تحلیل ارز های دیجیتال ۲ اردیبهشت

تحلیل ارز های دیجیتال 2 اردیبهشت

تحلیل ارز های دیجیتال ۲ اردیبهشت

با مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰در خدمت شما هستیم.همانند گذشته به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.در این مقاله قصد داریم ۱۰ رمزارز منتخب را در تایم فریم روزانه تحلیل و بررسی کنیم.

تحلیل ارز های دیجیتال 2 اردیبهشت
تحلیل ارز های دیجیتال ۲ اردیبهشت

در مجموعه قبلی تحلیل ارز های دیجیتال ۳۱ فروردین را ارائه داده بودیم.مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰در ارتباط با ارز های بیت کوین ، اتریوم ، بایننس کوین ، ریپل ، دوج کوین، کاردانو، پالکادات ، یونی سواپ ، لایت کوین و بیت کوین کش می باشد.لطفا با ما همراه باشید.

مقدمه تحلیل ارز دیجیتال ۲ اردیبهشت

اگرچه بیت کوین به سختی در تلاش است که ریزش اخیر خود را ریکاوری کند ، اما اتریوم یک صعود عالی را برای خود ثبت کرده است.به گفته JPMorgan استراتژیست بازار های مالی ، اگر در چند روز آینده بیت کوین از سقف ۶۰۰۰۰ دلار عبور نکند برای چند ماه آینده بازار کریپتوکارنسی ها افت خواهد کرد.

در مصاحبه ای با CNBC در تاریخ ۲۰ آپریل ، اسکات مینرد مدیرعامل گوگنهایم ، گفته است :

بیت کوین در خطر ریزش قرار داشته و احتمال افت تا سطوح ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار وجود دارد.وی همچنین بیان کرده است که این ریزش سنگین قیمتی برای رشد مارکت نرمال به حساب می آید.پس هدف طولانی مدت بیت کوین تا ۴۰۰ هزار دلار همچنان پابرجا می ماند.این یک سیگنال بیت کوین بلند مدت به حساب می آید.

با این حال عده ای از تحلیلگران از جمله ویلی وو ، اشاره کرده اند که ۱۴ درصد از عرضه بیت کوین به بالای ۱ تریلیون دلار مارکت کپ رسیده است.این یک حمایت قوی برای بیت کوین به حساب می آید.درنتیجه بعید بنظر میرسد که بیت کوین به زیر ۵۳۰۰۰ دلار برسد.

طی یک نظرسنجی بزرگ در آمریکا ، ۱۳ درصد از افراد شرکت کننده گفته اند که مایل به سرمایه گذاری در کریپتوکارنسی ها در سال ۲۰۲۱ هستند.این بدان معناست که در سال ۲۰۲۱ حدود ۱۹.۳ میلیون کاربر آماده سرمایه گذاری در حوزه ارز دیجیتال هستند.

در ادامه به تحلیل ارز های دیجیتال ۲ اردیبهشت خواهیم پرداخت.

تحلیل بیت کوین ۲ اردیبهشت

دم بلند شکل گرفته در کندل استیک ۳ روز گذشته ، نشان می دهد که خریداران در سطح ۵۴۰۰۰ دلار ، اقدام به خرید کرده اند.با این حال خریداران نتوانسته اند که قیمت را به بالای SMA50 در سطح ۵۶۷۵۰ دلار برسانند.این سطح هم اکنون به یک مقاومت تبدیل شده است.

EMA20 در سطح ۵۸۲۸۰ دلار شکل نزولی به خود گرفته است.شاخص RSI نیز در زیر ۴۰ قرار دارد.این نشان دهنده قدرتمند بودن فروشندگان مارکت است.اگر قیمت از مویینگ ها افت کند ، احتمال ریزش قیمت به زیر ۵۴۰۰۰ دلار بالا میرود.اگر این اتفاق بیوفتد قیمت جفت ارز BTC/USDT میتواند تا سطح ۵۰۴۵۰ دلار افت کند.

تحلیل بیت کوین تایم فریم روزانه در 2 اردیبهشت 1400
تحلیل بیت کوین تایم فریم روزانه در ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

بنظر میرسد که گاو ها از سطح ۵۰۴۵۰ دلار به شدت دفاع کنند.درصورتی که قیمت از سطح ۵۰۴۵۰ دلار برگشت خورد ، احتمال رنج زنی قیمتی برای چند روز آینده وجود دارد.با این حال در صورت شکسته شدن سطح ۵۰۴۵۰ دلار ، احتمال افت قیمت تا سطح ۴۳۰۰۰ وجود دارد.

در صورتی که قیمت به بالای ۶۰۰۰۰ دلار برسد ، این دیدگاه نزولی نقض خواهد شد.چنین حرکتی باعث جذب خریداران بیشتر به مارکت بیت کوین می شود.

تحلیل اتریوم ۲ اردیبهشت

در تاریخ ۲۰ آپریل اتریوم از سطح ۲۰۴۰ دلار برگشت خورده است.این نشان دهنده خرید گاو ها در سطوح پایین تر بود.این برگشت قیمت موفق به سمت بالا ، میتواند خریداران کوتاه مدت را به خود جذب کند.

مویینگ ها دارای شیب مثبت بوده و شاخص RSI در منطقه مثبت قرار دارد.این نشان می دهد که گاو ها قدرت مارکت را در دست دارند.اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالای ۲۵۴۵ دلار برسانند ، روند صعودی قوت خواهد گرفت که اهداف بعدی آن ۲۷۴۵ دلار و ۳۰۰۰ دلار خواهد بود.

تحلیل اتریوم تایم فریم روزانه در 2 اردیبهشت 1400
تحلیل اتریوم تایم فریم روزانه در ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

برخلاف این فرضیه ، اگر قیمت از سطوح مقاومتی پیش رو برگشت خورد ، احتمال رنج زنی قیمت در محدوده ۲۰۴۰ دلار تا ۲۵۴۵ دلار وجود دارد.در صورتی که قیمت به زیر ۱۹۰۰ دلار رسیده و حفظ شود ، روند اتریوم نزولی خواهد شد.

تحلیل بایننس کوین ۲ اردیبهشت

شکست خرس ها در نگهداشتن قیمت BNB زیر EMA20 در سطح ۴۷۴ دلار در تاریخ ۱۸ آپریل باعث شد که خریدارانی در تاریخ ۱۹ آپریل جذب این مارکت شوند.در تاریخ ۲۰ آپریل خرید بایننس کوین شدت گرفت.خریداران در تلاش هستند که قیمت را به بالای ۶۳۸ دلار برسانند و روند صعودی را از سر گیرند.

تحلیل بایننس کوین تایم فریم روزانه در 2 اردیبهشت 1400
تحلیل بایننس کوین تایم فریم روزانه در ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

مویینگ ها دارای شیب مثبت و RSI در منطقه خرید بیش از حد قرار گرفته است.اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالای ۶۳۸ دلار برسانند ، هدف بعدی بایننس کوین ۸۳۰ دلار خواهد بود.

با این حال خرس ها مقاومت سنگینی را در محدوده ۶۰۰ تا ۶۳۸ دلار شکل خواهند داد.برخلاف این فرضیه در صورتی که قیمت به زیر ۵۲۰ دلار برسد ، خرس ها بار دیگر سعی خواهند کرد که EMA20 را رو به پایین شکست دهند.اگر این اتفاق رخ دهد ، افت قیمت بیشتری را شاهد خواهیم بود.

تحلیل ریپل ۲ اردیبهشت

خریداران ریپل به شدت از سطح EMA20 در ۱.۲۶ دلار دفاع میکنند.این نشان دهنده صعودی بودن روند ریپل است.شیب ملایم رو به مثبت مویینگ ها و RSI در منطقه مثبت نشان دهنده قدرتمندتر بودن گاو ها است.

تحلیل ریپل تایم فریم روزانه در 2 اردیبهشت 1400
تحلیل ریپل تایم فریم روزانه در ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

جفت ارز XRP/USDT به سمت ۱.۵۶ دلار پیش روی خواهد کرد.در این سطح خرس ها مقاومت قوی را ایجاد کرده اند.اگر قیمت از این مقاومت برگشت خورد ، خرس ها تلاش کرده که قیمت را به زیر EMA20 برسانند.در این صورت قیمت تا سطح ۱.۱۰ دلار افت خواهد کرد.

برعکس آن ، اگر سطح ۱.۵۶ دلار رو به بالا شکسته شود ، شاهد رشد قیمت برای ریپل خواهیم بود.

تحلیل دوج کوین ۲ اردیبهشت

در تارخی ۱۹ آپریل خریداران تلاش کردند که روند صعودی دوج کوین را از سر گیرند.اما نتوانستند قیمت را به بالای ۰.۴۵ دلار برسانند.قیمت از سطح ۰.۴۳ دلار به صورت شارپ ریزش کرده که نشان می دهد تریدر ها با سود از پوزیشن های خود خارج شده اند.

تحلیل دوج کوین تایم فریم روزانه در 2 اردیبهشت 1400
تحلیل دوج کوین تایم فریم روزانه در ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

الگو تشکیل شده در کندل استیک روزانه نشان میدهد که یک سردرگمی بین خریداران و فروشندگان وجود دارد.اگر قیمت افت کند و از سطح حمایتی ۰.۲۷ دلار عبور کند ، ریزش تا سطح EMA20 در ۰.۱۹ دلار امکان پذیر است.برگشت قدرتمند قیمت از این سطح نشان می دهد که گاو ها در سطوح پایین اقدام به خرید کرده اند.

با این حال چنین اصلاح قیمتی روند صعودی دوج کوین را آهسته خواهد کرد.اگر سطح حمایتی EMA20 شکسته شود ، فروش شدت خواهد گرفت و میتواند تا سطح ۰.۱۴ دلار ادامه یابد.

در صورت تمایل به عضویت در کانال VIP بالین سیگنال و دسترسی به سیگنال ارز دیجیتال ، با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

تحلیل کاردانو ۲ اردیبهشت

در تاریخ ۲۰ آپریل ، خریداران کاردانو اقدام به خرید در سطح SMA50 در ۱.۲۰ دلار کردند.این باعث ریکاوری افت اخیر کاردانو شد.اگر خریداران قیمت را به بالای EMA20 در ۱.۲۷ دلار برسانند و حفظ کنند ، هدف بعدی ۱.۴۸ دلار خواهد بود.

از سوی دیگر اگر قیمت از سطح EMA20 برگشت خورد ، جفت ارز ADA/USDT میتواند تا سطح حمایتی ۱.۰۳ دلار ریزش کند.مویینگ ها مسطح بوده و RSI در منطقه میانی قرار دارد.این نشان می دهد برای چند روز آینده شاهد رنج زنی قیمت در محدوده ۱.۰۳ دلار تا ۱.۴۸ دلار خواهیم بود.

تحلیل کاردانو تایم فریم روزانه در 2 اردیبهشت 1400
تحلیل کاردانو تایم فریم روزانه در ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

در صورتی که قیمت از سطح مقاومتی ۱.۴۸ دلار عبور کند ، روند صعودی خواهد بود.اما اگر قیمت به زیر ۱.۰۳ دلار برسد روند کاردانو نزولی خواهد شد.

تحلیل پالکادات ۲ اردیبهشت

در تاریخ ۲۰ آپریل پالکادات از سطح ۳۱.۵۵ دلار برگشت خورد.اما خریداران به سختی توانستند که قیمت را ریکاوری کنند.این نشان می دهد که در سطوح بالا تقاضا برای این رمزارز کاهش یافته است.

EMA20 در ۳۸.۹ دلار دارای شیب منفی بوده و RSI در منقطه منفی قرار دارد.این نشان می دهد که قدرت مارکت در دست خرس ها است.اگر قیمت از میانگین متحرک ها افت کند ، نشان می دهد که تریدر ها وارد پوزیشن های SHORT شده اند.این موجب می شود که شکسته شدن سطح حمایتی ۳۱.۵۵ دلار محتمل شود.

تحلیل پالکادات تایم فریم روزانه در 2 اردیبهشت 1400
تحلیل پالکادات تایم فریم روزانه در ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

اگر این سطح حمایتی از دست رود ، افت قیمت تا سطح ۲۶.۵۰ دلار ادامه خواهد داشت.در صورتی که خریداران قیمت را به بالای میانگین متحرک ها برسانند ، این دیدگاه نزولی نقض خواهد شد.اهداف بعدی روند صعودی ۴۲.۲ دلار و سپس ۴۸.۳۶ دلار خواهد بود.

تحلیل یونی سواپ ۲ اردیبهشت

دم بلند شکل گرفته در کندل استیک ۳ روز گذشته نشان می دهد که خریداران در سطوح پایین اقدام به خرید کرده اند.امروز خرید شدت گرفته و خریداران سعی میکنند که یونی سواپ را به بالای ۳۵.۲۰ دلار رسانده و حفظ کنند.اگر موفق شوند ، تست مجدد بالاترین سطح قیمتی ۳۹.۶۰ دلار امکان پذیر است.

تحلیل یونی سواپ تایم فریم روزانه در 2 اردیبهشت 1400
تحلیل یونی سواپ تایم فریم روزانه در ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

شکسته شدن این سطح مقاومتی میتواند سیگنال خرید یونی سواپ باشد.در این صورت اهداف بعدی ۴۴.۸۰ دلار و ۵۰ دلار خواهد بود.EMA20 شکل مثبت به خود گرفته و شاخص RSI بالای ۵۸ قرار دارد.این نشان دهنده قدرتمند بودن گاو های مارکت است.

در صورتی که قیمت از سطوح کنونی برگشت خورده و به زیر EMA20 در ۳۲.۶ دلار برسد ، این دیدگاه صعودی نقض خواهد شد.چنین حرکتی میتواند باعث رنج زنی قیمت برای چند روز آینده شود.

تحلیل لایت کوین ۲ اردیبهشت

در تاریخ ۲۰ آپریل لایت کوین به زیر EMA20 در ۲۵۲ دلار رسید.اما گاو های مارکت در سطح ۲۳۴ دلار از افت بیشتر قیمت لایت کوین جلوگیری کردند.دم بلند شکل گرفته در کندل روزانه نشان داد که خریداران در سطوح پایین تر اقدام به خرید کرده و سعی کرده که قیمت را به بالای ۲۷۰ دلار برسانند.

تحلیل لایت کوین تایم فریم روزانه در 2 اردیبهشت 1400
تحلیل لایت کوین تایم فریم روزانه در ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

اگر خریداران موفق شوند ، اهداف بعدی لایت کوین ۲۸۲ دلار و سپس ۲۹۴ دلار خواهد بود.EMA20 دارای شیب مثبت و RSI بالای ۵۸ قرار گرفته که نشان از برتری گاو های مارکت است.

اگر قیمت از سطح ۲۷۰ دلار برگشت بخورد ، نشان می دهد که روند نزولی است.این موجب میشود که قیمت تا سطح SMA50 در ۲۱۶ دلار افت کند.

تحلیل بیت کوین کش ۲ اردیبهشت

خریداران بیت کوین کش توانستند به خوبی از سطح حمایتی ۸۲۸ دلار دفاع کنند.احتمال دارد که بیت کوین کش تا سطح ۱۰۴۱ دلار پیش روی کند.در این منطقه شاهد یک مقاومت شدید خواهیم بود.

تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه در 2 اردیبهشت 1400
تحلیل بیت کوین کش تایم فریم روزانه در ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

مویینگ ها دارای شیب مثبت بوده و RSI در منطقه مثبت قرار گرفته است.این نشان می دهد که مقاومت کمی بر سر راه بیت کوین کش وجود دارد.اگر گاو ها بتوانند قیمت را به بالای ۱۰۴۱ دلار برسانند ، قیمت این جفت ارز میتواند تا سطح ۱۲۱۳ دلار پیش روی کند.

برخلاف این فرضیه اگر قیمت از سطوح کنونی برگشت بخورد و به زیر EMA20 در ۸۰۰ دلار برسد ، احتمال اصلاح قیمت بیشتر وجود دارد.حمایت بعدی سطح ۷۳۷ دلار می باشد.

کانال تحلیل ارز دیجیتال

در صورتی که به آپدیت تحلیل های ارائه شده در شبانه روز نیاز دارید ، در کانال تلگرامی سایت بالین سیگنال عضو شده و در کنار تحلیل های ارائه شده ، از سایر خدمات مجموعه از جمله سیگنال های رایگان کانال تلگرام بهره مند شوید.

جهت تمایل به عضویت در کانال VIP ارز دیجیتال با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

Share:

نظرات

۸ نظرات

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *