سیگنال کریپتوکارنسی، هر چیزی که باید در مورد آن بدانید

سیگنال کریپتوکارنسی

سیگنال کریپتوکارنسی، هر چیزی که باید در مورد آن بدانید

همه‌ی افرادی که در بازار ارزهای رمزنگاری فعالیت می‌کنند دوست دارند به شیوه‌های مختلف میزان سود خود را در این بازار افزایش دهند. سیر طبیعی انجام معاملات در این بازار، تجزیه‌ و تحلیل نمودارها و پیش بینی رفتار بازار است. این مهارتی است که با مرور زمان بدست می‌آید. با این حال همیشه افرادی هستند که به دنبال روش‌های ساده‌تری هستند.مانند استفاده ار سیگنال کریپتوکارنسی ها .

این دقیقاً همان جایی است که سیگنال کریپتوکارنسی وارد عمل می شود. این سیگنال ها به شما کمک می کنند تا بتوانید ارزهای سودآور در بازار را بشناسید و بتوانید معاملات سودآوری انجام دهید. در واقع حاصل فعالیت افرادی هستند که بر تجزیه و تحلیل بازار مسلط‌ اند.

سیگنال کریپتوکارنسی، هر چیزی که باید در مورد آن بدانید
سیگنال کریپتوکارنسی، هر چیزی که باید در مورد آن بدانید

سیگنال ارز دیجیتال می تواند بر اساس عوامل مختلفی مانند تجزیه و تحلیل فنی ، آخرین اخبار و شایعات و وضعیت بازار ایجاد شده باشد. نکته‌ی مهم در مورد این سیگنال ها این است که باید آنها را از جای درست و مطمئنی دریافت کنید.در غیر این صورت می توانند نتایج عکس بدهند.

متخصصین این بازار شدیداً توصیه می‌کنند که تنها در صورت قابل اعتماد بودن و داشتن سابقه‌ی اثبات شده می توانید از این سیگنال های رمزنگاری استفاده کنید.اگر به منبع موثقی متصل نیستید، بهتر است فقط روی تجزیه و تحلیل نمودارهای معاملاتی تمرکز داشته باشید.

سیگنال کریپتوکارنسی چیست؟

سیگنال کریپتوکارنسی، ایده های معاملاتی یا پیشنهادات تجاری هستند که از سوی افراد باتجربه و مسلط به بازار برای خرید یا فروش یک کوین خاص با قیمت مشخص و در زمان مشخص ایجاد می‌ شوند. این سیگنال های از طرق مختلف ایجاد می‌شوند. بعضی از آنها به صورت دستی هستند. بعضی توسط الگوریتم های معاملاتی مختلف ایجاد می شوند. بعضی دیگر نتیجه ی فعالیت ربات های سیگنال سازی هستند که به صورت خودکار این کار را انجام می دهند.

به طور کلی دو نوع سیگنال کریپتوکارنسی در بازار ارز دیجیتال وجود دارد: سیگنال رایگان و پولی. برای شروع کار بهتر است با سیگنال‌های رایگان ارز دیجیتال شروع کنید.اما باید بدانید میزان سود احتمالی آنها زیاد نیست و در مواقعی هم چندان قابل اعتماد نیستند. استفاده از این سیگنال می تواند درک بهتری از شرایط بازار به شما بدهد.

در مقابل سیگنال‌های vip  ارز دیجیتال توسط افراد متخصص ایجاد می‌شوند و شانس سود دهی آنها بیشتر است. شما تنها باید هزینه‌ی اشتراک دریافت آنها را پرداخت کنید.ارائه دهنده هم سیگنال رمزنگاری را مستقیماً به ایمیل ، تلگرام و … شما ارسال می کند. این سیگنال های کریپتوکارنسی درست در موقعی عرضه می‌شوند که بتوانید از آنها استفاده کنید.

سیگنال کریپتوکارنسی چیست؟
سیگنال کریپتوکارنسی چیست؟

بخش های مختلف یک سیگنال کریپتوکارنسی

هر سیگنال کریپتوکارنسی از بخش‌ها و ویژگی‌های خاصی تشکیل شده است که به شرح زیراند:

تعیین نوع اقدام

اولین درس در مورد بازار ارز دیجیتال این است که بدانید به طور کلی دو شیوه‌ی اقدام در این بازار وجود دارد: خرید یا فروش. در یک سیگنال کریپتوکارنسی، در وهله‌ی اول مشخص می‌شود که اقدام هدف در این لحظه ی بخصوص چیست.

نوع کوین

موضوع بعدی که در سیگنال کریپتوکارنسی به آن پرداخته می شود، نوع کوین مورد نظر است. یعنی به شما اطلاع داده می شود که این اقدام باید روی چه ارزی انجام شود. همانطور که می دانید ارزهای رمزنگاری شده‌ی مختلفی در این بازار وجود دارد که از جمله‌ی آنها می‌توان به بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، ریپل و … اشاره کرد. هر کدام از این ارزها قیمت پایه‌ی مخصوص به خود را دارند.

قیمت

بعد از اینکه نوع اقدام و ارز مورد نظر تعیین شد، حالا باید قیمت نیز اعلام شود. یعنی به شما گفته شد که در این لحظه‌ی بخصوص خرید یا فروش یک ارز مشخص  انجام می‌ شود. اگر شما بتوانید در همان لحظه معامله انجام دهید سود می کنید. قیمتی که در سیگنال کریپتوکارنسی اعلام می شود لزوماً کمتر یا بیشتر از قیمت فعلی بازار نیست.گاهی دقیقاً همان قیمت است و مسئله این است که زمان مناسب برای معامله فرا رسیده است. با این حال اگر می خواهید از سیگنال استفاده کنید ، باید سریعا وارد عمل شوید.

اما متاسفانه شانس معامله در لحظه برای همه‌ی تریدرها پیش نمی ‌آید. یعنی قیمتی که با  آن معامله می کنند با قیمت سیگنال تفاوت دارد. این موضوع می تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی باشد.از جمله ی آنها می توان به نوع صرافی و یا نوسانات لحظه‌ای بازار اشاره کرد. یک راه حل برای این مشکل استفاده از نرم افزارهای معامله‌ای خودکار است که بلافاصله با دریافت سیگنال اقدام به انجام معامله می‌کنند.

حد سود و توقف ضرر

هیچ سیگنالی به طور مطلق سودآور نیست و ممکن است ضرر هم داشته باشد. باید برای معاملات از سیگنال هایی استفاده کنید که دارای حد سود و توقف ضرر باشد. یعنی درست در زمانی که نسبت سود و ضرر وارونه شوند، جلوی آن را بگیرد.

تعیین حجم ورود

برای ورود به هر پوزیشن باید مقدار سرمایه مشخص باشد.نمیتوان در هر پوزیشن با کل سرمایه ورود کرد.اگر سیگنالی ریسکی باشد ، مسلما با سرمایه کمتر ورود میکنید.و اگر سیگنالی بدون ریسک باشد باید با سرمایه بیشتر ورود کرد.مقدار سرمایه پیشنهادی برای ورود باید توسط شخص ارائه دهنده سیگنال مشخص شود.

سایر اطلاعات

شما این امکان را دارید که به همراه سیگنال های کریپتوکارنسی، اطلاعات بیشتری هم دریافت کنید. به عنوان مثال ، ارائه دهنده‌ی سیگنال می تواند روش هایی برای کنترل حد ضرر به شما ارائه دهد. یا اینکه عنصر زمان را در نیز در سیگنال خود بگنجاند و به شما اطلاع دهد که معامله را تا یک ساعت مشخص ببندید.

علاوه بر این ، شما می توانید تحلیل کاملی از یک سیگنال دریافت کنید. این کار خود به نوعی یک آموزش هم محسوب می‌شود و کمک می کند به مرور زمان به انجام معاملات مسلط شوید. سیگنال کریپتوکارنسی حتی می تواند شامل مدیریت ریسک نیز باشد.

از کجا می‌ توان سیگنال کریپتوکارنسی دریافت کرد؟

منابع مختلفی برای ارائه‌ی سیگنال‌ های کریپتوکارنسی وجود دارد. اما یکی از منابع رایج برای دریافت آنها، کانال ها و گروه های تلگرامی است. این کانال ها اصولاً توسط افرادی اداره می شوند که سابقه ی زیادی در بازار ارز دیجیتال دارند و می توانند از طریق تجزیه و تحلیل های درست به سیگنال های سود آور دست پیدا کنند. ورود به این کانال ها در ازای پرداخت اشتراک ماهانه انجام می شود.

شما در کانال تلگرام بالین سیگنال ، میتوانید به اخبار ارز های دیجیتال و تحلیل های روزانه دسترسی داشته باشید.در صورت نیاز به سیگنال های اختصاصی ، با پشتیبان کانال تلگرام در ارتباط باشید.

با این حال متاسفانه به دلیل افزایش محبوبیت معاملات در این بازار، افراد سودجوی زیادی اقدام به راه اندازی کانال های غیر معتبر کرده اند که لزوماً سیگنال های سودآوری پیشنهاد نمی دهند. ممکن است با استفاده از آنها دچار خسارت نیز شوید. بعلاوه هیچ کدام از این کانال ها مورد تایید سازمان رسمی خاصی نیستند. در واقع یکی از رایج ترین کلاهبرداری هایی که در بازار ارز دیجیتال انجام می شود، مربوط به کانال های سیگنال دهی است. تعداد آنها به قدری زیاد است که قابل کنترل نیستند. از این رو بیشتر کارشناسان بازار پیشنهاد می‌کنند که از آنها استفاده نکنید.

بالین سیگنال ارائه دهنده سیگنال کریپتوکارنسی ها
بالین سیگنال ارائه دهنده سیگنال کریپتوکارنسی ها

نمودارهای معاملاتی رمزنگاری

بازار ارز دیجیتال بازار پرسودی است اما مراتب و روش های خود را دارد. اصل ورود به این بازارها، انجام معاملات ارزی است. شما باید یاد بگیرید چطور شرایط بازار را ارزیابی کرده و رفتار آن را پیش بینی کنید. تسلط به این روش‌های تجزیه و تحیلی است که در دراز مدت می‌تواند موفقیت شما را در این بازار تضمین نماید. با این حال همیشه افراد زیادی هستند که می خواهند بدون هیچ تلاشی به سود برسند و همیشه به دنبال خرید سیگنال کریپتوکارنسی هستند.

این موضوع می‌تواند از چند بُعد مشکل ساز شود. اولاً تکیه به سیگنال‌های آماده، باعث تنبل شدن تریدرها می شود و باعث می شود آنها نتوانند مهارت های تجزیه و تحلیلی خود را بهبود ببخشند. دوماً دریافت آنها مستلزم پرداخت هزینه است . سوماً بسیاری از این کانال ها توسط افراد کلاهبرداری اداره می شوند که لزوماً اطلاعات کاملی از بازار ندارند و موجب ضرر تریدرها می شوند.

توصیه ی کارشناسان ارز دیجیتال این است که با تجزیه و تحلیل بازار رمزنگاری ، از نمودارهای معاملاتی رمزنگاری استفاده کنید. این کار به شما کمک می کند تا بهترین سیگنال های تجاری را پیدا کنید.

نتیجه گیری

اگر می خواهید یک تریدر مستقل باشید و به موفقیت واقعی برسید ، باید هنر تجارت رمزنگاری را بیاموزید و به اطلاعات خود اتکا بکنید. با این حال ، اگر فکر می کنید سیگنال های کریپتوکارنسی می توانند به شما کمک کنند، باید چند نکته را رعایت کنید. در درجه‌ی اول کانال های شناخته شده تر را انتخاب کنید. تا ریسک خطر را کاهش دهید. بعلاوه کانالی را انتخاب کنید که علاوه بر سیگنال، تحلیل آن را هم به شما بدهد.تا بتوانید در کنار استفاده از آنها، با روش‌های درست تجزیه و تحلیل در بازار ارز دیجیتال نیز آشنا شوید.

مجموعه بالین سیگنال متشکل از تحلیل گران برتر ایران در زمینه بلاکچین و کریپتوکارنسی با تکیه بر تجارب و علم خود اقدام به دنبال کردن روند حرکتی ارز های مجازی و ارائه تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال ارز های مجازی بیت کوین ، اتریوم و آلت کوین ها و همچنین ارائه سیگنال بایننس و سیگنال بایننس فیوچرز کرده است.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *