سوالات متداول که خریداران سیگنال VIP از ما داشته اند

سوالات متداول
سوالات متداول

منظور از سیگنال بایننس ، سیگنال بیتمکس و سیگنال بایننس فیوچرز چیست؟

این عبارات به این معنی هستند که آن سیگنال و تحلیل برای کدام صرافی قابل استفاده می باشد. مثلا منظور از سیگنال بایننس این است که این سیگنال ها در صرافی بایننس قابل استفاده هستند یا منظور از سیگنال بیتمکس این است که این سیگنال ها فقط مخصوص صرافی بیتمکس ارائه شده اند و…

روزانه چند سیگنال در کانال قرار می گیرد؟

عداد سیگنال های ارائه شده در کانال بستگی به شرایط بازار دارد. به عنوان مثال در زمانی که بازار سبز یا صعودی باشد مسلما تعداد سیگنال ها زیاد هست و ممکن است که روزانه تعداد ۵ سیگنال یا بیشتر ارائه شود اما زمانی که بازار قرمز یا نزولی باشد تعداد سیگنال های ارائه شده کمتر خواهد بود چون احتمالا ضرر کردن سیگنال ها بیشتر از سود دادن آن ها می شود.

صرافی بایننس و بیتمکس برای کاربران ایرانی تحریم است ؟

بله صرافی بایننس و بیتمکس ایرانی ها را تحریم کرده است و برای کار در آن باید نکاتی را رعایت کنید تا از بسته شدن حساب کاربری شما و از دست دادن سرمایه تان جلوگیری کنید.که به صورت پست جداگانه در مورد آن توضیح داده شده است

چرا سیگنال ها فقط مختصص به صرافی بایننس و صرافی بیتمکس ارائه می شوند؟

به این دلیل که صرافی های بایننس و بیتمکس، صرافی های بین المللی و شناخته شده هستند و میزان عرضه و تقاضا و نقدینگی در آن نسبت به صرافی های دیگر به مراتب بالاتر و حقیقی تر هست و در آن قیمت های فیک ارائه نمی شود. ضمن اینکه با توجه به میزان بالای عرضه و تقاضا در این صرافی ها به راحتی و ظرف کوتاه ترین زمان می توانید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال خود را خرید و فروش کنید.

آیا من همیشه سود می کنم ؟ آیا ممکنه با وجود این سیگنال ها ضرر نکنم ؟

خیر سودهای مقطعی ضرورتاً به معنی سود کردن قطعی در دراز مدت نیست تجربه نشان داده است افرادی که از دانش و تجربه کافی برخوردار نبوده و یا مدیریت ریسک و سرمایه را جدی نمی گیرند و افرادی که نگرش صحیحی به معاملات نداشته و بر خود تسلط کافی ندارند، سرمایه خود را در زمانی کوتاه از دست می دهند.

چه مدت زمانی طول می کشد تا سیگنال های داده شده به هدف بخورند ؟

تمامی سیگنال های ارائه شده در کانال به صورت کوتاه مدت و میان مدت می باشد ، یعنی برخی از سیگنال ها زیر ۱ روز به سوددهی می رسند و برخی از سیگنال ها ۱ تا ۱۵ روز طول می کشد تا به هدف بخورند.

ادامه دارد….

جهت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارائه سیگنال ارز مجازی و قوانین مربوط به آن به پست قوانین و مقررات سایت مراجعه نمایید.

, , , , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *