افزایش قدرت هش ریت طی دو روز

افزایش قدرت هش ریت طی دو روز

افزایش قدرت هش ریت طی دو روز اتفاق افتاده است و قدرت هش ریت بیت کوین تا ۴۲ درصد افزایش یافته است.به نظر میرسد که تعداد زیادی از ماینر داران مستقر در سیچوان چین،مهاجرت سالانه خود را به اتمام رسانده اند درحالی که قدرت شبکه هش ریت بالای ۴۰ درصد افزایش داشته است.

افزایش قدرت هش ریت طی دو روز
افزایش قدرت هش ریت طی دو روز

هش ریت بیت کوین،یک مقدار عددی محاسبه شده است که تخمینی از تعداد هش های تولید شده توسط استخراج کنندگان بیت کوین برای حل بلوک فعلی بیت کوین یا هر بلوک مشخص شده را مشخص می کند.هش ریت شبکه جهانی بیت کوین یک مقدار محاسبه شده است و با هش در ثانیه (H / s) اندازه گیری می شود.

قدرت هش ریت شبکه بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته تا کنون حدود ۳۰ درصد افزایش یافته است که اگر این افزایش قدرت پایدار بماند و ریزش نداشته باشد،احتمال ایجاد یک سختی شبکه دیگر را برای استخراج کنندکان بیت کوین در پی خواهد داشت.طبق گفته Coinwarz ، هش ریت بیت کوین در حال حاضر پس از فشار کوتاه مدت بیش از ۱۶۰ EH / s ، در ۱۵۷.۵ بار در ثانیه است.از زمان نگارش این مقاله ، قدرت هش BTC طی دو روز ۴۲٪ افزایش یافته است.این افزایش به دنبال کاهش شدید قدرت هش در اواخر ماه اکتبر رخ داد ، که بسیاری از تحلیلگران آن را پایان فصل بارندگی در مرکز ماینر داران چین یعنی سیچوان دانستند.

نمودار ماهانه قدرت هش ریت شبکه بیت کوین
نمودار ماهانه قدرت هش ریت شبکه بیت کوین ازcoinwarz

تخمین زده می شود که انرژی برق آبی فراوان و ارزان استان در طول فصل مرطوب حدود ۸۰٪ استخراج کنندگان چینی را به خود جلب کند. در ماه دسامبر ، CoinShares تخمین زد که سیچوان ۵۴٪ از فعالیت های ماینر های کل جهان را تشکیل می دهد.جیسون دین ، ​​تحلیلگر اقتصاد کوانتوم حدس می زند که افزایش ناگهانی قدرت هش بیت کوین می تواند نشانه این باشد که بسیاری از استخراج کننگان چینی مهاجرت خود را از سیچوان به پایان رسانده اند و عملیات استخراج را در سایر جاهای دیگر مانند شین جیان و مغولستان داخلی شروع کرده اند.

سختی شبکه بیت کوین
سختی شبکه بیت کوین

افزایش ناگهانی فعالیت استخراج نشان می دهد که احتمالا یک سختی شبکه دیگر برای ماینر ها رخ خواهد داد که خبر خوبی به حساب نمی آید چرا که پاداش استخراج بیت کوین نیز کاسته خواهد شد.پس از مهاجرت آشکار ماه اکتبر از سیچوان منجر به افزایش ۱۶ درصدی سختی شبکه شد که دومین افزایش بزرگ سختی شبکه در طول دوران استخراج بوده است.

, , , , , , , , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *