سیگنال بایننس

بایننس یک صرافی آنلاین ارز دیجیتال است که بستری را برای معاملات ارز های پایه و دیجیتال فراهم کرده است.این صرافی در ابتدا در سال ۲۰۱۷ در چین تاسیس شد و سپس به دلیل قوانین سختگیرانه دولت چین علیه کریپتوکارنسی ها ، مجبور به نقل مکان به کشور ژاپن و سپس مالت شد.صرافی بایینس در حال حاظر یکی از بزرگترین صرافی های آنلاین دنیا با حجم معاملات روزانه ۱.۲ میلیارد دلار است.این حجم از معاملات روزانه ، نشان از قدرت برتر بایننس در مارکت کریپتوکارنسی را می دهد چرا که بیشترین تریدر ها و سرمایه گذاران دنیا را در خود جای داده است.

سیگنال بایننس

سیگنال بایننس

صرافی بایننس از طریق وب سایت و اپلیکیشن های مخصوص موبایل در دسترس کاربران خود قرار دارد که تریدر ها میتوانند با استفاده از این پلتفرم آنلاین ، معاملات خود را انجام دهند.

سیگنال بایننس

تیم تحلیلگر بالین سیگنال ، تمام معاملات و ترید های خود را در بایننس انجام میدهد و به واسطه آن سیگنال های ارائه شده از این سایت نیز در بایننس داده می شود.یک نوع سیگنال ارز دیجیتال ،سیگنال بایننس ، یک دستور خرید از سمت تحلیل گر ( بالین سیگنال ) می باشد که در کانال تلگرامی سایت منتشر میشود و تریدر ها میتوانند به واسطه این دستور خرید ، از طریق پلتفرم خود در بایننس ، این سیگنال را اجرا و شروع به معاملات خود کنند.

برای انجام معاملات خود ، در ابتدا نیاز به اکانت در صرافی بایننس را دارید که در پست های آتی مفصل به آن پرداخته خواهد شد اما بدانید که روند ثبت نام در صرافی بایننس از طریق همین لینک انجام میشود.

معاملات در بایننس به دو روش انجام میشود:

معاملات اسپات SPOT

این نوع معاملات ، یک بستر خرید و فروش ارز معمولی به حساب می آید.در این بستر ، کاربر با دریافت سیگنال بایننس ارز دیجیتال ، با یک حجمی از سرمایه خود شروع به خرید ارز کرده و مطابق با سیگنال ، منتظر رسیدن قیمت ارز مورد نظر به هدف های پیش بینی شده می شود.در ادامه با برخورد به هدف ها ، میتواند ارز خود را به راحتی فروخته و یا جهت سود بیشتر در اهداف بالاتر همچنان در پوزیشن خود بماند.در این نوع ترید کاربر فقط به اندازه حجم سرمایه خود میتواند پوزیشنی را باز کرده و ترس از دست رفتن سرمایه را ندارد.

معاملات بایننس فیوچرز

در این پلتفرم معاملاتی ، خرید فروش ارز های دیجیتال بر اساس قرار های آتی انجام میشود.به عنوان مثال ، کاربر با دریافت سیگنال بایننس فیوچرز ، نسبت به احتمال روند پیش روی ارز مورد نظر آگاهی میابد.این نوع سیگنال ها به دو قسمت سیگنال لانگ و سیگنال شورت تقسیم میشود.

به عنوان مثال ، اگر یک سیگنال لانگ بیت کوین برای بایننس فیوچرز صادر شد ، منظور احتمال افزایش قیمت بیت کوین است و اگر سیگنال شورت بیت کوین صادر شد ، منظور احتمال افت قیمت بیت کوین است.تریدر با ورود به اینگونه پوزیشن ها ، در صورت همراستا شدن روند ارز مورد نظر با سیگنال ارائه شده کسب سود میکند.در این نوع سیگنال بایننس ،کاربر میتواند حجمی برای معاملات خود را از صرافی قرض گرفته و بعد از اتمام پوزیشن آن حجم را پس دهد.در این معاملات از لوریج و یا اهرم که یک ضریب برای حجم اولیه است استفاده میشود.خطری که در این نوع معاملات است ، لیکویید شدن پوزیشن است که در پست های بعد به توضیح آن می پردازیم.

علاوه بر سیگنال بایننس ، سیگنال بیتمکس نیز در دستور کار تیم بالین سیگنال قرار دارد که این سیگنال نیز برای معاملات در صرافی بیتمکس ،دیگر صرافی معروف دنیا ، صادر میشود.

مشخصات سیگنال بایننس فیوچرز

سیگنال های بایننس فیوچرز ، به صورت یک قالب کلی در کانال تلگرام توسط تیم ما ارائه میگردد.در ابتدا نام جفت ارز مورد که برای ترید انتخاب شده است ذکر میگردد.سپس سیگنال لانگ ( صعودی ) یا سیگنال شورت ( ریزشی ) بودن آن مشخص میشود.سپس محدوده ای قیمتی برای ورود به پوزیشن تعریف شده است که کاربر بایستی ارز مورد نظر را در این محدوده خرید و پوزیشن را باز کند.سپس تارگت ها و یا اهداف پیش روی ارز دیجیتال نوشته میشود که از یک تا چند تارگت برای رسیدن ارز مورد نظر به آن تهیه شده است.

در آخر این نوع سیگنال ، محدوده حد ضرر یا استاپ لاس ذکر شده است.با تنظیم پوزیشن های خود در محدوده های ذکر شده برای حد ضرر ، ریسک معامله را پایین تر آورده اید به طوری که اگر روند حرکتی جفت ارز اعلام شده بر خلاف سیگنال انجام شود ، با فعال شدن حد ضرر ، از ضرر های بیشتر جلوگیری شده و پوزیشن شما بسته میشود.

در زیر یک نمونه سیگنال بایننس فیوچرز قرار داده شده است:

نام جفت ارز : BTC/USDT

نوع سیگنال :  SHORT

محوده ورود به پوزیشن :  ۱۷۱۵۰ – ۱۷۳۰۰

تارگت های مورد نظر : ۱۷۱۰۰ – ۱۷۰۰۰ – ۱۶۹۰۰ – ۱۶۸۰۰ – ۱۶۷۰۰ – ۱۶۶۰۰

محدوده استاپ لاس : ۱۷۴۵۰

نکته مهم : برای استفاده از سیگنال های فیوچرز ، نیاز به ثبت نام و احراز هویت در بایننس می باشد. به تازگی صرافی بایننس ،  دسترسی به تمام بخش های خود را ملزم به وریفای اکانت بایننس کرده است . در صورت نیاز به تکمیل kyc بایننس ، با پشتیبان تلگرامی سایت در ارتباط باشید.

برای خرید سیگنال بایننس و یا بایننس فیوچرز ، با کارشناسان تیم بالین سیگنال در کانال تلگرام در ارتباط باشید.بالین سیگنال به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به وقت گذاشتن در خصوص تحلیل و بررسی ارز های دیجیتال را نداشته باشید و به واسطه تجربه تیم تحلیلگر ما ، معاملات خود را با کمترین ضرر و سود دهی عالی انجام دهید.

چت آنلاین