تحلیل ارز های دیجیتال ۲۱ اسفند

تحلیل ارز های دیجیتال ۲۱ اسفند

با مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۲۱ اسفند در خدمت شما هستیم و همانند گذشته به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.آخرین تحلیل های ارائه شده تحلیل ارز های دیجیتال ۱۱ اسفند می باشد که  در پست های قبلی توضیح داده شد.در صورت حفظ قیمت بیت کوین بالای سطح ۵۷۰۰۰ دلار ، شاهد رشد شدید آلت کوین ها و ثبت یک بالاترین قیمت دیگر برای آنها خواهیم بود.

تحلیل ارز های دیجیتال 21 اسفند
تحلیل ارز های دیجیتال ۲۱ اسفند

سرمایه گذاران بلند مدت همواره در حال خرید ارز های مورد نظر خود در اصلاحات قیمتی یک روند صعودی هستند در حالی که سرمایه گذاران کوتاه مدت همیشه منتظر صعود و رشد یک ارز هستند و سپس ورود میکنند. در چند روز گذشته ، داده های Glassnode نشان داده که خروجی بیت کوین از صرافی کوین بیس به میزان قابل توجهی بوده است که نشان از نگهداری و ذخیره این ارز دیجیتال توسط سرمایه گذاران را می دهد.

این نشانه های مارکت به ما می گوید که شرکت های مالی و سرمایه گذار بیشتری به بازار های کریپتوکارنسی علاقه مند شده و هر روز تعداد بیشتری جذب این مارکت می شوند. اثبات این واقعیت در حالی است که پایان امشب خبر رسمی شدن تزریق بسته های حمایتی مالی آمریکا در رسانه ها منتشر شد.

نشانه مثبت دیگر حرکت نسبی دلار آمریکا و بیت کوین است. معمولاً این دارایی ها رابطه معکوس دارند ، به این معنی که وقتی دلار آمریکا افزایش می یابد ، بیت کوین تحت فشار قرار می گیرد و بالعکس اما در چند روز گذشته ، افزایش شاخص ارز دلار آمریکا (DXY) نتوانسته است حرکت صعودی بیت کوین را متوقف کند که این نیز به دلیل تقاضای بالای خریداران بیت کوین است.

در ادامه پست به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال در نمودار های روزانه خواهیم پرداخت.

BTC/USD

بیت کوین در ۸ مارچ توانست که مقاومت کلیدی ۵۲۰۰۰ دلاری را رو به بالا شکسته که باعث تکمیل یک الگوی مثلث در نمودار روزانه شد.هدف صعودی شکست این الگو در سطح ۶۱۰۰۰ دلار قرار دارد. خرس ها امروز تلاش کردند تا حرکت صعودی را متوقف کنند ، اما دم بلند روی شمعدان نشان می دهد که خرید شدیدی در اصلاحات و افت های بازار انجام شده است.
تحلیل بیت کوین تایم فریم روزانه 21 اسفند 99
تحلیل بیت کوین تایم فریم روزانه ۲۱ اسفند ۹۹
میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۵۰۱۴۰ دلار) حالت صعودی گرفته  و شاخص RSI نیز نزدیک به محدوده  خرید بیش از حد قرار گرفته است که نشان میدهد قدرت مارکت در دست گاو ها است.اگر گاوها بتوانند قیمت را  به سطح ۵۸۳۴۰ دلار برساند ، مرحله بعدی روند صعودی ممکن است آغاز شود. هدف اصلی بعدی صعودی ۷۲۱۱۲ دلار است.
برخلاف این فرضیه ، اگر خرس های مارکت بتوانند به خوبی از سطح ۵۸۳۴۰ دلار دفاع کنند ، بیت کوین میتواند در مرحله اول تا سطح حمایت ۵۲۰۰۰ دلار و سپس تا ۴۳۰۰۰ دلار افت قیمت را برای خود ثبت کند.

ETH/USD

در کنار روند صعودی بیت کوین ، خریداران اتریوم نیز توانستد که حرکت صعودی جدی از سطح میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱۶۷۳ دلار) شروع کرده و قیمت را تا بالای سطح ۱۸۰۰ دلار برسانند.
تحلیل اتریوم تایم فریم روزانه 21 اسفند 99
تحلیل اتریوم تایم فریم روزانه ۲۱ اسفند ۹۹
اگر خریداران بتوانند قیمت اتریوم را بالاتر از ۱۸۷۹ دلار حفظ کنند ، جفت ارز ETH/USD می تواند تا بالاترین سطح خود یعنی ۲۰۴۰ دلار پیش روی کند که در صورت شکست معتبر این مقاومت ، هدف بعدی خریداران ۲۶۰۰ دلار خواهد بود.
برخلاف این روند ، اگر فروشندگان مارکت بتواند در سطح های حمایتی ۱۸۷۹ و ۲۰۴۰ دلار به خوبی مقاومت کنند ، یک برگشت و افت قیمت تا سطح EMA20 را شاهد خواهیم بود.

BNB/USD

بایننس کوین در ۹ مارچ توانست که از مقاومت مهم ۲۶۵ دلاری خود عبور کرده و تا سطح ۳۰۰ دلار پیش روی کند.دم بلند کندل امروز نیز نشان گر خرید بایننس کوین در افت های قیمتی توسط خریداران است.در حال حاضر خریداران تلاش می کنند قیمت را به بالای ۳۰۹ دلار برسانند. در صورت موفقیت ، جفت ارز BNB/USD می تواند به بالاترین قیمت خود در ۳۴۸ دلار برسد. شکست این مقاومت می تواند مرحله بعدی حرکت صعودی را به ۴۱۰ دلار و سپس ۵۰۰ دلار آغاز کند.
تحلیل بایننس کوین تایم فریم روزانه 21 اسفند 99
تحلیل بایننس کوین تایم فریم روزانه ۲۱ اسفند ۹۹
میانگین متحرک حالت صعودی و شاخص RSI در محدوده خرید بیش از حد قرار گرفته اند که نشان میدهد در مسیر صعودی این ارز دیجیتال کمترین مقاومت پیش روی خریداران خواهد بود.اگر فروشندگان بتوانند قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی در ۲۳۱ دلار برسانند ، این نمای صعودی و بولیش بایننس کوین نقص خواهد شد.

ADA/USD

کاردانو در چند روز گذشته در یک محدوده قیمتی ۱.۰۶ تا ۱.۲۳ دلار در حال رنج زنی بوده است. یک علامت مثبت در این مارکت این است که گاوها اجازه نداده اند قیمت در زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱.۱۰۲ دلار) پایین بیاید.
تحلیل کاردانو تایم فریم روزانه 21 اسفند 99
تحلیل کاردانو تایم فریم روزانه ۲۱ اسفند ۹۹
اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالاتر از ۱.۲۳ دلار برسانند ، جفت ADA/USD می تواند حرکت صعودی خود را تا قیمت ۱.۳۵ دلار و سپس ۱.۴۸ دلار آغاز کند.برخلاف این فرضیه اگر خرس های مارکت بتوانند قیمت را در زیر EMA20 فرو ببرند ، شاهد یک اصلاح قیمتی سنگین تر تا حمایت های ۰.۹۸ و سپس ۰.۸۰ دلار برای کاردانو خواهیم بود.

DOT/USD

پالکادات توانست که در ۸ مارچ یک حرکت صعودی را با حمایت EMA20 آغاز کرده و تا سطح ۳۹.۶ دلار  پیش روی کرده است .میانگین متحرک ها حالت صعودی داشته و شاخص RSI بالای ۶۶ نشان میدهد که کنترل مارکت در دست خریداران است.

تحلیل پالکادات تایم فریم روزانه 21 اسفند 99
تحلیل پالکادات تایم فریم روزانه ۲۱ اسفند ۹۹

خریدارن میتوانند که قیمت جفت ارز DOT/USD را تا سطح ۴۲.۲ و سپس ۵۲.۵ دلار بالا ببرند.برخلاف آن اگر فروشندگان بازار بتوانند از سطح مقاومتی ۴۲.۲ دلار به خوبی دفاع کنند ، قیمت میتواند تا سطح EMA20 در ۳۴ دلار مجدد کاهش یابد.

XRP/USD

ارز ریپل یک بار دیگر از سطح مقاومتی ۰.۵۰ دلار ریجکت شده که نشان می دهد خرس های مارکت همچنان در این سطح مقاومتی پر قدرت عمل میکنند.اگر خرس ها بتوانند قیمت را به زیر خط روند صعودی در نمودار روزانه فرو ببرد ، نمای صعودی ریپل نقص خواهد شد .

تحلیل ریپل تایم فریم روزانه 21 اسفند 99
تحلیل ریپل تایم فریم روزانه ۲۱ اسفند ۹۹

نکته مهم این تحلیل در این است که اگر قیمت به زیر خط روند صعودی فرو رود میتواند تا سطح حمایت ۰.۳۵۹ دلار ریزش کند.اگر این سطح حمایتی نیز شکسته شود ، یک الگوی سر و شانه معکوس شکل خواهد گرفت که هدف نزولی بعدی آن ۰.۱۷ دلار خواهد بود.

به هر حال ، اگر خریداران مارکت بتوانند قیمت را بالاتر از سطح ۰.۵۰ دلار رسانده و حفظ کنند ، هدف صعودی بعدی این ارز دیجیتال ۰.۵۷ دلار و سپس ۰.۶۵ دلار خواهد بود.

LTC/USD

خریداران لایت کوین توانستند که در ۷ مارچ سطح EMA20 را در ۱۸۹ دلار رو به بالا شکسته و تا مقاومت ۲۰۵ دلار پیش روی کنند.این سطح مقاومتی برای ادامه صعود بسیار حیاتی خواهد بود چرا که در صورت شکست این مقاومت رو به بالا ، اهداف بعدی لایت کوین ۲۲۷ و ۲۴۶ دلار خواهد بود.

تحلیل لایت کوین تایم فریم روزانه 21 اسفند 99
تحلیل لایت کوین تایم فریم روزانه ۲۱ اسفند ۹۹

با این وجود بعدی است که فروشندگان مارکت دفاع از سطح های مقاومتی را رها کنند.اگر یک افت قیمت تا سطح EMA20 در نمودار شکل بگیرد ، لایت کوین میتواند تا خط روند صعودی در نمودار روزانه خود افت کند.

BCH/USD

بیت کوین کش  یک الگوی مثلث صعودی را تشکیل داده است که در پایان شکست کامل می شود و به بالای ۵۶۰ دلار می رسد. اگر این اتفاق بیفتد ،این آلت کوین می تواند حرکت خود را تا ۶۳۱ دلار و سپس ۶۸۸ دلار شروع کند.بنابراین برای شروع یک حرکت صعودی ، شکست سطح ۵۶۰ دلار وحفظ قیمت بالای آن ضروری خواهد بود.

تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه 21 اسفند 99
تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه ۲۱ اسفند ۹۹

برعکس ، اگر قیمت از ۵۶۰ دلار کاهش یابد ، خرس ها سعی می کنند آن را در زیر میانگین های متحرک و روند نزولی قرار دهند. در صورت موفقیت ، جفت ارز BCH/USD می تواند به ۴۷۲ دلار و سپس ۴۳۲ دلار سقوط کند.

در صورتی که به آپدیت تحلیل های ارائه شده در شبانه روز نیاز دارید ، در کانال تلگرامی سایت بالین سیگنال عضو شده و در کنار تحلیل های ارائه شده ، از سایر خدمات مجموعه از جمله سیگنال های رایگان کانال تلگرام بهره مند شوید.

سیگنال ارز دیجیتال

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *