نمونه سیگنال ارز دیجیتال

سیگنال ارز دیجیتال همان علائم و دستورات خرید و فروش ارز دیجیتال بوده که بر اساس تجزیه و تحلیل ارائه می شود.هر سیگنال ویژگی هایی دارد.این خصوصیات سیگنال دلیل موفق و ناموق بودن آن را نشان می دهد.در ادامه این مقاله به توضیح کامل سیگنال ارز دیجیتال و کانال vip ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.

سیگنال ارز دیجیتال

سیگنال ارز دیجیتال

 

یک سوالی که برای اکثر تریدر های بازار ارز دیجیتال به وجود می آید ، این است که چرا برخی از افراد در همه معاملات ارز های دیجیتال خود سود کافی را بدست می آورند اما ما همیشه در حال ضرر هستیم؟

خب این سوال فقط یک جواب قاطع را دارد.ترید کردن به ظاهر کاری آسان و بدون دردسر به نظر میرسد. اما وقتی به عمق این تجارت پی ببریم ، خواهیم دانست که چه شغل پر زحمت و در عین حال سود آور است.

 

تعریف ارز دیجیتال

ارز دیجیتال را ارز هایی می نامند که با پروتکل های خاصی در بستر اینترنت و مجازی رمزگذاری شده اند.ارز دیجیتال به نوعی یک واحد پولی مجازی است.این واجد پول در بستر اینترنت به عنوان داد و ستد مالی استفاده می شود.در آینده دیجیتال ، ارز های دیجیتال جایگزین واحد های پولی فیزیکی خواهند شد.

ارز دیجیتال یا به اصلاح کریپتوکارنسی ها ، ویژگی های مشترکی با ارز های فیزیکی دارند. اما معمولاً تراکنش‌های انتقال سرمایه ارزهای دیجیتال به‌صورت آنی و بدون مرز بین افراد قابل انجام است.

ارز های دیجیتال در یک شبکه گسترده به نام بلاکچین مباله می شوند.در این شبکه ، هیچ دخالی ازنهاد ها ، سازمان ها و دولت کشور های دنیا وجود ندارد.پس به عنوان یک ارز غیر متمرکز در فضای دیجیتال شناخته می شوند.

هر کدام از ارز های دیجیتال یک بازار عرضه و تقاضا را برای خود تشکیل داده اند.به همین دلیل داد و ستد است که نوسانات قیمتی را برای کریپتوکارنسی ها ایجاد می کند.

ارز های دیجیتال به دلیل کارمزد کم و سرعت انتقال بالا محبوبیت پیدا کرده اند.در واقع با استفاده از ارز دیجیتال ، می توان یک معامله بین دو فرد را بدون نیاز به بانک و موسسات مالی انجام داد.امروزه ارز های دیجیتال در اکثر تبادلات مالی دنیا خود را جای داده اند.کریپتوکارنسی ها انواع مختلفی دارند که مهم ترین آن ها بیت کوین است.

سیگنال چیست ؟

سیگنال ها در واقع دستورات خرید و فروش یک ارز هستند.این دستورات و علائم ورود و خروج بر اساس تجزیه و تحلیل بدست می آید.هر فردی قادر به ارسال سیگنال ارز دیجیتال است.اما همه سیگنال ها موفق نخواهند بود چرا که ارائه سیگنال نیاز به دانش کافی دارد.

این دانش بر اساس جمع بندی تجزیه و تحلیل اخبار پیرامون ارز ، نمودار قیمتی ارز و شرایط مارکت ها بدست می آید.سیگنال از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. مهم ترین قسمت های سیگنال ، نقاط ورود به ارز و نقاط خروج از ارز و اعلام حد ضرر یک ارز دیجیتال است.در ادامه مقاله به توضیحات کامل سیگنال ها خواهیم پرداخت.

انواع سیگنال

سیگنال ها بسته به نوع جمع آوری آنها انواع مختلفی را دارند.سیگنال های اولیه ، تجزیه و تحلیل هایی هستند که به صورت دستی در خصوص یک سهام یا ارز جمع آوری می شوند.این سیگنال ها قدمت طولانی داشته و به واسته جمع آوری دستی و نوشتاری ، تقریبا سیگنال های دقیقی خواهند بود.

دیگر نوع آن ها ، سیگنال هایی است که بر اساس تجزیه و تحلیل نمودار های قیمتی جمع آوری می شود.این سیگنال ها با کمک ابزار های تجزیه و تحلیل ( اندیکاتور و شاخص ها ) به وجود می آیند.ترکیب سیگنال های اولیه و این نوع سیگنال ها ، حتما یک خروجی موفق را به همراه خواهد داشت.

سیگنال های جدید تری که امروزه وجود دارند ، به وسیله ربات های معامله گر بدست می آیند.این ربات ها با در اختیار داشتن اطلاعات کامل از چارت ها و اندیکاتور های بازار به صورت اتوماتیک سیگنال های خرید و فروش ارسال می کنند.اگر چه به واسطه ربات ها و هوش مصنوعی ربات ها می توان این سیگنال ها را موفق دانست.اما همیشه به این صورت نخواهد بود چرا که ربات ها نیز در ارسال سیگنال خطاهایی خواهند داشت.

در اینجا تجربه فرد سیگنال دهنده است که در کنار دانش های تکنیکالی ، باعث ارسال سیگنال های موفق می شود.

سیگنال دهنده

سیگنال دهنده فرد یا گروهی است که با آنالیز دقیق نمودار های قیمتی و دنبال کردن کردن اخبار پیرامون ارز های دیجیتال ، اقدام به ارسال سیگنال می کند.پس از بررسی یک ارز ، سیگنال دهنده اگر احتمال دهد که آن ارز سود آوری دارد آن را به اشتراک می گذارد.در واقع وی ایده های تجارت خود را با دیگران به اشتراک می گذارد.

آنها می گویند که کدام ارز را در چه سطحی خرید کنید و در کجا به فروش برسانید.در کنار ارائه سیگنال ، حد ضرر و حد سود ها را نیز اعلام می کنند.همانطور که گفته شد هر فردی قادر به ارسال سیگنال است.اما بررسی اعتبار سیگنال دهنده ها توسط سیگنال گیرنده انجام می شود.

اعتبار هر سیگنال دهنده با کاربران پیرامون اون و کیفیت سیگنال های او بررسی می شود.گزارش عملکرد هر سیگنال دهنده برای همکاری با او بسیار اهمیت دارد.

سیگنال گیرنده

سیگنال گیرنده به افراد و گروهی گفته می شود که نیاز به راهنمایی و ایده های سیگنال دهنده را دارند.سیگنال گیرنده ممکن است مبتدی بوده و یا تسلط کافی بر مارکت را داشته باشد.

سیگنال گیرنده مبتدی افرادی هستند که هیچ اطلاعی از بازار ارز دیجیتال ندارند.آنها در خصوص تجزیه و تحلیل روند ارز ها هیچ سررشته ای ندارند.این دسته فقط با دریافت سیگنال ارز دیجیتال می توانند اقدام به خرید و فروش ارز کنند.

دسته دوم کسانی هستند که مقداری تسلط بر مارکت دارند.آنها می توانند چارت خوانی کرده و حدود یک روند را مشخص کنند.اما به دلیل باتجربه نبودن و یا نداشتن وقت کافی جهت تجزیه و تحلیل یک نمودار ، به سیگنال های ارسالی نیاز پیدا میکنند.این گروه اکثرا سیگنال های خود را از کانال سیگنال ارز دیجیتال دریافت میکنند.

گروه دیگر افرادی هستند که با تحلیل کریپتوکارنسی ها کاملا آنشا بوده و اخبار را نیز دنبال میکنند.این افراد میتوانند نقاط ورود و خروج یک ارز را پیدا کنند.نیازمندی این گروه برای دریافت سیگنال بر این است که برای ادامه یک روند مطمئن شوند.درواقع آنها نیاز به تایید یک فرد باتجربه دیگر برای ورود به یک پوزیشن را دارند.

اصول اولیه ترید ارز دیجیتال

اصول اولیه ترید ارز های دیجیتال ، دانستن مفهموم تحلیل های تکنیکال و چارت خوانی است. یک تریدر موفق ، تمامی آموزش های اولیه برای آنالیز ارز های دیجیتال را دانسته و در کنار تجربه خود ، اقدام به معامله و تجارت میکند.

عمده ترید های ناموفق ، به دلیل ورود به پوزیشن در زمان های نامناسب و خرید یا فروش ارز در یک زمان بد صورت میگیرد.به همین دلیل است که تکنیک تحلیل و بررسی مهم ترین دلیل موفقیت در یک ترید به حساب می آید.

دیگر عوامل لازم برای یک ترید سود آور ، اخبار پیرامون ارز مورد نظر و شایعات بازار و وضعیت بازار است که تریدر بایستی به تمامی این عوامل اشراف کامل را داشته باشد.

سیگنال ارز دیجیتال چیست ؟

سیگنال ارز دیجیتال در واقع یک دستور خرید یا فروش یک ارز است که با تکیه بر علم تکنیکال تحلیلگر ، تجربه او ، و وضعیت بازار ارسال میشود.یک سیگنال ارز دیجیتال ویژگی های مختلفی را دارد که در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

سیگنال ارز دیجیتال چیست ؟

سیگنال ارز دیجیتال چیست ؟

اول اینکه یک سیگنال در واقع مشخص کننده خرید یا فروش است. یعنی در سیگنال درج شده است که بایستی ارزی را خرید یا آن ارز را فروخت.دوم اینکه باید مشخص شده باشد که کدام جفت ارز را برای ترید کردن انتخاب کرده است.به عنوان مثال وقتی سیگنال خرید بیت کوین داده میشود ، منظور دستور خرید ارز بیت کوین است.

سومین ویژگی یک سیگنال ، مشخص کردن ناحیه قیمتی است که تریدر بایستی در آن نقطه وارد معامله شود.وقتی یک ناحیه ورود برای ارز مورد نظر خود را بدانید ، به آسانی میتوانید وارد یک پوزیشن شوید.قیمت های ورود میتواند بالاتر و یا پایین تر از محدوده فعلی باشد که در این مواقع تریدر باید دستور های خود را برای ورود در آن نقطه قیمتی به پلتفرم معاملاتی خود دهد.

خب مشخص است وقتی وارد یک پوزیشن میشویم ، میخواهیم با سود از آن پوزیشن خارج شده و یا با ضرر کمتر خارج شویم.چهارمین مشخصه یک سیگنال ، اهداف مورد نظر تحلیلگر برای ارز مورد نظر است.در کنار آن تحلیل گر با مشاهده تمام ناحیه های مقاومتی و حمایتی یک ارز در تایم فریم های مختلف ، یک محدوده حد ضرر را بایستی در سیگنال خود تعریف کند.

این محدوده برای این است که اگر روند معامله تغییر کرد و به محدوده پایین تری از قیمت ورود رسید ، پوزیشن بسته شده و از رسیدن ضرر های بیشتر جلوگیری شود.

ویژگی های یک سیگنال خوب

به یکی از مهمترین مباحث این مقاله رسیده ایم.بسیار مهم است که خصوصیات یک سیگنال خوب را بدانیم.میزان موفقیت و عدم موفقیت ما در یک ترید به اعتبار سیگنال های دریافتی مربوط می شود.درادامه به خصوصیات مهم و ضروری سیگنال ارز دیجیتال می پردازیم :

 

ویژگی های یک سیگنال خوب

ویژگی های یک سیگنال خوب

 

قیمت ورود داشته باشد

برای ورود به یک پوزیشن نیاز به قیمت ورود داریم.سیگنال خوب دارای قیمت خرید آن ارز است.قیمت میتواند به صورت نقطه ای و یا یک محدوده قیمتی باشد.این نقطه ورود به وسیله تجزیه و تحلیل روند مارکت و نقاط حمایتی و مقاومتی آن مشخص می شود.

علاوه بر قیمت ورود یک ارز ، محدوده ورود به پوزیشن نیز مهم است.

مثلا قیمت ورود یک ارز در سیگنال ارائه شده در ۱۰ دلار است.برای باز کردن یک پوزیشن بهتر است که در همین سطح ۱۰ دلار اقدام شود.ورود به پوزیشن در سطح ۱۰.۵ دلار با ریسک همراه است.چرا که اعتبار نقطه ورود ارز در سیگنال سطح ۱۰ دلار بوده است.پس نقطه ۱۰.۵ دلار از اعتبار کمی برخوردار خواهد بود.

زمان مشخص داشته باشد

سیگنالی که زمان ارسال و تاریخ انقضا نداشته باشد بی اعتبار است.اگر یک سیگنال بدون زمان مشخص ارائه شود ، برای تریدر مبتدی بسیار گمراه کننده خواهد بود.

به عنوان مثال سیگنالی در گذشته ارسال شده و به سودآوری رسیده است.اگر بعد از چند روز قیمت ارز مجدد در محدوده خرید قرار بگیرد ، آیا ورود به سیگنال صحیح است ؟

یک سیگنال خوب دارای تاریخ و حتی ساعت ارسال مشخص می باشد.باید ذکر شود که سیگنال تا کی معتبر است و بعد از اتمام نیز منقضی شدن سیگنال اعلام شود.

دارای حد ضرر و حد سود مناسب باشد

حدود سودآوری و نقاط فروش یک ارز بسیار مهم است.در فضای مجازی بسیار دیده شده است که افرادی می گویند فلان ارز را بخرید.خب تا اینجا نقطه ورود داده شده است.اما مهم این است که ارز در چه سطوحی به فروش برسد.سیگنالی که حد سود نداشته باشد بی اعتبار می باشد.

در طرف مقابل ، اگر روند حرکتی ارز تغییر کند و پوزیشن وارد ضرر شود ، مهم است که از ضرر بیش از حد جلوگیری شود.یک سیگنال موفق باید حد ضرر نیز داشته باشد.حد ضرر یا استاپ لاس ، مشخص می کند که اگر قیمت ارز تا حد مشخصی منفی شد ، پوزیشن بسته شود.

مبحث حد ضرر بسیار مهم است.چرا که تعیین نقاط حد ضرر نیز به تحلیل روند و نقاط حمایتی آن روند بستگی دارد.بنابراین اینجا نیز تجربه ارسال کننده سیگنال مطرح میشود.

ریسک به ریوارد سیگنال رعایت شده باشد

نسبت ریسک به ریوارد یا نسبت حد ضرر به حد سود نام دارد.این شاخص به ما سرمایه گذاران اعلام می کند که ورود به یک سیگنال تا چه حد معقول است.در واقع این شاخص نسبت حد سود یک پوزیشن را به حد ضرر آن برای ما مشخص میکند.اینجا معلوم میشود که به ازای چه مقدار سود از یک پوزیشن ، حاظر به ریسک و خطر هستیم.

معمولا نسبت ریسک به ریوارد را به صورت R/R بیان می کنند.در برخی سیگنال ها این نسبت را به میزان یک به ده تا ۹/۱۰ عنوان میکنند.فرمول ریسک به ریوارد برای تمام بازار های مالی یکسان می باشد.

نحوه محاسبه ریسک به ریوارد:

حد ضرر – قیمت سهم = ریسک

حد سود – قیمت سهم = ریوارد

بنابراین پس از تعیین ریسک و ریوارد، ریسک را بر ریوارد تقسیم می کنیم تا نسبت آن مشخص شود، بطوری که هر چقدر که این نسبت کمتر از ۵۰% باشد، سهم برای خرید مناسب می باشد.

سیگنال همراه با چارت و دلیل باشد

قاعدتا یک سیگنال خوب به یک دلیل مشخص ارسال شده است.دلیل ارسال سیگنال می تواند به صورت متنی و یا به همراه چارت روند قیمت باشد.در این نوع سیگنال ها ، اعتماد سازی خوبی انجام می شود.

تریدر برای ورودش به یک سیگنال دلیل را می یاد و سپس با تصمیم شخصی خود وارد پوزیشن می شود.در صورت عنوان نشدن دلیل سیگنال ، ورود به پوزیشن کورکورانه می باشد.

سیگنال مطابق با روند باشد

در یک روند صعودی مارکت ، ارسال سیگنال ریزشی و یا شورت بسیار اشتباه و ضررده خواهد بود.سیگنال های ارسالی باید مطابق با روند مارکت ها ارسال شوند.اگر روند مارکت بیت کوین ریزشی است ، ارسال سیگنال خرید بیت کوین کاری اشتباه می باشد.

سیگنال پشتیبانی شود

ارائه دهنده سیگنال ملزم به پشتیبانی از سیگنال ارسالی خود است.فردی که از سیگنال استفاده میکند میتوان یک مبتدی باشد.این فرد نیاز به حمایت و پشتیبانی جهت ورود به پوزیشن و همچنین خروج از آن است.

پشتیبانی یک سیگنال به اعتبار سیگنال دهنده می افزاید چرا که دیگر تریدر های مارکت راغب به استفاده از سیگنال وی می شوند.

نکات مهم سیگنال ارز دیجیتال

جهت استفاده از سیگنال های خرید ارز دیجیتال یک سری نکات را بایستی در نظر گرفت.در اینجا به مهم ترین نکات سیگنال ارز دیجیتال پرداخته ایم.

با تمام سرمایه وارد پوزیشن نشوید

هیچ سیگنالی نیست که ۱۰۰ درصد صحیح باشد.به هیچ عنوان با کل سرمایه و بودجه وارد پوزیشن نشوید.شاید در ابتدا سودآور باشد.اما در بلند مدت قطعا از این استراتژی پشیمان می شوید.شرکت های سیگنال ده عموما ورود ۲ تا ۱۰ درصدی از سرمایه را برای هر سیگنال در نظر میگیرند.

با این استراتژی میتوان از سیگنال های دیگر نیز استفاده کرد.

به سیگنال های بی نام نشان اعتماد نکنید

اگر در فضای مجازی دقت کرده باشید ، می بینید که افرادی تحلیلگر هستند که در بعضی مواقع میگویند کدام ارز شرایط خرید را دارد و کدام ارز را باید فروخت ، اما آیا میشود به همه این افراد اعتماد کرد و بر مبنای صحبت آن ها تصمیم به معامله گرفت ؟

آیا اعتبار این تحلیل گران را سنجیده ایم ؟ آیا از سوابق تحلیل های آنها باخبر هستیم ؟ روزانه سیگنال های زیادی برای ترید پخش میشوند اما کدام سیگنال بر مبنای علم تکنیکال ارسال شده و کدام سیگنال بر مبنای حس تحلیلگر ارسال شده جای سوال دارد.

استراتژی فروش داشته باشید

هیچ وقت منتظر رسیدن قیمت یک ارز به آخرین تارگت نباشید.شاید یک سیگنال به قدری معتبر باشد که تمامی تارگت ها را بزند.اما اگر خلاف آن باشد ، به جای سود کردن ضرر کرده اید.

یک استراتژی فروش پله ای برای خود داشته باشید.مثلا بر روی هر تارگت سیگنال مقدار درصدی از پوزیشن را بفروشید.با این استراتژی سود خود را از پوزیشن گرفته اید.

طمع را کنار بگذارید

همانطور که گفته شد ، همه سیگنال ها موفق نیستند.قرار نیست یک ترید به تمام سیگنال ها ورود کند.قرار نیست که هر روز ترید انجام شود.به یک سیگنال مطمئن با بازدهی بالا ورود کنید.بازار ارز دیجیتال همیشه سودآور خواهد بود.هیچ وقت برای کسب سود از این مارکت دیر نیست.

در ورود به سیگنال ها عجله نکنید

اگر یک سیگنال مطمئن دریافت کردید و در محدوده خرید بود میتوانید پوزیشن گیری کنید.اما گر دیر به سیگنال رسیدید و یا قیمت ارز از محدوده ورود عبور کرده بود ، دیگر وارد پوزیشن نشوید.

این عجله و طمع برای ورود به سیگنال میتواند بسیار پرریسک باشد.همانطور که گفتیم ، اعلام محدوده ورود یک تکنیک است.نقاط ورود با تکیه بر تکنیکال بدست آمده است.اگر خارج از محدوده پوزیشن گیری کنید ، ریسک ترید خود را بالا برده اید.

نقاط حمایت و مقاومت یک ارز را بدست آورید

حتی اگر کاربر مبتدی هستید ، کم کم آموزش پیدا کردن نقاط حمایتی و مقاومتی را ببینید.پیدا کردن این سطوح باعث میشود که درک بهتری از روند بازار داشته باشید.

آیا از سیگنال ارز دیجیتال استفاده کنیم ؟

خب این معمولی است که اکثر افرادی که وارد بازار کریپتوکارنسی میشوند ، علم کافی برای ورود به هر پوزیشنی را ندارند.مطالعات مقاله های تحلیل تکتیکال و علم چارت خوانی و تحلیل ، برای انجام یک ترید مفید هستند اما زمان زیادی را باید برای کسب این علوم سپری کرد.

به همین دلیل در کنار کسب اگاهی از وضعیت بازار های مالی ، هرکسی نیاز به مشاوره با یک فرد آگاه و باتجربه در زمینه خرید و فروش ارز های دیجیتال را دارد.از مشاوره با افراد باتجربه دریغ نکنید.

حتی افراد ماهر در زمینه ترید نیز با همکاران خود مشورت دارند.استفاده از سیگنال خرید ارز دیجیتال در صورتی مفید است که علم ورود به یک سیگنال و پوزیشن گیری را داشته باشید.

در مقاله آموزش کامل صرافی بایننس ،نحوه خرید و فروش یک ارز و پوزیشن گیری را آموزش داده ایم.حتما این مقاله را مطالعه بفرمایید.

 

اشتراک های VIP سیگنال ارز دیجیتال

همانطور که گفتیم از این نوع سیگنال ها در فضای مجازی بسیار است. اما اگر میخواهید یک سیگنال دقیق با ریسک کم را دریافت کنید ، لازم است که اشتراک های ویژه تحلیلگران را برای خرید سیگنال ارز دیجیتال تهیه کنید.

اگر به فکر سودآوری خود در مارکت کریپتوکارنسی هستید ، به تعرفه های اشتراک VIP ارائه دهنده سیگنال ارز دیحیتال فکر نکنید.تحلیلگری که یک سیگنال را ارائه میدهد ، وقت زیادی را صرف تحلیل و چارت بندی ارز مورد نظر کرده است و با تمام شاخص های بازار آن ارز را مورد بررسی قرار داده که به این نتیجه رسیده است که جفت ارز را در قالب یک سیگنال ارائه دهد.

خب تحلیلگر مزد زحمت و زمانی که گذاشته است تا سیگنال اختصاصی ارزی را در اختیار کاربران خود قرار دهد به صورت خرید اشتراک های VIP دریافت میکند.در آن طرف هم کاربر با ورود به سیگنال و کسب سود ، این هزینه ای که برای سیگنال های اختصاصی را داده است را دوباره بدست آورده و حتی بیشتر از آن هزینه را کسب خواهد کرد.

وقتی یک سیگنال معتبر با ریسک پایین ارائه شود و کاربر بتواند با استفاده از آن حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد سود کسب کند ، درهمین یک عدد سیگنال هزینه VIP خود را بدست آورده است.

استفاده از سیگنال رایگان ارز دیجیتال زمانی مفید است که علم تجزیه و تحلیل را داشته باشید.چرا که سیگنال VIP ارز دیجیتال از فیلتر های زیادی عبور کرده و ورود به پوزیشن تایید شده است.

کانال سیگنال ارز دیجیتال

کانال سیگنال ارز دیجیتال

 

سیگنال ارز دیجیتال بالین سیگنال

کادر تحلیلگر بالین سیگنال ، متشکل از تعدادی تحلیلگر باتجربه سطح کشور در زمینه کریپتوکارنسی است که به صورت تمام وقت ، در حال بررسی مارکت بوده و منتظر فرصت های مناسب برای ورود و خروج از بازار بوده که در قالب تحلیل عمومی ارز مجازی و سیگنال ارائه میدهد.

مناسب ترین پلتفرمی که میتوان در آن به معامله پرداخت پلتفرم صرافی بایننس است که تیم بالین سیگنال عمده دستور های خرید و فروش خود را در قالب سیگنال بایننس و سیگنال بیتمکس و سیگنال بایننس فیوچرز ارائه میدهد.

این سیگنال ها در کانال تلگرام ارز دیجیتال بالین سیگنال ارائه می شود.همچنین در قالب پیامک نیز به کاربران ارسال می شود.

برای اگاهی از نحوه فعالیت تیم بالین سیگنال ، گزارش عملکرد سیگنال ها به صورت هفتگی و ماهانه و همچنین جهت خرید سیگنال ارز دیجیتال ، میتوانید با مشاوران ما در کانال تلگرامی بالین سیگنال در ارتباط بوده و اقدام به تهیه اشتراک های خصوصی خود کنید.

تعرفه کانال VIP بالین سیگنال

سیگنال سه ماهه VIP

تتر
۹۵
۲۵۰۰۰۰۰ هزار تومان
 • سیگنال بایننس اسپات
 • سیگنال بیتکمس
 • سیگنال بایننس فیوچرز
 • آموزش مدیریت سرمایه
 • سیگنال صرافی ایرانی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته سیگنال

سیگنال دو ماهه VIP

تتر
۷۰
۱۸۰۰۰۰۰ هزار تومان
 • سیگنال بایننس اسپات
 • سیگنال بیتکمس
 • سیگنال بایننس فیوچرز
 • آموزش مدیریت سرمایه
 • سیگنال صرافی ایرانی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته سیگنال

سیگنال یک ماهه VIP

تتر
۳۵
۹۵۰۰۰۰ هزار تومان
 • سیگنال بایننس اسپات
 • سیگنال بیتکمس
 • سیگنال بایننس فیوچرز
 • آموزش مدیریت سرمایه
 • سیگنال صرافی ایرانی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته سیگنال

چت آنلاین