تحلیل ارز های دیجیتال ۱۵ خرداد

تحلیل ارز های دیجیتال 15 خرداد

تحلیل ارز های دیجیتال ۱۵ خرداد

با مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ در خدمت شما هستیم.همانند گذشته به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.در این مقاله قصد داریم ۱۰ رمزارز منتخب را در تایم فریم روزانه تحلیل و بررسی کنیم.

تحلیل ارز های دیجیتال 15 خرداد
تحلیل ارز های دیجیتال ۱۵ خرداد

در مجموعه قبلی تحلیل ارز های دیجیتال ۱۱ خرداد را ارائه داده بودیم.مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ در ارتباط با ارز های بیت کوین ، اتریوم ، بایننس کوین ، دوج کوین ،ریپل ، کاردانو ، لایت کوین و بیت کوین کش و پالکادات و یونی سواپ می باشد.لطفا با ما همراه باشید.

مقدمه تحلیل ارز دیجیتال ۱۵ خرداد

ادامه فروش در مقاومت های بیت کوین و آلت کوین ها نشان میدهد که احتمال رنج زنی و حرکت کوتاه برای چند روز آینده در مارکت وجود دارد.مایک مک گلون ، استراتژیست بلومبرگ معتقد است که بیت کوین به جای اصلاح تا ۲۰۰۰۰ دلار ، یک حرکت صعودی تا صد هزار دلار را انجام خواهد داد.

مک گلون در گزارش ماه ژوئن بلومبرگ اعلام کرده است که حرکت بیت کوین نسبت به ماه پیش قوی تر خواهد بود.وی بیان کرده است که این حرکت نسبت به آپریل ، قوی تر ، و با کندل های سبز همراه است.

داده های Coinshares ، نشان میدهد که بعد از دو هفته ریزش ، حدود ۷۴ میلیون دلار به مارکت ارز دیجیتال تزریق شده است.بیشترین ورود سرمایه برای اتریوم و حدود ۴۷ میلیون دلار بوده است.آلت کوین هایی مانند ریپل ، کاردانو و پالکادات ، هر کدام بیش از ۳ میلیون دلار ورود سرمایه داشته اند.

بنظر میرسد که تریدر های تازه کار برای ادامه حرکت صعودی عجله دارند.اما بعید است این اتفاق سریع رخ دهد.زیرا انتقال دارایی از دست های ضعیف به قوی تر زمان بر خواهد بود.واکنش هایی که به توییت های ایلان ماسک وارد شده است.آن ها نشان میدهد که احتمال دارد یک کف دیگر برای مارکت شکل گیرد.

احتمال اینکه بازار ارز های دیجیتال بی ثبات باقی بماند وجود دارد.زیرا سرمایه گذاران بلند مدت علاقه به خرید در کف های قیمتی هستند.آنها ادامه خرید های خود را در سطوح بالاتر انجام نداده اند.در ادامه به تحلیل ارز های دیجیتال ۱۵ خرداد خواهیم پرداخت.

تحلیل بیت کوین ۱۵ خرداد

در تاریخ ۳ ژوئن ، خریداران بیت کوین توانستند قیمت را به بالای مثلث متقارن خود برسانند.اما آنها موفق نشدند که قیمت را در بالای EMA20 در ۳۹۸۵۰ دلار حفظ کنند.این نشان داد که همچنان احساسات منفی در بازار بیت کوین وجود دارد.

تحلیل بیت کوین تایم فریم روزانه در 15 خرداد 1400
تحلیل بیت کوین تایم فریم روزانه در ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

خرس ها قیمت را به درون مثلث فرو برده و در تلاش هستند که ضلع پایین را بشکنند.در صورت موفقیت ، جفت ارز  BTC/USDT  می تواند منطقه پشتیبانی مهم ۳۰۰۰۰ دلار تا ۲۸۰۰۰ دلار را دوباره تست کند.اگر این سطح حمایتی شکسته شود ، پنیک سل به وجود می آید.

در این صورت به دلیل شدت فروش ، احتمال افت قیمت تا ۲۰۰۰۰ دلار بالا میرود.اولین نشانه مثبت بازار ، برگشت قیمت به بالای مثلث و بالای EMA20 است.در این صورت مشخص میشود که گاو های مارکت کنترل را به دست دارند.این اتفاق میتواند منجر به صعود بیت کوین به سطح ۴۵۰۰۰ دلار شود.

تحلیل اتریوم ۱۵ خرداد

در تاریخ ۳ ژوئن ، خریداران اتریوم توانستند قیمت را به بالای مثلث متقارن خود برسانند.اما آنها موفق نشدند که قیمت را در بالای SMA50 در ۲۸۹۵ دلار حفظ کنند.این اتفاق باعث فروش اتریوم توسط معامله گران کوتاه مدت شد.

تحلیل اتریوم تایم فریم روزانه در 15 خرداد 1400
تحلیل اتریوم تایم فریم روزانه در ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

میانگین متحرک مسطح بوده و  RSI در نزدیکی نقطه میانی قرار دارد. این بیانگر حرکت محدود برای چند روز آینده است.شکست SMA50 بالای ضلع مثلث یک نشانه مثبت میتواند باشد.در این صورت هدف بعدی خریداران ۳۰۰۰ دلار و ۳۳۰۰ دلار خواهد بود.برخلاف آن ، شکست ضلع پایینی مثلث ، میتواند منجر به تست دوباره سطح حمایت ۱۷۰۰ دلاری اتریوم شود.

تحلیل بایننس کوین ۱۵ خرداد

در تاریخ ۳ ژوئن ، حرکت صعودی بایننس کوین تا سطح مقاومت ۴۲۸ دلار ادامه داشت.برگشت قیمت از این سطح نشان داد که خرس ها به شدت از این سطح  دفاع میکنند.بنابراین خریداران برای شکست این سطح مقاومتی نیاز به قدرت بیشتری دارند.

تحلیل بایننس کوین تایم فریم روزانه در 15 خرداد 1400
تحلیل بایننس کوین تایم فریم روزانه در ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

در صورتی که خریداران BNB موفق به عبور از مقاومت ۴۲۸ دلار شوند ، اهداف بعدی ۵۰۰ دلار و سپس ۵۸۰ دلار خواهد بود.میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و RSI درست در زیر نقطه میانی قرار دارند.این نشانگر چند روز رنج زنی خواهد بود. اگر قیمت به زیر خط روند فرو رود ، احتمال افت قیمت تا ۲۱۰ دلار قوت میگیرد.

تحلیل کاردانو ۱۵ خرداد

کاردانو پیش روی خوبی را در ۳ ژوئن انجام داد.اما یک ریزش تا سطح EMA20 برای کاردانو رخ داد.با این حال دم بلند کندل استیک روزانه نشان میدهد که خریداران در سطح EMA20 اقدام به خرید مجدد کرده اند.

تحلیل کاردانو تایم فریم روزانه در 15 خرداد 1400
تحلیل کاردانو تایم فریم روزانه در ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

اکنون خریداران یک بار دیگر تلاش خواهند کرد تا قیمت را از بالای مقاومت ۱.۷۵ دلار عبور دهند. در صورت موفقیت ، جفت ارز ADA/USDT می تواند شتاب بگیرد و بالاترین قیمت خود در ۲.۴۷ دلار را تست کند.در صورتی که فروشندگان قیمت را به زیر خط روند برسانند ، افت قیمت تا ۱.۶۰ و سپس ۱ دلار ادامه خواهد داشت.

تحلیل دوج کوین ۱۵ خرداد

خرس های مارکت دوج کوین ، امروز قیمت را به زیر سطح EMA20 در ۰.۳۷ دلار رسانند.این یک نکته منفی برای مارکت بود.میانگین متحرک نمایی ​​۲۰ روزه و RSI نزدیک به نقطه میانی تعادل بین عرضه و تقاضا را نشان می دهد.

تحلیل دوج کوین تایم فریم روزانه در 15 خرداد 1400
تحلیل دوج کوین تایم فریم روزانه در ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

اگر فروشندگان بتواندن جفت ارز DOGE/USDT را به زیر ۰.۳۱ دلار برسانند ، شاهد شدت فروش بیشتر خواهیم بود.در این صورت افت قیمت تا سطح حمایت ۰.۲۱ وجود دارد.دیدگاه نزولی دوج کوین زمانی منقضی میشود که خریداران بتوانند قیمت را در بالای EMA20 حفظ کرده و از سطح مقاومت ۰.۴۵ دلار عبور کنند.چنین حرکتی میتواند منجر به پیش روی قیمت تا سطح ۰.۶۰ دلار شود.

در صورت تمایل به عضویت در کانال VIP ارز دیجیتال بالین سیگنال و دسترسی به سیگنال ارز دیجیتال، با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

تحلیل ریپل ۱۵ خرداد

عدم موفقیت خریداران ریپل در عبور قیمت به بالای EMA20 در ۱.۰۶ همچنان وجود دارد.این نشان دهنده احساست نزولی مارکت ریپل است.اگر فروشندگان بتوانند قیمت را به زیر خط روند برسانند ، افت تا سطوح ۰.۷۹ و سپس ۰.۶۵ دلار را شاهد خواهیم بود.

تحلیل ریپل تایم فریم روزانه در 15 خرداد 1400
تحلیل ریپل تایم فریم روزانه در ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

برتری خرس های مارکت با شیب نزولی میانگین متحرک ها و RSI در زیر نقطه میانی مشخص میشود.برخلاف فرضیه نزولی فوق ، اگر خریداران بتوانند از سطح EMA20 به خوبی عبور کنند ، قیمت میتواند تا ۱.۲۷ دلار پیش روی کرده و سپس به خط روند نزولی برسد.

تحلیل پالکادات ۱۵ خرداد

پالکادات در تاریخ ۳ ژوئن به بالای سطح ۲۶.۵۰ دلار پیش روی کرد.اما فتیله بلند روی کندل روزانه نشان داد که در سطوح بالا شدت فروش وجود دارد.به همین دلیل قیمت به زیر ۲۶.۵۰ دلار فرو رفت.

تحلیل پالکادات تایم فریم روزانه در 15 خرداد 1400
تحلیل پالکادات تایم فریم روزانه در ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

خرس ها اکنون سعی می کنند قیمت را به پایین روند نزولی برسانند. اگر حمایت در این خط انجام شود، جفت ارز  DOT/USDT میتواند دوباره به ۲۶.۵۰ دلار برسد. اگر گاوها قیمت را بالاتر از این مقاومت حفظ کنند ، جفت ارز ممکن است به SMA50 در ۳۲.۶ دلار برسد.

برعکس آن ، اگر خرس ها قیمت را به زیر خط روند برسانند، این جفت ارز می تواند تا سطح حمایت ۱۵ دلاری سقوط کند.

تحلیل یونی سواپ ۱۵ خرداد

ریجکت قیمت یونی سواپ از EMA20 در ۲۸.۱۴ دلار نشان داد که خرس ها به شدت از این سطح دفاع میکنند.اکنون فروشندگان سعی می کنند قیمت را تا سطح حمایت ۲۱.۵۰ دلار پایین بیاورند.

تحلیل یونی سواپ تایم فریم روزانه در 15 خرداد 1400
تحلیل یونی سواپ تایم فریم روزانه در ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

یک حمایت قوی از سمت خریداران در سطح ۲۱.۵۰ دلار وجود دارد.در صورت حفظ این سطح حمایتی ، شاهد یک رنج زنی در محدوده ۲۱.۵۰ دلار تا ۳۰ دلار برای چند روز آینده خواهیم بود.اگر خرس ها قیمت زیر ۲۱.۵۰ دلار را فرو ببرند ، افت قیمت تا سطح ۱۶ دلار ادامه خواهد داشت.برعکس ، شکست بالای ۳۰ دلار می تواند قیمت را به ۳۳ و سپس ۳۵ دلار برساند.

تحلیل لایت کوین ۱۵ خرداد

خریداران همچنان در عبور قیمت به بالای EMA20 در ۲۰۵ دلار ناموفق هستند.در چند روز گذشته قیمت در محدوده مقاومت ۱۸۶ دلاری رنج زنی کرده است.بسته شدن کندل روزانه زیر این مقاومت نشانه خوبی نخواهد بود.

تحلیل لایت کوین تایم فریم روزانه در 15 خرداد 1400
تحلیل لایت کوین تایم فریم روزانه در ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

شاخص RSI در منقطه میانی و شیب منفی مووینگ ها نشان دهنده برتری خرس های مارکت لایت کوین است.در صورتی که قیمت به زیر ۱۷۵ دلار برسد ، احتمال افت قیمت تا ۱۴۰ و سپس ۱۲۰ دلار وجود دارد.

برخلاف آن در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را به بالای EMA20 رسانده و حفظ کنند ، اهداف بعدی ۲۳۰ و ۲۴۶ دلار خواهد بود.

تحلیل بیت کوین کش ۱۵ خرداد

رالی حرکت صعودی بیت کوین کش ، در خط روند نزولی متوقف شد.این نشان داد که خرس ها از این سطح به عنوان سد دفاعی خود استفاده کرده اند.کاهش میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۷۸۰ دلار) و RSI در منطقه منفی نشان می دهد که خرس ها کنترل دارند.

تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه در 15 خرداد 1400
تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه در ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

اگر خرس ها قیمت خود را به زیر ۶۱۶ دلار برساند ، قیمت بیت کوین کش میتواند به ۴۶۸ دلار برسد.در صورت حمایت در این سطح ، خریداران باز هم فرصت تست خط روند نزولی را بدست می آورند.عبور قیمت از این خط روند ، میتواند قیمت را تا ۹۵۰ دلار برساند.

کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال بالین سیگنال

مجموعه بالین سیگنال متشکل از تحلیل گران برتر ایران در زمینه بلاکچین و کریپتوکارنسی با تکیه بر تجارب و علم خود اقدام به دنبال کردن روند حرکتی ارز های مجازی و ارائه تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال ارز های مجازی بیت کوین ، اتریوم و آلت کوین ها و همچنین ارائه سیگنال بایننس و سیگنال بایننس فیوچرز کرده است.

این خدمات تماما در کانال تلگرامی بالین سیگنال ارائه میشود.جهت دریافت تحلیل روزانه ارز های دیجیتال ، در کانال تلگرامی سایت عضو شوید.

Share:

نظرات

۸ نظرات