آیا ریپل در آستانه نابودی است

آیا ریپل در آستانه نابودی است

در حالی که ریپل درگیر دعوای حقوقی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) است، طی ۲۴ ساعت گذشته Chris Larsen مدیر سابق ریپل و تعدادی از صرافی ها ۱۳۷ میلیون ریپل معادل ۶۱ میلیون دلار را انتقال دادند.

آیا ریپل در آستانه نابودی است
آیا ریپل در آستانه نابودی است

در طی هفت روز گذشته Jed McCaleb مشاور ارشد تکنولوژی سابق ریپل نیز ۱۰۸ میلیون ریپل را به ارزش ۲۵ میلیون دلار از کیف پول Tacostand خود به صورت مستمر انتقال داد. این فروش مستمر و ثابت نوساناتی را در قیمت ریپل ایجاد نکرد. طبق داده های کیف پول Tacostand حدود ۵۳۷ میلیون ریپل دیگر در کیف پول وی موجود است، این در حالی است که رسانه ها معتقدند دارایی او بیش از ۳ میلیارد ریپل است. به گفته مطبوعات این همان میزان ریپلی است که سال گذشته پس از جدایی McCaleb از شرکت ریپل به پاس زحماتش به او اهدا شد.

جابجای سنگین ریپل به نقل از WALE ALERT
جابجای سنگین ریپل به نقل از WALE ALERT

این سوال مطرح میشود که چرا مشاور و مدیر سابق ریپل اقدام به فروش ریپل های خود کرده اند؟ آیا احتمال افت شدید قیمتی ریپل وجود دارد و یا آیا ریپل به پایان راه رسیده است؟

برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse)، مدیر عامل شرکت ریپل،در چند روز گذشته اعلام کرده بود که اگر در دعوای حقوقی خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا بازنده شوند ، شرکت خود را از خاک ایالت متحده آمریکا خارج کرده و به جای دیگری منتقل خواهد کرد.

در کنار این گفتگوی آقای گارلینگهاوس با یک سایت خبری ، چندی پیش نیز کریس لارسن (Chris Larsen) دیگر بنیان گذار ریپل ، در بیانیه ای اعلام کرده بود که دفاتر مرکزی این شرکت در سانفرانسیسکو به کار خود ادامه خواهند داد.نکته ای که در گفت و گو های این دو فرد مشخص است این است که آنها معتقد هستند که در پرونده حقوقی خود پیروز خواهند شد اما در صورتی که شکست بخورند ، نقل مکان به خارج از آمریکا را در برنامه های خود دارند.

اگر شرکت ریپل هم نابود شود، معاملات XRP‌ همچنان ادامه پیدا خواهد کرد.

این جمله نیز چند روز گذشته ب نقل از آقای گارلینگهاوس در سایت خبری UTODAY منتشر شد.وی گفت که حتی اگر این شرکت به‌خاطر پرونده تشکیل شده در رابطه با اوراق بهادار توکن‌های خود نابود شود، معاملات XRP همچنان ادامه خواهد داشت چرا که فقط کشور آمریکا اعلام کرده است که ریپل میتواند یک اوراق بهادر باشد و بقیه کشور های دنیا تا کنون این نظر را نداشته اند.

 

با بررسی به این حواشی پیرامون شرکت ریپل ، مسلما این جمله در ذهن ما آشکار خواهد شد که آیا ریپل در آستانه نابودی است یا خیر  ؟ بهترین تصمیمی که یک تریدر در این زمان ها میتواند بگیرد این است که فعلا تا مشخص نشدن نتیجه پرونده شکایت کمیسیون SEC علیه ریپل ، اقدامی برای سرمایه گذاری و نگهداری بلند مدت برای ریپل صورت نگیرد.

 

 

در صورتی که به آپدیت تحلیل های ارائه شده در شبانه روز نیاز دارید ، در کانال تلگرامی سایت بالین سیگنال عضو شده و در کنار تحلیل های ارائه شده ، از سایر خدمات مجموعه از جمله سیگنال های رایگان کانال تلگرام بهره مند شوید.

 

سیگنال ارز دیجیتال

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *