رشد چشمگیر اتریوم در نوامبر

رشد چشمگیر اتریوم در نوامبر

رشد چشمگیر اتریوم در نوامبر
رشد چشمگیر اتریوم در نوامبر

بعد از اینکه بیت کوین با قدرت سطح مقاومتی ۱۵۰۰۰ دلار را شکست،تحلیلگران بازار تمال به سرمایه گزاری در اتریوم را دارند.این امکان وجود دارد که اتریوم صعود های زیادی را در ماه نوامبر انجام دهد به همین علت این مقاله را با عنوان رشد چشمگیر اتریوم در نوامبر شروع  خواهیم کرد.

قیمت بیت کوین در صرافی بایننس به بالاترین قیمت خود در سال ۲۰۲۰ یعنی ۱۵۹۶۰ دلار رسید.به دنبال افزایش نرخ کریپتوکارنسی ها ، تحلیل گران تمایل به نگهداری اتریوم دارند.اتریوم در هفته گذشته شاهد افزایش قیمت بوده است.پس از اینکه اتریوم در ماه اکتبر در برابر بیت کوین عملکرد ضعیفی را داشت،حال انتظار میرود قیمت اتریوم رو به افزایش باشد.

تریدر به دو دلیل اصلی ،انتظار افزایش قیمت اتریوم را در ماه نوامبر دارند.اول اینکه پس از اعلام آزاد شدن ارز اتریوم۲.۰ (Ethereum 2.0) در همین سال ۲۰۲۰ در بازار کریپتو کارنسی ها،امکان انتقال سرمایه از بازار بیت کوین به بازار ETH وجود دارد.دوم اینکه اتر به تازگی سطح مقاومت مهمی را تست کرده است که گمان می رود افزایش قیمت بیشتری را شاهد باشیم.باتوجه به اینکه غالبا با افزایش قیمت بیت کوین قیمت آلت کوین ها نیز افزایش می یابد،زمان روند صعودی ETH ایده عال است.سیگنال اتریوم

نمودار روزانه قیمت اتریوم
نمودار روزانه قیمت اتریوم

آیا قدرت و سرمایه از بیت کوین به اتریوم منتقل میشود ؟

از تاریخ ۲۱ اکتبر ۲۰۲۰ تا به حال،قیمت بیت کوین حدود ۳۳ درصد افزایش یافته است.در این مدت بیت کوین با شروع قیمتی ۱۳۰۰۰ دلار به بالا،تک تک سطح های مقاومتی پیش روی خود را شکانده است.ئقتی که برای اولین بار بیت کوین سطح مقاومتی ۱۳۰۰۰ دلار را رد کرد،نهنگ های بازار شروع به خرید بیت کوین کرده بودند و باعث شدند که رقم ۱۳۰۰۰ دلار به یک سطح حمایتی مهم تبدیل شود.بعد از اینکه ۱۳۰۰۰ دلار به عنوان سطح حمایتی بیت کوین از جولای ۲۰۱۹ شناخته شد به قیمت بیت کوین افزایش یافت.در طی این مدت زمان مشخص شد که حمایت های بعدی ۱۳۵۰۰ دلار و ۱۴۰۰۰ دلار است که به تازگی حمایت ۱۵۰۰۰ دلار را نیز در اختیار دارد.

زمانی که قیمت بیت کوین افزایش یافت،تحلیل گران معتقد بودند که این افزایش قیمت برای آلت کوین ها منفی خواهد بود و باعث ریزش آنها میشود چرا که بیت کوین حجم زیادی از مارکت را به خود جذب خواهد کرد.درنتیجه با افزایش قیمت بیت کوین بسیاری از آلت کوین ها در بازار ارز های مجازی و در مقابل دلار آمریکا یک افت قیمتی قابل توجهی را ثبت کردند.قدرت بیت کوین از اکتبر تا نوامبرباعث ایجاد صدمات زیادی به آلت کوین های بازار شد.قیمت بیت کوین نشان داد که بازار تمایل به حرکات بولیش و صعودی ارز های مجازی را دارد.به همین ترتیب شکست سطح مقاومتی ۱۵۰۰۰ دلار میتواند سرمایه بیشتری را به سمت بازار پر خطر مانند بازار اتریوم بکشاند.

در این مدت اخیر حجم مارکت کپ USDT نیز افزایش قابل توجهی داشته است که در پست افزایش سرمایه تتر در مارکت کپ به آن اشاره شده است.با این افزایش حجم مارکت،مسلما تریدر های زیادی به بازار کریپتو علاقه نشان داده اند و یکی از ارز های مهم نیز اتریوم بوده است که از ۴ روز گذشته تا به حال حدود ۷۰ دلار افزایش قیمت را به خود دیده است.تریدر های موفق بازار،در زمانی که با رشد بیت کوین شاهد افت قیمت اتریوم بودند،در قیمت های پایین خرید های زیادی را انجام داده اند که این به راحتی گویای ایجاد یک سطح حمایتی مهم و همچنین یک حرکت صعودی رو به بالا با کندل های بزرگ را داشته است.

دنیس وینوکووروف ، رئیس تحقیق در مبادله رمزنگاری و کارگزار Bequant ، به سایت کوین تلگراف گفت که قدرت سرمایه میتواند از بیت کوین به اتریوم و فورک ها و زیر شاخه های اتریوم برسد.در ۴۸ ساعت گذشته،بازار ارز های مجازی،پس از رکود از اوایل سپتامبر به خوبی رشد کرده اند.

به دنبال افزایش قیمت اتریوم،قیمت DEFI TOKEN و YFI و UNA نیز رشد ۳۰ درصدی را داشته اند.از این رو آقای وینوکووروف تاکید دارد که اکوسیستم اتریوم میتواند از افزایش قیمت بیت کوین سود ببرد.

با اینکه در طول تاریخ قیمت اتریوم دنبال کننده قیمت بیت کوین بوده است،برخی از تریدر ها گفته اند که قیمت اتر به زودی میتواند در برابر بیت کوین افزایش یابد. مایکل ون د پوپه ، یک معامله گر تمام وقت در بورس سهام آمستردام بیان کرده است که جفت ارز ETH/BTC به یک منطقه مقاومتی مهم ۰.۰۲۶ برخورد کرده است که سال ها در مورد آن صحبت میکردیم.این سطح حمایتی میتواند به خوبی عمل کرده و با جذب خریدارن بیشتر ، روند حرکتی قیمت اتریوم را به بالا هدایت کند.

نسخه Ethereum 2.0 نقش خود را ایفا می کند

انتشار اتریوم۲.۰ برای آینده اتر حیاتی و مهم است.زیرا تراکنش ها در شبکه اتریوم به طور قابل توجهی افزایش پیدا میکند و سرعت تراکنش ها نیز بیشتر خواهد شد.این امر باعث می شود که چرخه جدید DeFi برای مدت طولانی ادامه یابد ، زیرا خطر گرفتگی شبکه و هزینه های بالای معامله را کاهش می دهد. از آنجا که Ethereum 2.0 از staking پشتیبانی می کند ، به کاربران امکان می دهد ۳۲ ETH را در ازای مشوق ها به شبکه اختصاص دهند ، این می تواند باعث کاهش گردش ETH در مبادلات شود.این جایگزنی قطعا به نفع اتریوم و سهام دارانش خواهد بود.

باتوجه به پست وبلاگ بنیانگذار Ethereum ، ویتالیک بوترین با عنوان “چرا اثبات سهام” ، شرکت در Ethereum با سود ۱۵٪ به کاربران پاداش می دهد. از آنجا که نرخ بازده براساس منابع ETH است و نه دلار آمریکا ، اگر قیمت ETH همچنان افزایش یابد ، انگیزه های سهام نیز با آن افزایش می یابد. به همین ترتیب ، تحلیلگران انتظار دارند سرمایه گذاران بیشتری ETH را برای سهم خود جمع کنند ، که این امر فشار فروش بر روی آن را کاهش می دهد.

چندین سال است که بازار و جامعه Ethereum 2.0 را پیش بینی کرده اند ، اما چالش ها انتشار آن را به تأخیر انداخته اند. Ethereum 2.0 به دلیل پیچیدگی ارتقا ، به چندین آزمایش متعدد نیاز دارد.توسعه دهندگان این ارز عنوان کرده اند که قبل از راه اندازی چنین شبکه اصلی ، ما به شبکه های آزمایشی نیاز داریم که تا حد ممکن شرایط شبکه اصلی را تقلید کنند. این امر مستلزم داشتن شبکه های آزمایشی پایدار ، طولانی مدت و مداوم است که نه تنها توسط یک مشتری بلکه در چندین مشتری پشتیبانی می شود ، در حالت ایده آل ، همه مشتری ها.

احساسات در مورد اتر به طور فزاینده ای افزایش یافته است زیرا پرتاب Ethereum 2.0 همزمان با کاتالیزورهای مختلف مطلوب برای ETH است. یک معامله گر ارز رمزنگاری شده معروف به “Loma” این واقعیت را مشخص کرد که Ethereum 2.0 حدود ۱ میلیارد دلار از بازار حذف خواهد کرد. در حالی که میزان عرضه کاهش می یابد ، روند صعودی بیت کوین سرمایه قابل توجهی را به ارز رمزنگاری شده بازمی گرداند ، زیرا جفت تجاری ETH / BTC در حال شکل گیری پایین است.

, , , , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *