ویژگی کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال

کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال

ویژگی کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال

بسیاری از افرادی که وارد بازار کریپتو کارنسی می شوند در همان ابتدا کمی سردرگم هستند.چرا که نمی دانند باید از کجا شروع کنند. یکی از بهترین مسیر ها برای آغاز ترید و آشنایی با روند این بازار، ورود به کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال است. در این کانال، سیگنال ارز دیجیتال در اختیارتان قرار می‌ گیرد.

شما می توانید به کمک آنها در این بازار اقدام به خرید و فروش کنید. در این مقاله قصد داریم توضیح دهیم که سیگنال ارز دیجیتال چیست و کانالی که آن را عرضه می کند باید چه ویژگی داشته باشد.

ویژگی کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال
ویژگی کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال

سیگنال ارز دیجیتال چیست

سیگنال ارز دیجیتال در واقع یک پیشنهاد و ایده‌ای است که از طرف یک تریدر با سابقه به سایر تریدر هایی که به بازار و تحلیل نمودارهای قیمتی تسلط ندارند، ارائه می شود. این پیشنهاد شامل چند بخش مختلف است. در درجه ی اول به شما می گویند که باید چه اقدامی در بازار ارز انجام دهید. به طور کلی ما دو نوع اقدام داریم: خرید یا فروش.

در سیگنال به شما اعلام می شود که الان نوبت کدامیک از این اقدام هاست. سپس نوع ارزی که باید روی آن اقدام انجام دهید اعلام می شود. ارزهای دیجیتالی طیف گسترده ای دارند که از جمله مهم ترین آنها بیت کوین است . به جز آن ارزهای دیگری مانند اتریوم، لایت کوین؛ ریپل و … نیز در این بازار معامله می شوند که هر کدام ارزش و قیمت روز خاص خود را دارند.

در سیگنال ارز دیجیتال، چیزی به اسم حد سود و توقف ضرر هم وجود دارد. که به شما اعلام می کنند بعد از چه مقدار سود باید نسبت به فروش ارز خود اقدام کنید .همچنین اعلام میکند اگر بازار دچار ضرر شد، زمان فروش چه زمانی خواهد بود. این بخش از سیگنال کمک می کند که تریدر یک سود منطقی از معامله کسب کند و در صورت افت قیمتی، دچار ضرر بیش از حد نشود.

در نهایت دروس تحلیلی نیز در این سیگنال ها ارائه می شود. به این معنا که تریدر اصلی به اعضا یاد می دهد که چطور باید بازار را تحلیل کرده و رفتار آن را پیش بینی کنند. این بخش از سیگنال به شما کمک می کند که کم کم از آن بی نیاز شوید و خودتان بتوانید مسئولیت انجام تریدر هایتان را در بازار به عهده بگیرید.

کانال سیگنال ارز دیجیتال چیست

کانال ارز دیجیتال عموماً کانال هایی در پیام رسان هایی مانند تلگرام هستند که سیگنال ها به صورت لحظه ای و روزانه در آن ارائه شده و در اختیار اعضا قرار می گیرد. نکته ی مهم این است که عضویت در این کانال ها مستلزم پرداخت هزینه و خرید اشتراک است. در بعضی از کانال این فرصت وجود دارد که اعضا بتوانند با هم در ارتباط باشند و تبادل نظر داشته باشند.

کانال های دیگری نیز وجود دارند که اقدام به ارائه سیگنال رایگان ارز دیجیتال میکنند.اما اعتماد به اینگونه کانال ها کمی سخت است.چرا که نمیتوان مطمئن بود که تریدر کپی بردار است و یا یک تریدر واقعی اقدام به ارائه میکند.به همین دلیل پیشنهاد میشود که در حد ممکن از سیگنال های رایگان کریپتوکارنسی استفاده نشود.

کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال بالین سیگنال
کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال بالین سیگنال

مجموعه بالین سیگنال در کانال vip ارز دیجیتال خود اقدام به ارائه تحلیل های خصوص و سیگنال های خرید و فروش ارز دیجیتال کرده است.ما در کانال vip بالین سیگنال راهنمای شما هستیم تا بتوانید به صورت روزانه درآمد دلاری کسب کنید.

ویژگی های کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال

کانال سیگنال دهی ارز دیجتیال انواعی مختلفی دارد و هر کدام با دیگری تفاوت دارند. با این حال برای آنکه بتوانید در بین آنها گزینه ی مناسب را انتخاب کنید باید بدانید که یک کانال خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد. در ادامه به مهمترین آنها اشاره می کنیم:

سیگنال دهی برای ارزهای مختلف

یکی از مهمترین ویژگی های که یک کانال سیگنال دهی خوب می تواند داشته باشد، این است که تنوع سیگنال های آن از نظر نوع ارز بالا باشد. این کانال نباید تنها روی یک ارز خاص تمرکز داشته باشد. به عنوان یک تریدر شما دائماً دارید با ارزهای مختلف بازی می کنید و خرید و فروش انجام می دهید.

اگر در کانالی عضو شوید که تنها روی یک ارز دیجیتال تمرکز دارد، ممکن است زمانی برسد که شما دیگر آن ارز را در اختیار نداشته باشید. از این رو سیگنال های کانال دیگر برای شما کارایی نداشته باشند. از آنجایی که اشتراک کانال ها به صورت جلو جلو و ماهیانه دریافت می شود، تک ارزی بودن کانال می تواند منجر به ضرر شما شود.

اطلاعات بسیار قوی در مورد حد سود و توقف ضرر

این دو مفهوم بسیار مهم که بخش بسیار اساسی از یک سیگنال را تشکیل می دهند . در بالا هم به آنها اشاره کردیم، باید به صورت کاملاً تخصصی و منطقی انتخاب شوند. مواقع زیادی پیش می آید که کانالی با تعیین غیر منطقی توقف ضرر باعث خسارات مالی شدید به افراد شده است.

از این رو باید حد سود و توقف ضرر نیز به صورت کاملاً منطقی تعیین شود تا تریدر ها بتوانند سود منطقی کسب کنند. ارائه ی راهنمایی های لازم در مورد مدیریت ریسک و معاملات باید به طور کامل و حرفه ای در این کانال انجام شود.در واقع قبل از ترید کردن ، آموزش ترید کردن ارجحیت دارد.

ترجیح کیفیت بر کمیت سیگنال ها

ممکن است در یک کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال سیگنال های مختلفی مدام در حال ارائه باشند. اما لزوماً این بدین معنا نیست که همه ی آنها باکیفیت هم هستند. به طور کلی اعضای یک کانال ترجیح می دهند که سیگنال ها از نظر تعداد کمتر باشند. اما همان تعداد کم با دقت بسیار بالایی ارائه شده باشند و سود دهی بالایی برای اعضای گروه داشته باشند.

سیگنال های زیادی که هم اعضا را گیج و سردرگم کرده و انتخاب را برایشان دشوار می کند و هم با کم دقتی ارائه شده اند، موجب خسارات مالی اعضا می شوند.بنابراین هر کانالی که تعداد بیشتری سیگنال میدهد لزوما مناسب نیست.چه بسا که این تعداد بالا میتواند منجر به ضرر شود.قبل از رجوع به کانال های سیگنال دهی ، گزارش عملکرد آنها را بخوانید.

پشتیبانی خوب کانال سیگنال دهی

یکی از مهمترین ویژگی هایی که یک کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال می تواند داشته باشد این است که از اعضا پشتیبانی خوبی انجام شود. ممکن است برای تریدر ها به ویژه تریدر های تازه واردی که هنوز به اوضاع بازار تسلط ندارند، سوالاتی زیادی برای معامله پیش بیاید. تیم پشتیبانی گروه باید با صبر و حوصله به سوالات آنها پاسخ دهد و رفتار دوستانه ای داشته باشد.

شما می توانید این موضوع را از اعضای قبلی بپرسید و ببینید که آنها در این زمینه چه تجربه ای داشته اند.پشتیبانی از یک سیگنال ارائه شده تا زمان بستن پوزیشن ، وظیفه اصلی کانال سیگنال ارز دیجیتال است.پس حتما قبل از انتخاب ، نحوه پشتیبانی را جویا شوید.

درج تحلیل و اخبار به روز ارز دیجیتال

برای آنکه یک کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال بتواند سیگنال ها خوب و معتبری به اعضایش ارائه دهد، باید تیم به روز و قدرتمندی از تریدر های بسیار حرفه ای و با تجربه ای داشته باشند. این تیم نه تنها در این زمینه بسیار مطلع هستند و سال هاست که به این کار مشغول هستند، بلکه به روز باشند و مدام در حال مطالعه و بررسی اخبار روز دنیا باشند. یکی از روش های پیش بینی رفتار بازار، همین اطلاع از اخبار بازار معاملات است.

از این رو مطلع بودن از آن می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. علاوه بر اطلاع، آنها باید زودتر از دیگران به این اخبار دست پیدا کنند. سرعت در این بازار بسیار مهم است. از این رو مدیران کانال باید سریع و به روز باشند. سیگنال هایی که در یک کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال قدرتمند ارائه می شوند، باید چند ساعت قبل از ورود به محدوده ارائه شوند. به این صورت اعضای کانال زمان آماده سازی برای انجام اقدام های خرید و فروش را خواهند داشت.

کتابخانه ی آموزشی قوی

یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوبی که یک کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال باید داشته باشد، این است که کتابخانه ی بسیار قدرتمندی از مطالب آموزشی در مورد بازار ارز دیجیتال داشته باشد. اطلاعات مربوط به خرید و فروش در بازار می تواند در قالب یک وبلاگ به اعضا ارائه شود. کاربران اطلاعاتشان را از شرایط بازار افزایش داده و آنها هم بتوانند تجزیه و تحلیل های انجام شده را بهتر درک کنند.

آموزش ترید از خود ترید و کسب سود مهم تر است.افرادی بوده اند که بدون آموزش های اولیه وارد مارکت کریپتوکارنسی شده اند.حتی با وجود دریافت سیگنال های خرید و فروش ، باز هم موفق نبوده اند.چرا که مباحث اولیه ترید را آموزش ندیده اند.

پشتیبانی از ربات های تریدینگ

ویژگی دیگر یک کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال این است که از ربات های تریدینگ پشتیبانی کند. این ربات ها می توانند حتی در زمانی که شما خواب هستید هم به نسبت به انجام معاملات اقدام کنند . بنابراین حتی در آن زمان هم شما را ثروتمند کنند. پشتیبانی کانال از این ربات ها باعث می شود که به محض ارائه ی سیگنال معامله بدون حضور شما نیز در حسابتان انجام شود.

یکسری ربات های خارجی از جمله ۳commas ، ترید اتومات را انجام میدهند.البته توجه داشته باشید که استفاده از این ربات ها مستلزم پرداخت های گزاف است.همچنین تمام روند به صورت اتوماتیک می باشد.پس در صد خطا نیز در ترید وجود دارد و به صفر نخواهد رسید.

ارائه ی تجزیه و تحلیل بازار کریپتوکارنسی

یکی دیگر از مهم ترین بخش هایی که در یک کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال به آن پرداخته می شود، ارائه ی اخبار تجزیه و تحلیلی است. اعضا باید بتوانند بفهمند هر سیگنالی به چه دلیلی ارائه شده است. استفاده از این اخبار تجزیه و تحلیلی در دراز مدت می‌تواند بسیار به نفع شما باشد.

تجزیه و تحلیل هر سیگنال ، یک مزیت خوب برای کاربر دارد.کاربران میتوانند به مرور نحوه چارت خوانی را آموزش دیده و از آن استفاده کنند.حتی تریدر میتواند خود اقدام به تجزیه و تحلیل کند.

ارائه ی سیگنال های معتبر ارز دیجیتال

اصلی ترین و مهمترین ویژگی یکی کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال است. ارائه ی سیگنال های معتبر و قابل اعتماد که اعضا بتوانند واقعاً با آنها معامله انجام دهند. اعتبار سیگنال هایی که در یک کانال ارائه می شوند همه ی اعتبار و هویت یک کانال است. شما باید توجه بسیار ویژه ای به آن داشته باشید.

با پرس جو از اعضا و تجربه ای که آنها از عضویت در این کانال ها داشته اند می توانید از این موضوع مطمئن شوید. درست است که به این ویژگی در انتها پرداخته ایم، اما باید بدانید این ویژگی مهمترین ویژگی یک کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال است.

ارائه ی سیگنال های معتبر ارز دیجیتال
ارائه ی سیگنال های معتبر ارز دیجیتال

نحوه عضویت در کانال vip ارز دیجیتال بالین سیگنال

جهت عضویت در کانال خصوصی ما و دریافت سیگنال های خرید فروش مراحل زیر را دنبال کنید :

  • مشاوره قبل از خرید اشتراک با پشتیبان تلگرامی بالین سیگنال
  • مشاهده و انتخاب یکی از اشتراک های کانال خصوصی بالین سیگنال
  • پرداخت حق عضویت به صورت انتقال وجه ریالی و یا انتقال ارز تتر در کانال تلگرام
  • جهت پرداخت حق عضویت ، شماره کارت و یا کیف پول تتر را از پشتیبان تلگرام سایت دریافت کنید
  • عضویت به کانال vip بعد از پرداخت حق عضویت به پشتیبان سایت

آیدی پشتیبان تلگرامی بالین سیگنال : @ballinsignal_support

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *