تحلیل ارز های دیجیتال ۲۰ بهمن

تحلیل ارز های دیجیتال ۲۰ بهمن

با مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۲۰ بهمن در خدمت شما هستیم و همانند گذشته به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.آخرین تحلیل های ارائه شده تحلیل ارز های دیجیتال ۱۸ بهمن می باشد که  در پست های قبلی توضیح داده شد.تقاضای بالای مارکت ها باعث رسیدن بیت کوین و بسیاری از آلت کوین ها به بالاترین قیمت های ثبت شده آنها شد.

تحلیل ارز های دیجیتال 20 بهمن
تحلیل ارز های دیجیتال ۲۰ بهمن

امروز پس از انتشار خبر خریدن ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین توسط تسلا ، بیت کوین به بالاترین سطح قیمتی خود رسید.علاوه بر خرید بیت کوین توسط این شرکت ، تسلا اعلام کرد که برنامه ای دارد که محصولات خود را در ازای دریافت بیت کوین به فروش برساند.علاوه بر خرید تسلا ، سرمایه گذار بزرگی به نام بیل میلر ، قصد دارد که حدود ۳۰۰ میلیون دلار در مارکت بیت کوین سرمایه گذاری کند.

این حجم از خرید توسط سرمایه گذاران بزرگ نشان می دهد که انتظار افزایش قیمت بیت کوین وجود دارد.امروز سومین فرد ثروتمند مکزیک به نام ریکاردو سالیناس پلیگو ، هشتگ بیت کوین را در بیو اکانت توییترخود نوشت.چنین حرکتی باعث شد که ۸۴۰ هزار فالوور این فرد به فکر خرید و سرمایه گذاری در بیت کوین و مارکت کریپتوکارنسی ها باشند.

این تحولات باعث افزایش رشد قیمت های کریپتوکارنسی ها شد.در ادامه پست به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال در نمودار های روزانه خواهیم پرداخت.

BTC/USD

طی دو روز گذشته ، قیمت بیت کوین در محدوده ۳۸۰۰۰ دلار تا ۴۰۰۰۰ دلار معامله می شد.در تاریخ ۶ فوریه ، فیتیله ای بلند در کندل روزانه نشان داد که بسیاری از تریدر ها در سطوح بالا شروع به فروش کرده بودند و دم بلند در کندل روزانه ۷ فوریه ، نشان داد که خرید در سطوح پایین تر رخ داده است.

تحلیل بیت کوین نمودار روزانه 20 بهمن 99
تحلیل بیت کوین نمودار روزانه ۲۰ بهمن ۹۹

امروز خریداران تواستند که قیمت را به بالای سطح مقاومتی ۴۱۹۵۹ دلار برسانند.چنین حرکتی میتواند روند صعودی به سمت هدف ۵۰۰۰۰ دلار را قوت دهد.در این محدوده خرس ها بار دیگر مقاومت شدیدی را ایجاد خواهند کرد اما اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالای ۵۰۰۰۰ دلار برسانند ، جفت ارز BTC/USD تا سطح ۶۰۹۷۴ دلار پیش روی خواهد کرد.برخلاف این فرضیه ، در صورتی که خریداران نتوانند قیمت را در بالای محدوده مقاومتی حفظ کنند ، نشان می دهد که تریدر ها در سطوح بالا با کسب سود از سیگنال لانگ بیت کوین خود خارج میشوند که به دنبال آن فروشندگان تلاش خواهند کرد قیمت را به زیر ۳۸۰۰۰ دلار برسانند.اگر آنها موفق شوند ، تست مجدد سطح میانگین متحرک ها ممکن خواهد بود.

ETH/USD

در تاریخ ۵ فوریه اتریوم از سطح ۱۷۵۷ دلار برگشت خورد اما خریداران با خرید شدید در سطح های پایین تر در تاریخ ۷ فوریه توانستند که دم بلندی را بر روی کندل روزانه ایجاد کنند.

تحلیل اتریوم نمودار روزانه 20 بهمن 99
تحلیل اتریوم نمودار روزانه ۲۰ بهمن ۹۹

شیب مثبت میانگین متحرک ها و شاخص RSI در محدوده مثبت خود نشان می دهد که مقاومت کمی در مسیر صعودی اتریوم وجود دارد.اگر خریداران بتوانند قیمت را در بالای سطح ۱۷۵۷ دلار حفظ کنند ، روند صعودی برای این جفت ارز تا تارگت های ۱۸۷۰ دلار و ۲۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

بر خلاف این فرضیه ، اگر قیمت از سطح کنونی برگشت خورد ، برای چند روز آینده این جفت ارز در محدوده ۱۷۵۷ دلار تا ۱۴۷۳ دلار معامله خواهد شد.شکسته شدن قیمت به زیر ۱۴۷۳ دلار ، میتواند باعث ریزش بیشتر قیمت تا سطح ۱۱۵۰ دلار شود.

ADA/USD

در تاریخ ۵ فوریه پس از شکسته شدن کانال صعودی رو به بالا ، کاردانو روند صعودی خود را ادامه داد که گاو ها در تاریخ ۶ فوریه شروع به خرید در سطح مقاومتی ۰.۶۰ دلار برای هدف ۰.۸۰ دلار کرند.اگر چه مویینگ ها در حال افزایش هستند اما شاخص RSI در محدوده خرید بیش از حد قرار دارد که اخطار یک اصلاح قیمتی را به ما می دهد.

تحلیل کاردانو نمودار روزانه 20 بهمن 99
تحلیل کاردانو نمودار روزانه ۲۰ بهمن ۹۹

افزایش حجم ورودی خرید نشان می دهد که معامله گران به دنبال کسب سود در این سطح نیستند که این شانس افزایش قیمت را بالا می برد.از سوی دیگر اصلاح قیمت میتواند تا سطح EMA20 یعنی ۰.۴۵۴ دلار پیش رود.در صورت برگشت قیمت از این سطح حمایتی ، روند همچنان صعودی باقی می ماند.

XRP/USD

در چند روز گذشته ، ریپل توانسته است که قیمت خود را در بالای محدوده مقاومتی ۰.۳۸۵ دلار نگهداری کند اما خریداران سعی میکنند که قیمت را به بالای ۰.۵۰ دلار برسانند.این نشان می دهد که تقاضا در سطوح بالا کاهش می یابد.

تحلیل ریپل نمودار روزانه 20 بهمن 99
تحلیل ریپل نمودار روزانه ۲۰ بهمن ۹۹

در تاریخ ۷ فوریه ، فروشندگان تلاش کردند که قیمت را به زیر سطح ۰.۳۸۵ دلار برسانند اما موفق نبودند.این نشان می دهد که خریداران در سطوح پایین به شدت دفاع میکنند.زمانی که فروشندگان در سطوح بالا اقدام به فروش میکنند و خریداران در سطوح پایین اقدام به خرید میکنند ، باعث میشود که ارز در یک رنج قیمتی باقی بماند.

شکسته شدن قیمت در بالای سطح ۰.۵۰ دلار میتواند روند صعودی را شکل دهد که تا سطح ۰.۶۵ دلار میتواند پیش روی کند.

DOT/USD

شکست خرس ها در رساندن قیمت به زیر ۱۹.۴۰ دلار ، باعث شد که گاو ها به این مارکت جذب شوند که این اتفاق منجر به صعودی شدن پالکادات تا بالاترین قیمت خود در کندل امروز شود.تارگت بعدی در روند صعودی سطح ۲۴.۸ دلار می باشد که در صورت شکست این مقاومت ، قیمت تا سطح ۳۰ دلار میتواند پیش روی کند.

تحلیل پالکادات نمودار روزانه 20 بهمن 99
تحلیل پالکادات نمودار روزانه ۲۰ بهمن ۹۹

شیب مثبت میانگین متحرک ها و شاخص RSI در محدوده خرید بیش از حد نشان میدهد که قدرت این مارکت در دست خریداران است.در صورتی که جفت ارز DOT/USD روند خود را تغییر دهد و به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه ( ۱۷.۹۱ دلار ) برسد ، دیدگاه صعودی این ارز دیجیتال نقض خواهد شد.

BNB/USD

در تاریخ ۵ فوریه ، بایننس کوین توانست که خط مقاومتی گوه صعودی را به بالا شکسته که این تئوری خرسی بودن مارکت بایننس کوین را نقض کرد.خرس ها در تلاش هستند که این روند را در سطح ۷۵ دلار متوقف کنند اما نشانه مثبت این است که گاو ها همچنان قدرتمند هستند.

تحلیل بایننس کوین نمودار روزانه 20 بهمن 99
تحلیل بایننس کوین نمودار روزانه ۲۰ بهمن ۹۹

پس از اصلاح قیمت در تاریخ ۷ فوریه ، گاو ها در تلاش هستند که روند صعودی را از سر گیرند.شکسته شدن سطح ۷۵.۵ دلار میتواند باعث افزایش قیمت جفت ارز BNB/USD تا سطح ۹۵ دلار و سپس ۱۰۰ دلار شود.برخلاف این فرضیه ، در صورتی که قیمت از سطح ۷۵.۵ دلار برگشت خورد ، خرس ها تلاش خواهند کرد که قیمت این جفت ارز را به درون گوه بکشانند که اگر موفق شوند نشان می دهد که تریدر ها در سطوح بالا اقدام به فروش کرده اند.

LINK/USD

دم بلند در کندل روزانه ۷ فوریه ، نشان می دهد که خریداران در سطح EMA20 یعنی ۲۳.۱۵ دلار ، اقدام به خرید کرده اند.در صورتی که خریداران بتوانند قیمت لینک را به بالای محدوده ۲۵.۷۸ دلار تا ۲۷ دلار برسانند ، روند صعودی از سر گرفته خواهد شد.

تحلیل لینک چین نمودار روزانه 20 بهمن 99
تحلیل لینک چین نمودار روزانه ۲۰ بهمن ۹۹

اولین تارگت در روند صعودی سطح ۳۰ دلار خواهد بود که اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالای این سطح برسانند ، جفت ارز LINK/USD میتواند تا سطح ۳۳ دلار پیش روی کند.شیب مثبت میانگین متحرک ها و شاخص RSI در منطقه مثبت نشان دهنده قدرتمند تر بودن خریداران است.

برخلاف این فرضیه ، در صورتی که قیمت از این سطح مقاومتی برگشت بخورد ، خرس ها بار دیگر تلاش میکنند که قیمت را به زیر EMA20 بکشانند که اگر موفق شوند ، قیمت این جفت ارز تا سطح ۲۰.۱۱ دلار افت خواهد کرد.

در صورتی که به آپدیت تحلیل های ارائه شده در شبانه روز نیاز دارید ، در کانال تلگرامی سایت بالین سیگنال عضو شده و در کنار تحلیل های ارائه شده ، از سایر خدمات مجموعه از جمله سیگنال های رایگان کانال تلگرام بهره مند شوید.

سیگنال ارز دیجیتال

سیگنال بایننس

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *