تحلیل ارز های دیجیتال ۷ آذر

تحلیل ارز های دیجیتال ۷ آذر

با مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۷ آذر در خدمت شما هستیم و همانند گذشته به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.آخرین تحلیل های ارائه شده تحلیل ارز های دیجیتال ۶ آذر می باشد که  در پست های قبلی توضیح داده شد.در حالی که اصلاح قیمت بیت کوین کاملا سالم بوده اما برخی از آلت کوین ها شدید ریزش کرده و احتمال دارد برای مدتی در محدوده های کنونی خود رنج زنی کنند.بیت کوین از سطح بالاترین قیمت خود دور شده است و یک اصلاح ۳۰۰۰ دلاری را تجربه کرده است.برای رسیدن دوباره به محدوده ۲۰۰۰۰ دلار باید مدت زمانی را صبر کرد.

تحلیل ارز های دیجیتال 7 آذر
تحلیل ارز های دیجیتال ۷ آذر

همانطور که در پست قبل نیز توضیح داده شد ، نهنگ های بازار بیت کوین در سطح ۱۹۰۰۰ دلار شروع به فروش بیت کوین های خود کرده که دلیلی برای ریزش بازار بود.در کنار آن ، حجم بسیار زیادی از پوزیشن های لانگ بیت کوین لیکویید شد که این هم عاملی دیگر برای ریزش بیشتر بود.برای ورود دوباره به بازار کریپتوکارنسی ، نیاز به ثبات بازار و تثبیت قیمت است.بسیاری از آلت کوین ها نزدیک به سطح های حمایتی خود هستند که این نکته مثبتی برای ورود دوباره در صورت تثبیت مارکت است.در حال حاظر پریدن در رودخانه خروشان خطرناک است و بهتر است که منتظر آرام شدن موج های رودخانه شوید.

با بررسی ارز های منتخب کوین تلگراف ، خواهیم دانست سطح های حمایتی این ارز ها در کدام محدوده قرار دارند و ورود در چه زمانی ممکن است.

BTC/USD

در تاریخ ۲۶ نوامبر ، ریزش قیمت بیت کوین شدت یافت که برای اولین بار از ۸ اکتبر قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱۷۰۴۸ دلار) رساند.تا کنون گاو های مارکت توانسته اند که از سطح حمایت ۱۶۰۰۰ دلاری خود دفاع کنند.انها همچنان در تلاش هستند که قیمت را به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه رسانده و نگهدارند اما تا کنون موفق نشده اند.این نشان می دهد که اکثر تریدر های مارکت در پوزیشن شورت بیت کوین هستند.

تحلیل بیت کوین نمودار روزانه 7 آذر
تحلیل بیت کوین نمودار روزانه ۷ آذر

اگر خرس ها موفق شوند که قیمت را به زیر ۱۶۰۴۹ دلار برسانند ، حمایت بعدی ۱۴۹۹۶ دلار خواهد بود.حمایت بعدی آن میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه در سطح ۱۴۵۳۵ دلار است.EMA20 در حال حاضر حالت صاف داشته و شاخص RSI نیز در مرکز قرار دارد که نشان دهنده یک رنج قیمتی در چند روز آینده است.

ETH/USD

ریزش اتریوم از سطح ۶۲۵ دلار تا ۴۸۰ دلار ادامه یافت که در کندل روزانه ۲۶ نوامبر ، شاهد یک دم بلند بر زیر کندل هستیم.این نشان میدهد که گاو های مارکت در قیمت های پایین به بازار اتریوم ورود کرده اند.سطح حمایت ۴۸۸ دلار بسیار حیاتی می باشد.اگر گاو ها بتوانند از این سطح دفاع کنند ، بهترین محدوده برای ورود دوباره به مارکت اتریوم است.اما اگر خرس ها بتوانند قیمت را به زیر ۴۸۸ دلار برسانند ، سطح حمایتی بعدی ۴۶۶ دلار خواهد بود.

تحلیل اتریوم نمودار روزانه 7 آذر
تحلیل اتریوم نمودار روزانه ۷ آذر

تقابل قدرت بیت گاو ها و خرس ها ممکن است برای چند روز ادامه داشته باشد و قیمت اتریوم در همین محدوده نوسان کند.

XRP/USD

ارز ریپل همانند اتریوم ، در ۲۶ نوامبر یک کندل با دم طولانی را ثبت کرده که نشانگر خرید گاو های این مارکت در سطح پایین ۰.۴۶ دلار را میدهد.فروش سنگین خرس های بازار باعث شده است که کندل روزانه امروز به صورت دوجی ثبت شود.اگر این کندل دوجی ثبت شود ، بیانگر این است که به احتمال زیاد خرس های بازار قصد کنار رفتن ندارند و قیمت ریپل همانند اتریوم برای مدت کوتاهی در حال رنج زدن خواهد بود.

تحلیل ریپل نمودار روزانه 7 آذر
تحلیل ریپل نمودار روزانه ۷ آذر

اگر جفت ارز XRP/USD  سطح ۰.۵۰ دلار را از دست دهد ، حمایت بعدی آن بر روی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه یعنی سطح ۰.۴۲ دلار خواهد بود.اگر به سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال فکر میکنید ، ورود به بازار ریپل در بین سطح های ۰.۴۰ تا ۰.۵۰ دلار کم خطر بنظر میرسد.

BCH/USD

کندل روزانه بیت کوین کش در ۲۶ نوامبر ، یک دم طولانی را ثبت کرد و تا سطح  ۲۵۰ دلار ریزش کرد.اما در کندل امروز به وضوح قدرت خرس های مارکت دیده می شود.امروز بیت کوین کش سعی کرده بود که از سطح مقامتی ۲۸۰ دلاری خود عبور کند اما با فشار فروشندگان مواجه شده و به پایین کشیده شده است.

تحلیل بیت کوین کش در نمودار روزانه 7 آذر
تحلیل بیت کوین کش در نمودار روزانه ۷ آذر

سطح حمایتی ۲۳۰ دلار در حال حاظر سطح حیاتی برای بیت کوین کش است چرا که در صورت شکست این سطح ، سطح بعدی ۲۰۰ دلار خواهد بود.اگر گاو ها بتوانند قیمت را بالای ۲۸۰ دلار رسانده و نگهدارند ، هدف بعدی بیت کوین ۳۰۰ دلار خواهد بود.

LINK/USD

ارز دیجیتال لینک ، در تاریخ ۲۶ نوامبر تا سطح ۱۳.۳ دلار کاهش یافت و حتی در زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه بسته شد.در حال حاظر شاخص EMA20 با سطح مقاومت لینک در منطقه ۱۳.۲۸ دلاری یکی شده است امروز گاو ها حتی نوانستند که سطح مقاومت ۱۳.۲۸ دلار را لمس کنند که نشان میدهد فشار فروش بر روی این ارز بسیار زیاد است.در حال حاظر لینک در EMA50 یعنی ۱۲ دلار یک حمایت را دارد که اگر گاو ها بخواهند اینچنین برخورد کنند ، احتمال از دست رفتن این سطح نیز بالا است.

تحلیل لینک در نمودار روزانه 7 آذر
تحلیل لینک در نمودار روزانه ۷ آذر

سطح حمایتی مهم در ۹.۸ دلار قرار دارد که اگر خرس ها با همین قدرت پیش روند ، احتمال رسیدن به این سطح وجود دارد.برای اینکه بتوانیم بگوییم جفت ارز LINK/USD در حالت صعودی قرار دارد ، بایستی که سطح ۱۳.۲۸ دلار شکسته و بالای آن نگهداری شود.

LTC/USD

لایت کوین در تاریخ ۲۶ نوامبر تا سطح حمایتی خود در ۶۵ دلار ریزش کرد و زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روز ( ۷۳ دلار ) بسته شد.در حال حاظر قیمت بالای سطح حمایتی و در ۶۸ دلار معامله میشود.امروز گاو ها تلاش کردند که قیمت را بالای EMA20 برسانند اما تا کنون ناموفق بوده اند.اگر در ادامه راه لایت کوین از سطح حمایتی ۶۵ دلار پایین تر برود ، احتمال رسیدن قیمت به میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه در ۶۰ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل لایت کوین در نمودار روزانه 7 آذر
تحلیل لایت کوین در نمودار روزانه ۷ آذر

لایت کوین در حال حاظر بین محدوده ۶۰ دلار تا ۷۳ دلار در حال رنج زدن می باشد.اگر گاو ها بتوانند قیمت را بالای ۷۳ دلار برده و نگهدارند ، احتمال یک پولبک برای چند روز آینده خواهد بود.

ADA/USDT

در نمودار روزانه ، شرایط کاردانو از دیگر آلت کوین ها بهتر است.در تاریخ ۲۶ نوامبر قیمت تا سطح حمایت مهم ۰.۱۱ دلار ریزش کرد اما گاو ها در آن منطقه خرید خود را انجام داده و توانستد قیمت را تا بالای EMA20 برسانند که این وضعیت خوبی را نشان می دهد. به احتمال زیاد خرس های بازار سعی خواهند کرد قیمت را به پایین EMA 20 در سطح ۰.۱۲۶ دلار برسانند که اگر این اتفاق رخ دهد ، قیمت بار دیگر به سطح حمایت مهم ۰.۱۱ دلار خواهد رسید.

تحلیل کاردانو در نمودار روزانه 7 آذر
تحلیل کاردانو در نمودار روزانه ۷ آذر

اما اگر گاو ها بتوانند قیمت را بالای EMA20 نگهدارند ، کاردانو میتواند یک افزایش قیمت تا مقاومت ۰.۱۴ دلار و سپس ۰.۱۵ دلار داشته باشد.اگر قیمت بالای این مقاومت ها تثبیت شد ، منتظر یک روند صعودی جدید برای کاردانو خواهیم بود.محدوده ۰.۱۱ دلار تا ۰.۱۲۶ دلار ، میتواند یک رنج مناسب برای ورود به بازار در بلند مدت باشد.

DOT/USD

در تاریخ ۲۶ نوامبر ، پالکادات تا سطح حمایت مهم خود در ۴.۵ دلار ریزش کرد و حتی زیر EMA20 در ۴.۹ دلار بسته شد.امروز گاو ها سعی کردند که قیمت را بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه برسانند اما تا کنون نتوانسته اند که آن را در بالای این شاخص نگهداری کنند.شاخص میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه هم سطح حمایت ۴.۵ دلار شده است و تا کنون دو مرتبه حمایت خود را نشان داده است.

تحلیل پالکادات در نمودار روزانه 7 آذر
تحلیل پالکادات در نمودار روزانه ۷ آذر

شاخص میانگین متحرک ها صاف بوده و RSI نیز در پایین تر از خط میانی قرار گرفته است.بنظر میرسد که گاو ها تمایلی برای خرید در سطح های پایین را ندارند که اگر این اتفاق رخ دهد ، قیمت از سطح حمایتی مهم ۴.۵ دلار نیز پایین خواهد رفت و تا حمایت بعدی خود در سطح ۳.۸ دلار پیش روی خواهد کرد.

BNB/USD

بایننس کوین در تاریخ ۲۶ نوامبر ، سطح مقاومتی ۳۰ دلاری خود را از دست داد و تا سطح حمایت مهم ۲۵.۸ دلار افت قیمت کرد و حتی در زیر هر دو میانگین متحرک بسته شد.در کندل امروز نیز حمایت خوبی از طرف گاو ها نشان داده نشده است.

تحلیل بایننس کوین در نمودار روزانه 7 آذر
تحلیل بایننس کوین در نمودار روزانه ۷ آذر

شاخص RSI در پایین نقطه میانی قرار دارد اما میانگین مثحرک ها تقریبا شیب صعودی دارند که یک حالت قیچی وار را شکل داده اند.این نشان میدهد که یک ترید بین گاو ها و خرس ها وجود دارد و مشخص نیست که کنترل بازار به دست کدام گروه است.اگر حمایت ۲۵.۸ دلار به خوبی حفظ شود ، احتمال یک رشد قیمت تا سطح مقاومتی ۳۰ دلار وجود دارد اما بر خلافش اگر سطح ۲۵.۸ دلار شکسته شود ، ریزش تا سطح حمایت بعدی یعنی ۱۹.۴ دلار دور از تصور نخواهد بود.

در صورتی که به آپدیت تحلیل های ارائه شده در شبانه روز نیاز دارید ، در کانال تلگرامی سایت بالین سیگنال عضو شده و در کنار تحلیل های ارائه شده ، از سایر خدمات مجموعه از جمله سیگنال های رایگان کانال تلگرام بهره مند شوید.

, ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *