تحلیل ارز های دیجیتال ۲۹ آبان

تحلیل ارز های دیجیتال ۲۹ آبان

پس از رسیدن بیت کوین به بالاترین قیمت خود در سال ۲۰۲۰ ، به نظر میرسد که این ارز دیجیتال در حال ادغام و جمع شدن قیمتی خود است.این در حالی است که آلت کوین ها در تلاش هستند که ضرر های شدید خود را در این مدت ریکاوری کرده و جبران کنند.در این پست به بررسی و تحلیل ارز های دیجیتال ۲۹ آبان خواهیم پرداخت.

تحلیل ارز های دیجیتال 29 آبان
تحلیل ارز های دیجیتال ۲۹ آبان

طی ۲۴ ساعت گذشته قیمت بیت کوین به بالاترین حد خود یعنی ۱۸۴۶۶ دلار رسید که تنها ۸ درصد از قیمتی که تریدر ها انتظار داشتند (۲۰۰۰۰ دلار) پایین تر می باشد.سرمایه گذاران کشور های مختلف اعم از روسیه و برزیل و آرژانتین و مکزیک ، شاهد سود رسانی حاصل از نگهداری بیت کوین بوده اند.حتی مارکت بیت کوین نیز بالاترین رکورد جدید خود را که در سال ۲۰۱۷ ثبت کرده بود شکست و رکورد جدیدی را ثبت کرد.

بنظر میرسد برای رسیدن قیمت به ۲۰۰۰۰ دلار ، تنها مسئله زمان خواهد بود.پس از روند صعودی رخ داده در امروز ، بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال نشانه ای بوده که آیا بیت کوین روند صعودی خود را ادامه خواهد داد یا به صورت شارپی از همین سطح کنونی خود اصلاح خواهد شد.در این مدت سرمایه گذاران کثیری به بازار بیت کوین علاقه مند شده اند و بار ها تمایل و سرمایه گذاری خود را نسبت به  این ارز اعلام کرده اند.بعید به نظر میرسد که با این افزایش چشگیر معاملات اخیر ، بیت کوین بخواهد به سطح های زیر ۱۰۰۰۰ دلار کاهش یابد.

در این پست به گزارش سایت کوین تلگراف ، به بررسی و تحلیل ارز های بیت کوین ، اتریوم ، ریپل ، لایت کوین و بیت کوین کش خواهیم پرداخت و مطاب با آن سیگنال ارز دیجیتال را در کانال عمومی سایت منتشر خواهیم کرد.

BTC/USD

بیت کوین در دو روز اخیر بسیار قدرتمند عمل کرده است و در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران و تریدر های این مارکت سطح ۱۷۲۰۰ دلار را مقاومتی مهم میدانستند ، بیت کوین به راحتی از این سطح رد شد.با این حال بیت کوین از اوایل اکتبر تا به حال سیر صعودی خود را دنبال کرده است و همه کندل های هفتگی خود را در بالای مقاومت های قبلی بسته و سبز کرده است.به نظر میرسد که تقریبا زمان استراحت این روند صعودی نزدیک خواهد بود.مطابق با تحلیل های ارائه شده ، سیگنال بیت کوین نیز ارسال خواهد شد.

تحلیل روزانه بیت کوین 29 آبان 99
تحلیل روزانه بیت کوین ۲۹ آبان ۹۹

اگر که بیت کوین قبل از ادامه دادن روند صعودی خود ، وقفه ای ایجاد کرده و اصلاحات لازم را انجام دهد ، برای این ارز دیجیتال سودمند خواهد بود و روند صعودی را تسهیل خواهد کرد.قیمت بیت کوین در حال حاظر یک کندل دوجی را شکل داده است که بیانگر بلاتکلیفی بین خرس ها و گاو های بازار است.اگر قیمت بیت کوین تا سطح میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه ( ۱۵۵۲۸ دلار ) اصلاح شود ، یک نشانه سلامت برای این جفت ارز خواهد بود.

اگر قیمت اصلاح نشود و در محدوده قیمتی ۱۶۵۰۰ تا ۱۸۵۰۰ دلار نوسان داشته باشد ، همچنان نکته مثبتی برای بازار خواهد بود.برخلاف این فرضیه ، اگر جفت ارز BTC/USD به بالاترین قیمت خود بدون هیچ اصلاحی برسد ، احتمال اینکه پس از رسیدن به بالاترین قیمت بتواند آن محدوده را حفظ کند بسیار کم خواهد بود.در اینصورت اصلاح قیمت بسیار سنگین خواهد بود و می تواند تا سطح ۱۲۵۰۰ دلار ریزش کند.

در یک ماه گذشته ، شاخص RSI بین محدوده ۷۰ تا ۸۴ بوده است که بیانگر قوی بودن روند صعودی و همچنین بودن در محدوده خرید بیش از حد است.به همین دلیل احتمال از ریزش در این شاخص و از دست دادن موقعیت کنونی وجود دارد بنابراین تریدر ها باید با احتیاط معاملات خود را انجام دهند.

ETH/USD

امروز اتریوم توانست که سطح مقاومتی ۴۸۸ دلار را بشکند اما گاو ها نتوانستند این شکست را حفظ کنند.به نظر میرسد که خرس ها شدیدا از این محدوده مقاومتی دفاع می کنند.اگر گاو ها اجازه ندهند که قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه ( ۴۴۲ دلار ) برسد ، نشانه سنگین بودن سطوح حمایتی پایین تر است.اگر قیمت در محدوده مقاومتی از جانب گاو ها حمایت شود ، احتمال شکسته شدن این سطح مقاومتی ۴۸۸ دلار وجود دارد.

تحلیل روزانه اتریوم 29 آبان 99
تحلیل روزانه اتریوم ۲۹ آبان ۹۹

اگر جفت ارز ETH/USD بیش از ۴۸۸ دلار باقی بماند ، افزایش قیمت ممکن است به ۵۲۰ دلار و سپس به ۵۵۰ دلار برسد.اگر خرس ها بتوانند قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه یعنی ۴۴۲ دلار برسانند ، این حاکی از ضعیف شدن روند صعودی خواهد بود.شکست قیمت به زیر میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه ( ۳۹۹ دلار ) به نفع خرس ها خواهد بود.

XRP/USD

ارز ریپل در تاریخ ۱۷ نوامبر ، توانست که به اولین تارگت خود یعنی ۰.۳۰۳۷۴۶ دلار برسد که در مدت زمان کوتاهی باعث سود رسانی به تریدر های این مارکت شد.اما در امروز شاهد یک اصلاح شدید قیمتی شد.گاو ها در حال حاظر در تلاش هستند که سطح ۰.۲۷۸۱۲۳ دلار را حفظ کنند.در صورت موفقیت گاو ها ، تلاش بعدی برای رسیدن به مقاومت ۰.۳۰۸۱۷۶ دلار خواهد بود.بعد از این سطح ، خرس ها در منطقه ۰.۳۲۶۱۱۳ دلار دیوار های فروش سنگینی گذاشته و مسلما دفاع خواهند کرد.

تحلیل روزانه ریپل 29 آبان 99
تحلیل روزانه ریپل ۲۹ آبان ۹۹

شیب مثبت میانگین متحرک وشاخص RSI در محدوده خرید بیش از حد نشان می دهد که گاوها برتری دارند.بر خلاف این تحلیل ، اگر جفت ارز XRP/USD به زیر ۰.۲۷۸۱۲۳ دلار کاهش یابد ، احتمال کاهش به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۰.۲۶۴ دلار) وجود دارد.

LTC/USD

لایت کوین در حال حاظر شاهد یک پول بک در روند صعودی خود است.اما دنباله بلند کندل استیک در نمودار نشان می دهد که خرید قدرتمندی در سطح ۶۸.۹۰ دلار انجام شده است.این نشان می دهد که گاوها موفق شده اند ۶۸.۹ دلار را به سطح حمایتی خود تبدیل کنند که این سطح میتواند به عنوان حمایتی برای ریزش های قیمتی آینده استفاده شود.

تحلیل روزانه لایت کوین 29 آبان 99
تحلیل روزانه لایت کوین ۲۹ آبان ۹۹

میانگین متحرک دارای شیب مثبت و شاخص RSI در محدوده بالای خط میانگین خود قرار دارد که نشانگر قدرتمند بودن گاو ها است.گاو ها تلاش خواهند کرد که قیمت را به بالای مقاومت ۷۷.۲۰ دلار رسانده و روند صعودی را از سر بگیرند.اگر آنها بتوانند موفق شوند ، جفت ارز LTC/USD می تواند تا سطح قیمتی ۱۰۰ دلار پیش روی کند.برعکس این تحلیل ، اگر خرس ها قیمت را به زیر سطح حمایتی ۶۸.۹۰ دلار برسانند نشان از ضعیف شدن روند صعودی است.شکست قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه ( ۶۹.۹۲ دلار ) یک سیگنال فروش برای خرس های بازار خواهد بود.

BCH/USD

بیت کوین کش همچنان در EMA 20 روزه (۲۵۵ دلار) با مقاومت سختی مواجه است. این یک نشانه منفی است زیرا نشان می دهد که گاوها قادر به دفاع در برابر فروش خرس ها نیستند و نمیتوانند قیمت را به بالا برسانند.قیمت به زیر میانگین متحرک رسیده است و خرس ها در تلاش هستند که قیمت جفت ارز BCH/USD را به زیر خط حمایتی ۲۴۲ دلار برسانند که در صورت موفقیت قیمت این جفت ارز می تواند تا سطح حمایتی ۲۳۱ دلار ریزش کند.

تحلیل روزانه بیت کوین کش 29 آبان 99
تحلیل روزانه بیت کوین کش ۲۹ آبان ۹۹

افت قیمت به زیر ۲۳۱ دلار ، احتمال ریزش قیمت تا سطح ۲۰۰ دلار را بالا میبرد.اما اگر این جفت ارز در سطح ۲۳۱ دلار برگشت بخورد ، شاهد یک رنج قیمتی در چند روز آینده برای ارز دیجیتال خواهیم بود.میانگین متحرک حالت صاف داشته و شاخص RSI در محدوده منفی قرار دارد که نشانگر ضعیف بودن روند  نزولی است.

در مطالب گذشته با جمله تحلیل های ارز های فوق در پست تحلیل ارز های دیجیتال ۲۴ آبان نیز بوده ایم که میتوانید آپدیت جدید را در این پست مشاهده کنید.

, , , , , , , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *