تحلیل ارز های دیجیتال ۴ اردیبهشت

تحلیل ارز دیجیتال 4 اردیبهشت

تحلیل ارز های دیجیتال ۴ اردیبهشت

با مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ در خدمت شما هستیم.همانند گذشته به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.در این مقاله قصد داریم ۶ رمزارز منتخب را در تایم فریم روزانه تحلیل و بررسی کنیم.

تحلیل ارز های دیجیتال 4 اردیبهشت
تحلیل ارز های دیجیتال ۴ اردیبهشت

در مجموعه قبلی تحلیل ارز های دیجیتال ۲ اردیبهشت را ارائه داده بودیم.مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ در ارتباط با ارز های بیت کوین ، اتریوم ، بایننس کوین ، دوج کوین ،ریپل و کاردانو می باشد.لطفا با ما همراه باشید.

مقدمه تحلیل ارز دیجیتال ۴ اردیبهشت

در تاریخ ۲۳ آپریل یک سقوط نسبتا سنگین برای بیت کوین اتفاق افتاد . دلایل متعددی در خصوص افت قیمت بیت کوین به زیر سطح روانی ۵۰۰۰۰ دلار وجود دارد.در کنار این افت قیمت ، مارکت بایننس کوین و اتریوم همچنان داغ مانده اند.

یکی از دلایل اصلی این افت قیمت بیت کوین و سایر مارکت ها ، اعلام خبری از ریاست جمهوری ایالت متحده آمریکا بود.در تاریخ ۲۳ آپریل ، آقای بایدن اعلام کرد که در تلاش است که مالیات بر درآمد را در آمریکا افزایش دهد.میزان مالیات بر درآمد اکنون ۲۰ درصد می باشد که طی این اعلام قرار است به نزدیکی ۴۰ درصد برسد.

مالیات اعلام شده برای افرادی است که سالانه بالای ۱ میلیون دلار درآمد دارند.این خبر افزایش مالیات ، نه تنها بر روی مارکت ارز های دیجیتال ، بلکه کل مارکت های مالی آمریکا را نیز تحث تاثیر خبر داد.سرمایه گذاران به دلیل ترس از پرداخت مالیات ، به یکباره اقدام به فروش دسته جمعی سهام کردند.

بنظر میرسد که با این قانون جدید در آمریکا ، توجه به بازار کریپتوکارنسی بیشتر شود.چرا که این بازار بدون ایجاد ردی از خود میتواند بستری مناسب برای کسب سود ثروتمندان آمریکا باشد.باید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ می دهد.

دیگر دلیلی که به افت قیمت بیت کوین ربط داده شده است ، یک کلاهبرداری توسط مالک صرافی Thodex در ترکیه بوده است.این شرکت صرافی حدود ۳۹۱ هزار نفر کاربر داشته است.این افراد سرمایه دیجیتالی خود را در صرافی نگهداری میکردند.شایعه شده است که مالکان صرافی با سرمایه نزدیک به ۲ میلیارد دلار از کشور ترکیه فرار کرده باشند.

پس از سقوط ، سوال بزرگ بعدی در ذهن سرمایه گذاران این است که آیا اصلاح عمیق تر خواهد شد یا این زمان مناسب برای ورود به سیگنال بیت کوین و دیگر ارز ها است ؟

در ادامه به تحلیل ارز های دیجیتال ۴ اردیبهشت خواهیم پرداخت.

تحلیل بیت کوین ۴ اردیبهشت

از دلایل فنی ریزش بیت کوین ، مقاومت شدید فروشندگان در سطح EMA20 در ۵۶۸۰۰ دلار بود.خریداران بیت کوین نتوانستند که از این سطح مقاومتی عبور کنند.به همین دلیل در کنار اخبار منفی پیرامون بیت کوین ، فروشندگان توانستند که قیمت را به زیر سطح حمایتی ۵۰۰۰۰ دلار برسانند.

تحلیل بیت کوین در تایم فریم روزانه 4 اردیبهشت 1400
تحلیل بیت کوین در تایم فریم روزانه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

میانگین های متحرک یک کراس نزولی را به اتمام رسانده اند و شاخص RSI نزدیک به سطح فروش بیش از حد است. این نشان دهنده تغییر احتمالی روند بازار می باشد.از زمان شروع روند صعودی بیت کوین در اکتبر سال ۲۰۲۰ ، این اولین باری است که RSI به زیر ۴۰ می رسد.

در صورتی که محدوده حمایتی ۵۰۰۰۰ تا ۵۰۴۵۰ دلار از دست رود ، احتمال اصلاح عمیق تر وجود دارد.سطح حمایتی بعدی در صورت ادامه ریزش ۴۳۰۰۰ دلار خواهد بود.در این سطح بهتر میتوان در مورد اتمام اصلاح قیمتی بیت کوین و یا ادامه دار بودن آن تصمیم گرفت.

در صورتی که قیمت تا پایان کندل روزانه بالای ۵۰۴۵۰ دلار بسته شود ، احتمال یک پولبک برگشتی به سمت ۵۶۰۰۰ دلار وجود دارد.روند نزولی اخیر زمانی منقضی می شود که سطح EMA20 رو به بالا شکسته شود.

تحلیل اتریوم ۴ اردیبهشت

خریداران اتریوم توانستد که در ۲۲ آپریل بالاترین سطح قیمتی در ۲۶۴۵ دلار را ثبت کند.بعد از ثبت رکورد جدید ، در کنار افت مارکت ارز دیجیتال ، اتریوم نیز افت کرد.این افت قیمت در ۲۳ آپریل تا سطح ۲۱۰۰ دلار ادامه داشت.

تحلیل اتریوم در تایم فریم روزانه 4 اردیبهشت 1400
تحلیل اتریوم در تایم فریم روزانه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

فتیله بلند روی کندل روزانه ۲۲ آپریل نشان از برگشت قیمتی از مقاومت ۲۵۰۰ دلاری اتریوم بود.همچنین دم بلند کندل ۲۳ آوریل ، نشان از خرید اتریوم در سطوح پایین تر است.

به دلیل این خرید در کف قیمتی ، احتمال برگشت قیمت اتریوم تا مقاومت های شکسته شده قبلی وجود دارد.در صورتی که خریداران بتوانند سطوح مقاومتی ۲۵۰۰ تا ۲۶۴۵ دلار را  رو به بالا شکست دهند ، اهداف بعدی اتریوم ۲۷۰۰ و ۳۰۰۰ دلار خواهد بود.

درصورتی که مجددا قیمت از سطح مقاومتی ذکر شده برگشت خورد ، برای چند روز رنج زنی اتریوم را در محدوده ۲۱۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار خواهیم داشت.در صورتی که قیمت به زیر سطح ۱۹۰۰ دلار برسد ، این نمای صعودی بازار نقض خواهد شد .

تحلیل بایننس کوین ۴ اردیبهشت

دم بلند کندل استیک ۲۳ آپریل بایننس کوین نشان از حمایت این ارز توسط خریداران را می دهد .سطح حمایتی ۴۵۰ دلار تا کنون به خوبی عمل کرده و توانسته که افت BNB را برگشت دهد.

تحلیل بایننس کوین در تایم فریم روزانه 4 اردیبهشت 1400
تحلیل بایننس کوین در تایم فریم روزانه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

اکنون خریداران در تلاش هستند که قیمت را به بالای سطح ۶۰۰ دلار برسانند.درصورت شکست مقاومت ۶۳۹ دلار رو به بالا ، روند صعودی مجددا از سر گرفته خواهد شد.اهداف پیش رو در صورت شکست مقاومت ۶۳۹ دلار ، ۷۰۰ و ۸۰۰ و ۸۸۰ دلار خواهد بود.

در صورتی که فروشندگان بتوانند قیمت را به پایین EMA20 در ۴۸۰ دلار برسانند ، این نمای صعودی نقض خواهد شد.

تحلیل ریپل ۴ اردیبهشت

خریداران ریپل نتوانستند که در ۲۲ آپریل قیمت را به بالای خط روند نزولی برسانند.به همین دلیل فروشندگان پیشتازی کرده و قیمت را به زیر EMA20 در ۱.۲۳ دلار رسانند.قیمت ریپل در کندل ۲۳ آپریل تا نزدیکی میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه در ۰.۸۹ دلار افت کرد.

تحلیل ریپل در تایم فریم روزانه 4 اردیبهشت 1400
تحلیل ریپل در تایم فریم روزانه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

دم بلند روی کندل استیک نشان می دهد که خریداران ریپل را در سطح های پایین تر خریداری کرده اند.این خرید سنگین میتوان موجب برگشت قیمت به سطح EMA20 باشد.مقاومت شدیدی بر روی این شاخص در انتظار گاو های مارکت خواهد بود.

درصورتی که قیمت از EMA20 ریجکت شود ، احتمال شکست میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه بالا میرود.این موجب افت قیمت ریپل تا سطح ۰.۵۶ دلار خواهد شد.برعکس آن اگر قیمت از EMA20 عبور کند ، هدف بعدی خریداران مقاومت خط روند نزولی خواهد بود.در صورت عبور از این مقاومت هدف بعدی ۱.۵۰ دلار می باشد.

در صورت تمایل به عضویت در کانال VIP بالین سیگنال و دسترسی به سیگنال ارز دیجیتال ، با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

تحلیل دوج کوین ۴ اردیبهشت

اگر یک رالی صعودی بدون اعلام حمایت های خود به یکباره صعود کند ، برگشت سختی خواهد داشت.این را در نمودار دوج کوین به راحتی مشاهده میکنیم.در تاریخ ۲۳ آپریل ، خرس ها توانستند که EMA20 را شکسته و قیمت را تا سطح ۰.۱۶ دلار برسانند.

تحلیل دوج کوین در تایم فریم روزانه 4 اردیبهشت 1400
تحلیل دوج کوین در تایم فریم روزانه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

اکنون قیمت بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۰.۲۰ دلار قرار دارد.در صورتی که با پایان کندل روزانه ، قیمت نیز بالای این شاخص بسته شود ، احتمال یک پولبک برگشتی به سطح ۰.۳۵ دلار وجود دارد.

برخلاف آن اگر قیمت در پایین EMA20 بسته شود ، احتمال شکست میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه افزایش می یابد.شاخص RSI به زیر ۵۷ رسیده که نشان میدهد به تدریج از قدرت گاو های مارکت کاسته می شود.اگر قیمت به زیر EMA20 رسید ، هدف بعدی فروشندگان ۰.۱۰ دلار خواهد بود.

تحلیل کاردانو ۴ اردیبهشت

بلاخره بعد از ۵ روز مقاومت گاو ها در برابر ریزش کاردانو ، این اتفاق منجر به افت قیمت تا سطح ۰.۹۲ دلار شد.تا کنون فروشندگان نتوانسته اند که قیمت را در زیر حمایت مهم ۱.۰۳ دلار حفظ کنند.خریداران تلاش میکنند که قیمت را بالای این حمایت نگهدارند.دم بلند روی کندل استیک نیز نشان دهنده همین موضوع است.

تحلیل کاردانو در تایم فریم روزانه 4 اردیبهشت 1400
تحلیل کاردانو در تایم فریم روزانه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

در صورتی که قیمت بالای ۱.۰۳ دلار حفظ شود ، هدف بعدی خریداران یک پولبک برگشتی به سمت EMA20 در ۱.۲۵ خواهد بود.اگر این مقاومت رو به بالا شکسته شود ، تست مجدد سطح ۱.۴۸ دلار دور از تصور نیست.برخلاف آن ، اگر حمایت ۱.۰۳ از دست رود ، اهداف نزولی بعدی ۰.۸۰ و ۰.۷۰ خواهد بود.

تا زمانی که قیمت کاردانو بالای ۱.۰۳ دلار باشد ، روند همچنان صعودی باقی می ماند.

 

کانال تحلیل ارز دیجیتال

در صورتی که به آپدیت تحلیل های ارائه شده در شبانه روز نیاز دارید ، در کانال تلگرامی سایت بالین سیگنال عضو شده و در کنار تحلیل های ارائه شده ، از سایر خدمات مجموعه از جمله سیگنال های رایگان کانال تلگرام بهره مند شوید.

جهت تمایل به عضویت در کانال VIP ارز دیجیتال با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

 

 

Share:

نظرات

۹ نظرات

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *