تحلیل ارز های دیجیتال ۶ آذر

تحلیل ارز های دیجیتال ۶ آذر

با مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۶ آذر در خدمت شما هستیم و همانند گذشته به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.آخرین تحلیل های ارائه شده تحلیل ارز های دیجیتال ۱ آذر می باشد که  در پست های قبلی توضیح داده شد.طی چند روز گذشته ، بازار کریپتوکارنسی ها به شدت بولیش و صعودی بوده است و تقریبا هیچ تریدری نیست که بدون سود از پوزیشنی خارج شده باشد.تقریبا اکثر تریدر های بازار ، منتظر رسیدن بیت کوین به ۲۰۰۰۰ دلار هستند.اما با وجود رشد های اخیر مارکت ، امکان این وجود دارد که بازار یک استراحتی به خود دهد و برای چند روزی نوسان های جزئی را ثبت کند.

تحلیل ارز های دیجیتال 6 آذر
تحلیل ارز های دیجیتال ۶ آذر

بعد از یک روند بولیش طولانی ، تنها عاملی که میتواند باعث ضرر یک تریدر شود طمع است.اگر به دلیل طمع سود معاملات ریسک دار را انجام دهید ، شک نکنید که هرچه سود کرده اید را از دست خواهید داد.این شرایط برای معامله گرانی که در قرار داد های آتی ترید کرده و با سیگنال بایننس فیوچرز و بیتمکس وارد پوزشین میشوند سخت تر خواهد بود.چرا که با استفاده از یک لوریج نامناسب و عدم ثبت حد ضرر برای خود ، امکان برهم خوردن معاملات و ضرر های سنگین وجود خواهد داشت.

با بررسی ارز های منتخب کوین تلگراف ، خواهیم دانست که آیا بعد از ثبت کندل های صعودی روزانه ، بلاخره استراحتی صورت خواهد گرفت یا روند بولیش همچنان ادامه دارد.

BTC/USD

در تاریخ ۲۴ نوامبر ، بیت کوین سد ۱۹۰۰۰ دلار را رد کرد و در تلاش است که به مرز ۲۰۰۰۰ دلار برسد.شکل گیری کندل دوجی در نمودار روزانه امروز ، یک ترید برای ادامه روند صعودی در گاو ها ایجاد کرد.با این حال باز هم از تاریخ ۸ اکتبر تا امروز هر ریزشی صورت گرفته گاو های مارکت خریدار بوده اند و اجازه اصلاح بیش از حد را به بیت کوین نداده اند که این خود نشانه مثبتی است.

تحلیل بیت کوین نمودار روزانه 6 آذر
تحلیل بیت کوین نمودار روزانه ۶ آذر

به دلیل خرید های بی وقفه خریداران ، شاخص RSI از ۲۱ اکتبر تا به حال در حد اشباع خرید بوده است و اصلاح خاصی را انجام نداده است.خرس ها تلاش میکنند که قبل از رسیدن قیمت به ۲۰۰۰۰ دلار ، یک ریزش تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در محدوده ۱۷۱۰۰ را ثبت کنند که کاری سخت و دشوار بنظر میرسد.

اگر جفت ارز BTC/USD  بتواند بدون اصلاح کردن از مرز ۲۰۰۰۰ دلار عبور کند ، ثبت کندل های شارپی رو به بالا و یا پایین دور از تصور نخواهد بود که در آن زمان خطرناک ترین کار ممکن ترید کردن است.خرید های سنگین ادامه دار یک ارز مسلما باعث رشد قیمتی خواهد شد ، اما یادتان نرود که در سال ۲۰۱۷ بعد از همین خرید های سنگین یک ضربه محکم به کل مارکت وارد شد و سرمایه زیادی از دست رفت.در این شرایط گرفتن سود از نوسان های معمولی با حد ضرر های نزدیک بسیار بهتر است تا ورود به پوزیشن های سیگنال بیت کوین با لوریج های بالا.

ETH/USD

اتریوم برای ادامه روند صعودی خود ، یک مقاومت سرسخت و محکم در سطح ۶۲۵ دلار دارد که هنوز نتوانسته است از آن عبور کند.اما از طرفی ریزش های بعد از ریجکت شدن از این سطح کم بوده و نشان میدهد که گاو ها نمیخواهند از موقعیت های خرید خود کوتاه بیایند.امکان تست کردن سطح ۶۲۵ دلاری اتریوم در چند روز آینده وجود خواهد داشت.

تحلیل اتریوم نمودار روزانه 6 آذر
تحلیل اتریوم نمودار روزانه ۶ آذر

شاخص های میانگین متحرک و RSI علامتی از روند نزولی را نشان نمیدهند.در صورتی که این جفت ارز بتواند از سطح ۶۲۵ دلار عبور کند ، یک مسیر هموار تا ۸۰۰ دلار را طی خواهد کرد.اگر اتریوم باز هم از سطح مقاومت خود برگشت بخورد،امکان نزول قیمت تا ۵۵۰ دلار و سپس ۵۲۶ وسپس ۵۰۰ دلار وجود خواهد داشت.

XRP/USD

قیمت ریپل در ۲۴ نوامبر به سطح ۰.۷۸ دلار رسید که از تاریخ ۳ نوامبر تا کنون یک رشد ۲۴۲ درصدی محسوب می شود.شمع بلند ثبت شده در کندل روزانه ۲۴ نوامبر ، نشان از یک صعود به سطح های بالاتر را میدهد اما چنین حرکت های صعودی پایدار نخواهند بود.شاخص RSI در بالای ۹۲ قرار گرفته که حالت اشباع بیش از حد را نشان می دهد. بازار حتما نیاز به اصلاح قیمت دارد که در این اصلاحات بهترین فرصت خرید ریپل و ورود دوباره به مارکت است.

تحلیل ریپل نمودار روزانه 6 آذر
تحلیل ریپل نمودار روزانه ۶ آذر

اگر جفت ارز XRP/USD به بالای ۰.۷۸ دلار برسد ، روند صعودی می تواند شدت گرفته و به ۰.۹۶ دلار برسد. با این حال ، اگر قیمت از مقاومت خود ریجکت شود ، جفت ارز ممکن است برای چند روز در محدوده رنج زنی باقی بماند.

BCH/USD

بیت کوین کش BCH در ۲۳ و ۲۴ نوامبر بسیار متحد شد و از مقاومت ۳۵۳ دلار بالاتر رفت ، اما گاوها نتوانستند این سطح مقاومتی را حفظ کنند. فتیله بلند روی کندل روزانه ۲۴ نوامبر ، ثبت سود در سطوح بالاتر را نشان می دهد.گاوها امروز دوباره قیمت را به بالای ۳۵۳ دلار رساندند اما باز هم در عبور از این سطح ناکام مانده اند.

تحلیل بیت کوین کش نمودار روزانه 6 آذر
تحلیل بیت کوین کش نمودار روزانه ۶ آذر

به همین دلیل امکان اصلاح قیمتی برای بیت کوین کش تا ۳۲۵ دلار و سپس ۳۱۰ دلار وجود دارد.به صورت کلی اصلاحات زیادی رخ نخواهد داد چرا که گاو ای این مارکت انتظار رسیدن قیمت به  ۴۲۰ دلار و سپس به ۵۰۰ دلار را دارند.در روز ۲۵ نوامبر ، سیگنال شورت بیت کوین کش در کانال تلگرام بالین سیگنال قرار گرفت که تا محدوده ۳۲۵ دلار کاهش قیمت را شاهد بودیم.

LINK/USD

ارز لینک در طی چند روز گذشته بالای سطح مقاومت قبلی خود قرار گرفته است اما نتوانسته شتابی برای سطح های بالاتر داشته باشد.به همین دلیل احتمال تست دوباره سطح ۱۳.۲۸ دلار میرود.در صورت حمایت شدن از این سطح ، یک صعود سنگین برای جفت ارز LINK/USD رخ خواهد داد که احتمال افزایش قیمت تا ۱۸ دلار و سپس ۱۹.۲ دلار را بالا خواهد برد.

تحلیل لینک نمودار روزانه 6 آذر
تحلیل لینک نمودار روزانه ۶ آذر

از طرف دیگر اگر سطح ۱۳.۲۸ دلار به خوبی حمایت نشود ، خرس های این مارکت تلاش میکنند که قیمت را تا میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۱۱.۹۶ دلار) پایین بکشند که در این صورت تمام حرکت های صعودی این ارز تله ای بیش نبوده است.

LTC/USD

لایت کوین در ۲۳ نوامبر بار دیگر بالای ۸۴.۳ دلار بسته شد. با این حال ، کندل دوجی ثبت شده در ۲۴ نوامبر بلاتکلیفی بین گاوها و خرس ها را نشان می دهد. این بلاتکلیفی امروز خود را به نفع خرس ها شروع کرد.در حال حاضر خرس ها در تلاش هستند که قیمت را به زیر سطح ۸۴.۳ دلار کاهش دهند. در صورت موفقیت ، جفت ارز LTC/USD می تواند به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۷۴ دلار) سقوط کند.

تحلیل لایت کوین نمودار روزانه 6 آذر
تحلیل لایت کوین نمودار روزانه ۶ آذر

اگر این اصلاح قیمتی حمایت شود ، گاو ها میتوانند قیمت را تا سطح ۹۳.۹ دلار و سپس ۱۰۰ دلار بالا ببرند.

ADA/USD

کاردانو در ۲۴ نوامبر از مقاومت ۰.۱۵۵ دلار بالاتر رفت و به بیشترین قیمت روز ۰.۱۸۲ دلار رسید. با این حال ، فتیله بلند کندل روزانه یک نشانه افزایش قیمت به سطوح بالاتر را می دهد.امروز خرس ها سعی کردند قیمت را به زیر سطح ۰.۱۵۵ دلار برگردانند ، اما دم طولانی روی کندل نشان می دهد که معامله گران در هر افت قیمتی خریدار هستند.

تحلیل کاردانو نمودار روزانه 6 آذر
تحلیل کاردانو نمودار روزانه ۶ آذر

اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای ۰.۲۰ دلار برسانند ، جفت ارز ممکن است به ۰.۲۴ دلار و سپس به ۰.۲۸ دلار برسد. اگر از هر دو سطح عبور شود ، می تواند تا ۰.۴۰ دلار افزایش یابد. اگر قیمت کاهش یابد و به زیر ۰.۱۵۵ دلار برسد ، این روند صعودی نقض خواهد شد.

BNB/USD

ارز بایننس کوین توانست در تاریخ ۲۴ نوامبر بالاتر از منطقه مقاومت ۳۲ تا ۳۳.۳ دلار خود را بکشاند و کمی نوسان بزند.خرس ها تلاش میکنند که قیمت را به زیر ۳۲ دلار برگردانند.اگر حمایت خوبی در این نقطه صورت گیرد ، احتمال رسیدن قیمت به ۳۸ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل بایننس کوین نمودار روزانه 6 آذر
تحلیل بایننس کوین نمودار روزانه ۶ آذر

در صورتی که به آپدیت تحلیل های ارائه شده در شبانه روز نیاز دارید ، در کانال تلگرامی سایت بالین سیگنال عضو شده و در کنار تحلیل های ارائه شده ، از سایر خدمات مجموعه از جمله سیگنال های رایگان کانال تلگرام بهره مند شوید.

, , , , , , , , , , , , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *