قیمت بیت کوین از ۱۸۰۰۰ دلار عبور کرد

گاو ها توانستند که در اوایل روز ۱۸ نوامبر قیمت بیت کوین را به ۱۸۰۰۰ دلار رسانده و حتی هم اکنون در ۱۸۴۰۰ دلار معامله کنند.تریدر ها انتظار یک اصلاح عمیق قبل از رسیدن به بالاترین قله ثبت شده بیت کوین را دارند.قیمت بیت کوین از ۱۸۰۰۰ دلار عبور کرد و برای اولین بار در سه سال گذشته ، بالاترین قیمت ۲۰۲۰ را رقم زد.

قیمت بیت کوین از 18000 دلار عبور کرد
قیمت بیت کوین از ۱۸۰۰۰ دلار عبور کرد

در ۱۷ نوامبر،قیمت بیت کوین پس از ایجاد  یک فشار خرید با حجم بالا در محدوده ۱۷۳۰۰ دلار قرار گرفته و سپس تا سطح مقاومت بعدی خود یعنی ۱۷۸۵۸ دلار پیش روی کرد.این افرایش قیمت به علت پتانسیل رشد بالای خود در حال حاظر در کانال ۱۸۰۰۰ دلار رسیده است.بیت کوین اگر بتواند سطح های حمایتی قبلی خود را حفظ کند،یک روند صعودی کوتاه مدت تا بالاترین قله خود را طی خواهد کرد.

نمودار هفتگی بیت کوین 28 آبان
نمودار هفتگی بیت کوین ۲۸ آبان

همانطور که در نمودار هفتگی بیت کوین مشاهده می شود،مقامت های بالای ۱۷۰۰۰ دلار بسیار ناچیز هستند که در چندین تایم فریم به خوبی مشخص است  و برای بیت کوین دور از تصور نیست که بالاترین رقم ۱۹۷۶۳ دلار در دسامبر ۲۰۱۷ را دوباره بدست آورد.

تحلیلگران انتظار داشتند که با گرفتن سود در منطقه بالای ۱۷۸۰۰ دلار،چند روز در محدوده رنجی ۱۷۵۰۰ تا ۱۷۷۰۰ دلار قرار بگیرند اما آنچه که مشخص هست این است که گاو های مارکت قصد عقب نشینی نداشته و میخواهد قیمت را به بالاترین حد خودش برسانند. تا به امروز ، بیت کوین از زمان شکست مقاومت ۱۶۰۰۰ دلاری ۱۳.۰۶٪ افزایش یافته است ، بنابراین یک دوره استراحت و اصلاح  برای ایجاد پشتیبانی برای صعود های بعدی انتظار میرود.

در مورد  بررسی و تحلیل امروز قیمت و نتایج احتمالی در کوتاه مدت ، مت بلوم ، رئیس تجارت جهانی فروش در EQUOS گفت که شواهد نشان می دهد که بازار بیت کوین کاملا صعودی بوده و علاقه به عبور از سطح های بالایی را دارد.اما سوال آنجاست که این افزایش قیمت و این رالی صعودی تا کی پایدار خواهد ماند.همانطور که BTC از سطح ۱۷۰۰۰ دلار عبور کرد ، بحث در مورد اینکه آیا قیمت نزدیک به بالاترین قیمت سال ۲۰۱۷ خواهد رسید و از آن عبور خواهد کرد و یا خیر ادامه دارد.

به گفته بلوم اگر این هفته تا ۱۹۰۵۰ دلار پیش روی داشته باشیم،امکان اصلاح قیمت تا ۱۷۰۰۰ دلار بسیار بالا خواهد بود.با ورود سرمایه گذاران جدید ، پول زیادی در بیت کوین وجود دارد ، آنها هرگز اصلاح بیت کوین را تجربه نکرده اند.بنظر میرسد که یک اصلاح قیمتی قبل از روند صعودی جدید انجام شود.

, , , , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *