رشد ۵۰ درصدی ریپل در یک هفته

رشد ۵۰ درصدی ریپل در یک هفته

به دنبال رشد قیمت بیت کوین و جان گرفتن آلت کوین ها ، یک رشد ۵۰ درصدی ریپل در یک هفته رخ داده است که بنطر میرسد این روند صعودی باز هم ادامه خواهد داشت.قیمت ریپل تاکنون در این آخر هفته بهترین عملکرد را داشته است و حتی بهترین عملکرد خود در سال را نیز ثبت کرده است.

رشد 50 درصدی ریپل در یک هفته
رشد ۵۰ درصدی ریپل در یک هفته

به گزارش کوین تلگراف ، در این روز ها با افزایش قیمت بیت کوین ، تمامی آلت کوین ها به دنبال این ارز شروع به صعود و افزایش قیمت کرده اند.تا کنون ارز اتریوم به بیش از ۵۰۰ دلار رسیده است و لایت کوین نیز در این هفته یک رشد ۴۰ درصدی را تجربه کرده است.در حال حاظر ارز ریپل در مرکز توجهات روند صعودی روزانه با بیش از ۲۰ درصد افزایش قیمت قرار گرفته است و توانسته است که ۵۰ درصد افزایش قیمت در یک هفته را برای خود ثبت کند.

ریپل مقاومت حیاتی ۰.۳۰ دلاری خود را شکست

در تایم فریم های بالاتر نمودار ریپل ، مشاهده میکنیم که ریپل توانسته است سطح مقاومتی حیاتی ۰.۳۰ دلار را به راحتی شکسته و تا سطح ۰.۴۰ نیز پیش روی کرده است.این سطح مقاومتی در طول سال چندین بار تست شده بود که هر بار با مقاومت خرس ها مواجه بوده است.شکست این سطح برای یک روند صعودی جدید ضروری است.زیرا نشان میدهد که به سطح بالاتری از قیمت رسیده است.در حال حاظر سطح مقاومتی ۰.۳۰ دلار به یک سطح حمایتی تبدیل شده است و انتظار حمایت از این سطح برای افزایش قیمت های بیشتر را میرود.اگر این تغییر قطبیت رخ دهد ، شاهد یک محدوده قیمتی جدید برای ریپل برای اولین بار از سه سال گذشته خواهیم بود.

تحلیل ارز ریپل نمودار روزانه
تحلیل ارز ریپل نمودار روزانه

سطوح قیمتی مهم در نمودار جفت ارز XRP/USD

در نمودار روزانه ریپل ، شاهد یک رشد قیمت در چند روز اخیر هستیم.به عنوان یک تریدر باید مواظب معاملات خود در این سطح باشید چرا که ریپل یک رشد صعودی داشته و هر زمان میتواند یک اصلاح برای صعود بیشتر را تجربه کند.زیرا در این شرایط معامله گران مبتدی به دلیل FOMO بازار یا همان ترس از عقب ماندن از بازار ، در هر قیمتی وارد مارکت میشوند که این اصلا صحیح نیست.این یک امر طبیعی است که با هر ثبت کندل FOMO ، یک کندل اصلاحی بعد از آن رخ خواهد داد.این اصلاحات قیمت یک فرصت مناسب برای سرمایه گذارانی است که از بازار جا مانده اند و میخواهد سوار این روند صعودی شوند.

سطح های مقاومتی پیش روی ریپل ، محدوده ۰.۴۲۷۵ دلار و ۰.۴۹۵ دلار می باشد که برای ادامه روند صعودی نیاز به عبور از سطوح می باشد.اگر جفت ارز XRP/USD نیاز به اصلاح قیمت داشته باشد ، آنگاه سطح حمایتی ۰.۳۳ و بعد از آن محدوده ۰.۲۹ تا ۰.۳۱ دلار میتوانند به عنوان یک مانع برای ریزش بیشتر عمل کنند.با حفط این سطح حمایتی مهم ، امکان یک روند صعودی جدید  وجود خواهد داشت.

تحلیل ارز ریپل نمودار هفتگی
تحلیل ارز ریپل نمودار هفتگی

دامیننس بیت کوین در سطح بالای خود قرار دارد

در حال حاظر دامیننس بیت کوین به یک حد بالای خود رسیده است که احتمای یک ریزش در آن وجود دارد.همواره در طول تاریخ ، سه ماهه چهارم سال ها برای آلت کوین ها خوشایند نبوده است چرا که با ریزش دامیننس ، تمامی آلت کوین ها زیر فشار حد اکثری بیت کوین میروند.اگر بیت کوین شروع به اصلاح کند ، آلت کوین ها به احتمال زیاد با بیت کوین سقوط می کنند. این امر باعث افزایش دامیننس بیت کوین به بالای ۶۷ درصد می شود.به نظر میرسد که شروع یک فصل جدید برای آلت کوین ها در سه ماه اول سال ۲۰۲۱ باشد.

به طور کلی نباید این صعود های آلت کوین ها و ریپل را تمام شده دانست چرا که در ماه های آینده تازه روند صعود این ارز های دیجیتال شکل خواهد گرفت.

 

 

, , , , , , , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *