تحلیل ارز های دیجیتال ۲۶ فروردین

تحلیل ارز های دیجیتال ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

با مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ در خدمت شما هستیم.همانند گذشته به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.در این مقاله قصد داریم ۱۰ رمزارز منتخب را در تایم فریم روزانه تحلیل و بررسی کنیم.

تحلیل ارز دیجیتال 26 فروردین
تحلیل ارز دیجیتال ۲۶ فروردین

مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ در ارتباط با ارز های بیت کوین ، اتریوم ، بایننس کوین ، ریپل ، کاردانو ، پالکادات ، یونی سواپ ، لایت کوین ، چین لینک و استلار می باشد.لطفا با ما همراه باشید.

مقدمه تحلیل ارز دیجیتال ۲۶ فروردین

مهم ترین خبر این هفته کریپتوکارنسی ، لیست شدن ارز COIN متعلق به صرافی Coinbase در مارکت نزدک آمریکا بود.در پی این خبر ، صرافی بایننس نیز اعلام کرد که به زودی این رمز ارز را به لیست خود اضاف خواهد کرد.این اخبار توانست خبر خوبی برای دیگر ارز های دیجیتال باشد.

چرا که به زودی احتمال دارد دیگر ارز های کریپتو کارنسی نیز به این مارکت ها اضافه شوند.این حرکت موجب جلب سرمایه گذار به ارز های دیجیتال خواهد شد.اما بعید است این اتفاق به زودی انجام شود.

در اولین روز های لیست شدن Coin ، احتمال میرود که نوسانات بازار شدید باشد.چرا که وال استریت به دنبال ارزش گذاری این ارز خواهد بود.مسلما به دنبال آن نوسانات در سایز رمزپایه ها را نیز شاهد خواهیم بود.

از طرف دیگر ، حرکات شارپی اخیر بیت کوین ، بازار ارز دیجیتال را داغ تر کرده است و این نوسانات شدید باعث ایجاد سود و همچنین ضرر های سنگین و لیکوییدی در بین تریدر ها شده است.در ۲۴ ساعت گذشته ، نوسانات شدید بیت کوین موجب لیکویید شدن حدود ۳۰۴ هزار تریدر شده است.

آمار لیکوییدی تاریخ 14 آپریل
آمار لیکوییدی تاریخ ۱۴ آپریل

PlanB یکی از محبوب ترین تحلیل گران سهام و بیت کوین ، به تازگی به شاخصماهانه RSI بیت کوین اشاره کرده است.وی بیان کرده که شاخص قدرت نسبی ماهانه از ۹۲ بالاتر رفته است.این افزایش RSI بسیار زیاد خواهد بود.اما همچنان کمتر از شاخص ۹۵ ماهانه باراز های سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۳ و ۲۰۱۱ می باشد.

طبق محاسبه PlanB ، قیمت بیت کوین باید تا پایان آپریل به ۹۲۰۰۰ دلار افزایش یابد تا RSI به ۹۵ برسد.اکنون ۱۵ آپریل ۲۰۲۱ هست.در ادامه به تحلیل و بررسی ۱۰ رمزارز خواهیم پرداخت.

تحلیل بیت کوین ۲۶ فروردین

در تاریخ ۱۳ آپریل ، بیت کوین توانست که خط گردن الگو سر و شانه معکوس را رو به بالا شکست دهد.این خط گردن در ۶۰۵۰۰ دلار قرار داشت.سپس در یک حرکت صعودی از مقاومت ۶۱۸۰۰ دلار نیز عبور کرد.در ۱۴ آپریل خریداران بیت کوین توانستند که قیمت را تا نزدیکی مقاومت ۶۵۰۰۰ دلار برسانند.

تحلیل بیت کوین در تایم فریم روزانه 26 فروردین 1400
تحلیل بیت کوین در تایم فریم روزانه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اما یک ریجکت قیمتی از این ناحیه باعث اصلاح مارکت بیت کوین تا سطح ۶۱۳۰۰ دلار شد.میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۵۸۷۱۳ دلار) و RSI بالای ۶۳ نشان می دهد که قدرت همچنان در دست خریداران می باشد.

معمولا بعد از ریجکت یک ارز از سطح مقاومتی مهم خود ، احتمال برگشت تا حمایت قبلی وجود دارد.برای بیت کوین نیز احتمال افت قیمت تا ۶۰۵۰۰ دلار وجود دارد.در صورت حفظ قیمت بالای این سطح ، روند صعودی مجددا از سر گرفته می شود.

برعکس آن ، اگر خرس های مارکت بتوانند قیمت را به زیر EMA20 فرو ببرند ، احتمال اصلاح بیشتر قیمتی تا سطح ۵۵۲۰۰ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل اتریوم ۲۶ فروردین

اتریوم در تاریخ ۱۳ آپریل توانست که از سطح مقاومتی ۲۲۰۰ دلاری خود عبور کرده و روند صعودی را از سر بگیرد.EMA20 در محدوده ۲۰۴۰ دلار با شیب مثبت و شاخص RSI بالای ۷۰ نشان می دهد که مسیر صعودی دارای کمترین مقاومت است.

تحلیل اتریوم در تایم فریم روزانه 26 فروردین 1400
تحلیل اتریوم در تایم فریم روزانه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

گاوها اکنون سعی می کنند جفت ارز ETH/USDT را به سمت هدف بعدی ۲۶۰۰ دلاری برسانند.برخلاف این فرض ، اگر جفت ارز از سطح فعلی کاهش یابد ، ممکن است به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه سقوط کند.در صورت برگشت از این حمایت ، نشان از خریداری گاو ها در سطوح پایین خواهد بود.

تحلیل بایننس کوین ۲۶ فروردین

از تاریخ ۲۶ مارچ تا ۱۲ آپریل ، یک افزایش قیمت ۱۷۳ درصدی برای BNB ثبت شده است.این افزایش قیمت از سطح ۲۳۳ تا ۶۳۸ دلار صورت گرفته است.اکنون بایننس کوین در حال اصلاح قیمتی صعود اخیر خود می باشد.

تحلیل بایننس کوین در تایم فریم روزانه 26 فروردین 1400
تحلیل بایننس کوین در تایم فریم روزانه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اولین پشتیبان قوی در این اصلاح سطح ۴۸۴ دلار می باشد.در صورت حمایت بایننس کوین در این نقطه ، احتمال برگشت قیمت و تست دوباره ۶۳۸ دلار بسیار قوی خواهد شد.در صورت موفقیت جفت ارز BNB/USDT می تواند به هدف بعدی خود یعنی ۸۸۸ دلار برسد.

الگوی کندل استیک دوجی ۱۴ آپریل ، بلاتکلیفی بین گاوها و خرس ها را نشان می دهد. اگر این عدم قطعیت به سمت نزولی برود و قیمت به زیر ۴۸۴ دلار برسد ، جفت ارز می تواند به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۴۱۷ دلار) سقوط کند.

تحلیل ریپل ۲۶ فروردین

در تاریخ ۱۳ آپریل یک حرکت صعودی باعث شکسته شدن سطح ۱.۵ دلاری ریپل رو به بالا شد.خریداران ریپل توانستند که قیمت را در ۱۴ آپریل تا سطح ۱.۹۶ دلار برسانند.فروشندگان ریپل در سطح مقاومت روانی ۲ دلار به شدت دفاع کرده و یک ریجکت قیمتی را در نمودار ثبت کردند.

تحلیل ریپل در تایم فریم روزانه 26 فروردین 1400
تحلیل ریپل در تایم فریم روزانه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اولین سطح حمایتی ۱.۵ دلار است.بازگشت قیمت از این سطح ، نشان دهنده خرید مجدد در کف قیمتی برای ادامه روند صعودی است.در این شرایط ، گاو ها با قدرت بیشتری به سطح مقاومت ۲ دلار حرکت خواهند کرد.

اما برخلاف آن ، در صورت شکست حمایت ۱.۵ دلار رو به پایین ، احتمال افت قیمت تا EMA20 در محدوده ۱.۰۵ دلار وجود دارد.چنین سقوط عمیقی نشان خواهد داد که معامله گران با عجله پوزیشن های خود بسته اند.این ممکن است مرحله بعدی رالی را به تأخیر بیندازد.

تحلیل کاردانو ۲۶ فروردین

در تاریخ ۱۴ آپریل خریداران کاردانو توانستد که مقاومت ۱.۴۸ دلار را شکسته و تا سطح ۱.۵۵ دلار حرکت کنند.این بالاترین سطح ثبت شده برای کاردانو بود.اما در ادامه ، با فشار فروش مواجه شده و نتوانستند که قیمت را بالای مقاومت ۱.۴۸ دلار حفظ کنند.

تحلیل کاردانو در تایم فریم روزانه 26 فروردین 1400
تحلیل کاردانو در تایم فریم روزانه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

فتیله بلند روی کندل استیک روزانه نیز نشان دهنده برگشت قیمتی می باشد.اکنون ، فروشندگان کاردانو سعی می کنند که قیمت را تا سطح EMA20 در ۱.۲۴ دلار کاهش دهند.در صورت حمایت شدن از این سطح ، احتمال برگشت قیمت و تست مجدد ۱.۵۵ دلار وجود خواهد داشت.

در غیر اینصورت و با شکست سطح حمایت ۱.۲۴ دلار ، ادامه نزول قیمت تا ۱.۰۳ امکان پذیر خواهد بود.

تحلیل پالکادات ۲۶ فروردین

در ۱۳ آپریل ، خریداران DOT توانستند که با حمایت EMA20 یک حرکت صعودی تا بالای مقاومت ۴۲ دلاری خود انجام دهند.اما در ۱۴ آپریل این حرکت صعودی برگشت داده شد و مجددا به سطح حمایت EMA20 در ۴۰ دلار رسید.

تحلیل پالکادات در تایم فریم روزانه 26 فروردین 1400
تحلیل پالکادات در تایم فریم روزانه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

با این حال همچنان قیمت بالای ۴۲ دلار در نوسان است.مقاومت بعدی پالکادات در ۴۶.۸۰ دلار قرار دارد.در صورت شکست این مقاومت ، هدف بعدی خریداران ۵۳ و ۵۷ دلار خواهد بود.

بر عکس آن ، اگر فروشندگان بتوانند قیمت را به زیر EMA20 در ۴۰ دلار فرو ببرند ، احتمال یک افت قیمت تا ۳۲.۵ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل یونی سواپ ۲۶ فروردین

ارز UNI به تارگی به بالاترین حد خود در سطح ۳۸ دلار رسیده است.خریداران در تلاش هستند که با عبور از این سطح روند صعودی را ادامه دهند.در صورت عبور قیمت از ۳۸.۱۶ دلار ، هدف بعدی خریداران ۴۳ دلار خواهد بود.در صورت عبور از این مقاومت ، یونی سواپ می تواند تا سطح مقاومت روانی ۵۰ دلار رشد کند.

تحلیل یونی سواپ در تایم فریم روزانه 26 فروردین 1400
تحلیل یونی سواپ در تایم فریم روزانه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

برعکس ، اگر خرس ها قیمت خود را به زیر ۳۳ دلار برسانند ، جفت ارز می تواند شتاب خود را از دست بدهد.این می تواند قیمت را به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۳۱ دلار) کاهش دهد و جفت ارز را برای چند روز دیگر محدود نگه دارد.

تحلیل لایت کوین ۲۶ فروردین

در تاریخ ۱۱ و ۱۲ آپریل ، لایت کوین سطح مقاومتی ۲۴۶.۹ دلار را به سطح حمایتی خود تبدیل کرد.در ۱۳ آپریل خریداران توانستند روند صعودی این آلت کوین را از سر بگیرند.هدف بعدی این روند صعودی ۳۰۷ دلار خواهد بود.

تحلیل لایت کوین در تایم فریم روزانه 26 فروردین 1400
تحلیل لایت کوین در تایم فریم روزانه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

شاخص EMA20 در ۲۲۷ دلار با شیب صعودی و RSI در منطقه خرید بیش از حد قرار دارد.این نشان دهنده قدرت گاو های مارکت است.با این حال دم بلند در کندل استیک روزانه ۱۴ آپریل نشان می دهد که یک عدم تصمیم گیری در مارکت وجود دارد.

در صورتی که قیمت به زیر ۲۵۵ دلار برسد ، جفت ارز LTC/USDT تا سطوح حمایتی ۲۴۶ و ۲۳۹ دلار افت خواهد کرد.اگر این سطوح حمایتی از دست رود قیمت تا سطح EMA20 کاهش خواهد یافت.

تحلیل دوج کوین ۲۶ فروردین

در تاریخ ۱۳ آپریل دوج کوین توانست که سطح مقاومتی ۰.۰۸۷ دلار را شکسته و روند صعودی خود را شروع کند.دیروز این شکست مقاومتی با خرید بیشتر حمایت شد و توانست تا بالاترین سطح قیمتی خود تا ۰.۱۴۵ دلار پیش روی کند.

تحلیل دوج کوین در تایم فریم روزانه 26 فروردین 1400
تحلیل دوج کوین در تایم فریم روزانه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

روند صعودی شارپی چند روز گذشته باعث شد که شاخص RSI به بالای ۸۵ برسد.خرس ها در تلاش هستند جلو روند صعودی را در نقطه ۰.۱۵ دلار بگیرند.در صورتی موفقیت این جفت ارز وارد فاز اصلاح قیمت خواهد شد.

اولین منطقه حمایتی در سطح ۰.۱۱۲ دلار خواهد بود.برگشت از این سطح حمایتی نشان دهنده قدرتمند بودن روند صعودی است.در این صورت خریداران بار دیگر تلاش میکنند که روند صعودی را از سر بگیرند.اگر موفق شوند قیمت را به بالای ۰.۱۴۵ دلار برسانند ، این جفت ارز تا سطح ۰.۲۰ دلار پیش روی خواهد کرد.

تحلیل چین لینک ۲۶ فروردین

دیروز چین لینک توانست که روند صعودی خود را آغاز کرده و از سطح مقاومتی ۳۶.۹ دلار عبور کند.در صورتی که گاو ها بتوانند قیمت را در بالای ۳۶.۹ دلار حفظ کنند ، این آلت کوین می تواند تا سطح ۵۰ دلار پیش روی کند.

تحلیل چین لینک در تایم فریم روزانه 26 فروردین 1400
تحلیل چین لینک در تایم فریم روزانه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

EMA20 در محدوده ۳۲ دلار با شیب مثبت و شاخص RSI بالای ۶۵ قرار دارد.این نشان دهنده قدرتمند بودن خریداران مارکت می باشد.درصورتی که خریداران نتوانند قیمت را در بالای ۳۶.۹ دلار حفظ کنند ، فروشندگان اقدام به فروش سنگین خواهد کرد.این باعث افت قیمت تا EMA20 می شود.

کانال تحلیل ارز دیجیتال

در صورتی که به آپدیت تحلیل های ارائه شده در شبانه روز نیاز دارید ، در کانال تلگرامی سایت بالین سیگنال عضو شده و در کنار تحلیل های ارائه شده ، از سایر خدمات مجموعه از جمله سیگنال های رایگان کانال تلگرام بهره مند شوید.

جهت تمایل به عضویت در کانال VIP ارز دیجیتال با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

Share:

نظرات

۱۰ نظرات

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *