افزایش سرمایه تتر در مارکت کپ

افزایش سرمایه تتر در مارکت کپ

افزایش سرمایه تتر در مارکت کپ
افزایش سرمایه تتر در مارکت کپ

یکی از دلیل های اصلی افزایش قیمت بیت کوین در روز های اخیر و حتی بالاترین قیمت ثبت شده برای بیت کوین در سال ۲۰۲۰ که عدد ۱۶۰۰۰ دلار ثبت شده است را میزان افزایش ورودی سرمایه به بازار ارز های مجازی دانست.افزایش سرمایه تتر در مارکت کپ به شدت رخ داده است که نشان دهنده جذب بیشتر سرمایه گذاران در بازار کریپتوکارنسی ها شده است.

طبق گزارشات سایت اختصاصی تتر،حجم مارکت کپ این ارزبرای اولین بار از مرز ۱۷ میلیارد دلار گذشته است و ارزش کل دارایی USDT را ۱۷ میلیارد دلار تخمین زد.مارکت کپ تتر در سال ۲۰۲۰ رشد چشکگیری داشته است.از اواسط سپتامبر،مارکت کپ تقریبا ۴ برار افزایش حجم ورود داشته است و از حدود ۴ میلیارد دلار به بالاتر از ۱۵ میلیارد دلار رسیده است.طبق داده های شرکت تجزیه و تحلیل رمزنگاری Messari ،تتر از آگوست ۲۰۲۰ تا به امروز افزایش چشمگیری داشته است. به همین ترتیب ، USDT طی سه ماه گذشته بیش از ۵ میلیارد دلار سرمایه در بازار اضافه کرد.

همانطور که میدانید تتر یکی از ارز های پایه بیت کوین میباشد که بیشتر معاملات بیت با تتر انجام میشود.با افزایش حجم گستره تتر در بازار احتمال افزایش قیمت فعلی بیت کوین میرود.

حجم سرمایه تتر در مارکت کپ
حجم سرمایه تتر در مارکت کپ

طبق گفته Ki Young-Ju ، مدیر عامل پلتفرم CryptoQuant ، افزایش قیمت ارز های مجازی به دلیل افزایش میزان سپرده گذاری سرمایه گذاران در ارز های پایه و ثابت مانند تتر است.در ۵ نوامبر او اشاره کرده است که قیمت بیت کوین بار دیگر به دنبال افزایش سپرده گذاری در ارز های پایه افزایش یافته است.او همچنان چند وقت پیش در اکتبر اعلام کرده بود که همبستگی میان ارز های پایه مثل تتر و بیت کوین وجود دارد و با افزایش حجم مارکت کپ این ارز های پایه،قیمت بیت کوین را در ماه جولای خواهیم دید.

همچنان با افزایش سرمایه تتر در مارکت کپ،حجم معاملات بیت کوین نیز افزایش یافته است.تعداد معاملات بیت کوین در ۱۸ اکتبر به بیش از ۶ هزار معامله رسیده بود و در پایان ماه اکتبر حدود ۳۰ هزار معامله دیگر انجام شده بود که نشان از ورود بیشتر تریدر های بازار به مارکت بیت کوین است.

این افزایش سرمایه در بلند مدت خبر خوبی را برای بازار کریپتوکارنسی ها به همراه دارد چرا که با ورود بیشتر نقدینگی به این بازار،به تدریج روند رشد قیمتی ارز های مجازی را به دنبال خواهد داشت.

, , , , , , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *