تحلیل ارز های دیجیتال ۲۲ تیر

تحلیل ارز دیجیتال 22 تیر 1400

تحلیل ارز های دیجیتال ۲۲ تیر

با مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۲۲ تیر ۱۴۰۰در خدمت شما هستیم.همانند گذشته به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.در این مقاله قصد داریم ۱۰ رمزارز منتخب را در تایم فریم روزانه تحلیل و بررسی کنیم.در صورتی که نیاز به تحلیل روزانه ارز ها دارید ، در کانال تحلیل ارز بالین سیگنال عضو شوید.

تحلیل ارز های دیجیتال 22 تیر 1400
تحلیل ارز دیجیتال ۲۲ تیر ۱۴۰۰

در مجموعه قبلی تحلیل ارز های دیجیتال ۸ تیر را ارائه داده بودیم.مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۲۲ تیر ۱۴۰۰در ارتباط با ارز های بیت کوین ، اتریوم ، بایننس کوین ، دوج کوین ،ریپل ، کاردانو ، لایت کوین و بیت کوین کش و پالکادات و یونی سواپ می باشد.لطفا با ما همراه باشید.

مقدمه تحلیل ارز دیجیتال ۲۲ تیر

اکنون قیمت بیت کوین در حال کاهش است.به دنبال آن آلت کوین ها نیز وضعیت خوبی ندارند و تقریبا همگی به سطح حمایات اصلی خود رسیده اند.این ضعف حرکتی بیت کوین به دلیل فروش سنگین است.خرس ها با هر صعود جزئی بیت کوین ، اقدام به فروش کردند.

جوئل کروگر ، استراتژیست فارکس در LMAX به تازگی گفته بود که احتمال افت قیمت بیت کوین در ماه  جولای وجود دارد.او اعلام خطر کرده است که بیت کوین تا سطح حمایت ۲۰۰۰۰ دلاری خود نزول کند.

از طرف دیگر به تدریج اخبار و فاندامنتال بیت کوین در حال بهبود است.به دلیل ممنوعیت اخیر کشور چین در خصوص فعالیت ماینر های این کشور ، هش ریت بیت کوین به شدت آسیب دید.اما با توجه به داده های مختلف ، این هش ریت کم کم در حال بهبود است.

شرکت گری اسکیل نیز به تازگی اعلام کرده است که تصمیم به سرمایه گذاری بیشتر بر روی بیت کوین و کریپتوکارنسی ها را دارد.آنها به تازگی یک مجوز نیز از سازمان SEC دریافت کرده اند.به مجوز دریافتی ، این شرکت میتواند سرمایه گذاری خود بر روی کریپتوکارنسی ها را قانونی کند.درکنار آن نیز ملزم به ارائه گزارش سرمایه گذاری است.

در آینده باید ببینیم که آیا بهبود هش ریت بیت کوین باعث رشد این ارز خواهد شد یا خیر ؟ در ادامه این پست تحلیلی به بررسی ۱۰ رمزارز برتر در تایم فریم روزانه پرداخته ایم.در این پست تحلیل ارز دیجیتال  ۲۲ تیر ماه ۱۴۰۰به همراه چارت نگارش شده است.

تحلیل بیت کوین ۲۲ تیر

خریداران بیت کوین در روز گذشته نتوانستند که قیمت را در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه خود در ۳۴۲۰۰ دلار حفظ کنند.این یک علامت منفی برای مارکت بود چرا که نشان میدهد خرس ها به شدت از این سطح مقاومتی دفاع کرده اند.بیت کوین در کندل امروز از این مووینگ کاهش یافت.

تحلیل بیت کوین ( BTC ) در تایم فریم روزانه 22 تیر 1400
تحلیل بیت کوین ( BTC ) در تایم فریم روزانه ۲۲ تیر ۱۴۰۰

اکنون فروشندگان مارکت در تلاش هستند که قیمت را به ۳۱۰۰۰ دلار برسانند.شکست و بسته شدن کندل به زیر حمایت ۳۱۰۰۰ دلار ، نشان دهنده از سر گیری روند نزولی بیت کوین است.اگر حمایت ۲۸۰۰۰ دلاری شکسته شود ، فروش می تواند بیشتر شود.چرا که یک پنیک سل در بازار بیت کوین رخ میدهد.

در این صورت احتمال افت سریع و شارپی قیمت تا ۲۰۰۰۰ دلار وجود دارد.برخلاف این فرض ، اگر قیمت بیت کوین به بالای ۳۴۲۰۰ دلار برسد ، نظریه نزولی نقض خواهد کرد.در این صورت مارکت سیگنال خرید بیت کوین را ارسال میکند.اما این  حرکت رو به بالا بسیار سخت است.

تحلیل ارز دیجیتال اتریوم ۲۲ تیر

همانطور که در کانال تحلیل ارز دیجیتال بالین سیگنال اعلام کردیم ، خریداران اتریوم طی سه روز گذشته در تلاش بودند که قیمت را به بالای ۲۱۷۰ دلار برسانند.اما فشار شدید خرس های مارکت جلوی این شکست رو به بالا را گرفت.به همین دلیل قیمت از این سطح مقاومتی افت کرد.

تحلیل اتریوم ( ETH ) در تایم فریم روزانه 22 تیر 1400
تحلیل اتریوم ( ETH ) در تایم فریم روزانه ۲۲ تیر ۱۴۰۰

اکنون فروشندگان در تلاش هستند که قیمت را به زیر سطح حمایت روانی ۲۰۰۰ دلار برسانند.در صورت موفقیت ، احتمال افت قیمت تا حمایت بعدی در ۱۷۳۰ دلار وجود دارد.شکسته شدن این حمایت ، از سرگیری روند نزولی را اعلام میکند.

در صورت حمایت شدن اتریوم در سطح ۲۰۰۰ دلار ، یک برگشت رو به بالا خواهیم داشت. اگر خریداران بتوانند اتریوم را به بالای ۲۱۷۰ دلار برسانند ، نمای نزولی نقض میشود. در این صورت اهداف آنها ۲۳۰۰ دلار و سپس ۲۵۵۰ دلار خواهد بود.

برای مشاهده تحلیل روزانه اتریوم در تایم فریم های مختلف به کانال تلگرام تحلیل ارز دیجیتال بالین سیگنال مراجعه کنید.

تحلیل بایننس کوین ۲۲ تیر

ارز دیجیتال BNB در چند روز گذشته بین مویینگ های متحرک معامله شده است.این نشان داد که خریداران در سطح ۳۱۳ دلار و فروشندگان در سطح ۳۳۴ دلار مشغول دفاع هستند.

تحلیل بایننس کوین ( BNB ) در تایم فریم روزانه 22 تیر 1400
تحلیل بایننس کوین ( BNB ) در تایم فریم روزانه ۲۲ تیر ۱۴۰۰

با این وجود بعید است که این معاملات به مدت طولانی ادامه یابد. اگر گاوها قیمت را به بالای ۳۳۴ دلار برسانند ، هدف بعدی ۳۷۹ دلار خواهد بود. از طرف دیگر ، اگر خرس ها قیمت را به زیر ۳۱۳ دلار رسانده و حفظ کنند ، این جفت ارز می تواند به منطقه حمایتی ۲۷۶ دلار تا ۲۶۴ دلار برسد. شکست در زیر این منطقه می تواند قیمت را تا سطح حمایت اصلی ۲۱۱ دلار کاهش دهد.

تحلیل کاردانو ۲۲ تیر

در چارت تحلیل روزانه کاردانو مشخص است که این ارز طی چند روز گذشته بین محدوده ۱.۳۷ تا ۱.۲۸ دلار رنج زنی کرده است.این عدم تصمیم گیری بین خریداران و فروشندگان را میرساند.آنها منتظر شکست یکی از سطوح هستند.

تحلیل کاردانو ( ADA ) در تایم فریم روزانه 22 تیر 1400
تحلیل کاردانو ( ADA ) در تایم فریم روزانه ۲۲ تیر ۱۴۰۰

در صورتی که یک کندل روزانه کاردانو به زیر ۱.۲۸ دلار رسیده و بسته شود ، هدف نزولی فروشندگان سطوح ۱.۲۰ و ۱ دلار خواهد بود.برعکس آن ، در صورت حمایت خریداران از سطح ۱.۲۸ دلار ، یک برگشت قیمت را برای کاردانو خواهیم داشت.در این صورت گاو ها سعی کرده قیمت را به سطح ۱.۴۸ دلار و به بالای ترند نزولی برسانند.

تحلیل دوج کوین ۲۲ تیر

دوج کوین برای حفظ قیمت بالای سطح ۰.۲۱ دلار حرکت میکند.اما خریداران تمایلی برای حفظ این سطح حمایتی را ندارند. چرا که بنظر نمیرسد تصمیمی برای خرید و حرکت به سمت بالا وجود داشته باشد.

تحلیل دوج کوین ( DOGE ) در تایم فریم روزانه 22 تیر 1400
تحلیل دوج کوین ( DOGE ) در تایم فریم روزانه ۲۲ تیر ۱۴۰۰

اگر حمایت ۰.۲۱ دلار از دست رود ، افت قیمت دوج کوین تا ۰.۱۵ دلار را خواهیم داشت.در صورت شکست این حمایت ، یک پنیک سل سنگین در مارکت دوج کوین انجام خواهدشد. برخلاف آن اگر قیمت از سطح فعلی باز گردد ، امکان ورود مججد خریداران به مارکت برای رساندن قیمت به ۰.۲۸ دلار وجود دارد.

در صورت تمایل به عضویت در کانال VIP ارز دیجیتال بالین سیگنال و دسترسی به سیگنال ارز دیجیتال، با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

جهت مشاهده تمامی تحلیل های روزانه ارز دیجیتال ، به کانال تلگرام بالین سیگنال مراجعه کنید .

تحلیل ریپل ۲۲ تیر

مسیر حرکت نزولی ریپل دارای کمترین مقاومت است.چرا که شاخص EMA20 نزولی شده و RSI نیز در منطقه منفی قرار دارد.در صورتی که فروشندگان ریپل بتوانند قیمت را به زیر ۰.۵۹ دلار برسانند ، حمایت مهم ۰.۵۰ دلاری دوباره تست خواهد شد.

تحلیل ریپل ( XRP ) در تایم فریم روزانه 22 تیر 1400
تحلیل ریپل ( XRP ) در تایم فریم روزانه ۲۲ تیر ۱۴۰۰

این یک سطح مهم برای گاوها است. زیرا در صورت شکسته شدن ، جفت ارز می تواند مرحله بعدی روند نزولی را آغاز کند. برای نفی این احتمال ، گاوها باید قیمت را به بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۰.۶۷ دلار و مقاومت ۰.۷۵ دلار برسانند.

تحلیل پالکادات ۲۲ تیر

در نمودار تحلیل ارز DOT ، میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱۶.۳۷ دلار) با شیب کم و RSI در منطقه منفی قرار دارد. این نشان می دهد که خرس ها برتری دارند.اگر خرس ها قیمت را به زیر ۱۴.۵۰ دلار را فرو ببرند ، جفت DOT/USDT ممکن است به ۱۳ دلار کاهش یابد.

تحلیل پالکادات ( DOT) در تایم فریم روزانه 22 تیر 1400
تحلیل پالکادات ( DOT) در تایم فریم روزانه ۲۲ تیر ۱۴۰۰

این یک حمایت مهم است که باید مراقب آن باشید. زیرا اگر شکسته شود  ، پالکادات می تواند مرحله بعدی روند نزولی را شروع کند. برعکس ، اگر قیمت از ۱۴.۵۰ دلار بازگردد ، گاوها دوباره سعی می کنند مقاومت ۱۶.۹ دلاری خود را تست کنند. در صورت موفقیت ، جفت ارز می تواند تا ۱۹.۶ دلار پیش روی کند.

تحلیل یونی سواپ ۲۲ تیر

تقاضای خرید برای یونی سواپ نیز کاهش یافته است. به همین دلیل است که خریداران نمیتوانند قیمت را به بالای سطح ۲۲ دلار برسانند.اگر آنها بتوانند از سد ۲۲ دلاری خود عبور کنند ، هدف بعدی ۲۵ دلار خواهد بود.

تحلیل یونی سواپ ( UNI ) در تایم فریم روزانه 22 تیر 1400
تحلیل یونی سواپ ( UNI ) در تایم فریم روزانه ۲۲ تیر ۱۴۰۰

اما از طرف دیگر ، اگر قیمت UNI به زیر ۲۰ دلار رسیده و حفظ شود ، افت قیمت تا سطوح حمایتی ۱۷ دلار و ۱۵ دلار را شاهد خواهی بود.

تحلیل بیت کوین کش ۲۲ تیر

بیت کوین کش طی چهار روز گذشته بین میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۵۱۲ دلار) و حمایت  ۴۷۵ دلار گیر کرده است. این نشان می دهد که خرس ها از سطح EMA20 به خوبی دفاع میکنند.اگر خرس ها قیمت خود را زیر ۴۷۵ دلار فرو ببرند ، خریداران کوتاه مدت از پوزیشن های لانگ خود خارج میشوند.

تحلیل بیت کوین کش ( BCH ) در تایم فریم روزانه 22 تیر 1400
تحلیل بیت کوین کش ( BCH ) در تایم فریم روزانه ۲۲ تیر ۱۴۰۰

این می تواند قیمت را به ۴۲۸ دلار کاهش دهد. اگر این پشتیبانی نیز شکسته شود ، جفت ارز BCH/USDT ممکن است تا سطح حمایت مهم ۳۷۰ دلار سقوط کند.

متناوباً ، اگر قیمت از ۴۷۵ دلار بازگردد ، گاوها سعی می کنند جفت ارز را به بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه برسانند. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند ، ممکن است جفت ارز به ۵۳۸ دلار برسد. شکست و نزدیک بالاتر از این مقاومت اولین نشانه قدرت خواهد بود.

تحلیل لایت کوین ۲۲ تیر

طی چند روز گذشته LTC در EMA 20  (۱۳۹ دلار) با مقاومت سختی روبرو شده است. اما علامت مثبت این است که گاوها به خرس ها اجازه نداده اند قیمت زیر سطح حمایت ۱۱۸ دلار فرو رود.این نشان می دهد که فروش در سطوح پایین کمتر شده است.

تحلیل لایت کوین ( LTC ) در تایم فریم روزانه 22 تیر 1400
تحلیل لایت کوین ( LTC ) در تایم فریم روزانه ۲۲ تیر ۱۴۰۰

شاخص RSI در تلاش است تا از ۴۶ بالاتر رود . اگر این اتفاق بیفتد ، حرکت صعودی ممکن است آغاز شود که هدف آن ۱۵۶ و ۱۸۰ دلار است. برخلاف این فرض ، اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد ، جفت ارز می تواند به ۱۱۸ دلار کاهش یابد. شکست و نزدیک شدن به زیر این حمایت می تواند از سرگیری مرحله بعدی روند نزولی باشد.

تحلیل روزانه ارز دیجیتال در کانال تلگرام بالین سیگنال

مجموعه بالین سیگنال متشکل از تحلیل گران برتر ایران در زمینه بلاکچین و کریپتوکارنسی با تکیه بر تجارب و علم خود اقدام به دنبال کردن روند حرکتی ارز های دیجیتال و ارائه تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال ارز های بیت کوین ، اتریوم و آلت کوین ها و همچنین ارائه سیگنال بایننس و سیگنال بایننس فیوچرز کرده است.

شما میتوانید از طریق کانال عمومی تلگرام بالین سیگنال ، به تمامی تحلیل های کوتاه مدت و روزانه ارز دیجیتال دسترسی داشته باشید.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *