صرافی بایننس ، بزرگ ترین پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال در دنیا میباشد که به دلیل حجم معاملاتی بالا و  قابلیت های بسیار ، مورد توجه تریدران قرار گرفته است . به تازگی ، احراز هویت بایننس یک چالش جدید برای معامله گران این صرافی ایجاد کرده است.چرا که در تاریخ ۲۹ مرداد ماه سال ۱۴۰۰ ، این مجموعه ورفای بایننس را ضروری اعلام کرد.

این ضرورت اجرا به دلیل پیروی صرافی از استاندارد های جهانی منبی بر ثبت اطلاعات کامل کاربران برای جلوگیری از عدم پولشویی و کلاهبرداری بوده است . صرافی بایننس در ماه های اخیر مورد انتقاد بسیاری از کشور ها قرار گرفته بود. به همین دلیل مدیران این پلتفرم برای کنترل حواشی پیرامون خود ، ورفای حساب کاربران را جدی تر دنبال میکند. به همین دلیل برای استفاده از تمام قابلیت های بایننس از جمله ، ترید در مارکت فیوچرز ، ترید در مارکت اسپات و واریز و برداشت ها ، نیاز به احراز هویت سطح کاربری خود می باشید.

احراز هویت بایننس

احراز هویت بایننس خود را به تیم بالین سیگنال بسپارید.

احراز هویت در بایننس

صرافی بایننس از سال ۲۰۱۷ مشغول به فعالیت در حوزه ترید ارز های دیجیتال می باشد. از همان سال فعالیت ، بایننس همواره به ورفای حساب کاربران  خود  توجه داشته است . این صرافی به دلیل حجم معاملات بالا ، بهترین گزینه برای معامله گران می باشد.صرافی های زیادی در حوزه کریپتوکارنسی ها فعالیت دارند . اما هیچکدام استاندارد های لازم و در حد صرافی بایننس را ندارند.به همین دلیل است که با وجود سختگیری های انجام kyc بایننس ، باز هم بایننس مورد توجه تریداران قرار گرفته است.

مطابق با آخرین اطلاعیه صرافی بایننس ، تمام کاربران تا تاریخ ۲۷ مهر ماه ۱۴۰۰ فرصت دارند که نسبت به احراز هویت بایننس اقدام کنند.از آن تاریخ به بعد ، اکانت هایی که احراز هویت نشده اند ، امکان استفاده از خدمات بایننس را نخواهند داشت و فقط گزینه برداشت موجودی یا withdraw only فعال خواهد بود.بعد از تاریخ ذکر شده ، مهلت احراز هویت بایننس به پایان خواهد رسید و اکانت های تازه تاسیس بایننس همگی برای فعالیت نیاز به Verify بایننس را دارند.

در گذشته احراز هویت در بایننس در سه مرحله انجام میشد:

 • مرحله اول (Basic) : در این مرحله کاربر می بایست مشخصات خود اعم از نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و مشخصات محل سکونت را ارائه میکرد. در گذشت با  تکمیل این مرحله ، امکان ترید و برداشت موجودی فعال میشد.
 • مرحله دوم (Intermediate) : در این مرحله کاربر ملزم به ارائه تصویر کارت هویتی و یا پاسپورت و یا کارت مجوز رانندگی جهت احراز هویت بود. بعد از ارسال یکی از این مدارک و احراز سلفی ، حساب بایننس با محدودیت کم فعال میشد.
 • مرحله سوم (Advanced) : در این مرحله ، کاربر برای استفاده بدون محدودیت از خدمات بایننس  باید مدارکی را جهت اثبات محل زندگی ارائه میکرد.این مدارک همانند قبض برق ، قبض آب بود که ثابت کننده محل زندگی  تریدر بود .

 

طبق اطلاعیه جدید صرافی بایننس از ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ ، مراحل احراز هویت به صورت کامل تغییر کرد. در این بیانیه اعلام شد که مراحل احراز هویت به دو قسمت Verified و  Verified Plus تقسیم شده است. جهت احراز هویت و اعلام تیک وریفای حساب بایننس  تمامی کاربران ملزم به احراز هویت سطح Verified هستند.

 

تغییرات جدید بخش احراز هویت در صرافی بایننس

تغییرات جدید بخش احراز هویت در صرافی بایننس

 

 

 

 •  سطح Verified :  این سطح در گذشته با نام Intermediate Verification شناخته میشد . اما در قانون جدید احراز هویت بایننس ، این سطح شامل مرحله اول basic و مرحله دوم Intermediate شده است . بنابراین تکمیل یک مرحله از آن ها به تنهایی باعث ورفای حساب کاربری در بایننس نمیشود.

 

 • سطح Verified Plus : این سطح در گذشته با نام Advance Verification شناخته میشد. در قانون جدید kyc بایننس ، با ارائه مشخصات محل سکونت و اثبات آن ، این سطح کاربری فعال خواهد شد.

 

تفاوت گزینه ها Verified و Verified Plus در بخش احراز هویت بایننس

دو سطح کاربری اعلام شده توسط بایننس تفاوت هایی با هم دارند. مسلما این تفاوت ها در محدودیت های استفاده از صرافی بایننس خواهد بود . مقایسه دو سطح کاربری و محدودیت حساب بایننس  به این گونه است :

 

قابلیت های سطح Verified  : واریز و برداشت ارز های فیات تا سقف ۵۰ هزار دلار روزانه – برداشت روزانه بیت کوین تا سقف ۱۰۰ عدد روزانه – بدون محدودیت در ترید بخش های مختلف بایننس اعم از فیوچرز

قابلیت های سطح  Verified Plus : واریز و برداشت ارز های فیات تا سقف ۲۰۰ هزار دلار روزانه – برداشت روزانه بیت کوین تا سقف ۱۰۰ عدد روزانه – بدون محدودیت در ترید بخش های مختلف بایننس اعم از فیوچرز

 

همانطور که مشخص است ، تکمیل سطح  Verified Plus کارایی چندانی نخواهد داشت . بنابراین کاربران بایننس با تکمیل سطح اول Verified میتوانند به راحتی از تمام قابلیت های بایننس استفاده کنند.

 

خدمات احراز هویت بایننس

احراز هویت در بایننس بری تمام کاربران این پلتفرم اجباری می باشد. همانطور که میدانیم ، وریفای بایننس برای بعضی از کشور ها در بایننس ممکن نیست . یکی از این کشور های ممنوعه ایران می باشد. یعنی کاربران ایرانی برای استفاده از صرافی بایننس با محدودیت های شدید مواجه شده اند. یکی از خدمات مجموعه بالین سیگنال ، تهیه مدارک لازم جهت احراز هویت در صرافی بایننس می باشد.

ارائه مدارک جهت ورفای بایننس توسط بالین سیگنال به صورت تضمینی و بدون محدودیت انجام خواهد شد. در ادامه این مطلب به توضیحات کامل تری در خصوص این مدارک خواهیم پرداخت .

وریفای حساب بایننس کاربران ایرانی

وریفای حساب بایننس کاربران ایرانی

وریفای بایننس با پاسپورت ایرانی

همانطور که اعلام شد ، به دلیل قوانین FATF و ضد پولشویی ، بعضی از کشور های دنیا که در لیست سیاه معاملاتی قرار دارند ، نمیتوانند از خدمات بایننس استفاده کنند.یک سری از کشور ها به دلیل تحریم و قوانین های بین المللی  حق استفاده از خدمات بایننس را ندارند. اما بعضی کشور ها نیز هستند که به درخواست خودشان ، استفاده از خدمات پلتفرم بایننس را برای مردم منع کرده اند.

در زیر لیست کشور های ممنوعه فعالیت در بایننس آورده شده است :

 • کشور های شامل حوزه بالکان (صربستان، مقدونیه، آلبانی، بوسنی)، بلاروس، برمه، ساحل آج، کوبا، جمهوری خلق کنگو، ایران، عراق، لیبریا، جمهوری خلق کره (کره شمالی)، سودان، سوریه و زیمباوه می باشد.
 • کشور هایی که به درخواست خودشان ترید در بایننس را ممنوع و یا محدود کرده اند : آمریکا , آلمان ,فرانسه, کره جنوبی , استرالیا , چین

 

 • کشور هایی که به زودی دچار محدودیت در استفاده از بایننس خواهند شد : انگلیس – روسیه – هند- هلند
 • کشور های کم خطر که فعلا میتوانند از بایننس استفاده کنند : فنلاند – برزیل – کلمبیا – ایتالیا – نیوزلند  -سوئیس – سوئد – اسپانیا – ایرلند – ایسلند – دانمارک – لهستان – فیلیپین – اتریش – جمهوری چک – بلغارستان – استونی

بنابراین احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی بایننس امکان پذیر نیست . در صورت مشاهده استفاده از پاسپورت و یا مدارک هویتی ایرانی ، اکانت بایننس مسدود خواهد شد.  اما نگران نباشید ! در صورت این رخداد ، با مکاتبه با پشتیبانی صرافی بایننس ، حساب های مسدود شده را میتوان برای چند روز جهت برداشت موجودی باز کرد.

 

احراز هویت بایننس برای ایرانیان

همانطور که اعلام شد ، کاربران ایران نمیتوانند از مدارک شناسایی خود جهت ورفای حساب بایننس اقدام کنند. به دلیل تعداد بالای تریدر های ایرانی فعال در صرافی بایننس ، انجام این احراز هویت ضروری خواهد بود. یکی از راه های دور زدن قوانین بایننس ، استفاده ایرانیان از پاسپورت فرد و یا آشنایی در کشور دیگر است . به عنوان مثال اگر فردی اقدام به اخد پاسپورت ترکیه کرده باشد ، میتواند بدون محدودیت مراحل احراز هویت در بایننس را انجام دهد.

استفاده از مدارک آشنایان خارج از ایران میتواند باعث ورفای حساب شما شود . اما این کار کمی خطرناک و  دردسر ساز خواهد شد. چرا که وریفای با تصویر شخصی غیر از شما انجام شده و بایننس آن شخص را مالک قانونی سرمایه شما میداند.پس اگر مشکلی پیش بیاید ، شما نمیتوانید از سرمایه خود محافظت کنید.

راه دیگر ورفای ایرانیان در بایننس ، استفاده از پاسپورت های خارجی با مشخصات و تصویر فرد است . در این روش یک سری مدارک شناسایی با تابعیت خارج از ایران ، با چهره شما تهیه خواهد شد. با این روش میتوان به ساگی وریفای اکانت خود را انجام دهید. شاید فکر کنید این روش  عیب هایی داشته باشد .اما اینطور نیست و در ادامه به آن توضیح خواهیم داد.

رفع مشکل احراز هویت بایننس را یک چالش بزرگ ندانید. بدون دقدقه و دردسر ، این خدمت را به تیم بالین سیگنال بسپارید. مسلما به دلیل تجربه بالای این مجموعه در زمینه احراز kyc صرافی های خارجی ، دیگر مشکل احراز هویت در بایننس را نخواهید داشت.

اگر به دنبال خدمات تضمینی و مطمئن احراز هویت در صرافی های بین المللی هستید ، بالین سیگنال بهترین و ارزان ترین انتخاب شما خواهد بود. برای دریافت شرایط و درخواست تهیه مدارک هویتی ، با کارشناسان بالین سیگنال در ارتباط باشید.

 

رفع مسدودی حساب بایننس

بسیاری از اکانت های بایننس به دلیل عدم رعایت یکسری نکات ضروری در معرض تعلیق هستند. این نکات میتواند استفاده نادرست از برنامه های تغییر دهنده آی پی ، خود اضهاری ملیت طی مکاتبات با پشتیبان و سایر عوامل دیگر باشد. عمدتا با ارسال های پی در پی تیکت و ایمیل به پشتیبان بایننس ، میتواند یک حساب ایرانی را موقتا رفع انسداد کرد. این کار برای خارج کردن تمام دارایی مفید خواهد بود. اما همیشه مسدودی اکانت بایینس به این دلایل نیست .

شاید یک فرد حتی با احراز هویت کامل در پلتفرم بایننس ، دچار تعلیق و مسدوی اکانت خود شود. در این صورت بایننس از صاحب حساب درخواست یکسری مدارک شناسایی خواهد کرد. یکی از دیگر خدمات بالین سیگال در خصوص وریفای صرافی های خارجی ، رفع مسدودی اکانت ها است .در این شرایط ، طبق خواسته بایننس و یا صرافی های دیگر ، یکسری مدارک تهیه و با کمک صاحب اکانت به بایننس ارائه میشود. بالین سیگنال در خصوص مسدودی حساب ها ، تا آخرین مرحله در کنار کاربران خود خواهد بود.

رفع مسدودی اکانت بایننس میتوان به دلیل مکاتبات پی در پی زمان بر باشد . اگر با این مشکل روبرو هستید  ، حتما در خصوص رفع مسدودی با تیم ورفای بالین سیگنال در ارتباط باشید. رفع مسدودی Binance را میتوانیم به صورت تضمینی انجام داده و سرمایه بلاک شده را برای اکانت کاربران آزاد کنیم.

مشاوره در خصوص احراز هویت و رفع مسدودی اکانت بایننس با بالین سیگنال

مشاوره در خصوص احراز هویت و رفع مسدودی اکانت بایننس با بالین سیگنال

مدارک جهت وریفای بایننس

اگر قصد انجام وریفای اکانت binance خود را دارید ، باید یک سری مدارک و تصویر را از قبل آماده کنید. در نظر داشته باشید که بالین سیگنال فقط مدارک هویتی را آماده و ارائه میدهد . تمامی مراحل احراز هویت در اکانت با صاحب اکانت خواهد بود. پس بالین سیگنال به هیچ عنوان دسترسی به اکانت صرافی کاربران را نخواهد داشت و هرگز درخواست دسترسی نیز نخواهد داد.

مدرک هویت لازم برای بایننس ، کارت مشخصات شخصی ، پاسپورت و یا گواهینامه رانندگی نیاز است . تیم ما میتواند به طراحی و ارائه پاسپورت و کارت هویتی هر کشور در خصوص احراز هویت kyc در بایننس اقدام کند. برای طراحی این کارت ها ،یک سری  مشخصات نیاز است :

 • تصویر پرسنلی : عکس پرسنلی با پشت زمینه سفید و با کیفیت بالا را تهیه کنید. در عکس چهره درخواست کنند کاملا جدی باشد و گردن نیز مشخص باشد.بر روی چهره سایه نیفتاده باشد.
 • تاریخ تولد : تاریخ تولد درخواست کننده مدرک هویتی را به صورت میلادی
 • نام و نام خانوادگی : نام و نام خانوادگی جهت درج بر روی مدرک اختیاری است . میتوانید ارائه این مشخصات را به بالین سیگنال بسپارید.

 

با ارائه این مشخصات و تصاویر به تیم بالین سیگنال ، در عرض ۲ تا ۳ روز مدرک هویتی مورد نظر شما تهیه خواهد شد. بعد از طراحی مدرک هویتی ، نسخه قابل پرینت مدرک به همراه سایر تصاویر برای کاربران ارسال خواهد شد. سپس کاربران همانند آموزش های لازم احراز هویت در بایننس ، نسبت به وریفای اکانت خود اقدام خواهند کرد. پس همانطور که ذکر شد ، بالین سیگنال فقط طراحی و تکمیل مدرک هویتی را بر عهده دارد و تمامی مراحل احراز  جهت اعتماد سازی و امنیت بیشتر به عهده کاربران خواهد بود.

سفارش و خرید وریفای بایننس

برای سفارش و خرید مدرک هویت با مشخصات و تصویر خودتان ، میتوانید با پشتیبانان بالین سیگنال در ارتباط باشید. پرداخت سفارش را میتوان به صورت آنلاین از طریق درگاه های بانکی و یا انتقال تتر انجام داد. همانطور که گفته شد ، تحویل این مدارک در طی ۲ تا ۳ روز انجام خواهد شد.

اگر شما نیز به دنبال تیم معتبر و قابل اطمینان برای احراز هویت و دور زدن احراز هویت بایننس هستید، می توانید با پیام به کارشناسان ما در تلگرام و صحبت با پشتیبانی مشکل احراز هویت و رفع مسدودی بایننس خود را یکبار برای همیشه حل نموده و با خیال آسوده ترید کنید.

توجه : در صورت ثبت سفارش احراز هویت در سایت بالین سیگنال ، از یک ماه اشتراک vip کانال سیگنال ارز دیجیتال این مجموعه برخوردار میشوید. پس فرصت را از دست نداده و همین حالا نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید.

 

[/vc_column_text]

احراز هویت اکانت بایننس

تتر
۱۰۰
۲۷۰۰۰۰۰ هزار تومان
 • ارائه آیدی کارت و یا پاسپورت
 • ساپورت کشور های اروپایی و آسیایی
 • تحویل نسخه قابل پرینت
 • تحویل بین ۲ تا ۳ روز
 • بدون نیاز به دسترسی ورود به اکانت
 • یک ماه vip کانال سیگنال دهی رایگان
[/vc_column][/vc_row]

 

برخی از سوالات متداول در خصوص احراز هویت حساب بایننس

بهترین روش برای احراز هویت بایننس چیست؟

بهترین راه حل مشکل ورفای بایننس ، استفاده از پاسپورت و یا کارت شناسایی غیر ایرانی هست. این مدارک را میتوان از دوست و آشنایان خارج از کشور تهیه کرد. اما معایب خود را خواهد داشت .بایننس صاحب کارت شناسایی را صاحب اکانت خواهد شناخت . بنابراین در صورت ایجاد مشکل ، شما صاحبت سرمایه خود در بایننس نخواهید بود .

پاسپورت غیر ایرانی ندارم. برای احراز هویت چه کار میتوان کرد ؟

یکی از بهترین راه های وریفای بایننس ، استفاده از پاسپورت و یا آیدی کارت از کشور های خارجی است . این مدارک باید با تصویر و مشخصات صاحب اکانت ساخته شود .

آیا می توان به سایت هایی که ادعای احراز هویت اکانت بایننس را دارند اعتماد کرد؟

قبل از ثبت سفارش ، حتما سوالات خود را بپرسید. اگر سایتی برای احراز هویت درخواست مشخصات ورود به اکانت را خواست به هیچ عنوان قبول نکنید.تهیه مدارک هویتی فقط نیاز به یک تصویر و مشخصات فردی است . اگر درخواستی مبنی بر ارائه نام کاربری و یا رمز عبور اکانت بایننس شد ، به روش کار شک کنید. اگر درخواست ارائه تصویر سلفی و یا یک کلیپ ویدیو از چهره خودتان شد حتما شک به روش کار شک کنید .

امکان کلاهبرداری در جهت تهیه مدارک هویتی هست ؟

بله – در فضای مجازی بسیار دیده شده است که با مبالغ پایین تبلیغات احراز هویت را میکنند. با دریافت این مبلغ ، به راحتی اکانت و آیدی کاربران را مسدود کرده و دیگر پاسخگو نخواهند بود.

مزیت احراز هویت در بایننس چیست ؟

با توجه به قوانین جدید بایننس ، برای فعالیت در تمام بخش های صرافی بایننس ، نیاز به احراز هویت اکانت است . این احراز هویت اجباری شده است . بنابراین با تکمیل آن ، فعالیت در تمام بخش های بایننس اعم از فیوچرز ، آزاد خواهد شد. همچنان محدودیت واریز و برداشت ها در اکانت برداشته خواهد شد.

برای دریافت تیک وریفای بایننس چه مدارکی لازم است؟

جهت تهیه مدرک شناسایی ، یک عکس پرسنلی با کیفیت به همراه تاریخ تولد میلادی صاحب اکانت کافی می باشد.

پاسپورت یا آیدی کارت ، با نام صاحب اکانت ساخته میشود ؟

این مدرک ابتدا با تصویر و تاریخ تولد میلادی صاحب اکانت ساخته میشود. اما نام و نام خانوادگی دقیقا مشخصات کاربر نیست . نام صاحبت اکانت یک نام جعلی نزدیک به کشور مبدا مدرک شناسایی می باشد.

مدارک هویتی بایننس به صورت فیزیکی است ؟

خیر – مدارک تهیه شده اعم از پاسپورت و یا id کارت ، فقط یک نسخه قابل پرینت می باشد. مدارک فیزیکی برای این کار ساخته نمیشود . با همان نسخهقابل پرینت میتوان اقدام به ورفای اکانت کرد.

روش وریفای در بایننس به چه صورت است ؟

بعد از دریافت نسخه قابل پرینت مدرک شناسایی ، اقدام به پرینت بر روی کاغذ گلاسه کنید. سپس با جایگذاری مدرک پرینت شده بر روی یک کارت ، اقدام به احراز کنید . در واقع مدرک تهیه شده را بر روی یک کارت چسبانده و احراز هویت را شروع میکنید.

برای احراز هویت  در بایننس دسترسی به بالین سیگنال داده میشود ؟

خیر – تمام مراحل وریفای اکانت بایننس توسط شخص صاحب اکانت انجام خواهد شد. بنابراین بالین سیگنال هیچگونه دسترسی به اکانت شما را نخواهد داشت.

آموزش احراز هویت در بایننس توسط بالین سیگنال ارائه میشود؟

بله – پشتیبان تیم ما از ابتدا در کنار شما خواهد بود و تمام مراحل احراز را به شما توضیح و آموزش خواهد داد. تکمیل این مراحل حدود ۱۰ دقیقه زمان خواهد برد.

از کدام کشور ها جهت تهیه مدارک استفاده میشود ؟

برای تهیه کارت شناسایی ، معمولا از کشور هایی با حساسیت کمتر نسبت به بایننس استفاده میشوند. کشور هایی همانند ایسلند و فنلاند و  بلغارستان و استونی و کشور های آسیایی همانند امارات  و تایلند و اندونزی مورد استفاده قرار میگیرد.

مدارک شناسایی کشور های عراق و افغانستان برای احراز هویت بایننس معتبر است ؟

خیر – کشور های عراق و افغانستان هم همانند کشور ایران ، به دلیل تحریم های بین المللی امکان وریفای حساب در بایننس را ندارند.

ساخت و تحویل مدراک جهت احراز هویت بایننس چقدر زمان میبرد ؟

بعد از ثبت سفارش توسط کاربر ، در عرض ۱ تا ۲ روز مدرک شناسایی تقدیم کاربر خواهد شد.

این مدارک شناسایی فقط جهت احراز هویت در بایننس کاربرد دارد ؟

خیر – با دریافت این مدارک شناسایی ، میتوانید در سایر صرافی ها و یا مارکت های مالی دنیا نیز حساب خود را وریفای کنید.

با دریافت تیک وریفای بایننس ، دیگر مشکلی برای اکانت به وجود نمی آید ؟

بعد از دریافت تیک وریفای اکانت بایننس ، باید از روش های تغییر آیپی برای ورود به حساب خود استفاده کنید . در این صورت دیگر هیچ مشکلی برای اکانت شما پیش نخواهد آمد .

اگر  احراز هویت بایننس موفق نبود ، امکان عودت وجه وجود دارد ؟

بله – در صورت عدم دریافت تیک وریفای و نارضایتی کاربر ، مبلغ واریزی عودت داده خواهد شد.

حساب بایننس من مسدود شده است . امکان آزاد کردن آن هست ؟

بله – بالین سیگنال با استفاده از راهکار های مختلف ، مشکل مسدودی اکانت ها را رفع کرده و سرمایه قفل شده در اکانت آزاد خواهد شد.حتی پس از آن امکان فعالیت در همان اکانت نیز وجود دارد.

بایننس متوجه شده است که من ایرانی هستم و اکانت را مسدود کرده است. راهکاری دارید؟

بله – بالین سیگنال قادر به رفع مسدودی حساب بایننس ایرانیان می باشد. با مکاتبه و احراز هویت در صرافی ، این مشکل را برطرف خواهیم کرد.

اکانت بایننس من مسدود شده و درخواست مدارک هویت از من شده است . راه حل چیست ؟

با تهیه و ارائه مدارک شناسایی جهت احراز هویت در همان اکانت مسدود شده ، تیک وریفای حساب را دریافت خواهید کرد. سپس اکانت بایننس آزاد خواهد شد.

مزیت تهیه مدارک شناسایی برای احراز هویت در بایننس از بالین سیگنال چیست ؟

در صورت ثبت سفارش مدرک شناسایی به بالین سیگنال ، به مدت یک ماه ، عضو کانال تلگرام vip سیگنال ارز دیجیتال بالین سیگنال خواهید شد.

نحوه ثبت سفارش  و پرداخت وجه به چه صورت است ؟

پرداخت وجه با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین و یا سیستم کارت به کارت و یا انتقال تتر امکان پذیر است . بعد از پرداخت وجه ، رسید واریزی را به پشتیبان تیم بالین سیگنال در تلگرام ارائه کرده و مشخصات خود را برای ثبت سفارش ارسال کنید.

پاسخ سوالاتم را نگرفتم . چگونه میتوان با بالین سیگنال در ارتباط بود ؟

در صورت هرگونه سوال و مشکل در خصوص وریفای و رفع مسدودی حساب بایننس ، با پشتیان تلگرام بالین سیگنال و یا با شماره تماس ۰۹۱۰۷۷۶۱۶۰۲ در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

نظرات (24)

 1. بابک
  مهر ۲۷, ۱۴۰۰

  سلام . با وریفای بخش verify میتوان در فیوچرز بایننس ترید کرد ؟ یا نیاز به وریفای بخش verify plus هست ؟

  ارسال پاسخ
  • مدیر
   مهر ۲۷, ۱۴۰۰

   سلام وقت بخیر فقط سطح verify رو تکمیل کنید کفایت میکند . تفاوت پلاس در محدودیت برداشت روزانه با ارز و یا فیات هست . فرق آنچنانی ندارد.

   ارسال پاسخ
 2. بهروز
  مهر ۲۷, ۱۴۰۰

  سلام وقت بخیر . بنظر شما بهترین کشور در اروپا برای احراز هویت بایننس کدام است ؟

  ارسال پاسخ
  • مدیر
   مهر ۲۷, ۱۴۰۰

   سلام عرض ادب
   کشور هایی که حساسیت کمتری نسبت به بایننس نشان داده اند. همانند استونی – اسلونی – بلغارستان برای تهیه مدرک احراز هویت خوب هست .

   ارسال پاسخ
 3. اسما
  مهر ۲۷, ۱۴۰۰

  ممنونم عملکردتون عالی بود. گفتید تا ۲ روز اما یک روزه مدارک رو تحویل دادید. تیک وریفای رو دریافت کردم بازم تشکر

  ارسال پاسخ
  • مدیر
   مهر ۲۷, ۱۴۰۰

   سلام ممنون از شما انشالا که سلامت و پرسود باشید .

   ارسال پاسخ
 4. مریم
  مهر ۲۷, ۱۴۰۰

  سلام . برای احراز هویت جنسیت مهم است ؟ یعنی خانم ها هم میتوانند با تصویرشان احراز کنند ؟

  ارسال پاسخ
  • مدیر
   آبان ۳, ۱۴۰۰

   سلام . مانعی ندارد. احراز هویت برای زن و یا مرد فرقی ندارد.

   ارسال پاسخ
 5. یاسین
  آبان ۳, ۱۴۰۰

  سلام عرض ادب . برای ثبت سفارش ورفای بایننس امکان پرداخت تتر هست ؟ شرایط را بفرمایید . با تشکر

  ارسال پاسخ
  • مدیر
   آبان ۳, ۱۴۰۰

   سلام وقت بخیر .بله امکان پرداخت با ارز تتر فراهم هست . برای اطلاعات بیشتر با پشتیبان تلگرام سایت در ارتباط باشید.

   ارسال پاسخ
 6. یاسین
  آبان ۳, ۱۴۰۰

  لطفا بفرمایید برای کانادا نیز احراز انجام میدهید ؟

  ارسال پاسخ
  • مدیر
   آبان ۳, ۱۴۰۰

   بله برای کشور کانادا پاسپورت و آیدی کارت جهت وریفای بایننس ارائه میشود.

   ارسال پاسخ
 7. مرادی
  آبان ۵, ۱۴۰۰

  زمان وریفای در بایننس چقدر هست . ؟ چون شنیده بودم حدود ده روز زمان نیاز هست برای تایید اکانت بایننس درست است ؟

  ارسال پاسخ
  • مدیر
   آبان ۵, ۱۴۰۰

   با سلام . بعد از آپلود مدارک احراز هویتی ، بایننس ریویو و یا بازبینی مدارک را تا ۱۰ روز اعلام میکند . اما این مدت زمان طول نخواهد کشید و معمولا در عرض ۵ تا ۱۵ دقیقه ، وریفای و یا عدم وریفای انجام خواهد شد .
   در واقع مدت زمان را ۱۰ روز اعلام کرده است .

   ارسال پاسخ
 8. مسعودنیا
  آبان ۵, ۱۴۰۰

  برای احراز هویت آیدی کارت بهتر است و یا پاسپورت ؟

  ارسال پاسخ
  • مدیر
   آبان ۵, ۱۴۰۰

   سلام . فرقی ندارند و با هر دو کارت میتواند احراز را انجام داد. اگر آیدی کارت تهیه شود ، برای وریفای نیاز به تهیه عکس از پشت و روی کارت است . اما اگر پاسپورت تهیه شود ، یک عکس از صفحه اصلی کافی است.

   ارسال پاسخ
 9. رضا اسدی
  آبان ۵, ۱۴۰۰

  سلام وقت بخیر. آیا با تهیه مدارک از شما ، ورفای بایننس صد درصد انجام میشود ؟ امکان دارد بایننس به مدارک تهیه شده ایراد بگیرد؟

  ارسال پاسخ
  • مدیر
   آبان ۵, ۱۴۰۰

   سلام وقت بخیر. بله وریفای بایننس به صورت تضمینی انجام خواهد شد . هوش مصنوعی بایننس به مدارک فوتوشاپ و یا مشکل دار ایراد خواهد گرد. اما مدارک تهیه شده بالین سیگنال به گونه ای است که بایننس سریعا تایید مدارک را داده و اکانت را وریفای خواهد کرد. در صورت هرگونه مشکل نیز بالین سیگنال در تمام مراحل ورفای بایننس با کابران همراه خواهد بود.

   ارسال پاسخ
 10. اقایی
  آبان ۶, ۱۴۰۰

  امکان درج نام و نام خانوادگی خودمان بر روی کارت های احراز هویت وجود دارد ؟

  ارسال پاسخ
  • مدیر
   آبان ۶, ۱۴۰۰

   سلام . بله مانعی ندارد. اما برای طبیعی جلوه دادن ، بهتر است که نام و نام خانوادگی متناسب با کشور مبدا صدور کارت ها باشد . یعنی اگر کارت امارات تهیه میشود ، بهتر است نام عربی باشد .

   ارسال پاسخ
 11. عباس
  آبان ۶, ۱۴۰۰

  با سلام. امکان استفاده از کارت های شما برای وریفای در صرافی های دیگر وجود دارد ؟ یا فقط برای بایننس قابل استفاده است . ممنون میشم پاسخ بدید

  ارسال پاسخ
  • مدیر
   آبان ۶, ۱۴۰۰

   سلام . بله مشکلی نیست . با نسخه قابل پرینت آیدی کارت و یا پاسپورت ، میتوان اقدام به وریفای اکانت سایر صرافی های بین المللی کرد .

   ارسال پاسخ
 12. سعيد
  آذر ۱۳, ۱۴۰۰

  سلام وقت بخير شما مدرك براي احراز محل سكونت هم اماده ميكنيد؟ به تازگي بايننس اين مدرك رو از ما ميخواد

  ارسال پاسخ
  • مدیر
   آذر ۱۳, ۱۴۰۰

   سلام . برای اکانت هایی که از کشور اروپا وریفای شده اند لازم به احراز محل سکونت ( قبض اب یا برق به نام شما ) می باشد. اما احراز هویت بایننس با کشور های آسیایی نیاز به وریفای محل سکونت نیست

   ارسال پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چت آنلاین