تحلیل ارز های دیجیتال ۱۸ اردیبهشت

تحلیل ارز دیجیتال 18 اردیبهشت

تحلیل ارز های دیجیتال ۱۸ اردیبهشت

با مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ در خدمت شما هستیم.همانند گذشته به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.در این مقاله قصد داریم ۱۰ رمزارز منتخب را در تایم فریم روزانه تحلیل و بررسی کنیم.

تحلیل ارز های دیجیتال 18 اردیبهشت
تحلیل ارز های دیجیتال ۱۸ اردیبهشت

در مجموعه قبلی تحلیل ارز های دیجیتال ۱۴ اردیبهشت را ارائه داده بودیم.مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ارتباط با ارز های بیت کوین ، اتریوم ، بایننس کوین ، دوج کوین ،ریپل ، کاردانو ، پالکادات ، یونی سواپ ، لایت کوین و بیت کوین کش می باشد.لطفا با ما همراه باشید.

مقدمه تحلیل ارز دیجیتال ۱۸ اردیبهشت

آلت کوین ها همچنان حالت صعودی به خود گرفته اند.این در حالی است که بیت کوین هنوز هم درگیر مقاومت ۵۸۵۰۰ دلاری خود می باشد.طبق گزارش بلومبرگ ، گلدمن ساکس دسترسی به تجارت خود در بیت کوین از طریق بازارهای غیرقابل تحویل را ارائه داده است. ماکس مینتون ، رئیس دارایی های دیجیتالی آسیا و اقیانوسیه گلدمن ، گفت که تقاضای نهادی در این فضا به رشد قابل توجهی ادامه می دهد.

سرمایه گذاران بلند مدت ، اصلاحات را فرصتی مناسب جهت ورود مجدد به بازار میدانند. به نظر می رسد این سرمایه گذاران اصلاح بیت کوین را یک سیگنال خرید بیت کوین دانسته و اقدام به سرمایه گذاری کنند. داده های Glassnode نشان می دهد که ۱۲۳۵۴ بیت کوین از Coinbase خارج شده است . به این منظور که ممکن است برای مدت طولانی در کیف پول های سرد نگهداری شود.

در ادامه به تحلیل ارز های دیجیتال ۱۸ اردیبهشت خواهیم پرداخت.

تحلیل بیت کوین ۱۸ اردیبهشت

در نمودار روزانه ، بیت کوین در نزدیکی خط روند خود با مقاومت سختی روبرو شده است.خریداران اجازه نداده اند که قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۵۶۰۰۰ دلار برسد.این میتواند یک نشانه مثبت برای شکست مقاومت باشد.

اگر خریداران بتوانند خط روند نزولی و مقاومت سخت ۵۸۹۰۰ دلار را به بالا شکست دهند ، ادامه حرکت صعودی تا سطح ۶۴۴۰۰ دلار امکان پذیر است.شکسته شدن این سطح مقاومتی رو به بالا ، اولین نشانه های صعود قیمت بیت کوین خواهد بود.میانگین متحرک ها مسطح بوده و شاخص RSI در منطقه میانی قرار دارد.این نشانه رنج زنی بیت کوین در زمان فعلی است.

تحلیل بیت کوین تایم فریم روزانه در 18 اردیبهشت 1400
تحلیل بیت کوین تایم فریم روزانه در ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

بر خلاف آن ، اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد و به زیر EMA20 برسد ،جفت ارز BTC/USDT می تواند تا ۵۲۳۰۰ دلار کاهش یابد.حمایت در این سطح قیمتی موجب رنج زنی بیت کوین خواهد شد.محدوده رنج زنی در بین ۵۲۳۰۰ تا ۵۸۹۰۰ دلار خواهد بود.اگر خرس ها قیمت را به زیر ۵۲۳۰۰ دلار برسانند ، اصلاح عمیق تر خواهد بود.

تحلیل اتریوم ۱۸ اردیبهشت

اتریوم همچنان در روند صعودی قوی خود باقی مانده است.اصلاح جزئی قیمت در ۴ می کوتاه مدت بود.چرا که خریداران بالاترین سطح قیمتی جدید اتریوم را در ۵ و ۶ می ثبت کردند.این نشان میدهد که حرکت صعودی اتریوم حفظ شده و خریداران در هر اصلاح قیمتی اقدام به خرید میکنند.

تحلیل اتریوم تایم فریم روزانه در 18 اردیبهشت 1400
تحلیل اتریوم تایم فریم روزانه در ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالای ۳۶۰۷ دلار برسانند ، هدف بعدی جفت ارز ETH/USDT در ۴۵۰۰ دلار خواهد بود.سطح حمایت اتریوم در این روند صعودی ۳۱۶۰ دلار می باشد.در صورت شکست این حمایت ، اصلاح اتریوم تا EMA20 در ۲۸۸۰ دلار ادامه خواهد یافت.

تحلیل بایننس کوین ۱۸ اردیبهشت

بایننس کوین همچنان در روند صعودی خود باقی مانده است.اما واگرایی منفی در شاخص RSI هنوز وجود دارد.این نشان دهنده ضعیف شدن حرکت صعودی BNB خواهد بود.

نقطه حمایت اول بایننس کوین در ۶۰۴ دلار قرار دارد.جایی که در کندل روزانه ۵ می ، توسط خریداران دفاع شد.سطح دوم حمایتی در EMA20 سطح ۵۷۹ دلار قرار دارد.در صورتی که خرس های مارکت بتوانند قیمت را به زیر حمایت دوم رسانده و حفظ کنند ، اصلاح بایننس کوین تشدید خواهد شد.

تحلیل بایننس کوین تایم فریم روزانه در 18 اردیبهشت 1400
تحلیل بایننس کوین تایم فریم روزانه در ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

در این صورت تریدر های کوتاه مدت از پوزیشن های خود خارج شده و قیمت میتواند تا سطح SMA50 در ۴۵۱ دلار ریزش کند.برخلاف این فرض ، اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه برگشت خورد ، گاوها تلاش کرده که روند صعودی را از سر بگیرند. وقفه ای بالاتر از ۶۸۰ دلار می تواند مسیر صعود را تا ۸۰۸ دلار هموار کند.

تحلیل دوج کوین ۱۸ اردیبهشت

خریداران دوج کوین منتظر اصلاح عمیق تر برای ورود مجدد نخواهند بود.چرا که روند دوج کوین بسیار صعودی ظاهر شده است.مقاومت ۰.۷۰ دلاری بر سر راه خریداران قرار دارد.در صورتی که گاو ها بتوانند این سطح را رو به بالا شکست دهند ، جفت ارز DOGE/USDT حرکت خود را به سمت ۱ دلار شروع خواهد کرد.

تحلیل دوج کوین تایم فریم روزانه در 18 اردیبهشت 1400
تحلیل دوج کوین تایم فریم روزانه در ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

برخلاف آن ، اگر قیمت از مقاومت ۰.۷۰ دلاری برگشت خورد . بیانگر بسته شدن پوزیشن های لانگ در این سطح خواهد بود.در این صورت خرس ها سعی کرده قیمت را به زیر EMA20 در ۰.۳۹ دلار برسانند.اگر این سطح حمایت شکسته شود ، روند صعودی دوج کوین پایان خواهد یافت.

تحلیل ریپل ۱۸ اردیبهشت

ریپل در تاریخ ۶ و ۷ می از خط روند نزولی خود عبور کرد.اما فتیله بلند روی کندل استیک روزانه ها نشان میدهد که تریدر ها اقدام به بستن پوزیشن های خود در سطوح بالا میکنند.در حال حاظر خرس های مارکت ریپل در تلاش بوده که قیمت را به زیر خط روند نزولی برسانند.

تحلیل ریپل تایم فریم روزانه در 18 اردیبهشت 1400
تحلیل ریپل تایم فریم روزانه در ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

اگر خرس ها موفق شوند ، قیمت جفت ارز XRP/USDT تا سطح EMA20 در ۱.۴۳ دلار افت خواهد کرد.اما شاخص مووینگ ها و RSI بیانگر قدرتمند بودن خریداران است.به همین دلیل حفظ قیمت بالای خط روند نزولی بسیار مهم است.اگر خریداران بتوانند از موقعیت خود دفاع کنند ، هدف بعدی ریپل سطح مقاومت ۱.۹۶ دلار است.شکسته شدن این سطح ، روند صعودی جدیدی را برای ریپل شروع خواهد کرد.

بر خلاف آن ، اگر قیمت ریجکت شده و به زیر EMA20 برسد ، عرضه ریپل بیش از تقاضا خواهد شد.در این حالت افت قیمت تا سطح SMA50 در ۱.۰۹ دلار وجود دارد.

در صورت تمایل به عضویت در کانال VIP بالین سیگنال و دسترسی به سیگنال ارز دیجیتال ، با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

تحلیل کاردانو ۱۸ اردیبهشت

روند صعودی کاردانو در تاریخ ۶ می از سر گرفته شد.چرا که مقاومت ۱.۴۸ دلاری رو به بالا شکسته شد.امروز خرس ها تلاش کردند که قیمت را پایین بیاورند.اما دم بلند روی کندل استیک روزانه بیانگر سفارشات خرید سنگین در نزدیکی سطح ۱.۴۸ دلار است.بنابراین این سطح اکنون به عنوان حمایت روند صعودی عمل میکند.

تحلیل کاردانو تایم فریم روزانه در 18 اردیبهشت 1400
تحلیل کاردانو تایم فریم روزانه در ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۱.۳۶ دلار  شروع به افزایش کرده و RSI در منطقه خرید بیش از حد قرار دارد. این نشان میدهد که مقاومت کمی در مسیر صعودی کاردانو قرار دارد. اولین هدف صعودی ۲ دلار است و در صورت عبور از این سطح ، هدف بعدی ۲.۲۵ دلار خواهد بود.

اگر جفت ارز ADA/USDT از سطح فعلی کاهش یافته و به زیر ۱.۴۸ دلار برسد ، فرضیه صعودی فوق نقض خواهد شد.چنین حرکتی میتواند خریداران را در دام انداخته و قیمت تا سطح EMA20 در ۱.۳۶ دلار افت کند.

تحلیل پالکادات ۱۸ اردیبهشت

در تاریخ ۶ می ، خریداران پالکادات توانستند که از مقاومت ۴۲.۳ دلاری خود عبور کرده و قیمت را تا ۴۳.۹ دلار برسانند.اما برگشت قیمت به زیر مقاومت ۴۲.۳ دلاری ، باعث ایجاد یک کندل inside-day در تاریخ ۷ می شد.این نشان دهنده عدم تصمیم گیری بین گاو ها و خرس های مارکت می باشد.

تحلیل پالکادات تایم فریم روزانه در 18 اردیبهشت 1400
تحلیل پالکادات تایم فریم روزانه در ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

اگر مقاومت ۴۲.۳ دلار رو به بالا شکسته و تثبیت شود ، هدف بعدی خریداران سطح ۴۸.۳۶ دلار خواهد بود.در صورت شکست این سطح ، روند صعودی جدیدی برای پالکادات شروع خواهد شد.برخلاف آن ، اگر قیمت از مقاومت ۴۲.۳ دلار ریجکت شود ، اصلاح قیمت تا سطح EMA20 در ۳۷.۲ دلار امکان پذیر است.

میانگین متحرک ها حالت صعودی داشته و RSI در منطقه مثبت قرار گرفته است.این یک مزیت جزئی برای خریداران خواهد بود.در صورت شکست قیمت به زیر ۳۷.۲ دلار ، هدف نزولی بعدی ۲۶.۵۰ دلار خواهد بود.

تحلیل بیت کوین کش ۱۸ اردیبهشت

افزایش قیمت بیت کوین کش در تاریخ ۵ و ۶ می ، باعث رسیدن این ارز به ۱۶۱۰ دلار شد.خریداران BCH در حال ثبت سود های خود در مناطق بالاتر می باشند.سطح اول حمایتی BCH/USDT در ۱۲۶۰ دلار قرار دارد.

تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه در 18 اردیبهشت 1400
تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه در ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

اگر برگشت قیمت در سطح حمایتی رخ دهد ، نشان میدهد که احساسات بازار همچنان مثبت بوده و خریداران در این حمایت اقدام به خرید مجدد کرده اند.در این صورت خریداران تلاش کرده که قیمت را به بالای ۱۶۰۰ دلار برسانند.اگر موفق شوند ، هدف بعدی آن ها ۲۱۵۰ دلار خواهد بود.

اگر حمایت ۱۲۶۰ دلاری از دست رود ، افت قیمت تا ۱۲۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.در صورت شکست این حمایت ، هدف بعدی فروشندگان سطح EMA20 در ۱۰۳۰ دلار خواهد بود.

تحلیل لایت کوین ۱۸ اردیبهشت

لایت کوین در چند روز گذشته تا به حال در یک الگو گوه قرار گرفته و به به خط مقاومت این الگو رسید.گرچه خرس ها تلاش کردند تا اصلاح را در ۶ می آغاز کنند ، اما دم طولانی روی شمعدان خرید قوی در سطوح پایین را نشان می دهد.

اگر خریداران بتوانند قیمت را بالاتر از گوه افزایش دهند و حفظ کنند ، احتمالاً جفت ارز LTC/USDT تا قیمت ۴۰۰ دلار و سپس ۴۶۳ دلار پیش خواهد رفت. با این حال ، رالی چند روز گذشته RSI را به بالای ۷۴ رسانده است. این نشان دهنده احتمال اصلاح یا ادغام قیمتی برای چند روز آینده وجود دارد.

تحلیل لایت کوین تایم فریم روزانه در 18 اردیبهشت 1400
تحلیل لایت کوین تایم فریم روزانه در ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

اولین نشانه ضعف شکسته شدن و بسته شدن به زیر ۳۱۸.۸۷ دلار است. این می تواند قیمت را به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۲۸۶ دلار برساند.

تحلیل یونی سواپ ۱۸ اردیبهشت

یونی سواپ در تاریخ ۵ می از ۴۴.۹۰ دلار کاهش یافت و این امر نشان دهنده ثبت سود در سطوح بالاتر است. خرس ها سعی کردند کنترل را به دست گرفته و امروز قیمت خود را به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۳۸.۶۸ دلار) برسانند.

تحلیل یونی سواپ تایم فریم روزانه در 18 اردیبهشت 1400
تحلیل یونی سواپ تایم فریم روزانه در ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

با این حال ، دم طولانی روی شمعدان روز نشان دهنده خرید قوی در میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه است.اکنون خریداران سعی می کنند قیمت را به بالای ۴۵ دلار برسانند.در صورت موفقیت ، این نشان می دهد که اصلاح به پایان رسیده و جفت ارز آماده است تا با مقاومت ۵۱.۵۰ دلار به خط مقاومت کانال صعود کند.

بر خلاف آن ، اگر قیمت دوباره از ۴۵ دلار کاهش یابد ، جفت UNI/USDT ممکن است برای چند روز ادغام شود. شکستن و بستن در زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه اولین نشانه ضعف است.

کانال سیگنال ارز دیجیتال بالین سیگنال

در صورتی که به آپدیت تحلیل های ارائه شده در شبانه روز نیاز دارید ، در کانال تلگرامی سایت بالین سیگنال عضو شده و در کنار تحلیل های ارائه شده ، از سایر خدمات مجموعه از جمله سیگنال بایننس و سیگنال بایننس فیوچرز کانال خصوصی تلگرام بهره مند شوید.

جهت تمایل به عضویت در کانال VIP ارز دیجیتال با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *