تحلیل قیمت بیت کوین | ۷ آبان ۹۹

تحلیل قیمت بیت کوین | ۷ آبان۹۹

تحلیل قیمت بیت کوین | 7 آبان 99
تحلیل قیمت بیت کوین | ۷ آبان ۹۹

قیمت بیت کوین پس از رسیدن به اوج بازار بولیش به ۱۳.۳ هزار دلار کاهش خواهد یافت .این خبری بود که امروز در سایت کوین تلگراف منتشر شد و در خدمت شما کاربران عزیز قرار داده خواهد شد.

امروز چالش رسیدن قیمت بیتکوین به  ۱۴۰۰۰ دلار نوسانات بزرگی را در بازار BTC/USD ایجاد کرد، که متاقبا ارزش مالی BTC  نزدیک به ۵۰۰ دلار در طی چند ساعت کاهش یافت.

داده های حاصل از بازار های Cointelegraph، Coin 360 و TradingView نشان می‌دهد که نوسانات پس از رسیدن قیمت BTC/USD به قیمت ۱۳۸۵۰ دلار در طی چهارشنبه افزایش یافته است.

پس از ناکامی ر رسیدن به قیمت ۱۴۰۰۰ دلار شرایط نامشخصی بر بازار غلبه کرد که باعث افت قیمت به ۱۳۳۰۰ دلار در زمان کوتاهی شد که هم اکنون که این پست منتشر میشود قیمت با حمایت ۱۳۰۰۰ دلار روبرو شده است و حدود ۸۵۰ تا ۹۰۰ دلار ریزش را به خود دیده است.

در یک بازگشت قیمت به ۱۳۴۰۰ دلار رسید که به یک نقطه مرکزی تبدیل شد با حرکات ناگهانی صعودی و نزولی که همچنان مشخصه بازار است.

در روز چهارشنبه شاهد یک معامله غیر معمول بزرگ Coinbas از یک کیف پول ناشناخته بودیم که نشانه ای از فروش ۱۰۷۲ بیت کوین معادل ۱۴.۶ میلیون دلار است. این معامله به دنبال چند معامله بزرگ با مقادیر یکسان و همچنین معاملات بزرگ‌تر بود، که با نظارت بر منابع می‌تواند هشداری از جانب نهنگ ارزیابی شود.

با توجه به گزارش Cointelegraph  به نظر می‌رسد که معامله یک میلیارد دلاری در روز سه شنبه با Coinbase مرتبط بوده است.

برای تحلیلگران تمایز روشنی بین اقدام کوتاه مدت قیمت و پیامد های بلند مدت آن مشخص شد که این خود بیانگر قدرت بیت کوین به عنوان یک سهام بود که سود های بیشتری در ماه های آینده را تضمین می‌کند.

Cointelegraph در خصوص صحبت های مدیر عامل Real Vision ، رائول پال در مورد به چالش کشیدن قیمت بیت کوین در سه ماه آینده به قیمت ۲۰۰۰۰ دلار خبر داد.

در همین حال، تحلیلگر بازار های Cointelegraph ، مایکل ون دو پوپه، اهمیت غلبه بر ۱۴۰۰۰ دلار و واگذاری آن برای حمایت را برجسته کرد. در مقابل، اکنون ۱۳۰۰۰دلار باید یک منطقه حمایتی اصلی باشد .

در صورت از دست دادن حمایت ۱۳۰۰۰ دلار ، حمایت بعدی بیت کوین ۱۲۷۰۰ دلار میباشد که با توجه به ریزش پنیک و از روی ترس رخ داده شده رسیدن به این قیمت محتمل است.

, , , , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *