبت می باشد.این بیانگر قدرتمند بودن خریداران است.

اگر خریداران بتوانند قیمت را در بالای ۴۴ دلار حفظ کنند ، احتمال افزایش قیمت تا سطح ۵۰ دلار وجود دارد.اگر فروشندگان قیمت را به زیر EMA20 برسانند ، این دیدگاه صعودی نقض خواهد شد.

تحلیل لایت کوین ۱۴ اردیبهشت

امروز لایت کوین روند صعودی خود را از سر گرفت.این نشان میدهد که روند برای این رمزارز همچنان بولیش بوده و هر اصلاح قیمت فرصتی برای خرید می باشد.

تحلیل لایت کوین تایم فریم روزانه در 14 اردیبهشت 1400
تحلیل لایت کوین تایم فریم روزانه در ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

خریداران تلاش خواهند کرد که قیمت را در بالای ۲۸۶ دلار حفظ کنند.اگر موفق شوند افزایش قیمت تا سطح ۳۰۷ دلار و سپس ۳۳۵ دلار امکان پذیر است.شاخص های مووینگ و RSI نشان میدهند که تقاضا نسبت به عرضه در این مارکت بیشتر شده است.

در صورتی که قیمت به زیر ۲۸۶ دلار و سپس EMA20 در ۲۵۷ برسد ، این دیدگاه صعودی نقض خواهد شد.این موجب افت قیمت تا سطح SMA50 در ۲۳۰ دلار میشود.

تحلیل بیت کوین کش ۱۴ اردیبهشت

در تاریخ ۱ می بیت کوین کش از سطح ۱۰۱۲ دلار برگشت خورده و باعث اصلاح قیمت جزئی شد.در تاریخ ۲ می خریداران در سطوح پایین تر اقدام به خرید کرده و امروز توانستند که قیمت را تا سطح ۱۰۴۹ دلار برسانند.

تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه در 14 اردیبهشت 1400
تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه در ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

با این حال فتیله بلند روی کندل امروز نشان میدهد که فروشندگان در سطح ۱۰۴۹دلار اقدام به فروش کرده اند.اگر قیمت از سطح ۱۰۱۲ دلار به پایین برگردد و به زیر ۹۵۰ دلار برسد ، افت قیمت تا سطح EMA20 در ۸۷۹ دلار امکان پذیر است.این افت قیمتی نشان میدهد که روند صعودی ضعیف شده و ریزش قیمت تا سطح SMA50 در ۷۰۳ دلار را ممکن خواهد کرد.

برخلاف آن اگر خریداران بتوانند قیمت را در بالای ۱۰۱۲ دلار حفظ کنند ، جفت ارز BCH/USDT میتواند تا سطح ۱۱۰۰ دلار و سپس ۱۲۱۳ دلار پیش روی کند.

کانال تحلیل ارز دیجیتال

در صورتی که به آپدیت تحلیل های ارائه شده در شبانه روز نیاز دارید ، در کانال تلگرامی سایت بالین سیگنال عضو شده و در کنار تحلیل های ارائه شده ، از سایر خدمات مجموعه از جمله سیگنال های کانال خصوصی تلگرام بهره مند شوید.

جهت تمایل به عضویت در کانال VIP ارز دیجیتال با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

Share:

نظرات

۵ نظرات

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *