کانال VIP سیگنال ارز دیجیتال و ویژگی‌ها آن

کانال VIP سیگنال ارز دیجیتال و ویژگی‌ها آن

کانال VIP سیگنال ارز دیجیتال و ویژگی‌ها آن

دریافت سیگنال ‌های از دیجیتالی از یک کانال معتبر که توسط تریدر های حرفه ای ارائه می شود، می‌ تواند برای تریدرهای تازه وارد بسیار مفید باشد. آنها می‌ توانند با عضویت در یک کانال VIP سیگنال ارز دیجیتال، نه تنها در بازار معامله کنند و سرمایه‌ ی خود را افزایش دهند، بلکه می توانند از آن به عنوان یک کلاس آموزشی استفاده کنند.

کانال VIP سیگنال ارز دیجیتال و ویژگی‌ها آن
کانال VIP سیگنال ارز دیجیتال و ویژگی‌ها آن

اما از آنجایی که تعداد این کانال ها بسیار زیاد است و متاسفانه سازمان خاصی بر اعتبار آنها نظارت ندارد، شما باید بدانید یک کانال VIP سیگنال ارز دیجیتال باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا دچار خسارت مالی نشوید. در ادامه بیشتر در این باره توضیح می دهیم.

ویژگی های یک کانال VIP سیگنال ارز دیجیتال

در یک کانال VIP  سیگنال ارز دیجیتال به دنبال ویژگی های بخصوصی بگردید.در زیر تعدادی از این خصوصیات را آورده ایم.مناسب ترین کانال سیگنال دهی ارز های دیجیتال را با این ویژگی ها به راحتی پیدا کنید.برای خرید یک کانال vip ، هیچ وقت عجله نکنید.چرا که اگر یک کانال فیک و جعلی باشد ، عواقب سختی برای شما خواهد داشت.

تعداد سیگنال های ارائه شده در روز منطقی باشد

تعداد سیگنال ها در انتخاب یک کانال VIP ارز دیجیتال بسیار مهم است. گروه باید فعال باشد و روزانه سیگنال هایی در آن رد و بدل شود. زیرا همه‌ ی افراد کانال روی ارزهای یکسانی کار نمی کنند . از این رو باید نیاز همه‌ ی آنها تامین شود. انتظار می رود که در روز چندین سیگنال در مورد ارزهای مختلف ارائه شود.

با این حال نکته ی بسیار مهم این است که کیفیت سیگنال ها نباید قربانی کمیت آنها شود.یعنی مدیر کانال نخواهد تنها به خاطر اینکه تعداد سیگنال های روز در کانال VIP ارز دیجیتال را افزایش دهد دقت آنها را نادیده بگیرد و برایشان وقت کافی نگذارد. زیرا نتیجه ضرر اعضای گروه خواهد بود. این می‌ تواند در دراز مدت اعتبار کانال VIP  سیگنال ارز دیجیتال را به شدت کاهش دهد.

در ارائه ی سیگنال در این کانال ها کیفیت بر کمیت ترجیح داده می شود. اما باید به صورت اصولی روی هر دو گزینه در کنار هم کار شود.ارائه دهنده سیگنال باید تمام شرایط مارکت را سنجیده باشد.اگر شرایط بازار برای سیگنال دهی دشوار است ، از ارائه امتناع کند.چرا که فقط به ضرر کاربران خواهد بود.

توجه به هر دو سبک معامله در بازار

به طور کلی دو روش برای معامله در بازار ارز دیجیتال وجود دارد. ترید اسپات و ترید فیوچرز. انتظار می رود در کانال VIP ارز دیجیتال به هر دوی آنها پرداخته شود . همزمان سیگنال هایی برای همه ی افرادی که در این کانال ها عضو هستند و در بازارهای مختلفی فعالیت می کنند ارائه شود.

مدیر کانال VIP ارز دیجیتال باید این توانایی را داشته باشد که بتواند هر دو بازار را به خوبی پیش بینی کند.برخی ارائه دهنده ها ، برای هر یک از روش های ترید ، یک کانال خصوصی تهیه کرده اند.یعنی تریدر های فیوچرز و اسپات جدا از یکدیگر هستند.این روش کاملا اشتباه است.چرا که تریدر باید با تمام سبک ها آشنا بوده و در هر دو سبک ترید کند.

این روش معمولا برای کسب درآمد بیشتر بین ارائه دهنده سیگنال ها باب شده است.رفتار منطقی این است که هر دو سیگنال فیوچرز و اسپات در یک کانال vip ارائه شود.این باعث رضایت کاربر نیز خواهد شد.

ارائه ی سیگنال خرید و فروش  ارزهای دیجیتال متنوع باشد

ارزهای زیادی در بازار ارز دیجیتال وجود دارد که هر کدام قیمت خود را دارند و حجم معاملات آنها با هم تفاوت دارد. هر شخصی می تواند به یک ارز خاص علاقه مند باشد. محبوب ترین ارز دیجیتالی ارز بیت کوین است. بیت کوین هم قیمت زیادی دارد و هم می تواند سود بیشتری برای افراد داشته باشد.

ارائه متنوع سیگنال های خرید و فروش ارز دیجیتال
ارائه متنوع سیگنال های خرید و فروش ارز دیجیتال

با این حال ارزهای ارزان تری مانند لایت کوین، اتریوم و ریپل  نیز در این بازار خرید و فروش می شوند . انتظار می رود که در یک کانال VIP  سیگنال ارز دیجیتال به همه ی آنها در کنار هم پرداخته شود. تا نیاز همه ی تریدرهای کانال برطرف شود.

عضویت در کانال های تک ارزی می تواند منجر به کم فعالیت شدن بعضی اعضا در کانال شود. به نظر می رسد ارسال سیگنال بین ۱ تا ۵ عدد روزانه (البته بسته به روند و شرایط بازار) می تواند بسیار ایده آل باشد.

ارائه تحلیل های تخصصی با بیان ساده

درک تحلیل های بازار ارز دیجیتال و پیش بینی روند پیشرفت آن می تواند برای افراد تازه وارد به این بازار کمی دشوار باشد. اما این تحلیل ها ضروری هستند. بدون تحلیل شما نمی توانید روند کار در بازار را درک کنید و تا آخر کار به این کانال ها نیازمند خواهید ماند.

به عنوان اعضا شما باید بدانید که چرا یک سیگنال خاص ارائه می شود.تا بعداً بتوانید خودتان بدون کمک مدیر، بازار را تجزیه و تحلیلی کرده و معامله انجام دهید. از این رو یک کانال VIP ارز دیجیتال خوب باید این تحلیل ها را به زبانی ساده به اعضا عرضه کند .تا همه بتوانند به خوبی آنها را درک کرده و با شیوه ی کار در بازار آشنا شوند.

اعلام زمان ورود و خروج به بازار

برای معامله ی هر ارز بخصوص، زمانی برای خرید و ورود و زمانی برای فروش و خروج وجود دارد. هر دو به صورت کاملاً تخصصی تعیین می شوند که به ترتیب حد سود و توقف ضرر نام دارند. افرادی که به تازگی وارد این بازار شده اند نمی توانند زمان دقیق را تعیین کنند. در نتیجه ممکن است میزان سودشان کاهش و میزان ضررشان از معامله افزایش پیدا کند. از این رو در یک کانال VIP ارز دیجیتال باید به این مسائل نیز پرداخته شود.

آموزش جدیدترین روش‌های استراتژی معامله در بازار

یکی از ویژگی های یک کانال VIP  سیگنال ارز دیجیتال، ارائه ی آموزش های حرفه ای و روش های استراتژیک معامله در بازار است .این آموزش ها می تواند به صورت خصوصی در اختیار اعضا قرار داده شود. در این بسته ها که به صورت خصوصی و جداگانه در کانال به فروش می رسد، روش های معامله در بازار و هر نکته ای که باید در این زمینه بدانید آموزش داده می شود.شما می توانید به صورت خصوصی سوالاتتان را از مدیر کانال بپرسید.

بعضی از ارائه دهنده های سیگنال ، یک سری آموزش های اولیه ترید و مدیریت سرمایه را به صورت عمومی منتشر میکنند.این آموزش ها رایگان بوده و در دسترس کاربران قرار دارد.

ارائه ی گزارش عملکرد

یکی دیگر از ویژگی های یک کانال VIP سیگنال ارز دیجیتال ، ارائه ی گزارش عملکرد به صورت هفتگی و ماهانه است. در این گزارش باید تعیین شود که در یک بازه ی زمانی مشخص چه تعداد سیگنال ارائه شده است . از این تعداد، چند سیگنال به هدف رسیده و چند عدد شکست خورده اند.

ارائه ی گزارش عملکرد سیگنال ارز دیجیتال
ارائه ی گزارش عملکرد سیگنال ارز دیجیتال

این در واقع کارنامه ی مدیر کانال سیگنال دهی است و به شما نشان می دهد که سیگنال های او تا چه حد معتبر هستند.قبل از عضویت به یک کانال سیگنال ارز دیجیتال ، گزارش عملکرد را بخوانید.کانالی که تعداد سیگنال استاپ خورده بالا داشته باشد ، مناسب خرید نیست.

به دنبال کانال هایی باشید که تعداد سیگنال ها بالای ۳۰ عدد ، و تعداد استاپ ها کمتر از ۴ عدد باشد.این کانال سیگنال دهی به کیفیت سیگنال ها اعتقاد داشته و عمده سیگنال هایش به تارگت خورده است.

نظر اعضای کانال vip سیگنال ارز دیجیتال

یک کانال VIP ارز دیجیتال باید نظر اعضای خود را به صورت مدون در سایتی گردآوری کند. به این صورت افراد می توانند قبل از ورود تجربه ی اعضای قبلی را دیده و آن را ارزیابی کنند. بر اساس تجربه ی اعضای قبلی شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید در گروهی عضو شوید یا خیر.

نظر اعضای گروه میتواند به صورت متن و یا ویدیو باشد.ترجیحا اگر نظر به صورت کلیپ باشد ، اعتماد سازی بهتری انجام میشود.

پشتیبانی خوب از اعضا کانال vip

روند معامله در بازار ارز دیجیتال می تواند گاهی پیچیده باشد و ممکن است در حین کار سوالات زیادی برای افراد پیش بیاید. از این رو یک کانال VIP ارز دیجیتال باید پشتیبانی خوبی ارائه دهد تا همه ی سوالات و ابهامات اعضا برطرف شود. نحوه ی برخورد مدیریت سایت در مورد این سوالات بسیار مهم است. آنها باید با صبر و دلسوزی به سوالات پاسخ دهند و در برابر رفع ابهامات اعضا مسئول باشند.

هزینه اشتراک کانال vip ، فقط برای دریافت سیگنال نیست.کسانی که به این کانال ها رجوع میکنند ، معمولا افراد مبتدی در مارکت ارز دیجیتال هستند.اینگونه افراد تجربه کافی ترید را ندارند.مدیر یک کانال vip موظف است که تجربه خود را بین اعضا منتقل کرده و همواره پشتیبان باشد.

اینگونه پشتیبانی ، علاوه بر رضایت کاربر ، باعث ایجاد فضای صمیمانه در کانال vip سیگنال ارز دیجیتال و کاربران آن خواهد شد.

تیم قدرتمند و ارائه ی سیگنال های معتبر

یکی دیگر از ویژگی های یک کانال VIP ارز دیجیتال داشتن تیمی از افراد با سابقه و بسیار قدرتمند در بازار ارز دیجیتال است. با یک تحقیق ساده درباره ی مدیریت کانال می توانید اطلاعات زیادی در مورد سابقه ی کاری آنها بدست آورید. به هر نسبت که آنها سابقه ی بیشتری در این بازار داشته باشند، اعتبار سیگنال های آنها افزایش پیدا می کند.

این تیم نه تنها باید به اطلاعات روز واقف باشد و مدام خود را به روز نگه دارد، بلکه باید تحلیل های صحیح و قدرتمندی نسبت به روند پیشرفت بازاری داشته باشد. شما می توانید قدرت یک تیم را در به ثمر نشستن سیگنال های آن ببینید . این چیزی است که در گزارش عملکرد دوره ای کانال VIP ارز دیجیتال قابل بررسی است.

وبلاگ آموزشی

ارائه دهنده سیگنال ارز دیجیتال باید بسته های آموزشی خصوصی نیز ارائه دهد. باید یک وبلاگ آموزشی عمومی و ساده تر نیز برای سایر افراد داشته باشد تا بتوانند با مطالعه ی آن اطلاعات خوبی در مورد روند کار بازار بدست آورند. این اطلاعات به آنها کمک می کند تحلیل ها را بهتر درک کنند و معاملات حرفه ای تری انجام دهند.

آموزش شاخص های معاملات، آموزش کار با صرافی ها و نحوه چارت خوانی از نیاز های اولیه یک تریدر مبتدی است.ارائه دهنده سیگنال باید این نیاز ها را در یک وبلاگ آموزشی جمع آوری کرده و در اختیار کاربران خود قرار دهد.

پشتیبانی از ربات های تریدینگ

برای آن که بتوانید سرعت معاملات خود را بالا ببرید می توانید از ربات هایی که برای همین کار طراحی شده اند استفاده کنید. نحوه ی کار این ربات ها به گونه ای است که حتی زمانی که خواب هستید هم می توانند برای شما معامله کرده و سرمایه ی شما را افزایش دهند. معمولا این ربات های تریدینگ به دلیل هزینه بالا ، در کانال های vip سیگنال دهی استفاده نمیشود.

نحوه عضویت در کانال VIP  سیگنال ارز دیجیتال

به طور کلی روش های عضویت در کانال های مختلف متفاوت است.اما در بیشتر آنها باید قبل از ورود با پشتیبان کانال یک جلسه ی مشاوره داشته باشید.تا مطمئن شوید که این کانال VIP ارز دیجیتال دقیقاً کانالی است که نیاز شما را برطرف می کند. بعد باید نحوه ی اشتراک خود را انتخاب کرده و حق عضویتتان را بپردازید.

برای پرداخت حق عضویت در این کانال ها هم می توانید از پول و هم از ارز دیجیتال استفاده کنید. در نهایت بعد از طی کردن این مراحل شما به کانال وارد می شوید و می توانید از سیگنال های معتبر آنها بهره مند شوید و با انجام معاملات درست، سرمایه ی خود را افزایش دهید.

فعالیت کانال VIP ارز دیجیتال بالین سیگنال

مجموعه بالین سیگنال متشکل از تحلیل گران برتر ایران در زمینه بلاکچین و کریپتوکارنسی با تکیه بر تجارب و علم خود اقدام به دنبال کردن روند حرکتی ارز های دیجیتال و ارائه تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال ارز های دیجیتال بیت کوین و آلت کوین ها و همچنین ارائه سیگنال های خرید و فروش کرده است.

در کانال vip  ارز دیجیتال بالین سیگنال ، زمان خرید و فروش ارز ها اعلام می شود.این زمان خرید به صورت روزانه اعلام می شود.سیگنال های ارسالی در فریم های کوتاه مدت و میان مدت هستند.در کنار سیگنال ارز دیجیتال ، تحلیل های تخصصی و درخواستی نیز در این کانال ارسال میشود.این خدمات تماما در کانال تلگرامی بالین سیگنال ارائه میشود.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *