تحلیل ارز های دیجیتال ۸ تیر

تحلیل ارز های دیجیتال 8 تیر

تحلیل ارز های دیجیتال ۸ تیر

با مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۸ تیر ۱۴۰۰ در خدمت شما هستیم.همانند گذشته به بررسی و تحلیل چند ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.در این مقاله قصد داریم ۱۰ رمزارز منتخب را در تایم فریم روزانه تحلیل و بررسی کنیم.

 

در مجموعه قبلی تحلیل ارز های دیجیتال ۱۵ خرداد را ارائه داده بودیم.مجموعه تحلیل ارز های دیجیتال ۸ تیر ۱۴۰۰ در ارتباط با ارز های بیت کوین ، اتریوم ، بایننس کوین ، دوج کوین ،ریپل ، کاردانو ، لایت کوین و بیت کوین کش و پالکادات و یونی سواپ می باشد.لطفا با ما همراه باشید.

تحلیل ارز های دیجیتال 8 تیر
تحلیل ارز های دیجیتال ۸ تیر

مقدمه تحلیل ارز دیجیتال ۸ تیر

بیت کوین در تلاش است که یک رالی صعودی را آغاز کند.اما تحلیلگران JPMorgan Chase معتقدند که تغییرات قیمتی بیت کوین در کوتاه مدت چالش برانگیز است.با این حال اکثر تحلیلگران عنوان کرده اند که ریکاوری بازار کریپتوکارنسی ها آغاز شده است.

یکی از نشانه های بهبودی مارکت این بود که با خبر انگلستان و بایننس تاثیری بر بازار نذاشت.سازمان مالی انگلستان بیان کرده بود که فعالیت های صرافی بایننس در این کشور غیر قانونی است.آنها عنوان کردند که فعالیت این صرافی باید در کشور انگلیس پایان یابد.اما این خبر تاثیر منفی بر مارکت ارز های دیجیتال نگذاشت.

به نقل از کوین تلگراف ، وقتی یک بازار به اخبار بد واکنش نشان میدهد ، منظور این است که تریدر های کوتاه مدت به دلیل ترس از ریزش اقدام به فروش میکنند.اما واکنش خاموش به این خبر نشان داد که تریدر ها خود را درگیر ترس و FUD نکرده اند.به همین دلیل این یکی از نشانه های قدرت گرفتن مارکت است.

سومین مرد ثروتمند مکزیک ریکاردو سالیناس پلیگو ، حمایت خود را از بیت کوین عنوان کرد.این خبر نیز میتواند احساسات بازار ارز دیجیتال را مثبت کند.این میلیاردر در توییت خود نوشت که استفاده از بیت کوین را توصیه می کند . همچنین با بانک خود در تلاش است تا اولین مکزیکی باشد که بیت کوین را قبول می کند.

با مثبت شدن احساسات مارکت ، به بررسی ۱۰ رمزارز برتر پرداخته ایم.در این پست تحلیل ارز دیجیتال ۸ تیر ماه ۱۴۰۰ به همراه چارت نوشته شده است.

تحلیل بیت کوین ۸ تیر

بیت کوین بار دیگر با مقاومت میانگین نمایی ۲۰ روزه خود در سطح ۲۵۲۰۰ دلار روبرو شده است.اما نشانه مثبت بازار این است که فروشندگان فرصت پس گیری حمایت های پایینی را نداشته اند.واگرایی مثبت در RSI نشان می دهد که خرس ها ممکن است قدرت خود را از دست بدهند.

تحلیل بیت کوین ( BTC ) در تایم فریم روزانه 8 تیر 1400
تحلیل بیت کوین ( BTC ) در تایم فریم روزانه ۸ تیر ۱۴۰۰

اگر خریداران قیمت را به بالاتر از EMA20 برسانند ، جفت ارز BTC/USDT می تواند تا SMA50  (۳۸۶۰۳ دلار) افزایش یابد. این سطح ممکن است به عنوان یک مقاومت عمل کند. اما اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از آن بالا ببرند ، بیت کوین ممکن است به ۴۲۴۵۰ دلار افزایش یابد.

برخلاف آن اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد ، فروشندگان سعی میکنند که قیمت را به سطح حمایتی ۳۱۰۰۰ و سپس ۲۸۸۵۰ دلار برسانند.شکست این سطوح حمایتی ، باعث افت بیشتر قیمت بیت کوین تا سطح ۲۰کا خواهد شد.

تحلیل اتریوم ۸ تیر

تحلیل روزانه اتریوم ۸ تیر ماه نشان میدهد که خریداران میخواهند قیمت را به بالای EMA20 در ۱۷۲۵ دلار برسانند.در صورتی که موفق شوند ، اتریوم میتواند به خط روند نزولی خود در تایم فریم روزانه نزدیک تر شود.

تحلیل اتریوم ( ETH ) در تایم فریم روزانه 8 تیر 1400
تحلیل اتریوم ( ETH ) در تایم فریم روزانه ۸ تیر ۱۴۰۰

 

اما این کار آسان نخواهد بود.چرا که میانگین متحرک ها نزولی بوده و شاخص RSI همچنان در منطقه منفی به سر میبرد.عدم شکست و حفظ قیمت بالای مقاومت EMA20 میتواند موجب فروش بیشتر اتریوم شود.در صورتی که فروشندگان بتوانند قیمت اتریوم را به زیر ۱۷۰۰ دلار برسانند ، فروش شدت گرفته و هدف بعدی ۱۵۳۰ دلار خواهد بود.

تحلیل بایننس کوین ۸ تیر

در چند روز گذشته ، خریداران BNB به خوبی از سطح حمایتی ۲۶۰ دلاری خود دفاع کرده اند.با این حال ، میانگین متحرک نزولی و RSI زیر ۴۲ نشان می دهد که خرس ها برتری دارند. اگر قیمت از سطح فعلی یا EMA20 کاهش یابد ، خرس ها سعی می کنند قیمت را به زیر ۲۶۰ دلار برسانند.در صورت موفقیت هدف نزولی ۲۱۰ دلار خواهد بود.

تحلیل بایننس کوین ( BNB ) در تایم فریم روزانه 8 تیر 1400
تحلیل بایننس کوین ( BNB ) در تایم فریم روزانه ۸ تیر ۱۴۰۰

برخلاف آن اگر بایننس کوین در تایم روزانه بالاتر از سطح ۳۲۰ دلار بسته شود ، جفت ارز میتواند تا SMA50 در ۳۸۰ دلار پیش روی کند.در صورت شکسته شدن مقاومت ۳۸۰ دلاری ، هدف بعدی ۴۳۰ دلار خواهد بود.

تحلیل کاردانو ۸ تیر

همانطور که در نمودار تحلیل روزانه کاردانو مشخص است ، این ارز دیجیتال در ۴ روز گذشته بین میانگین نمایی ۲۰ روزه در ۱.۳۹ و حمایت ۱.۲۰ دلار قرار داشته است. این نشان می دهد که گاوها در تلاشند پایین ترین سطح خود را با قیمت ۱.۲۰ دلار تشکیل دهند.

تحلیل کاردانو ( ADA) در تایم فریم روزانه 8 تیر 1400
تحلیل کاردانو ( ADA) در تایم فریم روزانه ۸ تیر ۱۴۰۰

اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از EMA20 قرار دهند ، جفت ارز ADA/USDT می تواند به مقاومت ۱.۵۸ دلار برسد.باشکسته شدن مقاومت ۱.۵۸ رو به بالا ، هدف بعدی خریداران کاردانو ۱.۹۶ دلار خواهد بود.در صورتی که قیمت به زیر ۱.۲۰ رسیده و بسته شود ، این نمای صعودی نقض خواهد شد.

تحلیل دوج کوین ۸ تیر

در دو روز گذشته ، دوج کوین نتوانسته است که از مووینگ خود عبور کند.اما این باعث شدت فروش توسط خرس های مارکت نشد.این را میتوان نشانه مثبت بازار دانست.اگر گاوها اجازه ندهند که قیمت به زیر ۰.۲۱ دلار کاهش یابد ، احتمال شکست رسیدن قیمت به بالای EMA20 در ۰.۲۷ دلار افزایش خواهد یافت.

تحلیل دوج کوین ( DOGE ) در تایم فریم روزانه 8 تیر 1400
تحلیل دوج کوین ( DOGE ) در تایم فریم روزانه ۸ تیر ۱۴۰۰

حفظ قیمت بالای ۰.۲۷ دلار نشان از اتمام اصلاح در مارکت دوج کوین است .اگر سطح حمایت ۰.۲۱ دلاری DOGE از دست رود ، اهداف ریزشی ۰.۱۵ و سپس ۰.۱۰ دلار خواهد بود.

در صورت تمایل به عضویت در کانال VIP ارز دیجیتال بالین سیگنال و دسترسی به سیگنال ارز دیجیتال، با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

تحلیل ریپل ۸ تیر

احساسات در تحلیل ریپل همچنان نزولی و مارکت بیریش است.بنظر میرسد که خریداران ریپل قدرت کافی برای رسیدن به EMA20 در ۰.۷۴ دلار را ندارند.اگر خرس ها قیمت را به زیر سطح حمایت روانی را در ۰.۵۰ دلار فرو ببرند ، فروش می تواند شدت بگیرد.

تحلیل ریپل ( XRP ) در تایم فریم روزانه 8 تیر 1400
تحلیل ریپل ( XRP ) در تایم فریم روزانه ۸ تیر ۱۴۰۰

برخلاف این فرض ، اگر گاوها قیمت را به بالاتر از مقاومت ۰.۷۵ دلار برسانند ، نشانه خرید قوی در سطوح پایین تر است. سپس این جفت ارز می تواند به سمت ۰.۹۶ دلار و ۱.۰۷ دلار حرکت کند.

تحلیل پالکادات ۸ تیر

ارز پالکادات در حال حاضر در محدوده  ۱۳ تا ۱۶.۹۳ دلار گیر کرده است. ادغام دقیق در نزدیکی یک حمایت مهم نشان دهنده ضعف است و معمولاً به نفع خرس ها پیش میرود.هر دو میانگین متحرک رو به پایین هستند و RSI در منطقه منفی قرار دارد . این نشانگر کنترل خرس های مارکت است. شکستن قیمت به زیر ۱۳ دلار می تواند درهای افت مجدد را به ۱۰ دلار و سپس به ۷.۵۰ دلار باز کند.

تحلیل پالکادات ( DOT ) در تایم فریم روزانه 8 تیر 1400
تحلیل پالکادات ( DOT ) در تایم فریم روزانه ۸ تیر ۱۴۰۰

از طرف دیگر ، اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالاتر از EMA20 در ۱۸.۷۲ دلار برسانند ، تجمع در سطوح پایین تر را نشان می دهد. سپس جفت ارز  DOT/USDT می تواند تا سطح مقاومت بالایی با ۲۶.۵۰ دلار افزایش یابد.

تحلیل یونی سواپ ۸ تیر

در طی چند روز گذشته ، یونی سواپ UNI در محدوده ۱۵.۱۰ تا ۱۸.۶۰ دلار رنج زنی کرده است.گاوها در حال حاضر سعی دارند قیمت را به بالاتر از این محدوده و مقاومت ۱۹.۸ دلار برسانند ، اما این کار آسان نیست.میانگین متحرک نزولی و RSI در منطقه منفی حاکی از کنترل خرس ها است. اگر قیمت از گفته شده پایین بیاید ، افت به زیر ۱۵ دلار را شاهد خواهیم بود.

تحلیل یونی سواپ ( UNI ) در تایم فریم روزانه 8 تیر 1400
تحلیل یونی سواپ ( UNI ) در تایم فریم روزانه ۸ تیر ۱۴۰۰

در صورت شکست سطح ۱۹.۸ دلار رو به بالا و حفظ آن ، هدف بعدی صعودی ۲۵ دلار خواهد بود.

تحلیل بیت کوین کش ۸ تیر

سطح ۵۳۸ دلار ، جایی است که خریداران تلاش میکنند قیمت بیت کوین کش به آن برسد.این یک مقاومت مهم است چرا که پایین از EMA20 در ۵۴۳ دلار قرار دارد.میانگین متحرک نزولی و RSI زیر ۴۳ نشان می دهد که خرس ها برتری دارند. اگر قیمت از مقاومت ذکر شده پایین بیاید ، خرس ها بار دیگر سعی می کنند جفت ارز  BCH/USDT را به ۳۷۰ دلار برسانند.

تحلیل بیت کوین کش ( BCH ) در تایم فریم روزانه 8 تیر 1400
تحلیل بیت کوین کش ( BCH ) در تایم فریم روزانه ۸ تیر ۱۴۰۰

سطح ۳۷۰ دلار یک حمایت مهم است . اگر قیمت از آن بازگردد ، جفت ارز ممکن است بین ۳۷۰ تا ۵۳۸ دلار برای چند روز ادغام شود. برعکس ، شکست در زیر ۳۷۰ دلار می تواند افت را برای حمایت بعدی با قیمت ۳۰۰ دلار آغاز کند.

تحلیل لایت کوین ۸ تیر

در نمودار تحلیلی لایت کوین ، هر دو میانگین متحرک رو به پایین هستند و RSI در منطقه منفی قرار دارد . این نشان می دهد که خرس ها برتری دارند.اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱۴۸ دلار) کاهش یابد ، فروشندگان سعی می کنند قیمت را به زیر منطقه حمایتی ۱۱۸ دلار تا ۱۰۴ دلار و ۹۲ دلار برسانند.

تحلیل لایت کوین ( LTC ) در تایم فریم روزانه 8 تیر 1400
تحلیل لایت کوین ( LTC ) در تایم فریم روزانه ۸ تیر ۱۴۰۰

بر خلاف آن، اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای خط روند نزولی برسانند ، نمای ریزشی نقض خواهد شد. این می تواند موجب یک حرکت صعودی به سطح ۱۹۲ دلار شود.

تحلیل روزانه ارز دیجیتال در کانال تلگرام بالین سیگنال

مجموعه بالین سیگنال متشکل از تحلیل گران برتر ایران در زمینه بلاکچین و کریپتوکارنسی با تکیه بر تجارب و علم خود اقدام به دنبال کردن روند حرکتی ارز های دیجیتال و ارائه تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال ارز های بیت کوین ، اتریوم و آلت کوین ها و همچنین ارائه سیگنال بایننس و سیگنال بایننس فیوچرز کرده است.

این خدمات تماما در کانال تلگرامی بالین سیگنال ارائه میشود.جهت دریافت تحلیل روزانه ارز های دیجیتال ، در کانال تلگرامی سایت عضو شوید.

 

 

Share:

نظرات

۷ نظرات

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *