کانال سیگنال دهی بایننس

کانال سیگنال دهی بایننس

کانال سیگنال دهی بایننس

صرافی BINANCE یکی از بزرگترین صرافی ‌های ارز دیجیتال است که حجم معاملات بسیار بالایی دارد. از این رو افراد زیادی قصد ورود به معاملات آن را دارند.منظور از کانال سیگنال دهی بایننس ، ارائه سیگنال ارز های دیجیتال بایننس می باشد.

کانال سیگنال دهی بایننس
کانال سیگنال دهی بایننس

دو روش کلی برای ترید در بایننس وجود دارد. یا خودتان به سطحی از توانایی و قدرت رسیده باشید که بتوانید نمودارها را بررسی و تحلیل کنید. یا از کانال سیگنال دهی بایننس استفاده کنید. در ادامه قصد داریم بیشتر در مورد دریافت سیگنال بایننس صحبت کنیم و توضیح دهیم این روش می تواند چه مزایا و معایبی داشته باشد.

سیگنال چیست و چه کمکی به شما می‌کند

در بازار ارز و نه تنها در صرافی بایننس، شما زیاد اصطلاح سیگنال را خواهید شنید. منظور از سیگنال همان ایده و نظر سایر تریدرهایی است که نمودارهای قیمتی را بررسی کرده و رفتار بازار را پیش بینی می کنند.

آنها این سیگنال ها را در ازای دریافت پول در اختیار سایرین قرار می‌ دهند. این سیگنال ها از بخش های مختلفی تشکیل شده اند . بسته به منبعشان، درصد های مختلفی برای موفقیت دارند. هر سیگنال بایننس به طور کلی از ۴ تا ۵ بخش مختلف تشکیل شده است.

اولین بخش در هر سیگنال و به طور ویژه در این مقاله یک سیگنال بایننس، تعیین نوع اقدام است. در بازار ارز دیجیتال ما دو اقدام داریم. خرید و فروش. اقدام فروش زمانی پیشنهاد می شود که قرار است قیمت ارز کاهش پیدا کند. در نتیجه به شما پیشنهاد داده می شود که با فروش ارز در دست خود، از بروز ضرر جلوگیری کنید.

اقدام خرید زمانی پیشنهاد می شود که پیش بینی شده است قرار است قیمت ارز افزایش پیدا کند . شما می توانید با خرید آن، نوعی سرمایه گذاری انجام دهید.

بالین سیگنال ارائه دهنده سیگنال ارز های دیجیتال صرافی بایننس
بالین سیگنال ارائه دهنده سیگنال ارز های دیجیتال صرافی بایننس

بخش بعدی تعیین نوع ارز است. ارز های مختلفی در بازار بایننس معامله می شوند که هر کدام قیمت خاص خود را دارند. بعلاوه صرافی بایننس یک ارز مخصوص به خود به نام بایننس کوین نیز دارد که نسبتاً با ارزش است. به عنوان مثال میتوان همین بایننس کوین را به عنوان سیگنال ارز بایننس انتخاب کرد.

از مهم ترین بخش های کانال سیگنال دهی بایننس ، حد سود و حد ضرر سیگنال است.این حدود تخصصی به شما کمک می کنند که یک سود منطقی از معامله ی خود بدست آورید. و با کمترین ضرر آن را به پایان برسانید.

در زمان خرید و در داخل کانال سیگنال دهی بایننس به شما اعلام می شود که بعد از چند درصد سود باید ارز را بفروشید و اگر بازار دچار ضرر شد تا کجا صبر کنید و کی آن را بفروشید که بیش از حد ضرر نکنید. این حدود باید به صورت کاملاً منطقی و تحلیل گونه انتخاب شوند در غیر این صورت می توانند خسارات مالی زیادی برای تریدرها ایجاد کنند.

تحلیل سیگنال ها: این بخش یکی از بخش های اساسی هر سیگنال بایننس است. در واقع آنها به شما می گویند که تریدر اصلی بر چه اساسی به این سیگنال رسیده است. به نحوی این تحلیل ها می توانند به شما یاد دهند که چطور می توانید خودتان هم این نمودار ها را بررسی کنید تا در آینده بدون نیاز به آنها بتوانید خودتان تحلیل انجام دهید.

به طور کلی تحلیل سیگنال ها به دو روش انجام می شود که هر کدام می توانند مزایا و معایب خاص خود را داشته باشند . هرکدام درصدی خطا دارند. این روش‌ های تحلیلی به شرح زیر میباشند:

تحلیل تکنیکال

یکی از اصلی ترین و قدیمی ترین روش های تحلیلدر کانال سیگنال دهی بایننس و به طور کلی هر سیگنال دیگری در بازار ارز دیجیتال، تحلیل تکنیکال است. اساس این روش تحلیلی، تمرکز بر نمودارهای قیمتی است و به طور کلی هم چیز در این روش حول محور قیمت می گردد. به زبان ساده در تحلیل تکنیکال، نمودارهای قیمتی گذشته ی یک ارز بخصوص مورد بررسی قرار گرفته و رفتار تغییرات قیمتی روی آن بررسی می شود .

از آنها برای پیش بینی رفتار بازار آن ارز، در زمان حال استفاده می کنند. تحلیلگران تکنیکال به دو اصل معتقدند:

  1. در بازار ارز، همه چیز حول محور نمودارهای قیمتی می چرخد و فقط آنها اهمیت دارند.
  2. هر اتفاقی که در گذشته برای قیمت‌ ها رخ داده است، به احتمال زیاد در آینده نیز پیش می آید. و در واقع اتفاقات حال حاضر؛ آینه‌ ای از اتفاقاتی هستند که در گذشته هم رخ داده اند.

بر همین اساس نموداری قیمتی ارز را نگاه می کنند و رفتار آینده را پیش بینی می کنند و مطابق آن سیگنال بایننس را به سایر تریدرها اعلام می کنند. این سیگنال ها می توانند درصد موفقیت بالایی داشته باشند . از این رو روش تحلیل تکنیکالِ یکی از محبوبترین روش های تحلیلی در بازار ارز دیجیتال است.

تحلیل فاندامنتال

روش تحلیلی فاندامنتال اما به صورت دیگری است. در این روش، اخبار روز بازار ارز دیجیتال حرف اول را می زنند .تحلیلگران این روش معتقدند که این اخبار می تواند تاثیر مستقیمی برای رفتار بازار داشته باشد. از این رو مدام در حال رصد اخبار و بررسی اثری که می تواند روی رفتار یک ارز بخصوص بگذارد هستند. به طور کلی تحلیل فاندامنتال کانال سیگنال بایننس، از سه مولفه تشکیل شده است:

  • تحلیل اقتصاد
  • تحلیل صنعت
  • تحلیل شرکت

هر کدام از این بخش ها به صورت کاملاً تخصصی و دقیق مورد بررسی قرار می‌ گیرند . در نتیجه براساس آن سیگنال مناسب را ارائه می دهند. این روش تحلیلی که به دو صورت کمی و کیفی انجام می شود، می تواند درصد موفقیت بالایی داشته باشد و از این رو در بین تریدرهای بازار ارز دیجیتال، طرفداران خاص خود را دارد.

کانال سیگنال بایننس

به طور کلی سیگنال های بایننس در فضایی مانند کانال های تلگرامی ارائه می شوند.مسلما ورود به آنها، مستلزم پرداخت حق اشتراک است. به دلیل افزایش محبوبیت بازار ارز دیجیتال، تعداد این کانال ها روز به روز افزایش پیدا می کند . از این رو انتخاب در بین آنها بسیار دشوار شده است. از این رو اگر می خواهید در یکی از این کانال ها عضو شوید، باید به دنبال ویژگی های زیر در آن باشید:

کانال سیگنال بایننس
کانال سیگنال بایننس
  • تعداد سیگنال روزانه ارز دیجیتال

کانالی که برای عضویت انتخاب می کنید باید فعال باشد و بتواند روزانه سیگنال های معتبری در اختیار شما قرار دهد. در بعضی از کانال ها تعداد سیگنال ها در روز بسیار کم است .این باعث می شود که تریدر ها از فرصت های طلایی بازار جا بمانند.

این موضوع می تواند دلایل زیادی داشته باشد. اما یکی از مهمترین آنها این است که تریدر اصلی چندان بر تحلیل نمودارها تسلط ندارد و نمی تواند آن طور که باید، به نتیجه درستی برای ارائه ی سیگنال دست پیدا کند.

در مقابل کانال هایی هم هستند که روزانه تعداد زیادی سیگنال ارائه می دهند. این موضوع هم می تواند خطرناک باشد. زیرا ممکن است تریدر اصلی به اندازه‌ی کافی برای تحلیل وقت نگذارد . و سیگنال های ارائه شده، اعتبار زیادی نداشته باشند. درست است کیفیت نباید فدای کمیت شود. اما از یک کانال سیگنال صرافی بایننس  انتظار می رود که روزانه چند عدد سیگنال معتبر و با درصد موفقیت بالا ارائه دهد.

  • پوشش دهی ارزهای مختلف

کانال حرفه ای سیگنال دهی بایننس باید تنوع خوبی داشته باشد . تا بتواند طیف وسیعی از ارزهای دیجیتالی مختلف را تحت پوشش قرار دهد. به این ترتیب می توانید مطمئن شوید که شما هم می توانید در این کانال فعالیت داشته باشید. از سیگنال ها آن برای افزایش سرمایه ی خود استفاده کنید. زیرا هر تریدری به ارزهای بخصوصی علاقه مند است و افزایش تنوع در نوع ارز سیگنال ها، می تواند تمام اعضای کانال را درگیر خود کند.

  • تعیین حد سود و توقف ضرر منطقی

کسب سود در بازار می تواند بسیار وسوسه کننده باشد. بسیاری از تریدرهای تازه وارد وقتی ارزشان به سود دهی می رسد وسوسه می شوند که آن را نگه دارند و سود بیشتری کنند. اما روند بازار همیشه صعودی نیست و این کار می تواند به ضرر آنها تمام شود.

از این رو در یک کانال سیگنال دهی بایننس تریدر اصلی باید بتواند با انتخاب حدود منطقی برای کسب سود و توقف ضرر مانع از این اتفاق شود. تعیین این حدود کار دشواری است و تنها تریدرهای با تجربه ای که می توانند رفتارهای بازار را پیش بینی کنند، می توانند به آنها دست پیدا کنند.

  • پشتیبانی کانال ارائه سیگنال

یکی از ویژگی های یک کانال سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال این است که پشتیبانی کاملی از اعضای خود انجام دهد. به عنوان یک تریدر تازه کار ممکن است سوالات زیادی برای شما در حین معامله ایجاد شود و نیاز به راهنمایی داشته باشید. از این رو پشتیبانی خوب کانال، راهنمایی های مفید و دوستانه‌ی آنها می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

  • سابقه ‌ی درخشان در ارائه ی سیگنال های معتبر

استفاده از سیگنال VIP بایننس می تواند به شما کمک کند سرمایه ی خود را افزایش دهید . در عین حال از آنها چیزهای زیادی یاد بگیرید. از این رو قبل از ورود به هر کانالی حتماً سابقه‌ی کانال یا گزارش های دوره ای آنها را چک کنید و از معتبر بودن سیگنال ها مطلع شوید. در غیر این صورت خطر از بین رفتن سرمایه ی شما وجود دارد.

مطلب آموزشی بالین سیگنال : تفاوت سیگنال اسپات و فیوچرز

کانال سیگنال دهی بالین سیگنال

اگر سیگنال از منبع معتبری تامین شده باشد، این معامله با درصد بالایی منجر به سودآوری برای شما می شود. با این حال باید در نظر داشته باشید که بازار ارز تا حدی هم غیر قابل پیش بینی ست. حتی اگر سیگنال ها را از معتبرترین اساتید بازار ارز دریافت کنید، همیشه درصدی برای نتیجه ندادن آنها وجود دارد.

مجموعه بالین سیگنال متشکل از تحلیل گران برتر ایران در زمینه بلاکچین و کریپتوکارنسی با تکیه بر تجارب و علم خود اقدام به دنبال کردن روند حرکتی ارز های مجازی و ارائه تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال ارز های مجازی بیت کوین ، اتریوم و آلت کوین ها و همچنین ارائه سیگنال بایننس و سیگنال بایننس فیوچرز کرده است.

این خدمات تماما در کانال تلگرامی بالین سیگنال ارائه میشود.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *