سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال یک ایده ‌ی منطقی و البته بر اساس تحلیل و بررسی‌ های علمی است که توسط تریدر های حرفه ای ارائه می‌ شود. در این سیگنال ها که از بخش های مختلفی تشکیل شده اند، به سایر تریدرها اعلام می شود که در هر لحظه نوبت خرید و فروش کدام ارز رسیده است.

سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال
سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

دلایل منطقی و محکمی برای ارائه‌ سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال وجود دارد.در ادامه بیشتر در مورد آنها توضیح می‌دهیم. با این حال قبل از آن باید توضیح دهیم که سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال چیست و از چه بخش هایی تشکیل شده است.

سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال چیست

یک سیگنال در واقع یک نظر کاملاً تخصصی در مورد روند پیشرفتی بازار است. تریدرهای حرفه ای در آن بازار را پیش بینی می کنند.آنها تشخیص می دهند که الان زمان خرید و فروش کدام ارز دیجیتالی است.که بتوانید بیشترین سود را در آینده کسب کنید. این سیگنال ها در دو دسته قرار دارند. سیگنال های خرید و فروش.

به طور کلی هر سیگنال ارز دیجیتال از سه تا چهار بخش اساسی تشکیل شده است. در این سیگنال نوع ارز به تریدرها اعلام می شود. زیرا همانطور که می دانید طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتالی مختلف در این بازار خرید و فروش می شوند.

مهم ترین این ارزهای دیجیتال، بیت کوین است. به جز آن ارزهای دیگری مانند اتریوم، ریپل، لایت کوین نیز وجود دارد که همگی در گروه ارز های آلت کوین قرار می گیرند. مولفه ی بعدی که در یک سیگنال کریپتوکارنسی می شود قیمت است. این قیمت بهترین قیمت خرید یا فروش یک ارز است. اگر بلافاصله اقدام کنید می توانید با همان قیمت معامله انجام دهید.

برای افزایش سرعت حتی می توانید از ربات های تریدری که برای همین کار طراحی شده اند استفاده کنید .حتی زمانی که خواب هستید هم برایتان معامله می کنند.اما ترید با ربات همیشه خوب نیست.چرا که ربات ها نیز درصد خطا دارند.

بخش بعدی از هر سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال، حد سود و توقف ضرر است. با کمک این مولفه شما می توانید یک سود منطقی از معامله ی خود بدست آورید. همچنین میتوان قبل از این که ضرر دهید از آن خارج شوید.

گزینه بعدی این خصوصیات ، تجزیه و تحلیل است.تریدر در کنار سیگنال های ارائه شده تحلیل نیز ارائه میدهد. به شما می گوید تریدر اصلی چطور به این سیگنال رسیده است که موضوع بسیار مهمی است . شما با تسلط بر این بخش می توانید به شرایط معامله در بازار اشراف پیدا کرده و بتوانید خودتان به صورت مستقل معامله کنید.

دلایل ارائه سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

همانطور که در بالا هم به آن اشاره شد این سیگنال های ارزشمند می توانند به دلایل مختلفی ارائه شوند که در ادامه بعضی از مهمترین آنها را توضیح می دهیم.

کسب سود

در یک سیگنال به طور کلی به شما اعلام می شود که الان نوبت اکشن روی چه ارزی است. بسته به اینکه روند بازار برای یک ارز دیجیتال به سمت افزایش یا کاهش قیمت باشد، نوع اکشن می تواند متفاوت باشد.

بر این اساس زمانی که قیمت ارزی قرار است در آینده افزایش پیدا کند، در سیگنال به شما اعلام می شود. که آن را بخرید و برعکس، زمانی که قرار است قیمت ارز در آینده کاهش پیدا کند، وقت آن رسیده که آن را بفروشید.

کسب سود از سیگنال های خرید و فروش ارز دیجیتال
کسب سود از سیگنال های خرید و فروش ارز دیجیتال

بنابراین دریافت سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال می‌ تواند به شما در کسب سود در این بازار کمک زیادی بکند. شما می توانید به مرور و با استفاده از این سیگنال های معتبر، سرمایه ی خود را افزایش دهید.

به عنوان یک تریدر تازه کار شما نمی توانید خودتان این تحلیل ها را انجام دهید. امکان وقوع خطا در محاسبات و پیش بینی های شما زیاد است. از این رو احتمال از دست دادن سرمایه هم بیشتر است. در نتیجه تریدرهای کم تجربه‌تر به این سیگنال های خرید و فروش ارز دیجیتال نیاز دارند و دلیل اصلی برای ارائه ی آنها نیز همین است.

حد سود یا توقف ضرر

یکی دیگر از دلایلی که باید از این سیگنال ها استفاده کنید موضوع توقف ضرر و دریافت سود منطقی است. برای توضیح این مولفه از یک مثال استفاده می کنیم. فرض کنید در یک سیگنال فروش ارز دیجیتال به شما گفته می شود که یک ارز را به قیمت ۱۱۰ دلار بخرید.

در همان ابتدا به شما اعلام می شود که هرگاه قیمت به ۱۰۰دلار رسید آن را بفروشید. این کار در بازار فیوچرز یعنی ۱۰ درصد سود. (در بازار فیوچرز به دلیل وجود اهرم محاسبات کمی متفاوت است).

هرگاه بازار دچار ضرر شد و قیمت ارزتان به ۹۰ دلار رسید، نیز آن را بفروشید تا جلوی ضرر بیشتر را بگیرید. این همان حد سود و توقف ضرر است.

با استفاده از این حدود تعیین شده شما می توانید به یک سود منطقی دست پیدا کرده و جلوی ضرر را هم قبل از اینکه شرایط وخیم شود بگیرید. اما تعیین این اندازه ها به همین راحتی نیست. بلکه این کار هم باید توسط یک متخصص انجام شود.

در غیر این صورت می تواند خسارت مالی زیادی برای شما به بار بیاورد. بسیاری از افرادی که به تازگی وارد بازار ارز دیجیتال شده اند، نمی توانند این حدود را به شیوه ی درستی انتخاب کنند. زیرا بیشتر مواقع وسوسه می شوند و بیش از حد صبر می کنند تا سودشان افزایش پیدا کند.

یا موقعی که بازار در حال ضرر است، بیش از حد صبر می کنند تا شرایط به حالت عادی برگردد . بتوانند اصل پولشان را بدست آوردند. اما این اتفاق گاهی هرگز رخ نمی دهد و تنها خسارت های مالی بیشتر و بیشتری در انتظار آنهاست. از این رو ارائه ی سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال می تواند به شما کمک زیادی کند تا بتوانید با این حدود به صورت منطقی آشنا شوید.

مزایای دریافت سیگنال فروش ارز دیجیتال

دریافت سیگنال ارز دیجیتال می تواند مزایای زیادی داشته باشند. آنها می توانند به کسب سود کمک زیادی بکنند. بسیاری از افرادی که در این کانال ها عضو می شوند.می توانند با دریافت سیگنال های مختلف در مورد ارزهای مختلف، نسبت به خرید یا فروش آنها اقدام کنند و بتوانند سرمایه ی خود را افزایش دهند.

این سیگنال ها می توانند باعث شوند تریدر های مبتدی با روند کار بیشتر آشنا شوند.در واقع با دریافت سیگنال میتوان به کلیات روند یک ارز رسید.

تریدر ها میتوانند وقت گذاشته و سیگنال های ارائه شده در این کانال ها را برای خود تجزیه و تحلیل کنند.میتوان آموخت که تریدر اصلی از چه طریقی به این نتایج رسیده است.  بنابراین می ‌توانند خودشان هم یک تریدر حرفه ‌ای شوند و خیلی زود حتی از دریافت این سیگنال ها هم بی نیاز شوند.

آشنایی با روند کار در بازار ارز دیجیتال

یکی دیگر از مهمترین روش های آشنا شدن با نحوه ی معامله در بازار دیجیتال، عضو شدن در یک کانال سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال است.

در کنار این سیگنال ها مشاوره های بسیار خوبی به تریدرهای اعضا داده می شود .که بتوانند بهتر درک کنند چرا تریدر اصلی به این سیگنال رسیده است. بنابراین این سیگنال ها برای شما یک کلاس آموزشی محسوب می شوند . شما را در مسیر درست قرار می دهند.

تحلیل تکنیکال بازار ارز دیجیتال
تحلیل تکنیکال بازار ارز دیجیتال

البته باید توجه داشته باشید که این ویژگی یک مولفه‌ی بسیار ویژه برای یک سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال محسوب می شود.هر کانالی آن را ارائه نمی دهد بنابراین حتماً باید قبل از عضویت کانال را از نظر ارائه‌ی روش های تحلیلی بررسی کنید.تجربه کاری هر کانال تحلیلی ، اعتبار آن کانال است.

به طور کلی در این کانال ها از دو روش برای تحلیل سیگنال ها استفاده می کنند.تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال.

تحلیل تکنیکال

در این روش تحلیل ارز دیجیتال، نمودار قیمت یک دارایی بررسی می ‌شود. بعلاوه تریدرها به بررسی گذشته‌ ی نمودارهای قیمتی یک ارز خاص و میزان معاملات آن که در گذشته انجام شده است دقت می کنند .براساس آن رفتار آینده ی بازار را پیش بینی می کنند.

از این روش تحلیلی در بازارهای قدیمی زیاد استفاده می شده است. به طور کلی بررسی روند پیشروی یک ارز بخصوص در بازار بر اساس رفتاری که در گذشته داشته است انجام می شود.

این روش تحلیلی بر دو اصل تمرکز دارد. اول اینکه تمامی اطلاعات مورد نیاز در قیمت ها وجود دارد و اصل ماجرا بررسی قیمت یک ارز است. دوم هر اتفاقی که در گذشته رخ داده باشد به احتمال زیاد دوباره هم رخ خواهد داد. که به آن اصل استقرای ریاضی معروف است. به طور کلی تحلیل تکنیکال براساس قوانین آماری و احتمالات ریاضیاتی انجام می‌شود.

تحلیل فاندامنتال

روش دیگر تحلیل ارز دیجیتال در بازار، روش فاندامنتال است. در این روش به تعیین ارزش ذاتی یک ارز دیجیتالی خاص پرداخته می شود. بر اساس این روش تحلیلی، وقتی یک ارز دیجیتال، ایده یا تکنولوژی خاصی داشته باشد. می توانید به آینده اش امیدوار باشید و در نظر بگیرید که در دراز مدت سود بسیار خوبی خواهد داشت.

در این روش تحلیلی تلاش می شود که یک رابطه ی علت و معلولی بین تغییرات قیمتی و اخبار اقتصادی روز پیدا شود. از این رو اطلاع از اخبار بازار بسیار مهم است و تحلیلگران این بخش باید خود را به طور کامل به روز نگه دارند و مدام اخبار را رصد کنند.

این تحلیلگران باید هر اتفاقی که ممکن است بر قیمت یک ارز دیجیتالی خاص اثر بگذارد را بررسی کنند. از اخبار اقتصاد کلان و وضعیت اقتصادی بازار گرفته تا عوامل خرد مانند اثر بخشی مدیریت در شرکت ها. در نهایت هدف تحلیلگران فاندامنتال این است که به قیمتی برسند که تریدر بتواند آن را با قیمت روز ارز مقایسه کند . به این نتیجه برسد که آیا آنها به درستی قیمت گذاری شده‌اند یا خیر.

از کجا می توان سیگنال ارز دیجیتال را تهیه کرد؟

روش های مختلفی برای بدست آوردن سیگنال ارز دیجیتال وجود دارد، بعضی سایت ها هستند که نسبت به ارائه‌ی این سیگنال ها اقدام می کنند. بیشتر این سایت ها سیگنال ها را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند . همزمان اخبار فاندامنتال و سایر اخبار های بازر ارز را نیز به اطلاع آنها می رسانند.

اما کانال هایی هم هستند که به صورت خصوصی اقدام به فروش سیگنال های کریپتوکارنسی ها می کنند. این کانال ها برای خرید محبوب تر هستند و عضویت در آنها مستلزم خرید اشتراک است.

مجموعه بالین سیگنال متشکل از تحلیل گران برتر ایران در زمینه بلاکچین و کریپتوکارنسی با تکیه بر تجارب و علم خود اقدام به دنبال کردن روند حرکتی ارز های مجازی و ارائه تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال ارز های مجازی بیت کوین ، اتریوم و آلت کوین ها و همچنین ارائه سیگنال بایننس و سیگنال بایننس فیوچرز کرده است.این خدمات تماما در کانال تلگرامی بالین سیگنال ارائه میشود.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *