سیگنال فروش ارز دیجیتال و کاربرد های آن

سیگنال فروش ارز دیجیتال

سیگنال فروش ارز دیجیتال و کاربرد های آن

بازار ارز دیجیتال بازاری مبتنی بر تجزیه و تحلیل قیمت ها و پیش بینی روند بازار است. تریدرها یا همان معامله گر ها باید بدانند که در چه زمانی باید اقدام به خرید و فروش کنند. این اطلاعاتی است که تنها از تجزیه‌ی نموداری به دست می‌ آید.اما تجزیه و تحلیل کار آسانی نیست و نیاز به مهارت‌ هایی دارد که در اثر تجربه یا قرار گیری در محیط های آموزشی بدست می آید.در این مقاله به توضیح سیگنال فروش ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.

با این حال بسیاری از کاربران به ویژه تازه واردها به روش دیگری علاقه مندند.یعنی دریافت سیگنال فروش ارز دیجیتال. این سیگنال به تریدر ها اعلام می کند که چه زمانی بهترین زمان برای فروش ارزهای دیجیتالیشان است. در ادامه بیشتر توضیح می دهیم که این سیگنال ها از چه جایی بدست می آیند و چه کاربردها، مزایا و معایبی دارند.

سیگنال فروش ارز دیجیتال چیست؟

سیگنال در واقع یک پیشنهاد و یک نظر است که توسط افراد حرفه ای ارائه می شود. این افراد اشخاصی هستند که به تجزیه و تحلیل نمودارهای بازاری احاطه دارند. سیگنال دهنده می‌توانند وضعیت بازار را پیش بینی کنند. از این رو آنها می‌ توانند به تریدر های دیگر بگویند که آیا زمان مناسبی برای خرید فروش یک ارز بخصوص است یا خیر.

آنها از روش های تحلیلی مختلف (فاندامنتال یا تکنیکال) برای پیش بینی جریان بازار استفاده میکنند. تحلیل های مطمئن خود را در ارائه‌ ی یک پیشنهاد به نام سیگنال به فروش می رسانند. این سیگنال ها اگر از افراد معتبری دریافت شوند می توانند بسیار مفید باشند . در غیر این صورت ممکن است باعث از بین رفتن سرمایه ی افراد شوند.

مزایای دریافت سیگنال فروش ارز دیجیتال

دریافت سیگنال ارز دیجیتال می تواند مزایای زیادی داشته باشند. آنها می توانند به کسب سود کمک زیادی بکنند. بسیاری از افرادی که در این کانال ها عضو می شوند، می توانند با دریافت سیگنال های مختلف در مورد ارزهای مختلف، نسبت به خرید یا فروش آنها اقدام کنند و بتوانند سرمایه ی خود را افزایش دهند.

این سیگنال ها می توانند باعث شوند تریدر های مبتدی با روند کار بیشتر آشنا شوند.در واقع با دریافت سیگنال میتوان به کلیات روند یک ارز رسید.

تریدر ها میتوانند وقت گذاشته و سیگنال های ارائه شده در این کانال ها را برای خود تجزیه و تحلیل کنند.میتوان آموخت که تریدر اصلی از چه طریقی به این نتایج رسیده است.  بنابراین می ‌توانند خودشان هم یک تریدر حرفه ‌ای شوند و خیلی زود حتی از دریافت این سیگنال ها هم بی نیاز شوند.

سیگنال فروش ارز دیجیتال
سیگنال فروش ارز دیجیتال

کاربرد های سیگنال فروش ارز دیجیتال

به طور کلی سیگنال ها دو گروه هستند. سیگنال های خرید و سیگنال های فروش ارز دیجیتال. سیگنال های فروش، سیگنال هایی هستند که به شما اعلام می کنند اکنون زمان فروش یک ارز بخصوص است. در واقع در این سیگنال ها چند عامل مشخص می ‌شود.

نوع ارز

یک سیگنال فروش ارز دیجیتال در درجه ی اول مشخص می کنند که زمان فروش کدام ارز دیجیتالی رسیده است. با فروش این ارز در آن زمان ، تریدر بیشترین سود را کسب خواهد کرد.نام ارز به صورت لاتین و یا با جفت ارز نوشته میشود.مثال جفت ارز BTC/USDT.یعنی ارز بیت کوین بر پایه تتر.

قیمت

در یک سیگنال فروش ارز دیجیتال، قیمت فروش نیز مشخص شده است.اما اصولاً تریدر ها نمی توانند با همان قیمت اعلام شده در سیگنال معامله کنند. علت این موضوع این است که بازار مدام در حال تغییر است. شما در هر لحظه با قیمت متفاوتی روبرو خواهید شد. اگر می خواهید دقیقاً با قیمت سیگنال معامله کنید، باید سریع باشید.میتوان در کنار آن از ربات هایی که به صورت خودکار فروش انجام می دهند استفاده کنید.

اطلاعات تحلیلی

یکی از بهترین ویژگی های که یک سیگنال فروش ارز دیجیتال می تواند داشته باشد، این است که حاوی اطلاعات تحلیلی باشد. یعنی برای تریدرهای گروه توضیح داده شده باشد که علت فروش چیست. همچنین بیان شود از چه طریقی این نتیجه بدست آمده است. ممکن است قیمت این سیگنال ها کمی از سیگنال های فروش دیگر بیشتر باشند. اما کاملاً ارزش آن را دارد زیرا برای شما به منزله ی یک کلاس درس است پس ارزش سرمایه گذاری دارد.

راهنمایی های بیشتر

در بعضی از کانال هایی که سیگنال فروش ارز دیجیتال ارائه می دهند، تریدر ها را راهنمایی می کنند که بعد از فروش چه ارزی را به جای آن بخرند که بتوانند بیشترین سود را بکنند. در واقع اینها دو سر سود دارند. هم به شما می گویند موقع فروش یک ارز بخصوص است . وهم به شما می گویند زمان خرید چه ارزی فرا رسیده است.

کاربرد های سیگنال فروش ارز دیجیتال
کاربرد های سیگنال فروش ارز دیجیتال

مشکلات سیگنال فروش ارز دیجیتال

آیا این سیگنال ها مشکلی هم دارند؟ بله. متاسفانه بسیاری از این سیگنال ها از کانال درستی بدست نمی آیند. صاحبین کانال های فروش سیگنال، گاهی افراد سودجویی هستند که از بی اطلاعی تریدرها به خصوص تریدر های تازه وارد سوء استفاده می کنند.

کانال های جعلی سیگنال هایی را به فروش می رسانند که نه تنها سود آور نیستند، بلکه ممکن است فرد بعد از خرید آنها دچار خسارات مالی هم شود. پیدا کردن کانال های معتبر کار دشواری است.

متاسفانه هیچ سازمان معتبری این کانال ها را تایید نمی کند. حتی بیشتر متخصصین این بازار معتقد اند که نباید از سیگنال کریپتوکارنسی ها استفاده کرد.بهترین کار آموزش دیدن و کار بر روی تحلیل شخصی است. با این حال اگر ریسک کار را قبول می کنید و می خواهید از این سیگنال ها استفاده کنید، باید جستجوی خوبی برای آنها انجام دهید. کانالی را پیدا کنید که سابقه ی خوبی دارد و از زمان فعالیت آنها چندین وقت گذشته باشد.

سیگنال های معتبر هم لزوماً سودمند نیستند. تجزیه و تحلیل ها حتی اگر توسط تریدرهای متخصص انجام شوند، باز هم درصد خطا دارند و صد در صد به سود نمی رسند. شما باید درصدی خطا و اشتباه هم برای آنها در نظر بگیرید. بازار ارز با وجود آنکه توسط نمودارهای قیمتی تا حدی قابل پیش بینی است اما می تواند دستخوش تغییرات ناگهانی و گسترده ای هم شود که کسی نتواند آنها را پیش بینی کند.

مشکل دیگر استفاده از سیگنال VIP ارز دیجیتال، بیش از حد متکی شدن به تجزیه و تحلیل های تریدرها است. روش اصولی استفاده از این سیگنال ها این است که همزمان با دریافت، آنها را تجزیه و تحلیل کنید و ببینید تریدر چطور از نمودارهای قیمتی به این نتایج رسیده است. استفاده به این حالت از آنها می تواند یک کلاس درس باشد. اما متاسفانه بسیاری از تریدرها به ویژه تریدرهای تازه وارد به قدری گرم کسب سود می شوند که تجزیه و تحلیل را از خاطر می برند و به آن اهمیت نمی دهند.

هزینه ی خرید سیگنال ارز

برای خرید سیگنال فروش ارز دیجیتال شما باید هزینه‌ ای پرداخت کنید. قیمت این سیگنال ها تحت تاثیر عوامل خاصی است. از جمله مهمترین این عوامل می توان به میزان تخصص تریدرِ فروشنده اشاره کرد. به هر میزان که تریدر ارائه دهنده تخصص بیشتری در بازار ارز داشته باشد و بتواند تحلیل های پر بازده تری ارائه دهد و درصد اعتبار سیگنال هایش بالاتر باشد، هزینه‌ی فروش سیگنال‌ های ارز دیجیتال او نیز بیشتر است.

با وجود آنکه سیگنال رایگان ارز دیجیتال نیز وجود دارد. اما حقیقت این است که به این سیگنال های رایگان اعتباری نیست و اصولاً توسط افرادی ارائه می شود که سابقه ی زیادی در این بازار ندارند و در حال حاضر در حال کسب تجربه و مشتری هستند. اگر سرمایه ی زیادی ندارید می توانید از این سیگنال های رایگان استفاده کنید. اما هزینه ی زیادی پای آنها نگذارید زیرا نتیجه بخش بودنِ آنها صد در صدی نیست.

سیگنال فروش ارز دیجیتال بیت کوین

بیت کوین یکی از پرسودترین ارزهای دیجیتال است که در این بازار خرید و فروش می شود. بسیاری از افرادی که وارد این بازار می شوند به دنبال خرید و فروش این ارز هستند. از این رو یکی از پرطرفدارترین سیگنال های خرید و فروش در این بازار سیگنال بیت کوین است.

فروش بیت کوین یکی از پرسودترین ارزهای دیجیتالی بازار است و سود زیادی برای تریدرها به همراه دارد. تنها نکته ی مهم این است که معامله گر بداند چه زمانی باید آن را بفروشد که بیشترین سود را بدست آورد. از این رو نیاز به یک سیگنال فروش بیت کوین معتبر اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید در کانالی عضو شوید که مطمئن باشید امنیت سرمایه تان در آن به خطر نمی افتد.

از کجا می توان سیگنال ها را تهیه کرد؟

روش های مختلفی برای بدست آوردن سیگنال فروش ارز دیجیتال وجود دارد، بعضی سایت ها هستند که نسبت به ارائه‌ی این سیگنال ها اقدام می کنند. بیشتر این سایت ها سیگنال های فروش را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند و همزمان اخبار فاندامنتال و سایر اخبار های بازر ارز را نیز به اطلاع آنها می رسانند.

اما کانال هایی هم هستند که به صورت خصوصی اقدام به فروش سیگنال های فروش ارز می کنند. این کانال ها برای خرید محبوب تر هستند و عضویت در آنها مستلزم خرید اشتراک است.

مجموعه بالین سیگنال متشکل از تحلیل گران برتر ایران در زمینه بلاکچین و کریپتوکارنسی با تکیه بر تجارب و علم خود اقدام به دنبال کردن روند حرکتی ارز های مجازی و ارائه تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال ارز های مجازی بیت کوین ، اتریوم و آلت کوین ها و همچنین ارائه سیگنال بایننس و سیگنال بایننس فیوچرز کرده است.این خدمات تماما در کانال تلگرامی بالین سیگنال ارائه میشود.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *