تحلیل ارز های دیجیتال ۲۹ تیر

تحلیل ارز های دیجیتال 29 تیر 1400

تحلیل ارز های دیجیتال ۲۹ تیر

با مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۲۹ تیر ۱۴۰۰ در خدمت شما هستیم.همانند گذشته به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.در این مقاله قصد داریم ۱۰ رمزارز منتخب را در تایم فریم روزانه تحلیل و بررسی کنیم.در صورتی که نیاز به تحلیل روزانه ارز ها دارید ، در کانال تحلیل ارز بالین سیگنال عضو شوید.

در مجموعه قبلی تحلیل ارز های دیجیتال ۲۲ تیر را ارائه داده بودیم.مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۲۹ تیر ۱۴۰۰ در ارتباط با ارز های بیت کوین ، اتریوم ، بایننس کوین ، دوج کوین ،ریپل ، کاردانو ، لایت کوین و بیت کوین کش و پالکادات و یونی سواپ می باشد.لطفا با ما همراه باشید.

تحلیل ارز های دیجیتال 29 تیر 1400
تحلیل ارز های دیجیتال ۲۹ تیر ۱۴۰۰

مقدمه تحلیل ارز دیجیتال ۲۹ تیر

با شکسته شدن سطح حمایت مهم بیت کوین در ۳۱۰۰۰ دلار ، نگرانی های زیادی برای مارکت ارز دیجیتال ایجاد شده است.با شکست این حمایت ، آلت کوین های بزرگ نیز شروع به افت قیمت کردند.وضعیت در شرایط فعلی ناپایدار بوده و تحلیلگران خود را برای هر اتفاقی آماده کرده اند.

به گزارش cointelegraph افت شدید مارکت کریپتوکارنسی ها ، میتواند به دلیل افزایش موارد ابتلا به ویروس کویید-۱۹ نیز باشد.چرا که در کنار این مارکت ، شاخص صنعتی داو جونز نیز حدود ۸۰۰ واحد افت داشته است.این افت در روز دوشنبه اتفاق افتاد.تحلیلگران بیان کرده اند که این شاخص میانگین در مسیر بدترین سقوط سال قرار دارد.

در آینده باید ببینیم که آیا ریزش های متوالی بیت کوین ادامه دارد یا خیر ؟ در ادامه این پست تحلیلی به بررسی ۱۰ رمزارز برتر در تایم فریم روزانه پرداخته ایم.در این پست تحلیل ارز دیجیتال ۲۹ تیر ماه ۱۴۰۰ به همراه چارت نگارش شده است.

تحلیل بیت کوین ۲۹ تیر

در تحلیل روزانه بیت کوین ، طی ۴ روز گذشته ، گاو های مارکت تلاش کردند که از سطح حمایتی مهم ۳۱۰۰۰ دلاری خود دفاع کنند.اما به دلیل عدم تقضای خرید در سطوح بالا ، این حمایت شکسته شد.

در آغاز هفته میلادی ، خرس ها شدت فروش خود را بیشتر کرده و با شکست سد ۳۱۰۰۰ دلار رو به پایین ، وضعیت ناپایداری را در مارکت ایجاد کردند.اکنون یک حمایت جزئی در ۳۰۰۰۰ دلار وجود دارد.اگر این سد نیز شکسته شود ، جفت ارز BTC/USDT تا سطح ۲۸۰۰۰ دلار افت خواهد کرد.

تحلیل بیت کوین در تایم فریم روزانه 29 تیر 1400
تحلیل بیت کوین در تایم فریم روزانه ۲۹ تیر ۱۴۰۰

هر دو میانگین متحرک کاهش یافته و شاخص مقاومت نسبی (RSI) به زیر ۳۸ رسیده است.این نشان می دهد مسیر  دارای کمترین مقاومت به سمت نزولی است.اما از طرف دیگر ، احتمال مقاومت خریداران در حمایت ۳۰۰۰۰ دلار وجود دارد.

اگر آنها بتوانند از این سد دفاع کرده و قیمت بیت کوین را به بالای ۳۱۰۰۰ دلار رسانده ، این نشان دهنده تجمع برای خرید در سطح پایین تر است.در این صورت برگشت قیمت تا EMA20 در ۳۲۹۰۰ دلار وجود دارد.

تحلیل اتریوم ۲۹ تیر

در چارت تحلیلی ارز اتریوم ، همانطور که از فتیله بلند روی کندل ۱۸ ژوئیه دیده می شود ، قیمتا نزدیکی EMA20 رسیده و سپس برگشت خورد. این نشان می دهد که احساسات منفی غالب است و خرس ها در سطح EMA20 فروشنده هستند.

تحلیل اتریوم در تایم فریم روزانه 29 تیر 1400
تحلیل اتریوم در تایم فریم روزانه ۲۹ تیر ۱۴۰۰

اکنون فروشندگان سعی می کنند قیمت خود را در زیر حمایت مهم در ۱۷۲۳ دلار فرو ببرند. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند ، فروش می تواند شتاب بگیرد.حمایت بعدی در ۱۵۰۰ دلار قرار دارد.اگر این سطح نیز شکسته شود ، جفت ارز میتواند تا ۱۳۰۰ دلار سقوط کند.

برخلاف آن ، اگر گاو های مارکت اتریوم در سطح حمایتی ۱۷۲۳ دلار به خوبی عمل کنند ، قیمت بالای این سطح خواهد ماند.در این صورت یک برگشت قیمتی به سمت ۲۰۰۰ دلار را خواهیم داشت.اگر قیمت اتریوم به محدوده ۲۲۵۰ دلار برسد ، روند نزولی پایان خواهد یافت.

تحلیل بایننس کوین ۲۹ تیر

در طی چند روز گذشته ، بایننس کوین در محدوده eMA20 در ۳۰۶ دلار قرار داشت.اما با شدت گرفتن فروش ، افت قیمت تا ۲۸۰ دلار رخ داد.آلت کوین BNB اکنون میتواند تا محدوده حمایتی  ۲۷۶ دلار تا ۲۶۵ دلار سقوط کند.

تحلیل بایننس کوین در تایم فریم روزانه 29 تیر 1400
تحلیل بایننس کوین در تایم فریم روزانه ۲۹ تیر ۱۴۰۰

RSI به منطقه منفی رسیده که نشان دهنده حرکت نزولی است. اگر خرس ها قیمت را به زیر سطح حمایت برسانند ، جفت ارز BNB/USDT میتواند تا ۲۱۰ دلار افت کند.در حال حاضر باید منتظر محدوده حمایتی ۲۷۶ تا ۲۶۵ دلار باشیم.

اگر گاو های مارکت بتوانند از این محدوده دفاع کرده و قیمت را به بالا برگردانند ، فرضیه نزولی نقض میشود.برای اینکه روند حرکتی بایننس کوین مثبت شود ، نیاز هست که یک کندل روزانه بالای سطح ۳۳۰ دلار بسته شود.

تحلیل کاردانو ۲۹ تیر

افت قیمت برای مارکت کاردانو نیز انجام شد.این آلت کوین تا سطح حمایت ۱.۱۰ دلار سقوط کرد.اگر این سطح حمایتی از دست رود ، مقصد بعدی فروشندگان حمایت مهم ۱ دلار است.این حمایت روانی از چند ماه گذشته تا به حال چندین بار تست شده است.بنابراین گاو های مارکت با قدرت از آن دفاع خواهند کرد.

تحلیل کاردانو در تایم فریم روزانه 29 تیر 1400
تحلیل کاردانو در تایم فریم روزانه ۲۹ تیر ۱۴۰۰

یگ برگشت قیمت خوب از حمایت ۱ دلاری رو به بالا ، نشان دهنده قدرت گاو ها در حمایت است.در این صورت برگشت قیمت تا ۱.۲۰ دلار و سپس ۱.۳۵ دلار را خواهیم داشت.اما اگر سطح حمایت روانی ۱ دلاری کاردانو شکسته شود ، افت قیمت شدت خواهد یافت.در این صورت اهداف ۰.۸۰ و ۰.۶۸ دلار است.

تحلیل ریپل ۲۹ تیر

در تحلیل چارت ریپل ، قیمت در تاریخ ۱۶ ژوئیه زیر سطح حمایت ۰.۵۹ دلار فرو رفت. گاوها در ۱۸ ژوئیه سعی کردند قیمت را به بالای این سطح برسانند.اما نتوانستند سطوح بالاتر را حفظ کنند. این نشان می دهد که خرس ها در میتینگ ها به فروش خود ادامه می دهند.

تحلیل ریپل در تایم فریم روزانه 29 تیر 1400
تحلیل ریپل در تایم فریم روزانه ۲۹ تیر ۱۴۰۰

روند نزولی ریپل از سر گرفته شد که احتمالا مقصد حمایت روانی ۰.۵۰ دلار است.در این سطح خریداران دیوار خرید ایجاد کرده و به شدت دفاع خواهند کرد.اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالای EMA20 در ۰.۶۳ دلار برسانند ، این نشان دهنده آغاز یک رالی جبران کننده است که ممکن است تا سطح ۰.۷۴ دلار ادامه یابد.

برعکس ، اگر فروشندگان قیمت را به زیر ۰.۵۰ دلار برسانند ، حرکت نزولی می تواند شدت یابد و جفت ارز ممکن است به ۰.۴۵ دلار برسد. اگر این سطح نیز نتواند حفظ شود ، افت می تواند به حمایت بعدی در  ۰.۴۰ دلار برسد.

در صورت تمایل به عضویت در کانال VIP ارز دیجیتال بالین سیگنال و دسترسی به سیگنال ارز دیجیتال، با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

جهت مشاهده تمامی تحلیل های روزانه ارز دیجیتال ، به کانال تلگرام بالین سیگنال مراجعه کنید .

تحلیل دوج کوین ۲۹ تیر

در تاریخ در ۱۷ ژوئیه ، دوج کوین از سطح حمایت ۰.۱۵ دلار خود برگشت خورد.اما گاو ها نتوانستند که مقاومت ۰.۲۱ دلار را تصاحب کنند.فتیله بلند روی کندل روزانه نشان می دهد که خرس ها با قدرت از سطح ۰.۲۱ دلار دفاع می کنند.

تحلیل دوج کوین در تایم فریم روزانه 29 تیر 1400
تحلیل دوج کوین در تایم فریم روزانه ۲۹ تیر ۱۴۰۰

عدم صعود به بالاتر از ۰.۲۱ دلار باعث فروش خرس هایی شده است که اکنون تلاش می کنند قیمت را به زیر حمایت مهم ۰.۱۵ دلار برسانند. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند ، فروش ممکن است تشدید شود و جفت DOGE/USDT ممکن است به ۰.۱۰ دلار و سپس به ۰.۰۷ دلار برسد.

برخلاف این فرضیه ریزشی ، اگر قیمت از ۰.۱۵ دلار بازگردد ، جفت ارز ممکن است دوباره به ۰.۲۱ دلار افزایش یابد و برای چند روز محدود باقی بماند. شکست و نزدیک به بالاتر از EMA20 (0.21 دلار) اولین نشانه ای است که خریداران در تلاش برای بازگشت هستند.بنابر این شکست ۰.۲۱ دلار رو به بالا ، یک سیگنال خرید دوج کوین است.

تحلیل پالکادات ۲۹ تیر

پالکادات در تاریخ ۱۶ ژوئیه در زیر حمایت مهم ۱۳ دلار سقوط کرد. گاوها تلاش کردند قیمت را در ۱۷ و ۱۸ ژوئیه به بالای سطح برسانند اما موفق نشدند. این نشان می دهد که حمایت قبلی به مقاومت تبدیل شده است.

تحلیل پالکادات در تایم فریم روزانه 29 تیر 1400
تحلیل پالکادات در تایم فریم روزانه ۲۹ تیر ۱۴۰۰

فروش از سر گرفته شده و جفت ارز DOT/USDT می تواند تا ۱۰ دلار که حمایت روانی  است سقوط کند. این سطح ممکن است خرید از گاوها را به خود جلب کند و آنها دوباره سعی کنند قیمت را به بالای ۱۳ دلار برسانند.

اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالای ۱۴.۴۸ دلار برسانند ، شدت فروش کاهش میابد.در این صورت یک برگشت قیمت رو به بالا را خواهیم داشت.برعکس آن، اگر خرس ها قیمت را به زیر ۱۰ دلار را برسانند ، افت قیمت تا سطح ۷.۸۰ دلار ادامه خواهد یافت.

تحلیل یونی سواپ ۲۹ تیر

گاوها در ۱۸ ژوئیه تلاش کردند که قیمت یونی سواپ را به بالای ۱۶.۹۳ دلار برسانند.اما فتیله بلند روی کندل روزانه نشان داد که خرس ها به شدت از این مقاومت دفاع میکنند.

تحلیل یونی سواپ در تایم فریم روزانه 29 تیر 1400
تحلیل یونی سواپ در تایم فریم روزانه ۲۹ تیر ۱۴۰۰

فروش مجدد امروز حرکت نزولی جفت ارز UNI/USDT را به سمت حمایت بعدی با قیمت ۱۵ دلار آغاز کرده است. اگر این سطح نیز حفظ نشود ، افت می تواند تا سطح حمایت ۱۳ دلار ادامه یابد.گاوها قبلاً دو بار از این سطح دفاع کرده اند ، بنابراین قیمت ممکن است از ۱۳ دلار برگردد.

یک بازگشت قوی خرید تهاجمی در سطح حمایت را نشان می دهد.در اینصورت گاوها یک تلاش دیگر برای افزایش قیمت به بالاتر از میانگین متحرک خواهند کرد. برعکس آن ، اگر قیمت به زیر ۱۳ دلار برسد ، مرحله بعدی روند نزولی با هدف ۱۰ دلار آغاز میشود.

تحلیل بیت کوین کش ۲۹ تیر

گاوها تلاش کردند روند نزولی بیت کوین کش (BCH) را در ۱۷ و ۱۸ ژوئیه متوقف کنند. اما عدم دستیابی به یک بازگشت قوی نشان دهنده عدم خرید تهاجمی است. خرس ها امروز فروش خود را تمدید کردند و قیمت خود را به زیر حمایت ۴۲۸ دلار رساندند.

تحلیل بیت کوین کش در تایم فریم روزانه 29 تیر 1400
تحلیل بیت کوین کش در تایم فریم روزانه ۲۹ تیر ۱۴۰۰

اگر خرس ها قیمت زیر ۴۲۸ دلار را حفظ کنند ، جفت ارز می تواند به روند نزولی خود ادامه دهد و از حمایت مهم ۳۷۰ دلار عبور کند. اما اگر در این سطح حمایتی دفاع صورت گیرد ، یک برگشت رو به بالا با هدف EMA20 در ۴۷۵ دلار آغاز میشود.

تحلیل لایت کوین ۲۹ تیر

عدم موفقیت خریداران در حمایت از ۱۱۸ دلار در چند روز گذشته نشانگر عدم تقاضای گاوها است. خرس ها از این موقعیت استفاده کرده و  قیمت را به زیر ۱۱۸ دلار رساندند.این شکست باعث افت قیمت به سمت هدف حمایتی ۱۰۰ دلاری شده است.

تحلیل لایت کوین  در تایم فریم روزانه 29 تیر 1400
تحلیل لایت کوین در تایم فریم روزانه ۲۹ تیر ۱۴۰۰

اگر گاو های مارکت نتوانند از حمایت مم ۱۰۰ دلاری خود دفاع کنند ، فروش شدت گرفته و تا ۷۰ دلار افت قیمت برای لایت کوین خواهیم داشت.

برخلاف این فرض ، اگر ریکاوری در مارکت صورت گیرد  و  قیمت به بالاتر از ۱۱۸ دلار برسد ، سفارشات خرید در سطوح پایین تر فعال شده است. گاوها دوباره تلاش می کنند قیمت را به بالاتر از EMA20 در ۱۳۰ دلار برسانند. اگر آنها موفق شوند ،روند صعودی لایت کوین به سمت ۱۵۰ دلار شروع میشود.

کانال تلگرامی تحلیل ارز دیجیتال بالین سیگنال

کلیه تحلیل های روزانه ارز دیجیتال به همراه چارت در کانال تلگرامی بالین سیگنال درج میشوند.تحلیل های کوتاه مدت با تایم فریم های ۴ ساعت و ۱ ساعت نیز ارائه میشود.برای دسترسی به اینگونه تحلیل های روزانه کریپتوکارنسی ها ، در کانال تلگرام بالین سیگنال عضو شوید.

در کنار ارائه این خدمات ، اگر کاربر نیاز به تحلیل درخواستی ارز مورد نظر خود داشته باشد ، در اسرع وقت بررسی و تحلیل انجام شده و در کانال درج خواهد شد.

در صورت تمایل به عضویت در کانال VIP ارز دیجیتال بالین سیگنال ، با پشتیبانان ما در ارتباط باشید.ما روزانه در کانال خصوصی ارز دیجیتال ، سیگنال های خرید و فروش ارسال میکنیم.این سیگنال ها به صورت کوتاه مدت و میان مدت بوده که قابل استفاده در بخش های اسپات بایننس و فیوچرز بایننس میباشند.

 

Share:

نظرات

۵ نظرات

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *